Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
1
221
222
Profilova fotka
Ahojte babule :-) Slavulik...v byte byvame uz od Vianoc ;-) no parada to je x-) vela sme stihli spravit, este nas caka prerobit kupelku a vecku, to spravime na jar/leto zrejme. V sobotu nam dosla sedacka, ku koncu roka chladnicka s mrazakom aj pracka, mame vymenene bezpecnostne aj interierove dvere, kopec penazi to stalo ale nelutujem ani euro lebo sme max spokojni x-) je to fakt paradny pocit ked byvas vo svojom x-) a vy ako s tym bytom?? Pisala si, ze sa bude kolaudovat este v decembri tak ratam, ze uz tam byvate, hm? janja...mala ma uz 7 mesiacov?? to kukam jak puk kam ten cas tak leti! Ale super, ze tak rastie a je v pohode ;-) lea...no veru tu na SVK je ina zima, ale lepsie ako v UK tam furt len prsalo a fukalo tu je aspon zima ako ma byt so snehom :-) No chudak moj maco me to you je niekde zahadzany a ani neviem kde :-N Ked ho najdem tak zrejme bude musiet ist niekam do krabice a schovat lebo tu uz v tomto nasom byte plysakov nechcem mat. Tohto si ale necham lebo som ho dostala a ostatne som dala na charitu. Na ako dlho ides domov? Uzi si to tam x-)
Odpovedať
Ahojte, veru Slavi, Tatry su uz odvtedy v zlom stave. Chodime tam na tury, no ale neviem kolko este potrva, kym dostanu povodny tvar. No lea, ale keby si vedela aka kosa je tu teraz. U nas minus 20. brrrr A fotky mam na FB, kukni. Kati, no ti poviem, ze je to parada byvat vo vlastnom a este ked je vsetko nove. Aj ja sa tesim na zariadovanie. Nas to este len caka. Mas aj nejake foto???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojkovia mojkovia :-) nooo super super, aspon trosku viac popisane, uz som sa bala, ze sa vzdialujeme...nikoho nikde ta take smutne to tu bolo.. janja dakujem za IP, kuknem FB a pridam si ta..joj som zvedava na malinku aka je krasnucka..co sa tyka tatier, s tym mas pravdu, to este paaaaaaaaar desatroci urcite potrva kym sa zrestartuju a budu take ako pred 4 rokmi....to fakt dlho bude trvat, len dufam, ze budu take krasne ako boli, lebo som s nich moc smutna.. lea..no toto ty si bola na SR..a co si sa neozvala? nebola si aj v ba, ci len zilina a sv? aj ja chcem macika :-) katka - nooooooo super super, parados, mam z vas radost..to je fakt super pocit ako opisujes mat vlasne byvanicko...co sa tyka nasho bytu, tak moja mila, my sme na tom tak ako sme boli..kolaudacia prebehla v decembri, potom este vraj musela v januari ale nieco im nepreslo tak sa byty neodovzdavali...tak stale cakame a cakame a nevieme vobec ako to dopadne...sme s toho nervozny, ale len kôli tomu, ze od 1 marca sme bezdomovci..my sme mysleli, ze od januara tam budeme prerabat, vo februari sa to podokoncuje a v marci sa byva noooooo moja mila vobec to tak nie je a ako to vobec dopadne netusime...porazi ma..chceme este toho majitela co teraz sme v podnajme prehovorit, ze nech nam da este marec byvanicko bo ked neda, ze uz niekoho ma tak dovi dopo asi tak...no cakame cakame...takze mi stale nezariadujeme :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste kto hm...na facebooku vyčíte či čo?
Odpovedať
Profilova fotka
babulky moje, vsio najlipšoj k MDŽ :-)
Odpovedať
no mam taky dojem, ze tu uz poriadne nikto nechodi :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak mojenko..ale ja sem tam zakvitnem kuknem ci tu niekto nieco napise a ked nic tak idem aj ja prec...skoda :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) ja som tu uz daaavno nebola. Chcela som vas vsetky pozdravit. Ako sa mavate a co mate nove? Ja od 1.4. pracujem a ficim v anglictine tak som rada lebo za tie 3 mesiace co sme boli uz doma, som sa uz bala, aby som nezacala zabudat. Pekny dnik prajem :-)
Odpovedať
ahojte babulky...som nemala akosi poslednu dobu cas..ale som rada,ze sem teda nakuknete :-) teda dufam,ze aj po mojom prispevku.. co mame nove? ani neviem..babo nic..trocha sa snazime si uzivat pekneho pocasia..desmod sa chysta do londyna,tak ideme..a predtym ideme este na svadbu domov..tak sa aj tesime,ze zmena nam urobi dobre.. a potom len praca a praca a nejaka party..kedze s babami z prace cosi najdeme na oslavu..
Odpovedať
Profilova fotka
no nazdarek babenky...ta to co tu vidim...trosku ste toho popismenkovali, no super super, mam radost.. lea..ze desmond v londyne, no paaaaaaaaaaaaarada, aj ja chcem aj ja..tych mozem.. katka 0209- uz nam niekde robkas Katka? a kde konkretne..a co bytik, uz mate vsetko zariadene, ci len po malicky po malicky, co prijde to bude...my este nebyvame v tom nasom bytiku..je to zlozitejsie ako sme si to predstavovali, no dufam, ze do leta tam uz byvat budeme, aj ked tam nic nebude ale budeme tam byt...a to je zaklad..babenko este nemame...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) lea...tak idete na svadbicku, super :-) ja som bola naposledy na vlastnej :-D Sice kamoska ktoru som teraz videla asi po 10 rokoch sa vydava tuto sobotu, osobne jej vsak zagratulovat nebudeme moct tak som jej kupila aspon darcek, sa tesila tak som aj ja bola rada x-) Prajem svam uper svadobnu zabavu :-) kedy to vlastne je a na ako dlho idete domov? slavulik...to nemyslis vazne, ze stale nebyvate v bytiku :-( to kukam ako puk lebo vsak uz na Vianoce ste tam mali byt a uz je skoro pol roka odvtedy...joj tak drzim palceky nech uz tolko necakate a budete mat byvanicko ;-) My este vsetko zariadene nemame, este je toho dost a tak postupne, teraz sme kupovali auto a dalsich xx vydajov. Ale dolezite je, ze uz byvame vo vlastnom lebo ked pocuvam, ze niektori ludia maju vyse 30 a stale byvaju u rodicov alebo niekde v prenajme tak to teda nie je ziadna vyhra. Robim v IBM takze anglictinu tu zuzitkujem denno-denne :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte baby :-) Nic nepisete. Ako sa mavate? Co mate noveho?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
babenky moje, 10000000000 rokov som tu nebola, ta jak sa mate, co noveho? bambinka vam rastu rastu, katulienka ako sa byva v novom bytiku? a co leatea ako ako UK? ta popisme trošku ta ne..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
kde je kto? je mi smutnucko..ako sa mate moje julovky?
Odpovedať
1
221
222
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?