Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani kostymcek? sak satz budes mati ci nie?? adzi bizu dosla je nnaaadherna, krajsia jak som ocakaval, som sa vytesovala, aj drahemu sa paci :-D , aj je oskusana aj so zavojom superkz. ja si musim urobit asi zoznam veci lebo stracam prehlad. dani co satz na svadbu uz ti teta volala? zo salonu.. ;-)
Odpovedať
heppy: dáš aj fotku bižu do albumu? ja som sa včera rozhodla a objednala som si aj závoj a poradím sa s kaderníčkou či ho použijem alebo nie. dani - aký kostýmček si plánuješ kúpiť?
Odpovedať
no chcem na pozyvanie nejaky kostym lebo nechcem ist v rifliach... a aj tak vseobecne nic take nemam slusnejsie...tetu som este nevolala... ja sa momantalne tak tichucko trapim :-( a moja mama bola dnes dojednat menu...samozrejme ze sa nechcela prehovorit tou veducou, ze teple pulty nie su velmi dobre a neviem co este...takze teple pulty nebudu...ale nemams ilu to riesit.
Odpovedať
to myslíš ako švédske stoly?
Odpovedať
no nieco take..ze sa nebude davat kazdemu na tanier ale kto chce si naberie...to je ekonomickejsie...nikto nebude pozerat ze zasa musi nieco jest...sak ja aspon osobne to na svadbach nikdy nepojem...
Odpovedať
No my to tiež tak budeme mať 2. a 3. chod, ale bude to tak, že jedlo donesú čašníci na misiach a kto chce si naloží koľko chce. Tak nám to odporučila prevádzkárka.
Odpovedať
no tak som to aj ja chcela ale si predstav ze sa natahujes ponad stol za kapustou...cervenou...tak tie stoly by vyzerali kraaasne...da sa nabrat take jedlo ako...sunka, rezen, zelenina, zemiakova kasa....a neviem...ale kapusta a knedlik a masko...asi tazsie
Odpovedať
danuscha: no také jedlo sa preto ani nedáva na misy. Väčšinou sa dáva také ako zemiakový šalát a rezne. To budeme mať aj my, klasika. Ale nehnevalo ma, keď som sa dozvedela, že prípitok nie je v cene a musíme si doniesť cinzano aj citróny na ozdobenie pohárov. Poteší, že?
Odpovedať
no my mame cenu rovnaku bezohladu na to, ze sme uz kupili kavu, mama chcela domace cestoviny do polievky a neviem co im este dava...stale cena na osobu ostava...potesi ze?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi nemam foto ale spravim, som dnes kupila krizik , co mi hned padol do oka, ;-) adnzi aj nam prevadzkar poradil teple a studene misy, ale este sme neboli detaili dohodnut, ak by si bola taka zlata, pripadne mi tym aj poradis ze co sidavate rezene? ale grilovane masko , napr. salat zemiakovi ci ako, potesi ma ak sa dozviem... danuscha preco nemat teple pulty sak to je super vec, inak aj moja s.... a skoro umrela ked pocula ze teple a studene misy ale to je jej problem co uz, no commetar...
Odpovedať
no vraj preto, lebo to je zbytocne a ze to ich musis naplnit aby nejak vyzerali a ked uz bude neskoro a nikto nebude jest tak ti tam budu stat plne pulty len preto aby nejak vyzerali alebo prazdne aby sa usetrilo...nechapem tu logiku ale kaslem na to...deti v afrike hladuju a ja nemienim tu riesit neviem ako dlho ze akom tanieriku mi daju jest....akoze fakt....
Odpovedať
ja som rada ze si mozem skrtnut dalsiu vec ako vybavenu a hotofka...a tym mi odpadla rezervacia tepltych pultov...takze dalsia vec vybavena.... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
je to super vec...mas pravdu heppyna...ale ja sa citim taka unavenaaaa....ze aj keby som tam mala mat pre vsetkych hosti len jednu stolicku tak nieco vymyslim aby som nemusela zhanat dalsie.... u nas su to vecne otazky:"toho kedy pojdeme pozvat? a toho kedy? a toto kedy kupime?"....time out...idem do sprchy, do zupana a dovi dopo
Odpovedať
nooo až som tu dlho nebola .... ako ste postupili s prípravami? čítam, že riešite druhé jedlo.... no aj my budeme mať namiesto druhého jedla studený a teplý raut... danuška je však lepšie, ked teplý raut obsluhuje personál a hostia si len ukazujú čo si daju...a oni im naberajú... my máme svadbu v hotely, takže toto zabezpečia, a možno preto vas od toho odhovorili.... my ideme dohodnúť detaily v nedelu... tak sa nechám prekvapiť či nás niečim tiež neprekvapia
Odpovedať
jasne...u nas by to bolo zlozitejsie...aaale mne je to fakt fuk...je to moja svadba a ja mam rozhdonut o otm co a ako bude...ale sak sa svet nezruti len preto lebo moja mama je trvdohlava nie ;-)
Odpovedať
nemaj obavu, nikto nebude na tvoju svadbu spomínať, či tam budú teplé stoly alebo nie, ale ako sa zabavili... pre hostí je to len jeden den, kde sa zabavia a aj tak to budú porovnávať so všetkými svadbami na ktorých boli a na ktoré ešte pojdu.... ale pre nás je to deň D, ktorý sa už nikdy nebude opakovať, takže si ho užijeme ako vieme
Odpovedať
no urcite je dolezite aj to ci bude kazdy napapany...ale to urcite nebude problem... ja sa uz tak tesiiiim...sak je to tu za dverami...uz nam ostavaju len posledne dni priprav...uz je to asi fakt vazne... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som vstala dnes so stresommmm. :-( :-( :-( mam pocit ze nestiham, fnuk co dani uz je to lepsie
Odpovedať
hej...mne je troska lepsie...dnes vecer sa mi bude drahy venovat...a aj zajtra...a nejak to dnes tak velmi neprezivam...mozno preto lebo je sobota....a mozno aj pojdem dobrovolne do prace a prinutim ho nech mi pomoze s vecami, s ktorrymi ho nemozem oslovit cez tyzden lebo nema cas...a tak vseobecne...aj nad svadbou velmi rozmyslam a tesim sa, nestresujem...len a len tesim....dufam, ze mi to vydrzi... a ty tiez prosim ta nestresuj...co by si nestihala....vseeetko stihnes...ved este 2 tyzdne...neboj nic ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem, dufam ze to nejak spracujem, ked zacneme aj my veci doriesovat, kedze tento week som nemohla nic spravit, bolo toho velmi vela, ale na bud.uz si beriem dovolenku som sa rozhodla, aspon den dva, plus piatok je sviatok tak hadam.. :-| tesim sa dani ze je to lepsie, :-)
Odpovedať
dakujem...asi mi pomohol svokrickin mail....velmi ma povzbudilo co mi napisala...a nejak to prechadza...snad aj Michal bude mat inu naladicku...uvidime... a to staci ze si clovek da den pauzu od prace a uvidis kolko toho za ten den stihnes...habadej...ja nemam ani den ale dost mi aj segra pomaha hlavne s nakupmi...ked treba dokupit veci a podobne, ona vseeeetko zozenie
Odpovedať
ahojte baby, prečo stresujete? Ja som dnes ostala sama doma, lebo drahý sa rozhodol, že ide pomôcť svojim rodičom, ktorý sa len tak ako blesk z jasného neba rozhodli, že idú maľovať. Práve teraz, keď je najviac práce okolo svadby. Robia to napriek, aby mali akože alibi. Toto najviac nenávidím na nich. Také 2 mesiace pred svadbou ich netrápilo, že treba maľovať byt, akurát teraz. Ale inak mám dobrý deň, idem dnes ku kozmetičke na skúšku líčenia.
Odpovedať
ja idem v utorok na vlasyyyyy :-D ...sa hrooozne tesiiiim
Odpovedať
Profilova fotka
adnzi sto bodom jeho rodicia :-D , uplne si to viem zivo na zaklade vlastnych skusenosti predstavit ]-( ja sa stresujem asi preto, lebo proste som aj taky typ obcas... a nic nestiham posledne.... saty pre druzicky velke xixi lebo su to uz velke baby skoro ako ja :-D , sme zariadili akurat tento tyzden, nemaju sice rovnake ako ja ale rovnaky strih ale inu farbu, kedze kazda mame inu velkost, inak su pekkneee vsetky tri teda 2druzicky a ja :-D vcera som si bola skusat kroj co budem mat po polnoci ;-) , de buh taka nadhera... a ked som pocula tie spevy co bude jedna z druziciek co je v jednej osobe aj ludova tanecnica, spievat uz som mala slzy na krajicku taka nadehra veru :-D , mam dokonca aj cizmicky take echt full ku kroju, a drahy ma klobuk :-D andzi ako budes mat vlasy? vypnute ci ako?
Odpovedať
no som tu...kupila som si skvely top a nohavice...mozme ist pozyvat... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fakt, ;-) a kedy idete?
Odpovedať
hmmm...asi zajtra...neviem este presne lebo chceli ist obaja rodicia a zajtra je doma len otec...ale uz chcem mat aj to z krku
Odpovedať
Profilova fotka
no ako s vyzdobou uz mas vsjo pripvene?
Odpovedať
ja myslim ze ano...este som doobjednala nejake srdcia co pozdobi a zevesim ...a nejake vecicky pridu buduci tyzden, menovky dokoncim ...neviem kedy...myslim ze uz to staci len domysliet ale to uz budeme riesit priamo na mieste...akurat helium do balonov mi chyba ...ale to by bolo dalsich 4000,-...to uz by bolo moc....a ty?
Odpovedať
baby, plánujete aj nejakú výzdobu doma v byte?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?