Svadba apríl 2012

Zobraz úvodný príspevok
Sú tu aj aprílové nevestičky? ;-)
Odpovedať
nie, kostol to nebude :) 3.3. ??? Vážne? Len trošku sa obávam tej zimy (aj na začiatku aprila). Ale aj tak - človek sa už dnes na počasie nemôže spoľahnuť ani v lete, tak je to asi jedno :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cyly84 presne! 8.10. sme boli na svadbe a skoro sme pomrzli :-) a v polke februara sa kamoska vydavala a mala len kozusok s kratkymi rukavmi a bolo krasne...to si fakt nevyberies ani nenaplanujes ja som neni zastanca letnych svadieb, mne to strasne teplo dost vadi a nepaci sa mi ked ludia posedavaju vonku a nema kto tancovat...takto mam aspon istotu ze si pojdu von maximalne zapalit a hned su spat :-D
Odpovedať
@tatarida :D Tak to s tym fajčenim si vystihla!!!! Možno je to nakoniec dobre, že bude trošku zimšie. Ludia budú odsúdení nato trsať alebo klabosiť DNU :D Dnes ešte musim povedať snubencovi o tej Veľkej Noci a možno to presunieme. Ale dátum nechám na ňom, lebo on je ten, ktorý potrebuje PEKNE čísla, aby si to zapämatal :D
Odpovedať
Profilova fotka
pridavam sa aj ja konkretne k 14.4
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridavam sa k vam... my mame 28. aprila.... zacali sme vybavovat pred 2 tyzdnami a uz take dolezite veci mame zajednane.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak aprilovky, ako pokracujete s planovanim? :-) sa nam to pomaly blizi :-D
Odpovedať
@danulicek ahojky, my mame svadbu 21.apríla, prípravy trosku viaznu, boli Vianoce :D Vyberame obrucky, oznamenia, niekolko salonov som pobehala, poskusala saty, ale nenasla som este tie prave :) Vy ste ako na tom?
Odpovedať
:) ahojte, no ide to pomalicky a isto, nam este chybaju obrucky, oznamka, oblek ...vsetko na O... :) Kupila som akurat koselu, kravatu, vestu pre zenicha :) a malickosti ako su vankusik, krizik, vyzdobu nemame dojednanu.... :) ved uz len 107 dni ... :) 14.4.2012 predo dvermi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@misell09 Bezi to neuveritelne rychlo, vsak? Je lepsie takto postupne si to kupovat ako vsetko na poslednu chvilu. Je v tom aj lepsi prehlad. Len sa bojim, aby sa moj drahy zmestil do nohavic, nejako mu rastie brusko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lillinka01 @misell09 @eka__ no veru, leti to rychlo. my sme teraz chceli do konca roka vybavit vsetko hlavne a po novom roku riesit kravinky a detailiky. ale mame termin u knaza, salu, video, foto, hudbu, kolace, saty objednane, obrucky vo vyrobe, makeup, kadernicku, a neviem, co vsetko presne este :-D spravili sme si zoznam hosti, tak v najblizsej dobe budeme riesit oznamka :-) A kedy sa chystate rozdavat oznamenia? Myslim, ako dlho pred svadbou..
Odpovedať
Profilova fotka
@danulicek Urcte min 2 mesiace pred svadbou. Vsetci predsa pracuju, tak nech si vedia naplanovat dovolenky. Hej, tych detailov na poslednu chvilu bude este vela :)))
Odpovedať
Ahojte aj som aprílová nevestička:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
my budeme mat svadbu 14.04.som z galanty,svadbu budeme mat v hoteli tevel v sládkovičove.Zatial máme kameramana a fotografku:)je tu niekto z galanty??
Odpovedať
ahojte, takže svadba 21.4. 2012 a máme vybavené: svadobné šaty, líčenie, popolnočné šaty, obrúčky, svadobné poháre, fotografa, kameru, DJ-a, sálu, kostol, alkohol nakúpený, svadobnú tortu a zákusky tiež máme, aj oznámenia sú už v štádiu výroby, nakúpená výzdoba je skoro kompletná........čo ma najviac štve, že nemáme a mám z toho depresie - doprava hostí autobusom, matrika, vybavené originál krstné listy, kytica a kvety, oblek a topánky, či už pre mňa alebo pre drahého :(
Odpovedať
@danulicek :) fiiiha, tak mas toho viac ako dost, :) Oznamka asi tak v marci niekedy, aby sa ludia vedeli zariadit, ohladne dovoleniek, siat, atd.... alebo je to neskoro ? :)
Odpovedať
@lillinka01 :) neboj sa nic, aj on bude mat stres a mozno mu budu nohavice nakoniec volne :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky ktorá by chcela peknú a lacnú výzdobu v ke a okolí tak sa ozvite. http://www.facebook.com/media/set/?se...
Odpovedať
Profilova fotka
@misell09 tak teda, uz mi prisla aj foto siat, tak dalsia vec v zozname - hadam do konca tyzdna ich mam doma, huraa 8-) :-D a oznamenia nakoniec budeme rozdavat niekedy zaciatkom februara, nech maju dost casu na zariadenie :-) vy ste ako pokrocili?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my sme uz zacali rozdavat pozvanky a oznamenia... rychlo to ubehne, ani sa nenazdame.... z mojej strany, co ide o saty, tak to mam... len moj nastavajuci este nema oblek, chceme ho neskor vybavit lebo ma kolisavu vahu :-D kameramana, hudbu, aranzera, kostol, salu, mozno aj cateringovu spolocnost mame :-) este nemame obrucky :-( dneska sa idem objednat ku kadernicke a kozmeticke... :-)
Odpovedať
@danulicek :) super, ide Vam to, dnes ideme na obecny urad nahlasit svadbu, aby bolo vsetko ako pan farar chce, a stihli sme sa stretnut s clovekom, ktory nam bude robit stoly, vyzdobu atd..... mame sa ist pozriet do obchodov a najst farbu, ktora sa nam paci a on to podla toho aj urobi :) musim ist este do salonu dohodnut podrobnosti ohladne farbenje masle na satach, bola tam cierna, ale chcem to nahradit inou farbou :) inak nic nove, cakame na skoncenie skuskoveho a mozme riesit dalsie veci a nie je ich malo. Pohare, pierka uz mate ? Pocula som, ze v KE na Furci je obchodik s takymito vecickami + pierka tam taktiez maju, :-)
Odpovedať
Ahojte! nas to caka 28/04 a caka nas vyber obrucok, priprava oznameni a oblek... neviem, ci to nie je skoro ale na druhej strane, to tak rychlo prejde a nechcem stresovat :)
Odpovedať
Aj ja :-)
Odpovedať
Tak my sme sa zasnúbili pred Vianocami a prípravy už frčia. 28/4 na moje meniny. čo na tom niektoré tak dlho plánujete?
Odpovedať
Profilova fotka
@jarme no ja som na to mala 7 mesiacov a myslim ze je to tak akurat pre mna, kedze som 5 dni v tyzdni od rana od 5 do vecera do 5 mimo, tak cez tyzden nevybavim nic..... v nedelu zvacsa tiez nic...tak mi zostavaju soboty...... ide aj o pocet ludi...myslim ze je ine chystat svadbu pre 30 a pre 80 ludi a napr. u nas je od maja do septembra takmer vsetko obsadene aj rok dopredu.......takze radsej zacat skor ako neskoro :-) ale tiez si neviem predstavit planovat svadbu 2 roky dopredu :-D
Odpovedať
@tatarida Tak asi mám šťastie a maminu, ktorá sa do toho obula a veľa vecí povybavuje cez pracovnú dobu a kolegovci jej pomáhajú, lebo už majú v robote 8mu sadbu za 3 roky. Ale cez pár dní voľna na Vianoce sme spolu zarezervovali sálu, moje šaty, DJja, kaderníčku s kozmetičkou, koláče, víno ...Ale tak mne je napr. jedno, aká bude výzdoba a niekto tu nad tým dokáže týždne premýšľať a filozofovať... A s veľa vecami je to tak.
Odpovedať
Profilova fotka
@jarme my si svadbu platime sami a preto chceme aby bola taka aku ju my chceme :-) keby som to nechala na maminu tak by to asi nebolo celkom podla mojich predstav :-D takze ona riesi veci, len ktorymi je poverena a ma k tomu presne instrukcie :-D
Odpovedať
@tatarida Tak ja som si chcela tiez vsetko platit sama, ale rodicia trvaju, ze to zaplatia oni a nemam sa ani pokusat ich presvedcit. Ale mamina so mnou vsetko diskutuje a dava si odsuhlasovat, len mne je vela veci jedno a poviem, ze moze spravit ako chce. Priatel sa smeje, ze je to svadba mojej mamy, ale on sam povedal, ze jemu je to jedno, len nech mu poviem datum a on sa dostavi. Takze preto to asi ide rychlo a hladko. Zatial. Klop klop. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jarme tak to hej, ja som asi pravy opak teba, ja by som si najradsej aj salu zdobila uplne sama, lebo viem, ze to nikto nespravi tak aby som ja bola spokojna.... :-D my sme sa dohodli tak, ze si to zaplatime sami a ked nam daju peniaze tak to budeme brat ako svadobny dar.... moj sa stara do vsetkeho a vsetko mu davam odsuhlasovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano aj ja som aprilova
Odpovedať
Ahojte nevestičky. Ja vám zase môžem doporučiť známu, ktorá požičiava krásnu veľkú čokoládovú fontánu s originál baelgickou čokoládou. Ak, by ste mali záujem pošlem kontakt. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?