Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • to je v pohode lea 🙂 dnes vecer sem pridem aspon na chvilu, lebo idem dnes este posledny krat do skoly, musim si nechty spravit a hlavne sa zbalit! tak zatim 🙂

• ahoj..ja sedim v praci..pojedam zmrzku a chatujem vo velkom..to je nahrada za vcerajsok..

• ahoj nevesty 😃

kuknite si moj albumík v modromkonikovy mam tam uz moje malinké babuliatko odfotené 😵 😵 😵 😵 😃

ináč prípravy sú vo finiši...aj u vás? este po víno musíme ísť 🤔 😬 a pálenka príde v sobotu....a tak...

• Sponzor fóra
  • caly..no super..som zvedava,co to bude teda 🙂

my nemame organistu a vino kupujeme az pridem..

• a prečo nemáte organistu?? 🤔 nam budú v kostole hrat take dievcata na gitarach a spievat..je to super, oni spievaju v nedelu a nic krajsie som ani nemohla chciet 🙂

• no lebo tam si treba zajednat osobitne a vacsina je na dovolenke..a niektorym je problem sa dovolat 😒 tak ale hadam najdeme niekoho..

• awooojte zeny 😃

ja som dnes na totalku 😛

od rýna som gruntovala byt, pretože posledné dva týždne som na to kvoli dip. nemala čas, potom som pobehala obchody a zadovážila si nové krásne topky, podprdu a plavky 😵
    odtial som futačila do školy prohlásiť sa na štátnice, tak mi povedali, že nemám zapísaný jeden predmet, ktorý som mimochodom spravila, len ho nemajú v pc...a ani ja som si ho ako na potvoru nedala do indexu....tak som vytelefonovala majlant....a behala z jedného konca BA na druhý 😦 ....a zajtra to idem poriešiť zas 😛 ...no katastrofa....ani sa to nedá popísať 😒

jéééj...caly...idem mrknúť...a aj ja pofotím topky a podrpdu a pridám konečne niečo nové do albumu

• caly...to vaše bábo má akých krásnych rodičov 😮 😃 😃

• ahoj lori..no hadam zajtra vybavis..ked je piatok..a uz aj vlastne aj leto..
    a das aj foto do albumu?

• lea...awoj...jasné..pridám o chvíločku 😉

chlop dnes išiel na vínečko s kolegami....ževraj taká predsvadobná žúrka...tak len dúfam, že tam nevysolí majland za to.... 😒

• ten moj zrejme uz nic nestiha..kedze robi cez vikend..a v pondelok pridem ja a uz ho nikomu nedam a ani len nepoziciam 😃

• lea... 😃 ....tak to máš pech 😃

moj dnes dokonca príde domov busom 😃 ...auto nechal v práci....málokedy sa stane, že si ide vipiť.....ale teraz je na to príležitosť a išli do vinárne... 😛

• no ja budem majetnicka cely dalsi tyzden 😛 😃 😃 😃 ale zas viem preco 😎

moj mil tak minule siel k bratrankovi..auto nechal doma a siel s fernetom..ale neviem akym velkym 😃 dosiel domov asi o tretej rano..no super..a samo,ze mi aj zavolal..to on vzdy tak,ked takto pije bezo mna 😃 😃 😃

• no..aj mne volal pred chlilkou....že čí už som doma a čo robím 😬 ....akí sú len tí naši muži starostliví 😃

• no hej..ale skoda,ze si to niektori potom nepamataju..teda ten moj sa snazi 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • mna tak bolí chrbát...dnes som nabehala maraton 😛

foto pridané 😵

• inak, vedeli ste, že svadba je 7 najvačší stresor na stupnici stresorov, ktoré vytvoril jeden psychiater so svojim žiakom... 😮 😬 😛

• no mna troska zlcnik pobolieva..ale som rozvalena na posteli..aj ked pc som nechala na stole..len obcas odbehnem tu..

• práve som bola presťahovať kvety z balkona do takého kutika, kde moc nefuka....ževraj dnes tu majú byť poriadne fujačáky a burka jak hrom 😒

• a uz bolo cosi..ci este nie?
    tu je stale inac..bud leje alebo pripeka..

• pekne topanocky si kupila..hadam,nebudu robit problemy 😉
    a sa mi paci,ze to pradlo je ako suprava..co mam ja korzetonu podpiru,rak je hladka..ale idem kupovat novu dalsi tyzden..

• už tu bolo zopár burok toto leto, že mi pozhadzovalo kvety na balkone...aj moj rajčiak...ktorý mimochodom plodí 😬 ....takže som to teraz radšej dala na bezpečné miesto...

som písala aj chlopovi....ale má neprístupný mob...lebo je v pivnici a tam nie je signál 😠

• a co si ho kontrolovala? 😬

• ee...som mu chcela povedať, že si má dávať porzor na tu burku a lejaky 😛

• nevie o tom,co hlasia..alebo sa bojis,ze by sa mu stalo cosi tesne pred svadbou? 😬

• no to nevie...vek sú vo vinárni...ja sa o neho bojím všeobecne 😬

auuu...ma začal bolieť zub 😠 ...no už len to mi chýbalo...teraz pred svadbou 😠

idem het..musím si natiahnuť telo 😛

pekný večer 😵

• utekaj teda..ja som vytiahla stroj,lebo este cosi potrebujem zasit..teda prisit..

• avoj lea 🙂

• ahoj kati..

• aky si mala dnik?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    FunFace Fotobox
    Bratislava
    FunFace Fotobox - originálne zariadenie, ktoré na každej svadbe zabezpečí jedinečnú zábavu a krásne spomienky v podobe tlačených fotografií.