Svadba apríl 2012

Zobraz úvodný príspevok
Sú tu aj aprílové nevestičky? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cyly84 No, je. :-) Skoro oproti Tulipu. :-) Tak vidíš, už vieš. :-D
Odpovedať
Ja mam tiez svadbu 21.4.2012 :) a uz mame takmer vsetko vybavene,este oznamenia,vyzdoba a zakusky a den D moze prist. Saty som si kupila v salone,pretoze u nas v Partizanskom su take vysoke ceny za pozicanie siat,ze sa ich oplatilo radsej kupit.
Odpovedať
Profilova fotka
@lusita23 Tak to je super, že už máš takmer všetko, to by som brala aj ja. ;-) My už síce máme oznamká, aj zákusky som dnes bola vybaviť, ale zas nemáme ešte vybavené auto, kvety, popolnočné šaty mám ešte otázne, lebo sa rozhodujem medzi dvomi modelmi a k tomu bude treba doladiť ešte priateľove doplnky, atď. Ešte menovky budem vyrábať, ale na to sa mi zdá ešte skoro a ešte rôzne také drobnosti. A ešte nás čaká aj "zoznamovací večierok" našich rodičov. :-o ;-)
Odpovedať
No tak to som rada,ze ten "zoznamovaci vecierok" necaka len mna :-) to bude u nas trosku silna kava si myslim... A auto mame vybavene u priatelovho bratranca. Oznamka sme prave dali robit, na kyticu som sa bola len informovat,aby som bola v obraze a zakusky este netusim kde dam robit... a co sa tyka vyzdoby a menoviek,tak to budem riesit asi az koncom februara,lebo akosi je toho vela :-) Ale caramellka, ty mas tiez uz dost toho vybaveneho... Neboj sa,to sa najneskor v marci vsetko doklepe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lusita23 Tak to u nás ten zoznamovací večierok bude asi tiež zaujímavýý, takže si nič z toho nerob. ;-) Ale určite všetko dobre dopadne, neboj sa. :-) ;-) Inak dnes som si už začala zapisovať, keď mi niečo napadne, aj hocijaká drobnosť, čo ešte treba zariadiť. Nech to mám aspoň napísané na jednom mieste a potom už budem len vyškrtávať. ;-) Ja mám totiž asi do polovice marca v robote strašný nával práce (účtovníčka), takže keď medzitým ešte uvažujem o tom, čo treba k svadbe, už mi z toho začína mierne harašiť. :-D Ale máš pravdu, máme ešte čas a všetko sa hádam podarí včas a podľa našich predstáv. ;-)
Odpovedať
Prijam sa k Vam :) Svadbu mam 14.4 v kastieli Betliar..finisujeme s oznamkami, idem ich aj posielat tento tyzden.. mam kupene saty svadobne, mam dj, zatial rezervovane dve saly, fotografa,, Nad vyzdobou zatial len rozmyslam a obrucky budu na programe v najblizsom case.. V septembri som mala nervy, ze nic nestihnem, teraz vlastne este nic nemam ale uz som kludnejsia.. vsetko sa postiha, snad.. rozmyslam nad darcekmi pre hosti nasla som na nete len cokoladky s potlacou ale nie som s tym uplne stotoznena, nemate typ na nieco originalne a pekne a s menami a datumom svadby? Este ma zaujima,kolko kolacov date piect? a kolko litrov a druhov alkoholu kupujete?
Odpovedať
Profilova fotka
@kvetinka988 Tak Ťa srdečné vítame medzi aprílovými nevestami. :-) Máš toho celkom dosť, tak nie je dôvod stresovať. ;-) Čo sa týka darčekov pre hostí, nie je to až také originálne, ale my máme srdiečka-magnetky s menami a dátumom svadby. Nám sa to páči. ;-) Množstvo koláčov a alkoholu je veľmi individuálne...
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 aj aprilovy kameraman...:)
Odpovedať
Caramelka a tie magnetky si kde dala vyrobit?
Odpovedať
Profilova fotka
@kvetinka988 www.svadobnedarceky.eu/svadobne-magne...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
;-) aj ja 28.4.2012 :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kvetinka988 tiez ta vitam :) tak tie obrucky,to ano,to by si uz mala vybrat,lebo ono to zvykne trvat asi tak mesiac,kym ti ich spravia. no nad alkom a nealkom som este nedumala,ale tento tyzden idem riesit zakusky,ratam tak 7 sk na osobu a do vysluzky kusok torty a asi 8 zakuskov. Oznamenia si pojdeme prave dnes vyzdvihnut a v tyzdni ich poroznasam a poposielam :) vyzdobu si robim sama s pomocou mojej sesternice,ktora v tychto veciach ma dokonaly prehlad a cit,material sme objednali cez internet,takze cakam,ze buduci tyzden to pride...tak snad uz budem mat teraz klud chvilku so svadbou a potom to priiide... :)
Odpovedať
lusita23 obrucky sme kupili za hodinku /nakup s mojim milym je vzdy taky / :) presli sme sa po hlavnej v Kosiciach boli v dvoch zlatnictvach a v druhom sme aj hned prve co sme skusali kupili, za 20 min. nam vygravirovali mena a datum a bolo to a este nam dali super zlavu :-D Tak zakuskov davam robit 1200 kusov a dve torty, 5 na stol na osobu a cca 20 do vysluzky.
Odpovedať
Alkoholu nakupujeme dost vela, ale sme dohodnuti, ze co sa nevypije vezmu spat, cize nieje co riesit. A vcera som si vybrala aj agenturu na vyzdobu a objednala popolnocne saty.. cize okrem obleku, kadernicky mame skoro vsetko..
Odpovedať
@kvetinka988 Tak to ste rychlo kupili obrucky :) my sme si tazko vyberali obrucky,pretoze s mojou polovickou sme mali uplne opacne predstavy o obruckach,no nakoniec sme nasli kompromis :) Vybrali sme si v Prievidzi,a tam sme museli cakat na obrucky asi mesiac,preto som si myslela,ze to vsade tak trva... :) A mas toho celkom slusne uz vybavene aj ty :) my sa este dohodneme zaciatkom bud. mesiaca v restauracii ohladom jedla a este musim objednat zakusky,ale neviem este kde,lebo tu je to bieda v nasom okoli...a to by malo byt uz vsetko :)
Odpovedať
@kvetinka988 ahoj ,chcem sa ta opytat kolko mate ludi,ked si si dala piect 1200zakuskov?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ..tak aj ja mám svadbu v apríli..presnejšie 21.04...
Odpovedať
@lucynka258 my mame 14.4. a vy budete mat kolko ludi?
Odpovedať
rebiak tak mame predbezne 92 ludi, pocitala som 5 na osobu na stol a este sa ma vraj davat okolo 20 ks do vysluzky ale kedze tam ide aj torta tak si to takto upravila..
Odpovedať
@kvetinka988 ahaaa :-| no ja som planovala davat po 10zakuskov do krabice a po 3 na osobu pri stol ,ale budem rozmyslat nad tym :-) co citam ,tak kazdy dava viac a ty si davas kolko kusov piect?
Odpovedať
Profilova fotka
rebiak...my budeme mat 90 ludi ;-( a to sme chceli mensiu svadbu :-D a vy ako?
Odpovedať
@lucynka258 my sme zacali pri 40ludi a nakoniec je to 60 :-D :-D tak vidis ,ked zacnes pocitat ,tak to ide
Odpovedať
@lucynka258 tak ale moj sen bol vzdy vela ludi na svadbe :-) aj ked som mala tych snov viac ohladom svadby ,ale ked vidim ako eura idu ,tak aj ustupujem od mojich niektorych snov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rebiak ani niektore moje sny nebudu uskutocnene, ale budem tam mat ludi, ktorych mam rada a hlavne si beriem toho, koho milujem, cize najdôlezitejsi sen sa mi splnil:D
Odpovedať
@lucynka258 Aj ja mam svadbu 21. aprila :) a budem mat (dufam,ze je to uz konecny stav) okrem mna a mojej polovicky 44 hosti na svadbe.
Odpovedať
@lucynka258 ano aj ja to tak beriem,ale my uz mame aj 3rocnu dceru spolu :-D uz sme to planovali davnejšie,ale teraz nam to vyšlo ;-)
Odpovedať
ahojte nevesticky aprilove:)chcem sa spytat, ze ci budete riesit na saty aj niejake bolerko, kabatik alebo svetrik alebo sa spoliehate ze bude teplo a nic take si nezhanate?ja neviem ci si mam nieco zhanat, ako bude, radsej asi hej, ale neviem vsetky su take cudne kozusteky uplne tym zabijem saty neviem.
Odpovedať
@ewinecka Dostanem v salóne, čo bude treba podľa počasia. Takže našťastie neriešim. V stredu pred svadbou mám poslednú skúšku, tak to už budeme vedieť, aké má byť počasie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?