Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
v akom kostole sa budet brat?
Odpovedať
v Rybnickem,je kousek od Levic
Odpovedať
je to katolicky, evanjelicky, alebo aky?...nepotrebujete nejaku nauku alebo nieco podobne?...my nastastie nie lebo u nas sa take nepraktizuje... ;-)
Odpovedať
je to rimsko katolicky kostel,neco malo je treba...
Odpovedať
hej?? a stihate to vsetko?? lebo kamoska mi roz[pravala ze oni asi neviem ako dlho museli chodit na nauku...asi raz do tyzdna...po vas to nechcu?
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme tiež museli ísť skôr za farárom a už sme mali 2 náuky a ešte budu 2. Jedna niečo o počatí dietaťa :-) a druhú tesne pred svadbou... No my sme to museli náhlásiť už minimálne 3 mesiace dopredu... :-D
Odpovedať
joj tak to mame stastie, my sme nemuseli...ale mame trosku problem lebo aspon jeden svedok musi byt reformovany...a ani jeden nie je
Odpovedať
Profilova fotka
a tak to teda máte šťastie, ja som sa toho strašne bála chodiť na tie náuky, ale dalo sa to... no tak to neviem... ale uplna hrôza teraz, som sa pohadala s mojim nastavajucim a uplne mi je to luuuuto :-(
Odpovedať
nerooob...preco???co urobil.... ja inak mam take dni, ze by som sa s nim teraz tiez velmi silno pohadala ale sa bojim, ze s horucou hlavou urobim nieco co budem potom lutovat :-( ...tak to dusim v sebe....a je to o to horsie lebo ono to raz vybuchne =-)
Odpovedať
danuscha - stihame to,farar je v pohode,takze staci kdyz prijdeme na dve sezni az prijedeme.Je moc hodny farar :-) majca424 - to bude zas dobry,my se docela casto hadame ohledne svatby,uz aby to bylo za nama
Odpovedať
tak to mate fakt dobre...ja som cakala trosku vacsiu ustretovost od nej....ale co uz...nie je kazdy den nedela.hmmm...
Odpovedať
Profilova fotka
no ved snad sa to upravý... my tiež všetko kvôli svadbe, nevieme sa dohodnuť :-( Ale väčšinou všetko čo chcem ja, mi dovolí a vybavý :-D to ho musím pochváliť :-) danuscha: veru, raz to možno vybuchne, ale netreba to dráždiť, to poznám :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
no netreba to drazdit ale donekonecna to nevydrzim...a bud si to odnesie on ...alebo niekto iny... :-p moj nic nevybavuje ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, neboj sa, až tolji toho zase nevybavuje :-) a čo také držíš tak v sebe? je to niečo dôležité? poviem Ti to tak ako mne to hovorí mama, ešte stále si to môžeš rozmyslieť :-D :-D :-D
Odpovedať
no jo,pred svatbou se plno paru hada,kazdy to chce mit jinak,pak se do toho priplete este nekdo z rodiny a hadka je na svete :-( .Doufam,ze po svatbe uz bude klid,nebo jak rika muj mily- brzy s tebe dostanu inkfart uz mate holky vybrane menu?Ja ho ted vybiram,nebo spis chci vymyslet neco neobvykleho a nejak me nic nenapada,poradite mi,prosim?Jestli vas neco napadne :-)
Odpovedať
jeziissss...ja si to nebudem rozmyslat ved by som zomrela od smutku... ale vsetko ma stve...my spolu pracujeme a obcas ma tak silno vytoci ale kedze som rozumne dievcatko ktore miluje svojho partnera tak sa snazim krotit svoj temperament a necham ho. teraz sme velmi malo spolu a uz aj to mi zacina pomaly sposobovat traumu...a taaak vseobecne...sa potrebujem vyrozpravat a velmi nemam komu a potom sa necitim stastna ;-( ale stale rano poriem moj album a odpocitavanie a sa aspon na chvilku potesim ze uz dalsi den presiel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my ešte nemáme vybraté menu, to máme ísť vybrať 3 týždne pred svadbou... a my budeme mať klasiku, ako je u nás na Kysuciach zvykom... :-D Prve jedlo bude asi 2 druhy mäska, ryža, hranolky, Druhé asi plnený rezen so zemiakmi a Tretie už iba švédske stoly :-D :-D :-D ale u vás mate určite iné tradície, či? :-) :-) :-)
Odpovedať
no cosi podobne...sunkovy tanierik...polievocka, masko ryza hranolky...potom kavicka....neskor nejake rezniky...a tiez vsedke stoly...tam zvykne byt plnena kapusticka, rezne co sa zvysili :-p ...a take nieco... a este chcem objednat holku co bude celu noc robit miesane napoje x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, to je šikovný nápad na tie miešané nápoje ;-) Ale myslím, že u nás by to moc neobstálo, naša rodina nie je na také špecialitky, ale to ja by som si chúťky uspokojila :-D to aj u vás ešte sneží??? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no u nas je plno veci jinych jako u vas,ale jelikoz bude svatba na Slovensku,tak moc vymyslet nemuzu a musim se podridit tem co tam bydli a vi,jak to chodi,ja vim prd :-( . Ja bych chtela polevku a jedno hlavni jidlo a pak svedske stoly.Pritel tam chce mit hodne jidla,protoze u nich je to zvykem"kazdy se musi dobre nazrat".U nas je dulezite uplne neco jineho,ale kdyz to tak chce,tak co mam delat. Ja asi vyberu halusky pro Cechy a Anglicany a neco jineho originalniho pro Slovaky,ale jeste musim prijit na to,co to bude... Vam snezi?Tak to je husty...Tady v UK je nadherne a teploucko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no keby som si mala vyberať ja osobne, tak si tiež určite vyberiem halusky :-) ja ich mam strašne rada a mne by to stačilo :-D A ved vieš ako sa to hovorí, Iný kraj, iný mrav, takže všade maju iné zvyky :-) No, u nás veru sneží, dnes skoro celý den, možno aj v maji ešte budeme mať sneh :-D
Odpovedať
ja mam taky halusky rada i moje rodina :-) ,moje rodina si nastesti moc na jidlo nepotrpi,u pritelovi rodiny je to horsi.... ..No,to snad ne,jeste to tak aby v Maji snezilo...to by me asi kleplo ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme obaja z jednej dediny, takže moja rodina a ani môjho nastávajúceho si tiež nepotrpí na jedlo... hlavne že niečo bude :-D a ak sa im nebude páčiť, tak nech nejedia :-D No, tak to teda dúfam aj ja, že v máji už sneh nebude, ved by som zamrzzzzzla :-D
Odpovedať
tak to mate super,ze na to mate stejny nazor.Z pritelovi strany je nejdulezitejsi aby se dobre najedli,prijde mi to trosku divne,ale vsude je to asi jiny... No to ja bych taky zmrzla,brrrr.Urcite ale bude teplo a bude krasne svitit slunicko :-)
Odpovedať
u nas raz snezi a potom o minutu svieti slnko ja chcem nieco dobre ham na svadbe ale nie zasa az tak, ze sa nazrat...ochutnat nieco dobrucke...a hlavne pitie nejake fajnove...a vela music...a zabava...nalada...a krasne satky k tomu...juuj...cele to bude dobre...uvidite...potom sa tu stretneme a budeme si rozpravat ze ako sa nam to vydarilo a ako nie... :-D :-D :-D
Odpovedať
ja budu rada kdyz vsechno probehne v pohode...a to mi uplne staci :-)
Odpovedať
sak aj mne...ziadne trapasy ani zranenia...a bude dobre
Odpovedať
no u nas asi trapasy budou,ale to k tomu patri,aspon se bude mit na co vzpominat :-)
Odpovedať
to uz tak s tym ratas??...ja by som fakt ziaden nechcela...alebo aspon nie taky co sa stane mne
Odpovedať
tak radsi jo,nez abych pak byla prekvapena :-) ale doufam,ze se nic nestane :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?