Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte veru dnes je 9teho :-D uz je to za rohom :-N danusch ak stes polem ti nejake links v ip na saty cez net, pripadne helfnem aj radou :-D
Odpovedať
no daj dobra duska... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my budeme za hlavnym stolom 8 a to my dvaja, rodicia a nase babky, dedkov uz nemame a tak sme si babky posadili za vrch stola :-D nech je to trosku ine no nie? poslala som Vam do IP co sa tyka toho zoznamu, tak mrknite ;-)
Odpovedať
pozrela som , mozno nieco z toho vyuzijem...
Odpovedať
Profilova fotka
čo za zoznam? aky zoznam? a mne si neposlala :-( veru, presne mesiac... takto za mesiac už... wau :-|
Odpovedať
Profilova fotka
uz to mas v IP majca :-)
Odpovedať
Profilova fotka
diky, už som si to pozrela :-)
Odpovedať
hello baby...ako sa mate?? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj danuscha, celkom dobre, ale už mi z tej svadby začína preskakovať, dnes sa mi celú noc snívalo o nej a same take nezmysly... :-| - A Ty sa máš ako?
Odpovedať
Profilova fotka
vedla nas budu sediet nasi krstny rodicia... a to sa ma nepytajte preco lebo sama neviem.. u nas je taky zvik... este 29 dni... baby a neviete mi poradit kedy mam ist na poslednu skusku siat?
Odpovedať
Profilova fotka
No aj ja som vcera mala totalne blaznive sny o svadbe...autobus neprisiel nacas, a tak sme prisli do kostola totalne neskoro asi o dve hodiny neskor, moje saty neboli tip top...no strasny sen...dufam, ze skutocnost bude uplne ina veru ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
espirit...davala si si satky sit?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Nie...
Odpovedať
Profilova fotka
...tak ako si potom myslela tu poslednu skusku siat? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no v salone , su mi dlhe a musia mi ich opravit, len neviem kedy sa chodi na poslednu skusku..
Odpovedať
ahoj majca....si este tu??? ja mam tiez volajake zmiesane pocity :-( :-D
Odpovedať
ahojte aj ja mam termín 9. mája :-) ale už sa veľmi teším.... na to až to bude za mnou :-D . máte už všetko pripravené? my sme sa rozhodli pre svadbu pred 2 mesiacmi... ale zdá sa mi, že aj za kratšiu dobu by sa dala pripraviť
Odpovedať
Profilova fotka
espirit a oni ti nepovedali, kedy mas prist? Ono asi dost zalezi na tom, ze ci ich niekto ma este pred tebou alebo nie...ale mozno tak dva tyzdne pred sobasom ak nie skor...treba aby si tam este urcite zasla a spytala sa...oni ti najlepsie poradia, pretoze vedia aky maju presny harmonogram, cize kazdy salon to moze mat inak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nepovedali mi to... ale v utorok tam urcite zavolam .... dakujem za radu :-) :-) :-)
Odpovedať
mne kazali prisť na skúšku v utorok pred svadbou na úpravu šiat, a vo štvrtok si mám pre ne ist....
Odpovedať
veru, esprit, radsej si tam zavolaj a spytaj sa na tu skusku. mna napr. objednali 28. a saty od nich beriem 30., takze si davaju 1 a pol dna ana upravu a vraj to staci. to uz nestihnem velmi pribrat :-D ale inak tam aj tak pojdem asi o tyzden, aby som sa v mojich satockach vyfotila :-)
Odpovedať
tamitimo ja som na tom uplne rovnako
Odpovedať
Profilova fotka
danuscha zeby aj na teba dosli uz zmiesane pocity? ;-) inak co sa tyka tej skusky aj mne povedali ze max tyzden pred tym, ale vtedy som potrebovala o cislo zuzit, a teraz uz aj o dva :-N , som zistila, mam trosky zly pocit, tak asi nabehnem uz buduci tyzden pre istotu si to cheknut , lebo nejak som no... nekludna... ;-( ...
Odpovedať
ja neviem...dajak mi to obcas lezie na nervy...sedime pri telke a mama sa pyta: "A vodu aku kupime, mineralku?"...a ja ze nie, dzusy a sladku vodu...a ona "ale preco? ved niekto ma rad taku a niekto taku..."...tak potom na akeho frasa sa ma pyta ci kupime len mineralku...proste ...dikutuje so mnou o veciach o ktorych diskutovat netreba...len aby sme diskutovali o niecom ...a zbytocne.... svadba je krasny den ale to neznamena, ze ked sa doma stretneme tak sa musime bavit len a len o tom... aj ja cakam buduci tyzden, ze teta mi zavola a pojdem na poslednu skusku saticiek...
Odpovedať
Profilova fotka
jasan, som tu, je to neuveritelne, ale to asi preto mame také pocity a sny, lebo sa to už tak straaaašne rýchlo blíži :-| :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mám poslednu skúšku šiat v utorok pred svadbou, mne boli tie šaty akurátne, ako keby boli šité na mna sa smiala ta predavačka :-D len ktovie, či ich ešte zapnem, lebo mam šaty na zips a nie na sťahovanie :-D viem, nie je to moc vtipné :-| danuscha, to my tiež tak komunikujeme o takých veciach ale mna to niekedy aj celkom baví, pokiaľ su to neni zbytočnosti... =-)
Odpovedať
uz to tu mame pred dverami, len znezabudnite vtedy tie dvere otvorit, , strasne se to pred nedavnom to boli 3-4 mes a teraz len 29 dni, no co uz starneme o to ide, a cas sa krati, saty uz mam zuzene len my este opravuju spodok nakolko som si ich kupila a niekto predo mnou bol nizsii, ale aj tak lepsie som pochodila ako keby som ich pozicala stali ma len 7500 sk a aj ked ich predam len za 2-3 00 aj tak len pozicanie bude 4 500 sk dufam ze ich potom aj budem vediet predat, co myslite mam ich v albume Majte sakrasne a prajem prijemnu polievacku !!! :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
no jasne...mna bavi hovorit o veciach ako...odkial si pozicat teple pulty a podobne dolezite veci...ale nie o tom, ze potrebujeme kupit toaletny papier a vodu rozneho druhu...jooj....ale to je mama ... pre chvilkou som sa rozculovala lebo som dnes po sestre uz 3 krat odkladala boty do botnika lebo ona sa zobuje a polozi ich vedla...o 10 cm dalej a boli by na svojom mieste...ale ona nie a nie sa to naucit...a potom som si uvedomila, ze uz len 29 dni a tieto veci nebudem riesit :-D :-D
Odpovedať
a na matrike ste boli??
Odpovedať
simalejka pekne su tie satky...fakt...budes velmi kockova nevesta lebo mas velmi peknu tvar...som zvedava na tvoje fotocky svadobne 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?