Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Ahojky,ja mam stejne datum :-) a na foru 2009 je plno nevest,ktere maji stejne datum :-) Kdepak se budes vdavat?A uz mas vsechno zarizene?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja budem s tym datumom..a tiez v teme maj 2009 komunikujeme..
Odpovedať
cavko aj my mame svadbu 9.5.09, a velmi sa tesime. Uz mame fotografku, zivu hudbu,kameru,salu a aj nieco rozbehnute okolo vyzdoby saly. ;-)
Odpovedať
;-)
Odpovedať
ahojte máme zatiaľ vybavenú len miestnosť a hudbu ostatné ideme vybavovať tento víkend, svadbu budeme mať v nitre v Hoteli Olympia... :-)
Odpovedať
...funguje tu tema 2009, a tiez tema maj 2009 ;-) ....ale co tu este nie je to je tema 09.05.2009 o 16:00 :-D
Odpovedať
co vsetko uz mam mat ked sa vydavam 09.05.2009??? vy mate uz vsetko???co vam chyba?
Odpovedať
tak koukam,ze kazda mame jen neco zarizene,tak je jeste cas,tak je to dobry :-)
Odpovedať
jasneee...ved pomalinky dotiahneme dataily do uspesneho konca tak, aby nas spolu vznikol jeden krasny den...jupiiiiii :-D
Odpovedať
no ja toho moc nemama,a takove ty dalsi veci krome tech nejdulezitejsich ani presne nevim,jake to jsou :-( Snad nejsem jedina,ktera to vsechno nevi :-N
Odpovedať
...tu sa to dozvies...najdes tu niekde tusim aj planovace alebo cosi podobne....toto je dobry portal...fakt...velmi uzitocny ;-)
Odpovedať
no uz jsem tu nejaky ten cas ale o moc chytrejsi teda nejsem :-( Asi hledam na spatnych mistech :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
asi je najlepsie sledovat forum....tam su debaty o roznych veciach...ono to pride samo nebooj :-D
Odpovedať
no to doufam,moc casu uz mi nezbyva :-(
Odpovedať
ale coby...nestresuuuj...fakt... ;-)
Odpovedať
pokusim se :-) koukam,ze tu nikdo jiny krome nas neni ;-(
Odpovedať
Ahojte aj ja sa vydavam 9.5.2009 v BB, svadbu mame v Narodnom dome, uz mame kameramana, fotografa, hudbu. Este mi chyba kopec veci :-S ale hadam stiham . ako ste na tom vy?
Odpovedať
ja uz mam ...fotografa, miesto, jedlo (teda firmu co bude varit)...nejaku vyzdobu chystam, pohare pridu dnes, na satach sa pracuje, podprsku si dnes kupim, oznamka vymyslim tento vikend...odvoz pre hosti uz je, navleky objednane...a po tom vsetkom moje milovane vymysla, ze asi by sme sa nemali velmi rozhadzovat a urobit si malinku svadbicku... ]-(
Odpovedať
ahojky,me chybi akorat oznameni,vybrat menu a nejake ty drobnosti.Ale na to je jeste cas :-) .Taky jsem si ale rikala,jestli by nebylo udelat svatbu jen pro par hostu,ale uz je pozde.
Odpovedať
porela som albumik so satami...mne si sa najviac pacila v tych prvych... ;-)
Odpovedať
dik :-) ,me se libi skoro vsechny,ale nejlip jsem se citila v tech,ktere uz mam rezervovane :-) jak pokracuji pripravy?
Odpovedať
no...dnes by som chcela pozhanat nejaky pekny paier na menovky ale neviem ci sa mi to podari, kedze ho mozem vecer po praci zhanat akurat tak v nejakom markete, ale uvidime..no a cez vikend ich budeme vyrabat, a takisto dnes budem volat tej tete ktora by mi mala robit oznamka a dohodnem s nou aby sme sa videli na buduci tyzden...a ocakavam, ze mi dnes dojdu boticky co som si objednala....a co ty? ako to ide...
Odpovedať
ja jsem dneska mluvila s majitelem firmy od ktere si chci objednat oznameni,takze mu posleme v mailu co na ty oznameni chceme napsat,jakou to ma mit barvu a tak a on nam to v pondeli nacrtne udela nam cenu a posle nam to a pak nam je vyrobi.Uz aby byly hotove,protoze jsem myslela,ze uz touhle dobou budou poslane :-( .Tak snad se ti vsechno stihne v pohode.Uz mame i konecne starejsiho,tak je pritel spokojeny :-) .Ted jeste sehnat obema boty a z tech hlavnich veci je to asi vsechno.Pak uz jen vymyslet drobnosti :-) .Bych chtela svatebni holubicky,tak je shanim,jedna agentura je pujcuje,ale uctuje si za ne 85euro,to se mi zda nejak hodne.Co jsem cetla na foru kde o tom holky psaly,tak je pujcovaly za 800sk,coz je docela rozdil.tak musim shanet dal.Ty nahodou o nekom nevis,kdo je pujcuje?
Odpovedať
ahoj ja som z KN a budem mat tiez svadbu 9,maja. 2009 :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
ahoj ja som z KN a budem mat tiez 9,5 svadbu, uz mam saty , kupila som si ale hladam k nim stolu alebo bolerko, dcerka uz ma saty ale syncek este oblek nie, a este zhanat botecky, tie je tazko zohnat, hudobnikov uz mam aj miestnos, a hlavne ze to bude v kostole
Odpovedať
simaleja...vitaj medzi nami....ja uz sa tak neviem dockat kedy bude 09.05..juuj.... uz sa velmi tesim ;-)
Odpovedať
simaleja - ahoj,taky te vitam mezi nami :-) my uz mame konecne vsechno dulezite zarizene,ted uz jen ty drobnejsi veci zaridit :),dneska jsem objednali oznameni,tak cekame az nam posle jak budou vypadat a pry nam udela cenu,tak jsem zvedava :-) .Pritelova mam byla vcera vyzvednout prstynek,na muj se jeste ceka,tak jsem zvedava,jak budou vypadat :-) A kde se budes vdavat,v jakem kostele? :-) Ty uz mas i deti? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja sa tiez vydavam 09.05.2009 v Trnave, i ked planujem svadbicku zo zahranicia...my uz mame v podstate vsetko, uz len dokupit flase na vino, krabice na zakusky a drobnostky. Ja som si oznamko, menu a pod robila sama pozrite si moj album ak chcete :-)
Odpovedať
uk2000 - ahojky,taky vitej mezi nama :-) ,od kad jsi z UK?Ja jsem taku v UK,bydlime kousek od mesta Reading,jestli znas :-) koukala jsem na tve album,noo,jsi sikovna.To ja jsem lina delat takove veci,oznameni jsme dnes objednali,jedine co budu delat jsou cedulky ke stolum,tak snad se mi povedou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my byvame pri Manchestri. Ano viem kde je Reading :-) a beries si anglicana ci nasinca? No ja som si chcela urobit veci sama, kedze na dialku komunikovat je dost tazke, uz aj tak som mala vela problemov co sa komunikacie tyka takze som to nechala na vlastnu fantaziu :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?