Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
;-) urcite bol
Odpovedať
tak ja som asi najpomalsia nevesta, chceme svadbu 12 jula ale este sme nezacali :-( sme obaja vonku, tak dufam ze sa to po vianociach rozbehne drzte palce
Odpovedať
Tortelinka odporucam zacat, my sme tiez vonku a da sa to zvladnut, vela sa da vybavit cez telefon a v mnohom Ti pomoze tato stranka. Ono sa to nezda, ale potom sa to nahromadi...
Odpovedať
Profilova fotka
JA tiez aj ked kamoska ma svadbu v januari a este stale nema vybrate saty :-D stale hlada a hlada tie prave
Odpovedať
baby, so satami ja si problem nerobim... sice ma vsetky kamosky dookola napominaju a suria, nech uz idem vyberat, ale myslim, ze casu je dost... nie som zatazena na jedny jedine, a okrem toho, myslim ze do leta je dost casu, aby som mohla schudnut :)))) tortelinka - my mame svadbu o tyzden skor, ale okrem zarezervovanej saly este nemame vobec nic :) to len aby som ta potesila... :-D
Odpovedať
nemame ani salu..povodne sme este chceli maj ale to by uz fakt bolo o hubu tak som to nechala...ja len ratam s pomocou rodiny, ale zatial sa nic nekona, lebo o tom este nevedia ale uz cez vianoce to rozbieham naplno, ratam s tym, ze na orave nebude velky naval svadieb a ze sa v pohode niekam zmestime 8-)
Odpovedať
tortelinka..vela zavisi od miesta,kde sa ma svadba konat..a aky je to datum..niekde staci dva mesiace dopredu a mas salu,ktoru si chcela..a niekde ani rok nie je dostatocny.. ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru veru mas pravdu leatea a este aj ten nas mesiac jul nie je az taky vychyteny, nie? teda ja to beriem ako pozitivum. Saly su viac volne, saty este nebudu vsetky zarezervovane :-p teda ja mam taku predstavu Tiez vybavujem zo zahranicia a sa mi to hadam zda lepsie ako keby som bola doma: nestresujem, najdem daky kontakt, pocitam tu na stranke referencie, zavolam a hotovka. Doma by som spekulovala, vypytovala sa, vahala, vyhutovala. Takto je to zabava :-) robim si sama sebe sekretarku :-) Takze dotoho aj oneskorenci!
Odpovedať
no pol roka bude musiet stacit...o to bude menej stresov
Odpovedať
nas julovych je tu nejako malo... nikto nepise... nikto asi nic nepripravuje :-D ved idu vianoce...
Odpovedať
Ahojte, ahoj shaarka, no ja si uz uvedomujem, ze len pol roka a je to tu, ono sa to nezda, ale zbehne to ako voda, nechce sa mi verit, ze sa idem vydavat :-D
Odpovedať
emily, daj si fotkuuuuuuuuuuuuuu :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Sorry, teraz som v Prahe a ked pridem domov, uz to fakt napravim :-D Nemam tu teraz nic v pocitaci
Odpovedať
baby, poviem vam, ze ked som mala asi 13 rokov, vravela som si, spolu s najlepsou kamoskou zo ZS, ze sa vyspime s chlapcom najskor ked budeme mat 16! alebo aspon 15. skor nie!!! :)))))) a tak cas bezal, my sme sa prestali stretavat, preslo par rokov a ja som si uvedomila, ze som vlastne este dieta. ze na to nie som pripravena... a tak som cakala na vhodnu prilezitost a ta prisla, az ked som mala takmer 19 :))) a smiala som sa sama sebe, ako som si mohla mysliet, ze sa v 16 dokazem pred nejakym chalanom vyzliect. :-D a potom som si vravela, ze sa urcite tak skoro nevydam, aj ked som stastna (s tym prvym frajerom). ze najskor az ked budem mat 23. a to som potom presuvala a presuvala a potom som sa rozisla a potom zas zisla s inym a potom skusala, potom plakala a bola sama, asi ako vsetky z nas... a tak cas bezal a ja som si zrazu povedala, ze halo... pozrela som sa s5. ako to, ze to preslo tak rychlo? ako to, ze mam uz 28 a este som toho praveho nenasla? zacinala som byt smutna a ironicky som sa smiala, ze naco mi boli vsetky plany, ako sa neponahlat a neplasit, ked som nakoniec ostala na ocot? a potom prisiel on, ten, ktory mi zmenil zivot, pohlad, ktory mi dal istotu a nekonecne vela lasky. a zrazu som stasna, ze som tak dlho musela cakat, ze som vlastne uz "stara krava", ktora sa bude vydavat tesne pred tridsiatkou. ale chcela som povedat len tolko, ze mi to stalo za to! verite? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja neverim :-p :-p :-p , shaarka, ved vyzeras na na tych 23 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaale jasne, ze hej... tiez sa radim medzi tie "stare kravy" :-p plany som si nedavala a pre mna to bude ten prvy a verim, ze ten pravy ;-) ale ked som bola taky teenagersky sopliak tak som si myslela, ze niekto v tom veku ako mam teraz, je uz pomaly nad hrobom. To sa mi zdalo, ze to hadam ani nedozijem. A hla, sa stale citim ako teenager.
Odpovedať
jaaaaj, tak ta fotka je z minuleho silvestra, mozno teraz uz nevyzeram tak mlado :)))))) ale je pravda, ze kadernicka mi povedala, ze by mi hadala taky neurcitelny vek medzi 19 a 24 :-D no co uz... a keby ste videli toho mojho, 31 rocneho, oholeneho... vyzera ako pubos :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojke julovky..vidim ze vekova kategoria je taka moja :-)
Odpovedať
muma - to je? kolko rokov? :-D
Odpovedať
emily, daj obrazok.. kreslit vies, nie? :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
27 :-)
Odpovedať
ja 25 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa ani skor vydavat nechcela :-D tak okolo 30 bol plan a celkom vysiel
Odpovedať
...ako tak rozmyslam, tak som prisla na to, ze mam problem. na svadbe budeme mat psa - teraz ma 5 mesiacov, tak potom bude mat... aaa... rok. ale to je blazon skakavy, madarska vyzla, miluje ludi, musi vsetkych pooblizovat a pri kazdom si cvrknut (zatial) a neverim, ze sa velmi zmeni. az na ten moc. ))) no a rozmyslam, ze preboha - na obrade bude kde? priviazany o plot? tak to asi vymyslime tak, ze: vid zozadu - sprava zenich, potom nevesta a nakoniec do somarskeho rebrika nas tobi. dam mu povel "sadni" a on hadam tolko posedi, maximalne daco povie. :)))))))) inak neviem. je to clen rodiny. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
shaarka: - :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D to si fakt neviem predstavit, si ma poriadne rozosmiala.... :-D :-D :-D :-D :-D hlavne ho odnauc cikat na teba, lebo skoda siat....a ja asi dojdem v teplakoch.... :-D :-D :-D a zoberem aj Bunny.... :-D :-D :-D
Odpovedať
bunny neber, lebo bude polovacka... nemienim cely cas na svadbe strazit psa :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Caute kocky, uz mam fotku, sfotila ma kolegyna kvoli vam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby.. tak ja sa len smejem, pretoze sme si vybrali datum presne kvoli tomu, ze je vtedy Cyrila a Metoda a kazdy rok mozme zostat v posteli a oslavovat :-D :-D :-D vsak shaarka ;-) a tiez kvoli priatelom z ameriky, ako tu uz tiez niekto pisal 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak vitaj v teame
Odpovedať
esteze ti dvaja dosli k nam, lebo inak neviem neviem, ci by bola nejaka svadba ... :-D (myslim cyra a metiho :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?