Svadba júl 2008

kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ja planujem v juli 2008 ale o tyzden skor ako ty :) 5.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja sa pridavam x-) x-) 5.7.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kafa a kde mate svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam 26.7
Odpovedať
Profilova fotka
a kde birkata?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj muma no ja mam v okoli SNV Lea som rada ze si otvorila tuto temu, uz som myslela ze tu nieje nikto kto ma svadbu v July.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte no uz som si myslela, ze sa snad sama vydavam v juli=-), kedze tu tato tema dlho nebola takze ja sa pridavam tiez na prvu julovu sobotku cize 5.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
tak my mame svadbu v KE, zatial rezervovane GESko, ale este zvazujeme aj ine saly..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my mame svadbu v bb
Odpovedať
ahojte.. to je sok,vidiet niekoho,kto napisal do tejto temy :-D ked som si tak priebezne pozerala terminy svadby,tak nasla som niekolkych ludi,no nik sa neozval.. som zvedava,ci sa niekto prida k mojmu dnu.. ako ste na tom s pripravami? :-)
Odpovedať
Ahojte, ja sa budem vydavat 19. 7. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj rozpravocka..to je mile,ze sa hlasi dalsia na jul :-) takze vitaj.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) ja sa vydavam...teda chcela by som 12.7.2008....snad najdem salu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak pozeram, ze cerstva tema a potom, ze ani nie, leatea uz zacala v maji ;-) No tak ja by som sa pridala. Snad sa to podari a nas datum bude 11.7.2008
Odpovedať
Nie nahodou 12? Ja len ci nemam zly datum svadby - je to sobota? Len sa bojim horucav
Odpovedať
Profilova fotka
emilyz - ak je to dotaz na mna, tak ja viem, ze 11.7.2008 je piatok ;-) chcem to prave v tento den.
Odpovedať
ok
Odpovedať
Profilova fotka
holky a kde planujte svadbu? ja v zv-bb
Odpovedať
Profilova fotka
V Bratislave
Odpovedať
Ahojte kocky, pridavam sa k teme... My mame svadbu 5.7.2008 v PO. A tiez mam najvacsi strach z toho, ze bude velmi teplo, alebo ze bude prsat... Ako daleko ste uz s pripravami, co vsetko uz mate?
Odpovedať
ahojte..ale sa tu zbieraju ludia :-) :-D nikush..a kde chcete mat svadbu? co sa tyka priprav,tak sme na tom celkom dobre..v decembri ideme vybavit kostol,kameru a svadobne saty.. salu sme uz zajednali,aj hudbu,foto tiez..odvoz mame a aj zakusky..a hotove nejake drobnosti.. este najst niekoho na torty..
Odpovedať
ja mam svadbu 5.7:-) tiez sa tak tesite na svadbu? :-D
Odpovedať
ahoj..a ako idu pripravy?
Odpovedať
mam uz satky kupene, zajednanu salu a hudbu, to je vsetko ;-) a ty ?
Odpovedať
mne z tych hlavnych chyba kostol..oblecenie este chvilku potrva..a tiez ma rozculuje,ze nemame nikoho na svadobne torty.. v decembri hadam vybavime saty,kameru..a vyzdobu potrebujeme dohodnut s penzionom..
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuha...moooore, tak ja som konecne dnes vybavila salu...v Gregorovciach :-) je tam ozaj pekne, take rodinne...no a mam zahovoreneho fotografa a este hudbu si idem objednat a nateraz mam toho az az dost...ked to mas vsetko sama na hlave :-( ale som rada, ze sa mi datum nezmenil....normalne psycho vcelicka....tak zatial.paaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
nikush..si vytvor album a daj fotky miesta,kde bude svadba :-) nech vidime..kolko ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja uz mam salu a zjatra sa chystam na saty tak som zvedava co vyberiem..ostatne mam naplanovane ale este nerezervovane..dufam ze to stihnem :)
Odpovedať
Profilova fotka
caute :-) tak fotky este nemam, az po vianociach a ludi bude do 60....tak akurat ;-) aspon pre mna...paaaaa :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?