Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v nitre pri spu univerzite je taky novy hotel ze river sa vola, a na chrenovej v kostole, mi sme chceli taky klasicky uplne obycajny kostolik, a tento je uplkna jednoducha klasika inak ja som jednu dobu byvala v novych zamkoch a chodila do BA do skoly takze galanta mi je znama :-D v nitre a kde to do skoly ak mozem vediet x-)
Odpovedať
Profilova fotka
heppy,ja som neni z Galanty,ale zo Serede a do školy som chodila UKF-pedagog.fakulta
Odpovedať
Profilova fotka
sered je kusok od nr, tam sme boli na obrucky p.Stacho :-D jj Ukf to mam oproti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ako sa inak máte? danuscha, no dufam, že sa to urovna... čakam kym pride ku mne... :-| a akej farby budete mat výzdobu??? ;-)
Odpovedať
ja zelenu s kusickami ruzovej...ale gro bude zelenkavo biele...a vy ?? 8-) neboj majca urcite bude dobre...
Odpovedať
baby...uz neceley mesiac....ja nepochopim ako to moze tak rychlo bezat...dnes sonm velmi zle spala, zobudila som sa s bolestami hlavy ale ako tak premyslam o samotnej svadbe a o tom aky to bude nadherny den tak ma to vsetko prechadza :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko, ja som sa dnes zobudila z herpesiskom na perach, co ja take bezne nemavam ;-( , ale uz dva dni ma nieco tam tak neprijmne ominalo a hop uz je to tu. no dufam ze ma nic take neprekvapi potom lebo to by bolo dost od veci :-N . danusch aj mas nejaku predstavui presne co ako das na tie stoly? ;-)
Odpovedať
hej...kupila som flizelin, to pojde stredom stola...samozrejme sviecky v tych obyc. svietnikoch...a to flizelinu napicham sem tam ruzove pierocka... a este by som chcela dat do vaz tulipanky ale neviem ci zozeniem take tie hranate vazy...alebo take nieco...zatial je to priblizna predstava ale mozno ma este nieco napadne... tebe bude niekto robit vyzdobku ci sama?
Odpovedať
Profilova fotka
hranate vazy mam aj ja kuk take ako v albume maju v tescu aj cena ok, ja mam len 2 na postranne stoly dostredu. ja si robim sama, som si cez net z ciech objednala organzu bielu, nejake hlavnky ruzi to nejak skombinujem, dam vediet ak na to pridem, dalej mam lupienky bordove na stol a biele a esteplanujem kupit motyle. coinak :-D
Odpovedať
no preeeesne take vazy chcem...pojdem do toho tesca aj ja teda ale uz som tam bola, videla, ale mali len jednu :-( aj tak musim este dokupit servitky lebo to by clovek neveril kolko namahy musi vynalozit na kupu par servitok zelenych trojvsrtvovych aby nestali cely majland...to tiez v tescu mali ale posledne 3 baliky... a mam nervy...moja sestra vie byt obcas extra hnusna...jooj...obcas by som ju bila ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
servitky take nadherne uplne som narazila na ne v jednote co teda by som ani necakala, su uplne superske take 40x40 bordove s 3Dornamentikom, tak som to bol vynimocne dobry ulovok, v januari este ;-) som skusala so sisalom nejaku dekoraciu ale som nespokojna sa mi nedari, jaj veru taky kruzok sikovnych ruk by sa mi zisiel :-N , to je tak ze v hlave mam predstavu a v rukach tak max. mys a klavesnicu :-D :-D
Odpovedať
ja som v praci :-( mam na stole zo 20 zmluv ku kazdej potrebujem napisat nekay teply list a malo to by uz davno poslane...ale sa mi taaaak velmi nechce...som presla tesco asi 3x dookola...vobec sa neviem sustredit... ake velke mas tie vazy? takze vacsie su ze? inak sa mi pacia ...si kupim asi domov a dam do nich zelene jablka...stylovka
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no neviem teda moja stala cca 80 Sk kus hm :-D alebo aj menej tusim boli v akcii vtedy, :-N no chudatko ja mam dovolenku az vratane utorka, lebo maju prazdniny, takze som si mohla zobrat, aj ked sice musim skocit na chvilku za jednym kolegom, ale potom idem na skusku make up-u a este nejake decoration pozriet ;-)
Odpovedať
ahoj danuscha, aj cez sviatky pracuješ? Ja sa ti nedivím, že sa nemôžeš sústrediť, keď už sa termín blíži.
Odpovedať
Profilova fotka
inak omeram ti ich, ;-)
Odpovedať
no ta super cena...tak to by som ich mohla za tolko kupit ..ale tieto fakt moc na mna su... pravda pravda andzi..uz to je nedaleko....a priblizuje sa to zaaaavratnou ryyychlostou u nas strasne hrmi...bude urcite burcisko obrovske... .btw...ja stale neviem kto ma namaluje :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no veru aby uz sa mi vynaraju otazky typu ... co ked... a podobne :-( ale to je asi normalne :-D
Odpovedať
dani, ja by som tiež privítala nejakú búrku, lebo je teplo, ale po hrmení u nás ani chýru. Ja ležím v posteli a trápim sa. Mám hnisavý zápal mandlí, nemôžem vôbec nič prehĺtať.
Odpovedať
heppy..ake otazky? co za otazky? andzi...coze?..tak to je neprijemne....na mna uz dlho nieco ide ale nejak to stale nevypuklo...stale sa citim divne ako keby som sa rano mala zobudit s horuckou...a rano vstanem a nic...tak snad to ani uz neprepukne... ako dlho si chora?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi tak som vedela dobre si to uz pisala na nitrancankach tu na ms :-( , to treba vylezat v klude hlavne, ja sa tiez obavam ze nieco na mna lezie tak ako ty danuscha.... uz len ten herpesisko na pere v strede nie je nic moc :-( :-( . otazky su napr. ze co ked nestihnem vsetko ako mam, co ked napr. ochoriem to je ta najhorsia varianta ]-( , a podobne, viem zeby som nemala ale proste ma tak prepadavaju posledne tieto otazky danuscha a budes mat aj dovolenku pre par dni? nastastie je tam 8meho sviatok :-D takze to asi budes mat >)
Odpovedať
no skusim si nejak vybavit nieco..ja som zivnostnik cize ciste teoreticky je nemam zidnu pracovanu dobu resp. taku ako si zvolim...ale ako si racite vsimnut, tak to ma opacny efekt ako by malo mat. btw.herpes moze vyjst von v dosledku oslabenej imunity...takze bacha na vlacha ;-)
Odpovedať
no...ja idem s drahym na servis, lebo nam niekde nieco skapalo...a technik je chory :-) ...ale aspon bude sranda, na streche nemocnice som este nebola 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj bude to ta imunita, mam citataka :-( :-( , nic moc, musim to nejak poriesit, jj zivnostnik ako pises ale fakt je ten ze na seba musis zarobit takze to potom clovek zvazi co a ako, no ale svadba je svadba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak si okukaj vyhlad na tej streche 8-)
Odpovedať
hmm..nikam nejdeme...sa to opravilo samo :-(
Odpovedať
dani- hej, mám nejaký hnisavý zápal, hnusne to bolí a drží ma to už dosť dlho. Obávam sa, že to je chronické a normálne mám strach, že ak je to niečo vážne, tak ma to bude držať až do svadby. heppy: mi ani nehovor, mne sa každú noc sníva, že som niečo nestihla, zabudla, niečo sa pokazilo...atď. Ráno som šťastná, že to bol len sen. Každú noc len a len o svadbe sa mi sníva a pritom cez deň na svadbu ani moc nemyslím. Nechápem.
Odpovedať
sak ale vies ako si niekto povie, ze jooj tebe ako je fajne ked si zvinostnik..si sam sebe panom... ale ono to nie je take jednoduche ... ale dohodnem sa s kolegynou tak aby ma zastupila, sak ked budem an telefone tak viem pracovat odhocikial
Odpovedať
dani - len si prosím ťa na svadobný obrad neber mobil!!!! :-D
Odpovedať
mna sa sniva v poslednej dobe o ex priatelovi :-(
Odpovedať
nieee...cosiiii 8-) :-D to aj Michal uz dostal zakaz ;-) ...tento den si pekne uzijeme...a potom hop sup spat do normalu ;-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?