Svadba apríl 2012

Zobraz úvodný príspevok
Sú tu aj aprílové nevestičky? ;-)
Odpovedať
kôli svojej šikovnosti (zašpiniť, potrhať - to je moje) radšej kupujem :-)
Odpovedať
@orchidea6 :-D :-D @adelajdes popolnocne kupim
Odpovedať
Aj ja by som rada, ale už vidím, že nebudem vedieť zohnať. Tie popolnočné sa zídu aj inokedy (ples a pod.). No, veď uvidím.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak kočky, pridávam sa aj ja, a verím, že už nebudeme meniť termín. menili sme to asi tisíckrát a teda dúfam, že 14.4. je definitívny =-) my máme len drobnosti na výzdobu, mám podväzok a z alkoholu vínko, becherovku a šampanské :-D ale to len tak - dobrá cena, tak sme brali. teraz riešime sálu, tak uvidíme, ako to dopadne. no a prajem vám príjemné prípravy a dúfam, že sa rozrastieme v tejto téme x-)
Odpovedať
Ahojte, pridavam sa aj ja k vam, nas termin je 14.4., tiez sme to uz velakrat prekladali, ale tentoraz to uz musi vyjst :-)
Odpovedať
Babulky, ja osobne si neviem predstaviť, že by sme svadbu odkladali. Keď už sa raz človek na to psychicky pripraví. :-D
Odpovedať
@adelajdes :-D a ty uz si psychicky pripravena? :-D lebo ja nie, ked si predstavim co vsetko treba vybavit a kolko vela ludi potom bude kukat na mna :-D
Odpovedať
A to sa dá? Byť psychicky pripravená? U mňa asi nemožné. Ja už len keď si na to spomeniem, že čo ma čaká, tak upadám do bezvedomia od strachu :-D .
Odpovedať
Ja takisto... Co vsetko uz mate rezervovane?
Odpovedať
Profilova fotka
@adelajdes my sme mali uz tri terminy, prve dva zrusil moj drahy, treti sme sa zhodli spolocne, ze posunieme, tak teraz mame stvrty, tak verim, ze uz to bude ok, lebo som povedala, ze ak zrusi tento, tak uz sa nevydavam :-D ale nie, no ale tak pomaly sa pripravujem na to, ze v aprili budem pani x-) @lillian18 my mame zajednanu fotografku a momentalne riesime salu, resp. restauraciu, kde by sme chceli mat. tak verim, ze to vyriesime v najblizsom case, pretoze som bola prekvapena, ale aj v Pov. Bystrici je toho celkom dost zarezervovaneho uz na buduci rok. a vy mate co rezervovane? :)
Odpovedať
@danulicek my mame salu, fotografku... a teraz riesim dj a kameramana
Odpovedať
My máme sálu, kapelu, kameramana a v najbližšej dobe mienim riešiť fotografa. Ale tých tu je dosť, tak snáď nebude problém. Ešte plánujem riešiť družbu (starejší). :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@adelajdes aj ja chcem riesit starejsieho, ale najlepsie takeho, co je aj dj v jednej osobe alebo takeho, co su dvaja s dj a spolupracuju spolu :)
Odpovedať
@lillian18 plánuješ aj nejaké hry vrámci zábavy?
Odpovedať
@adelajdes vies co, neviem... hry mi nejak na svadbu nepasuju... mozno ak ten svadobny kviz ci ako sa to vola.. ale skor asi tie somarinky ako metlovy, varechovy tanec a tak...
Odpovedať
No veď ani ja by som nechcela hry. Ale nastávajúca švagrinka (ona mala svadbu v novembri) mi stále tvrdí, že to bude oničom bez hier, tak neviem. Ona mala rôzne hry, napr. koč a rôzne súťaže ,ale ja si myslím, že to ľudí skôr otravuje než zabáva.
Odpovedať
Profilova fotka
@adelajdes tiez si myslim, ze to moze do istej miery otravovat hosti. hry mozu byt zabavne, ale nie vtedy, ked ich je prilis vela. neviem, ako ostatni, ale svadobna zabava by mala byt o tom, ze sa vytancujem tak ako pocas celeho roka nie :-D no a co to je za zabavu, ked celu svadbu sedim na zadku a divam sa na mladomanzelov, ako sa snazia a snazia... aspon to je moja predstava, takze tiez to s hrami nebudeme prehanat :-) zabavu robi DJ alebo kapela a ked je toto vyborne, tak svadobcania budu radsej ako keby sa mali "strapnovat" pri hrach. samozrejme, v ramci moznosti je to fakt celkom dobra vsuvka do zabavy - dokonca si myslim, ze napr. taky metlovy tanec, ako spominala @lilian18, ku svadbe proste patri :-) ale netreba to prehanat :)
Odpovedať
@adelajdes @danulicek no proste na svadbe ide hlavne o to, aby sme sa dobre vytancovali :) ak hry, tak len minimalne, jednu-dve a hlavne nech su kratke.. lebo ak budu dlho trvat, vsetkych to bude nudit....
Odpovedať
Presne, lebo na tej švagrinkinej svadbe som často tŕpla od strachu, aby si ma družba (starejší) nevybral do nejakej hry, lebo niektoré tam boli fakt trápne. Páčila sa mi hra koč. Neviem, či to poznáte. Ale prevliekať orech cez nohavice cudziemu chlapovi, tak to teda nie. To sa mi veru nepáčilo. :-S 8-(
Odpovedať
@adelajdes :-D no tak taketo sexisticke hry su dost odveci, hlavne ked sa ti dvaja vobec nepoznaju... hru koc nepoznam. co to je? a take trpnutie ci ta vyberie do hry alebo nie, tak to poznam, to dokaze akurat tak pokazit celu naladu... nie kazdy je rad stredobodom pozornosti a robi zo seba cvoka :-D
Odpovedať
Presne tak, ja som bola účastníčkou takej trápnosti na švagrinkinej svadbe. V živote som ho nevidela a mala som ten orech prevliecť cez "určité partie". No, radšej som ho pustila na zem. Nestálo to za to. :-S Ten koč je celkom milá hra, je to taký príbeh ako idú nevesta so ženíchom na výlet na koči a svadobníci hrajú kočiša, každý predstavuje jedno koleso a dvaja sú akože kone, a ženích s nevestou sedia uprostred. Starejší rozpráva príbeh a vždy keď spomenie niektorého z nich (napr. pravé predné koleso, alebo ľavé zadné, alebo kone) tak tí dotiční sa musia postaviť (ak sú kone, tak musia zaerdžať a ak je to kočiš, tak musí zakričať hijó). Ostatí sa len stavajú. Je to zlaté a zasmiali sme sa. Určite sa dá táto hra nájsť na nete.
Odpovedať
@adelajdes :) no tak to vyzera zaujimavo.. lepsie ako orechy v nohaviciach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, tak saty, zavoj, korunku do vlasov a topky mam uz kupene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky, aj ja sa pripajam k aprilovej slavnosti...ha, a ako tu citam, tak som pekne po zadu....my mame akurat tak termin, a nic viac. chceme civilny sobas, a nevieme najst nejake pekne miesto v bratislave, alebo okoli.Najviac by sa nam pozdavalo mat obrad niekde vonku, nie v neosobnych obradnych sienach...co poviete? Hostinu chceme doma, na zahrade....neviem ci zozenieme niekoho kto nam to doma zabezpeci...nejaku cateringovu agenturu...nemate s tym skusenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
@chryzantema :-)aj my mame termin 14.4. - kde to budete mat? :-)
Odpovedať
@zuzkag2 ahoooj zuzka, tak my by sme to chceli v takej malej dedinke pri novom meste nad vahom v ockove, nedavno tam prerobili kulturak a celkom sa nam tam paci a vy? Ale zatial skoro este nic nemame, mame len zajednanu kapelu, zatial len zbierame informacie o kameramanoch, ale uz by sme si aj nejakeho mohli zajednat.....
Odpovedať
Profilova fotka
@chryzantema chryzantemka :-) ja zatial pracujem v novom meste, tak viem kde to budete mat...aku budete mat kapelu, to som zvedava.... My chceme mat malu svadbu, v bratislave, kedze o chvlu budem bratislavcanka aj ja...mam aj mensiu rodinu, tak to bude jednoduchsie, vsetkych sem previezt. Najradsej by som mala len obrad niekde vonku, a potom doma na zahrade nejaku party...ale este sme sa presne nerozhodli kolko nas bude, tak ktovie ci sa zmestime :-) Ja prave hladam nejakeho dobre fotografa, teda takeho co robi take fotky ako sa mi paci, lebo dobri su asi vsetci :-) Lebo viem, ze fotografi su zajednani aj rok dopredu...aaaaaa, aby som nezabudla, uz viem ake chcem saty :-) Ty si si uz saty vybrala, alebo mas predstavu? A budete mat cirkevny, ci civilny sobas ? :-)
Odpovedať
@zuzkag2 no tak my sme si vybrali rytmus z novej bosace, su sice drahsi, ale stoja za to, aj dj budeme mat, urcite chceme aj starejsieho, aby svadba prebiehala hladko, na fotografovi mi ani tak nezalezi, ja si skor pozriem dvd, to chceme mat dvoch kameramanov a sobas budeme mat cirkevny, ten je urcite krajsi, to uz som si povyberala aj pesnicky ake chcem, aby mi v kostole spievali :-) saty este nemam vybrane, istu predstavu uz o nich mam, ale vybrane este nie, aj tak si ich este nejdem skusat bo sa mi vaha aj tak stale meni....to pojdem az tak zaciatkom zimy, vy budete mat tiez nejaku hudbu?
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, tak nam stastie asi nepraje...dnes sme dostali odpoved z obecneho uradu z Malinova, ze sobas moze byt len v sobasnej sieni, nie v parku. :-( tak neviem co teraz ... a vlastne ani nechapem preco su taki neochotni, ved obecny urad je od parku na 5 krokov ... ach jaj
Odpovedať
Profilova fotka
@chryzantema tu kapelu poznam, budete mat super zabavu :-) a ked mas viac ludi ako 10 ( ako napriklad ja, zatial, xixi ) urcite potrebujes starejsieho, nech to tam niekto riadi. lebo ty sa mas zabavat :-) Hudbu asi mat nebudeme, vlastne okrem toho sobasa uz ziadne oficiality nechystame...budeme mat civilny sobas, len skoda ze civilne sobase nie su take krasne ako v kostole. to ti tisko zavidim :- ) fotografa som si uz vybrala, aj ma dokonca volny termin. No som zvedava, ako nam to vsetko dopadne...:-))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?