Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček mojkovia :-) lea lea, tak to posledne bolo dobre, presne ako pises, aj okolo nas sa neako rozrastaju, len bociany lietaju a lietaju..a vraj kriza, co sa tyka miminiek, tak o krize sa to povedat neda.. co nam prinesie druhy rok..no dufam, ze miminka haha...janja bude mat ninku a my alexandru..no dovtedy tie mena este urcite 100x vymenime... a dufam, ze uz budeme mat vlasnu strechu nad hlavickou a potom uz to miminko neako primiesame..moj drahy kazdemu hovori, ze ma slepe naboje tak zatial nic, bo slepo strielame haha..
Odpovedať
ahojte no slavi, ani nezartuj, ze tak skoro druhe. Najprv nech nasa Sasula trosku vyrastie. Teraz ste na rade vy baby. Som zvedava ktora z vas bude prva. Budem vam drzat prsty. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček mojkovia :-) urobime stavku ktorá bude dalsia po tebe..ale asi vyhravam, bo ma uz maternica stekli, ta by uz nieco chcela ponosit 9 mesiacikov, len sa jej nedari..bo mangelik hovori, ze strela slepe naboja..tak uvidime kedy streli poriadne haha
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) ako sa mavate? No uvidime ako sa nam to tu rozrastie :-) My sme zacali s vybavovackami na hypoteku na nas bytik :-) da sa to aj takto na dialku vybavit aj ked to bude narocne, vobec mi to nevadi, ved mam uz skusenosti ked som vybavovala svadbu minuly rok takto na dialku :-) Tak dufam, ze vsetko pojde ok a do konca roka kupime nejaky bytik ;-) Chceme vyuzit, ze je kriza a ceny bytov isli ozaj dost dole co je super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte žienky :-) ja nemám ani kedy sem kuknúť booože :-( tak som aspoň trochu počítala ako sa máte a tak..naše prvé výročie sa nejako neoslavovalo, pri malej sa nedá robiť romantiku tak si užijeme aspoň tie ďalšie ;-) Elinka je zlatunká rastie ako z vody už má niečo cez 8 kg a 73cm no a už sme oslávili pol roka ..zatiaľ sa kojíme a pomaličky začíname so zeleninkou ale neberie jej :-| janja...malinká ako sa drží? ja ani neviem či som ti pogratulovala ak nie tak blahoželááám :-D nech ste obe zdravé a rastiete do krásy :-) http://www.modrykonik.sk/album/album.... kuknite nás aký sme veľký x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček bambulky :-) caly, elinka je nadhernucka, mam pocit, ze sa podoba na teba, ale trosku mi tam bije aj na mangelika..ale uz podrastla..mnam mnam, len ju spapkat... a ako zvladas materstvo, co kvetinarstvo funguje? katka0209 - vitaj, aj mi prave hladame bytik, ked najdeme tak ideme rovno na tu hypoteku...vy ste si uz nasli bytik alebo najprv uver...lebo to potom hned musis mat byt aby ti uver mohli schvalit co ja viem... my by sme uz chceli v decembri byvat vo svojom no uvidime ako sa nam to podari...byty isli dole, ale niektore sa stale drzia moc moc hore az mi je to cudne, ci ich niekto kupi, lebo su tak predrazene, ze sa mi s toho chce plakat... vy chcete novostavbu alebo starsi byt..my si hladame starsi, lebo si chceme prerobit podla svojho vkusu...no uvidime, cesta je moc daleka, len aby nam to vyslo ze :-)
Odpovedať
Profilova fotka
slavulik...aaano je momentálne na maminu Elina :-D zvládam to ako tak som od konca februára v obchode takže mesiac po pôrode som otvárala ale mala som babu, ktorá si práve tento mesiac našla prácu :-| na riadny pracovný čas čo pri mne nebolo možné lebo by mi to nevyšlo..bohužiaľ tento štát nejako nevychádza v ústrety a odvody sú poriadna pálka takže tak..som tu denno denne ale aspoň to mám dvadsať krokov domov a malá je väčšinou pri mne s maminou mojou... moj manžel je nezamestnaný od apríla a stále akosi nie niečo poriadne nájsť len sa motká a motká... robí niečo s kámošom ale žiadna sláva zatiaľ..on je aj na rodičovskej lebo ja by som musela živnosť prerušiť... takže ak.. bože nech vám to vyjde ss tým bývaním..ja sa asi ani nedožijem nejakého slušného bývania..sme pri našich a tam máme vrch v dome spálňu a kuchyňo-obývačku :-D no a kúpelku ale to by chcelo všetko prestavbu..nuž ale za čo 8-( no ale nakoniec som zdravá a aj moja dcéra a manžel sa už musí popasovať lebo má aj zdravotné problémy..stále ten tlak vysoký ale len tak nárazovo ako reakcia na nejakú emóciu či už dobrú alebo zlú...
Odpovedať
Profilova fotka
slavulik...my si teraz vybavujeme hypo a az potom budeme kukat byt. Je to tak lepsie lebo najprv je dolezite mat schvalenu hypoteku. Potom od datumu schvalenia hypoteky mas 4 mesiace najst si nehnutelnost co je super. Ak by si to nahodou nestihla tak len opatovne vydokladujes prijem a zas mas na to dalsie 4 mesiace. Verim, ze to do tych prvych 4 stihneme ;-) V piatok by sme mali mat komplet vsetky doklady pokope tak uz by to mohlo ist aj na schvalenie ;-) V Bratislave isli ceny bytov hodne dole z coho sa moc tesime :-) Chceme mat poriesene byvanie prv nez pride miminko. A co si hladate? Byt ci dom? My byt. Tu v UK byvame v dome a cast z neho vobec nevyuzivame =-) pre nas dvoch je velky ale s niekym byvat si neviem predstavit :-| takze super, ze sme sami, akurat je to pre nas velky dom. Ale nechceme sa stahovat lebo byvame vo velmi dobrej stvrti. Byt moze byt pre nas aj stary a presne ako pises, prerobili by sme si podla nasich predstav. Ved uvidime....novostavbe by som sa tiez nebranila, ani ciastocnej rekonstrukcii. Treba sa ponahlat s kupou lebo byty pojdu zas hore. caly...jej Ty si tu uz davno nebola. Elinka je zlatunka velmi :-) Super, ze ste zdrave a manzelovi sa hadam zdravotne polepsi a nech si rychlo najde aj nejaku dobru pracu :-) Urcite to neni jednoduche co sa financii tyka...ale neboj urcite to zvladnete ;-) drzim palceky :-)
Odpovedať
ahojte :-) minule som pisala a kedze mi padol net,tak to samozrejme,ze neodoslalo ]-( ja mam pred sebou este jeden cely tyzden volna..a potom sa uz nastupuje do prace..ale aspon sa nebudem tolko nudit doma..aj ked to bude urcite stresujuce,ale nevadi..mily zatial robi..ale netusime ako to bude dalsi tyzden,ci vobec cosi bude..takze my sa trapime s pracou a byvanie a deti musia ist bokom..priorita je pre nas prijem..ale zas musim povedat,ze doteraz robil stale..a po dovolenke tahali 12-ky takmer cele 3tyzdne.. caly..mala je hrozne zlata :-) dufam,ze manzel cosi najde..lebo teraz je to dost bieda na slovensku..ale kedze pozeram pracovne ponuky..tak je ich dost..a niektore sa mi zdaju zbytocne..sami poradcovia a zastupcovia :-| slav a kati..dufam,ze najdete pekne byty..ale min 3izbaky..lebo deti potrebuju vlastnu izbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček bambulky :-) katka - vcera sme boli na obhladke jedneho 4 izb. v dubravke, izbicky krasne, vsio krasne, cena dobra ale dik ta lokalita ma odradila, tam okrem elektriciek a 4 prudovky nic nie je, tak som sa rozhodla, ze nic s toho nebude a haldame dal, ja chcem trosku zelen, niekde ist,ked prijdu deticky kde ich dam, k elektricke sa hrat alebo na 4 prudovku nech si lopticku gulkaju tu a tam...joj katastrofen.. ceny isli dole ale rapydne nie...my uz od maja sa snazime neico kupit, no aj s tym sme uz prastili ale teraz nas to zase pochytilo tak hladame dal..hovoria v robotke ze v oktobri ma prist dalsi bum krizy, ta ktovie co sa spekuluje v bankovnictvach a poistovnictvach..normalne mam s toho strach ci fakt nieco bude..radcsej nie...co sa tyka bytikov neverim ze pojdu nizsie ako su..a co sa tyka toho uveru s tym mas pravdu to je uverovy dekret, ale to my nepotrebujeme..my sme si priebezne dali vyhotovit uver, vysiel nam, tak uz len hladat byt a odklepnut uver... caly, joooooooooj ked pocujem, ze mangel nema robotu uz mam dost, ta kriza je fakt katastrofa, a pocuvat tych zamestnancov tak to je tiez hruza des..prave sa bavime v robote, ze nam maly zvysovat plat a dik sok sme dostali, oni nam znizili, ze vraj kriza...som s toho na nervy ale co uz..normalne idem na profesiu ci tam nieco je..lebo ked zoberieme uver tak to rovno rodit budem po 30 rokov ked splatim byt :-(((
Odpovedať
Profilova fotka
slavulik...aj vy pozerate v Dubravke? Aj my :-) tak mozno budeme susedky ;-) my ale este pozerame aj Karlovku a Dlhe Diely tam by sa nam tiez velmi pacilo. Ale v Dubravke mam svokrovcov ;-) a tiez tam mame kopec znamych kedze moj Tomas tam vyrastal. Napisem Ti do IP, zatial papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...dufam to bude u vas coskoro ovela lepsie, co sa prace a prijmov tyka...lebo ozaj bez prijmu nemozes nic planovat...drzim palceky :-) A este si uzi posledne dni volna :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bambulky, poslala som vam IP oky moky..
Odpovedať
Profilova fotka
ta kde ste moje srdiecka???
Odpovedať
ahoj..tak nam pomaly prazdniny koncia :-N dalsi skolsky rok zas ubehne ako voda..ale co narobime :-D na vikend nam pride navsteva..svokra..tak sa uz tesime..pobehame trocha po londyne :-) slav..ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nazdarek nazdarek lea... už mas svokricku v UK? kedy ma drahy narodeninky, ja len ci vysla ta torticka co chces pripravit? drzkam palceky.. vychod dopadol oky moky...boli sme v polsku kuknut nabytok, ale baby katastrofen, to co mame vysnivane take tam este ani nemaju...a ked sme mu ukazali cca kuchynu aku by sme chceli tak 200 000 skk nam vyratal, to ma odhodilo, to si dam aj na sr urobit.. nemate niekto kontakt na firmu ktora robi kuchyne, kupelky a su dobry? dakujem moc..alebo neviete nahodou kontakt na neakeho architekta interieroveho? dakujem moc moc.. lea, už si bola v skole?
Odpovedať
Profilova fotka
panenky janenky jul 2008 spinka..kde ste kto?
Odpovedať
ahojte no tak baby, drzim vam prsty ohladom bytikov, nech vam to dobre dopadne a nech sa vam dobre byva v novom. My uz mame hotovu strechu a vodu, teraz sa robi elektrina. Dom uz dostava ake take kontury. :-) Saska tiez rastie ako z vody. Uz ma 6 kil a 62 cm.
Odpovedať
ahojte..tak ja uz zarezavam v praci :-N niezeby sa mi nechcelo,no dobry sok pre mna :-D so svokrou bolo super..sa jej tu velmi pacilo..a zrejme dalsi rok pride zas :-) slav..no ja poznam akurat tak z rodiny,co su stolari..oni maju vlastne firmy..ale ci robia po celom slovensku,to neviem..ale mozem zistit..lebo su fakt sikovni :-) janja..tak to pekne napredujete..a aj mala..tesim sa s vami :-) a ja vas odporucim na moj svadobny album :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček mojkovia.. lea...co nove nas caka v tvojom albumceku..uz aj sa tam idem pozriet...a ako dopadla oslava mangelikova? torticka sa podarila? skola ako... janja, som stastnucka, ze malinka rastie ako z vody...uz ste si zvykli na seba...a do domceka sa kedy chystate ist..az na buduci rok? nech vsio este postoji cez zimu? no my uz uverik mame schvaleny, prasule sa uz pustili, uz len cakat na skolaudovanie a mozme ist na to...to zariadovanie bude horsie toho sa najviac bojim..lebo ako tak pozeram vsetko je take drahe ze mam dost...no uvidime... lea, ak ta mozem poprosit, nevadi, ze nerobia v ba..ved oni nam v sv urobia a my si to tu prinesieme, alebo im preplatime cestu a oni to tu prijdu namontovat..to zalezi na dohode..ak ta mozem poprosit opytaj sa co robia..a kto to je? IP napisat kujem kujem..
Odpovedať
ahojte..tak zas na chvilku som dosla.. slav..oni pracuju v pb..tak skusim zistit a dam vediet do ip co a ako.. oslava sa vydarila..aj torta bola chutna :-) este mame stvrtinu v mraziaku..kedze sme nemali prilis chut na sladke..
Odpovedať
Profilova fotka
leatea.. super super fotonky, konecne sme sa ich dockali..ste uzasny, nadherny, zlatucky...fakt dobre fotonky...blahozelam...
Odpovedať
ahojte :-) slav..no konecne teda,ze :-. :-N ani neviem,akeho smajlika mam priradit
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) som tu len na skok. Odkedy sme sa rozhodli kupit bytik mame same vybavovacky, vobec to neni jednoduche, ale verim, ze sa to nakoniec podari...boli sme sa trosku odreagovat vo Wales, bolo tam krasne :-) Akurat kukam na hodiny a moja mamina uz sedi v lietadle a je na ceste sem za nami, uz sa na nu strasne tesime x-) janja...tak vam drzim palceky nech dom cim skor stoji ;-) ale dolezite je, ze sa na nom maka a uz je to len otazka casu x-) slavulik...super, ze uz mate bytik ;-) a neboj nejako ho uz len vyriadite ved to su prijemne starosti :-) lea...tak super, ze si to svokra v UK uzila :-) moju maminu to caka od dnes a este aj cely buduci tyzden :-) pridu na 9 dni Kedy ste si davali robit dodatocne svadobne foto?? Teraz len niekedy? Na Slovensku? To musel byt zvlastny pocit obliekat si opat svadobne saty ci ani nie? Idem teda pokukat vase foto :-)
Odpovedať
ahojte :-) vy uz pekne spinkate a mna caka este manikura..nech zajtra vyzeram normalne v praci :-D kati..boli sme sa fotit v maji..a bolo to uplne super..aj zajtra by som sla :-D taky prijemny pocit..vsetci nas zdravili a blahozelali :-D a mame fotky,ake sme vzdy chceli..okrem jednej teda..lebo som si na to nespomenula.. a uz idem objednat aj p'book..juuj,uz sa tesime az pride x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nazdarek moje srdiecka..ako sa mame co noveho? my sme si urobili z drahym predlzeny vikendik, tak sme si uzili jeden druheho aj kamosov no vsio oky moky.. katka ako ste na tom..bytik uz ste si vyhladli? budes moja susedka? ci iny tah bratislavy ste si nasli?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte manzelky :-) ako sa mavate? slavulik...bytik uz mame vybraty, zaplatena zaloha, sudny posudok vypracovany, hypoteka schvalena x-) ;-) x-) Pozajtra letime domov popodpisovat vsetky zmluvy a vsetko co s bytikom suvisi. Tak sa uz strasne tesime x-) ;-) x-) A nebudeme to mat od seba az tak daleko, my budeme byvat v Devinskej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nazdarek nazdarek katulienka... no super, mam z vas radost, tak nakoniec tak rychlo ste vsio poriesili, no parada..no nebudes mat daleko cca 10 min od nas tak to sa aj navstevovat mozeme haha.. do IP sup sup aky to je bytik ci 3 iz. stary, novy atd atd..a cuvikaj, vy sa uz vraciate nastalo z UK ze si kupujete bytik, alebo to len aby ste nieco mali svoje ak by zase malo ist vsio hore...urcite si to uz pisala, no som mimo...zabudam, asi starnem haha lea ta ty si mi kde..uz si davno nepisemnkovala, to je u teba nezvik..mam ta pokarhat za to..ja uz mam osobnu vahu.........suuuuuuuuuuuper, konecne konecne moja..uz je domka, ale som sa nevazila, bo este som k tomu nedosla ako sa to zapina, ukladaju udaje atd atd...
Odpovedať
Ahojte kocky tak som aj ja nakukla. Som rada, ze ste si poriesili byvanie. Nas caka este jedna taka vacsia brigada na dome pred zimou a ostatne az na jar. Ale uz toho az tak nebude. Inak Saska sa cely den smeje a strasne nahlas. Noc prespi celu, takze sa nemam na co stazovat.
Odpovedať
ahojte :-) sorry,ze sa ozyvam takto neskor..ale..boli sme na svadbe..a tyzden predtym som zacala sit saty na nu..takze busy ako fras :-N ale zvladla som to(kuk pripravny album..vsetko,co ma zaujalo)..a aj sme si to trocha uzili tam..zmena prostredia prospela..aj ked uz poctivo makame v praci..este sme to ani poriadne nedospali..ale verim,ze dospime do konca tyzdna..lebo potom sa chcem pustit do dalsich siat..este neviem ako budu vyzerat,no mam latku,tak cosi najdem :-) baby..tesim sa s vami,ze bytiku uz mate..a za celkom kratku dobu :-) uz len spravit podla svojich predstav a bude uplne super :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?