Svadba január 2011

Zobraz úvodný príspevok
Možno je tu taká témička ale ja som ju nenašla :-) Okolnosti ma prinútili presunúť moju svadbu z apríla 2011 na január 2011 ;-) Sú tu nevestičky ktoré budú mať dúfajme rozprávkovo-zasneženú svadbu :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) sme v pohode, budeme mať malú svadbu ;-) , skôr len s akýmsi posedením :-) Pomaličky všetko dotiahneme :-)
Odpovedať
Meddy..aha ;-) :-)
Odpovedať
Tak super..menej starostí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lulu, asi tak :-D ;-)
Odpovedať
;-) ;-) Dievčence už je 2. strana :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D lulu budú aj ďaľšie ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D Žeby :-D
Odpovedať
Tak dievčatá ahojte :-D :-D :-D :-D :-) ;-) Ako sme sa dnes vyspinkali? :-D :-N
Odpovedať
Ale no kde ste sa stratili? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lulu asi sme len dve januárové :-D :-D ;-)
Odpovedať
Meddy tak sme rarita :-D :-D :-D :-D A ako postupuješ z prípravami..čo už máš vybavené? :-N
Odpovedať
Prečítaj si! ;-) :-N http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lulu, vybavené.... no fakt máme ešte len šaty pre mňa a postavičky na tortu :-D :-N . Na ostatných veciach sa ešte len pomaličky dohadujeme, tento týždeň sme sa konečne zhodli na obrúčkach :-D, ale už sa pomaličky rozbiehame :-D ;-) Tá téma je dobrá, bolo by veselo, skúsim prísť aj ja :-) PS: gratulujem!!!!!!! Tiež som baran :-D a neboj, je to skvelé znamenie :-D ;-)
Odpovedať
Meddy dakujem ;-) tak som rada že je to dobré znamenie :-D
Odpovedať
Haha :-D http://ordinacia.markiza.sk/clanok-53...
Odpovedať
Profilova fotka
lulu :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko :-) lulu čítala som, že si mala pernú noc :-| . Ak ti býva takto dávaj si ráno niečo ľahké, buď sucháre, alebo nejaké suché sušienky. Mliečne výrobky ti zapôsobia ako zapôsobil ten jogurt :-S . Aj na večeru si dávaj niečo ľahké ;-) Držím palce, nech máš kľudnú nedeľu :-)
Odpovedať
Meddy díki za radu a môžeš znova prečítať alebo ti to okopírujem sem
Odpovedať
Baby na porazenie Som Radka poslala nech mi ide kúpiť slipové vložky lebo mám výtok a už máám iba 1 ks a on mi kúpil vložky Neni na hlavu? Tak chápem muž Tak som potom šla ja Boli sme aju rodičov na obede...bol tam aj brat...a jak som doedla no čo sa nestalo? šla som na wc zvracať Takže už to vie aj bráška že čakám mimino Baby a doma som zistila že mám teplotu 37,5° bayb čo mám robiť?
Odpovedať
ahpjte ja mám svadbu 12.februara 2011 tak už sme tri zimné
Odpovedať
mufka.janka Super teší ma :-) AKo prípravi?
Odpovedať
aj ja som mala mat svadbu tuto zimu. zial (alebo asi nastastie) som pred 2 mesiacmi vratila snubak |-| . moja rodina z toho mala strasne nervy a kopu reci k tomu, ale je to moj zivot a chcem si byt zan zodpovedna sama.
Odpovedať
a prajem vam kocky prijemne svadobne pripravy ;-)
Odpovedať
Drobculka...dakujeme :-) No ym sme mali mať v apríli ale zistila som že som tehotná a termín v apríli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, kde ti zmizla fotka? =-) Zvýšená teplota na začiatku tehotenstva niekedy býva, ale radšej skoč gynekológovi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mufka vitaj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
drobculka, ďakujeme :-) a nenechaj sa znechutiť, pokiaľ si to tak cítila, tak to malo byť ;-)
Odpovedať
Tak konečne sa to tu rozbieha ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu rozbieha, len dievčatá niekde zmizli :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?