Svadba - júl 2009. Ktoré sa vtedy vydávate?

16. nov 20095370
  • no tak ja take stastie mat nebudem,ja budem urcite jak balon 😃 😃 to mas super, ja obcas zabludim na modreho konika a ked vidim ako niektore holky pomaly do 25tt nemaju ziadne brusko tak straaasne zaaavidiim 😒 a kedy mas termin? 🙂

• termin mam 5.1. no a neboj, ja som pri prvom pribrala 27 kil 😒 , som mala 91 ked som isla rodit!!!! ja som bola riadna slonica, a teraz mam este menej ako pred tym ako som otehotnela!

• ozaj aj ja mam na modrom konikovi foto, ako mimi27 a aj ako lllinda 😃

• Sponzor fóra
  • no hned to mrknem 😉 to mas termin na moje meniny 😃 no teraz to tak je,aj kamosky, co maju mimca rychlo schudli a su este chudsie ako boli 😉

• tak a uz mam nove popolnocky... tentokrat kratke 😃 tak snad vynosim oboje
    Vyroba menoviek v plnom prude, spajza plna veci na dekoraciu, detom som zaobstarala hriesne drahe mrnave svadobne bublifuky... UZ LEN TYZDEN!!! aaaaaaa

• andelik, tak super kde su foto??? no ja budem mat za tyzden "len tyzden", no uvidime ako to cele dopadne.....

• pofotim zajtra, ked bude svetlo... este ich trosku upravujem, lebo boli na nich take gycove koraliky, tak param a uzlikujem. 🙂 a aj topanocky je treba trosku farebne doladit.

• pozrela som si fotky, mala je kraaaasnuckaaa 😃 aj ja scem miminkooo... 😐

• dakujeme 😃 no ale je aj poriadna certica! ale vobec nelutujem ze som sa rozhodla mat dieta tak skoro uolne ma to zmenilo a kazdy den je este krajsi.... tak zelam nech sa co najskor podari!!!!

• a ked sa mozem opytat, tak kolko si mala rokov,ked si mala malinku? 😉 lebo ja ked niekomu poviem,ze sa idem vydavat, tak prva otazka je,ci som tehotna a ked poviem,ze nie, tak sa cuduju preco sa idem "taka mlada" vydavat...uz mi to fakt lezie na nervy 😠

• no a som mala 22 ked som otehotnela, teraz mamm 24 a vobec si nemyslim ze je skoro!

• ja som dnes jednej pani povedala, ze o tyzden mam svadbu. Ona na to:Kolko mate rokov? (23) No ved ja som sa tiez vydavala po polrocnom chodeni s manzelom. A ja na to ze sme spolu uz sedm rokov a rok a pol spolu zijeme... ste mali vidiet ten jej vyraz 🙂

• no a ja mam tiez za chvilu 22 a myslia si,ze som blazon,ked sa idem vydavat 😒 ale sme spolu 4,5 roka,byvame spolu, tak neviem preco nie... jasne,nebolo to vzdy idealne a rozpravkove,boli aj nemale problemy, ale zvladli sme to pre to,ze sa milujeme,takze je to jasne 😃 a ked poviem pred byvalymi spoluziackami, ze planujeme aj babo, tak su z toho hotove.ale je to asi aj preto,ze oni studuju vysku na dennom a to je uplne o niecom inom - nemusia vstavat do prace, starat sa o domacnost, mat zodpovednost aj za druheho.. ja od skoncenia gympla pracujem a studujem externe, takze som v tomto smere "vyspelejsia" a skusenejsia,si myslim 😉

• no teraz je vacsina bab takych ze si chcu uzivat, flakat sa a tak, nemaju vztahy alebo ich polovicky sa do svadby nehrnu tak maju vyhovorku ze su este mlade...... ja od 18 nebyvam doma a tiez sa musim starat o domacnost, varit a starat sa o dieta a moje spoluziacky niektore nevedia ani uvarit krupicovu kasu 😃

• ja som tiez na dennom, piaty rok zacinam na jesen a tiez uz planueme babo... tak nejak aby som medzi statnicami rodila 😃 som zvedava ci to vyde...

• Sponzor fóra
  • no ved to a potom sa cuduju 😃 takze ja to uz neriesim, len sa nad tym pousmejem 😉 ja byvam prec od nasich rok a pol a neboo to na zaciatku jednoduche - nasi asi necakali,ze odidem tak skoro,ale uz si zvykli a teraz su dokonca radi 😃 a draheho maju radi,tak som spokojna aj ja 😃 mama by mu aj modre z neba zniesla 😃 😃

• a kolko maju rokov vasi skoromanzelia??? moj 26 ale tiez od 18 byva sam takze je uplne iny ako ostatny ktory este nevedia co to znamena platit ucty....

• moj byvaly si s nasimi vobec nerozumel a boli nestastni ze sme spolu, no a po 4 rokoch som od neho s malou odisla a prisiel ten pravy ako z jasneho neba, nasi ho maju radi, mala je tiez z neho hotova a je uplne uzasny, takze vsetko zle je na nieco aj tak vzdy dobre 😉

• andelik mozme potom chodi kocikovat - vlastne aj s lllindou,ked sa poponahlame 😃
    no moj ma za tyzden 28 a preskakal si pred 3 rokmi dost zle obdobie, co sa niekomu o tom ani nesnivalo, a ja som si tym vlastne s nim presla tiez,ale zvladli sme to 😉

• moj ma "len" 24 (a pol) 😃

• ja som najstarsia? za 3 mesiace mam 26 😬 , drahy mal 27 vo februari. u nas je to automaticke, ze ked sa dozvedia o svadbe, myslia si, ze sa "musime" brat, vyzeram totiz na 20. volakedy mi to vadilo, dnes hovorim, ze o par rokov sa mi to zide 😉 dokonca aj teta na matrike mala tu drzost sa nas opytat, ci sa musime brat 😦
    my by sme tiez chceli babo, ale musime si najskor vyriesit byvanie. zatial byvame u mojich rodicov a chceme vlastne. predtym mal drahy prenajaty byt, potom sme odisli do uk a teraz po navrate mi ta samostatna domacnost hrozne chyba 😞 prenajmom to riesit nechceme, pretoze chceme stavat, tak kazda koruna sa zide.

• sjuzan, my sme teraz v prenajme a tiez to riesime 😐 mali sme to uz vlastne vyriesene,ale uplne nam to skomplikoval draheho otec 😠 takze sme z toho obaja sklamani,ale drahy sa s tym uz zmieril a hlada nove riesenie, tak dufam,ze coskoro sa budeme stahovat uz do naseho 😃

• tak my uz poctivo platime hypoteku.. uf. No ale aspon tie nekrestanske prachy vrazame do naseho. Podnajom nie je bohvieco... 😐

• andelik my sme podnajom skusili,aby sme si vyskusali spolocnu domacnost - predsa len pridu ine problemy a inak sa aj spravate, ked si mate nieco vydiskutovat sami a ked byvate napr.u rodicov. a myslim,ze sme spravili dobre, lebo boli aj urcite veci, v ktorych sme sa nezhodli,ale uz to je vydiskutovane 😃 no a neviem si predstavit,ze by sme si vzali hypoteku a zistili by sme, ze si celkom nerozumieme. takto to mame aspon odskusane 😉

• no aj my si ideme brat hypo, mame vyhliadnuty pri nasich jeden pozemok tak dufam ze nam to vyjde! aj nas sa kazdy pyta ci sa musime brat a ja aj ked som tehotna kazdemu hovorim ze nemusime ale chceme a je to pravda, ved keby sme nechceli tak sa neberieme, a to ze som tehotna len nasu svadbu trocha urychlilo

• s tym uplne suhlasim, ze je dobre vyskusat si byvanie este pred svadbou. aj u nas je to vidiet, ze sme inak fungovali ked sme boli sami a inak fungujeme u nasich. poznam viac pripadov aj z mojho okolia, kde sa brali bez toho, ze spolu byvali a nie vzdy to skoncilo dobre. 2 kamaratky su vdaka tomu uz rozvedene 😒

• tak a uz som rozlucena... uuuzasny vecer 🙂 Dakujem cheerlady za ucast 😉

• andelik8..My uz to mame len za par 😃 prisiel uz aj na teba ten poriadny predsvadobny stres, ci som len ja taka? 😉

• ahojky, my už máme stresy zo svadby, ale hlavne sa tešíme 😃 Oslavu nerobíme, ale aj tak trošku stresujeme 🙂

• neviem cim to je, ale velke stresy teda nemam 🙂 teda jedine to pocasie ma stve, ale to neovplyvnim. Predpovede na dalsi vikend su ale zatial priaznive...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov