Svadba apríl 2012

Zobraz úvodný príspevok
Sú tu aj aprílové nevestičky? ;-)
Odpovedať
@11kristi vies co, ja som si zajednala borisa borodacsa, lebo ta moja kamoska nebude stihat, nakolko bude pozvana. a on ma licenie za 35 eur, plus nejake baliky (ked chces aj maminu, alebo aj uces, aj skusku... ) treba si kuknut jeho stranku. zaplatila som mu zalohu - v podstate to zakladne licenie - 35 jurky a potom sa dohodneme, co dalej.
Odpovedať
tak to je dobra cena. som zvedava na tvoj den D :-)
Odpovedať
@11kristi no kocka, ty to mas skorej :-D
Odpovedať
to je fakt :-) som zabudla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ked sme pri tom make upe, nemate nejake obrazky pre blond vlasy, modre oci? Nemozem nic vhodne, vyrazne ale jemne najst. :-S
Odpovedať
@lillinka01 nooooo... obrazky fajn... ale realne ti mozno pristane nieco ine ako je na obrazku. =-)
Odpovedať
@lillinka01 ale tak skus na style.com :-) sleduju kazdy fashion week nielen z hladiska mody, ale aj vizaze a ucesov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski aaaaaaaaaaasi to tak bude. :) ale vies ja nemam ani predstavu fakt. Vacsinou nosim nahy make up alebo dymove licenie, ale chce to zmenu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski tnx, indeed
Odpovedať
@lillinka01 tak do toho! vizazista ti iste poradi :-) ja sama som blodinka (aj ked cez leto rysava), ale v zime som bola na jednom evente a bola som blond a bola som namalovana totalne nacierno, sama som bola prekvapena, vyzeralo to proste wow! A spiskala to moja vizazistka :-) Nebol to moj napad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pridavam do skupiny :) 28.4.2012
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski aj ja mam borisaaa :o)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@swarovski ta vizazistka je naozaj vyzazistka? lebo ja mam tiez kamosku co rada lici a aj jej to celkom ide ale mam strach ze nepouziva najkvalitnejsie produkty, preto si chcem nejaku radsej zaplatit.. taka by mala poauzivat aj vodeodolny makeup a tak, nie?
Odpovedať
Ahojte nas caka svadba 14.4.2012 v Kosiciach ... mame len salu :) + skusanie siat, aj popolnocne asi budem mat zo salonu ...
Odpovedať
@misel711 no, ta moja kamoska, je echt vizazistka, nie je ani kozmeticka ani nic podobne. akoze nerobi to komercne, len na zakazky, ale pouziva spickovu kozmetiku - La Praire, Dior, Guerlain... A fakt ten make up vydrzi uplne cely den. Je to proste profesionalka. ;-)
Odpovedať
@misel711 jaj, ano, k tym produktom.... mne napriklad vzdy make up nakoniec zafixuje nejakym fixatorom... nejakym speci sprejom. Akoze mam mastny xicht, takze lesku sa casom neviem vyhnut, ale na to mam transparentny puder, ktorym to korigujem z casu nacas... no a samozrejme kvalitny podklad, vytienovanie, a vsetko okolo toho, to je to, co Ti kocka, ktora len pekne maluje neurobi. Lebo ruku na srdce, namalovat si pekne oci vie vela bab, ale make up, celkovo, to umenie krasne nalicit nevie kazda... :-p
Odpovedať
Ahojte som tu nová a mám trošku hlavu v smútku. keď vidím koľko toho už máte vybavené a obehané...ja si stále neviem vybrať či mať svadbu v apríli alebo v júni. priateľovi je to jedno, vraj ako chcem ja tak bude.... tento rok končím magisterský ročník na výške a v máji mám štátnice. niektorí ľudia mi hovoria aby som si svadbu radšej nechala na jún, iní nevidia problém ju mať aj v apríli. prosím povedzte svoj názor, nech sa konečne rozhodnem a môžem zháňať sálu a ďalšie dôležité veci. ak apríl tak by som chcela 14.4. (štátnice by mali byť v máji medzi 16. - 30.) vďaka
Odpovedať
@lepetka ahoj kočka, či jún, alebo apríl, každopádne sa ti na štátnice bude učiť tažko. my sme tiež uvažovali ako ty, medzi júnom a aprílom, ale vybrali sme si apríl, lebo jar je vtedy v plnom prúde :-) Ale je načase, aby si sa definitívne rozhodla, lebo čas sa kráti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@monuliks aj my mame 28.4.2012. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@vlietava ahoj posli mi nieco o tom ako pracujes a ceny :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@lepetka vraj 4ty mesiac je istota :D to mi povedala kamoska co sa zaobera numerologiou :D to len tak na okraj :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lepetka je to na tvojom pocite, ci sa potrebujes sustredit len na ucenie alebo zvladnes popritom aj svadbu ;-) takto budes mat v aprili svadbicku za sebou a po statniciach sa mozes venovat manzelikovi :-D srandujem, to naozaj zalezi na tom, aky cas a sustredenie potrebujes na ucenie :-) a co sa tyka toho, ze niektore kocky maju toho vela uz vybavene - nemaj obavu, vsetko stihas ;-) a keby nieco, tu ti poradime 8-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte kočky, pridávam sa k vám, a tuším obľúbený termín 21.04.2012 :) i keď osobne som chcela až 28.04., ale bol obsadený... Hotel máme ako tak rezervovaný, len tam musím bud. týždeň skočiť a spísať záväznú objednávku. Dnes som volala na matriku kvôli delegačkám a povedali, že je ešte skoro, ale bála som sa, aby mi môj termín nezmizol :-p Trošku sme veľa uvažovali, či to spraviť v mojom rodnom mestečku alebo v BA, kde žijeme, ale tak či onak musíme ubytovať buď 1 alebo 2 stranu...no a to nie je malá suma, ale čo už? keď tam chcem mať tých ľudí, kt.mám rada ;-) Nakoniec vyhralo rodné mestečko aj kvôli rodičom a sestre, ktorá bude mať akurát 2 mesačné bábo vtedy,tak nech má veci poblízku..
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, po včerajšom dni sa pripájam k termínu 28.04.2012.... Aj keď sme plánovali 12.05.2012 bohužial miesto našej vysnívanej svadby bolo už obsadené. Ale koniec apríla je fajn..ani zima ani teplo :-)
Odpovedať
Čaute kočky, no ja som mala zatial istý len dátum (7.4.), lenže teraz ma napadlo, že to je pred Velkou Nocou, tak neviem či to neposuniem smerom dopredu. (5.4. mame 10 výročie čo sme spolu)
Odpovedať
Profilova fotka
@cyly84 no ak chces sobas v kostole, tak si to treba rozmysliet-niektorý farari ani nezosobasia pocas postu... my sme tiez rozmyslali o zaciatku aprila ale obaja mame vtedy narodky, takze 7.4. bude narodeninova party spojena s posvadobnou a svadbu sme dali o mesiac skor na 3.3. a je to vraj najvhodnejsi den v roku 2012 na uzavretie manzelstva-ale to sme sa dozvedeli az neskor :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?