Svadba - júl 2009. Ktoré sa vtedy vydávate?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, dufam, ze takato tema tu este nie je, ale nevidela som ;-) Tak co, kto sa vydavate v juli 2009? A kde budete mat svadbu? Ako pripravy? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lllinda ja som ta vcera videla,aj ked len tak na dialku - boli sme sa najest v korze a zrovna ste vystupovali z auta pri radnici :-D tak gratulujem,dufam,ze ste sa super bavili! :-D :-D ja som mala vcera rozlucku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cheerlady, no vam sa to uz tiez blizi :-D bolo to uzasne, som si uzivala tie pohlady ;-) a komplimenty.... bohuzial som vydrzala len do desiatej potom som padla do postele ako mrtvola, bolo mi hrozne zle lebo ja hlupa som moc nejedla, takze som bola vecer uz uplne hotova, ale aj tak to bolo uzasne, a moj drahy ked ma zbadal tak otvoril usta a onemel. to bol taky skvely pocit!!! :-D dakujem za gratulacie
Odpovedať
Profilova fotka
no sak si bola krasna,tak sa mu ani necudujem!! x-) jaaj,to je skoda,ale aspon si nebola unavena,musis setrit miminko ;-) no ja uz zacinam tak trosku stresovat,ale aspon,ze ma drahy volno,tak absolvuje posledne behacky so mnou :-D inak budem mat podobny uces ako ty,len na druhu stranu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. sa medzi vas trosku primotam.. s priatelom sme sa narychlo rozhodli zobrat tohto roku- isli sme na urad, mali sme v poriadku vsetky papiere co nam trebalo takze sa 20.jula vydavam:-)
Odpovedať
Ty sa vydávaš o týždeň v pondelok? Budeš to mať riadne s hostinou?
Odpovedať
Profilova fotka
kirsten hostinu nie.. len si rezervujeme nejaku restauraciu taky slavnostnejsi obedik minimum ludi a nic viac
Odpovedať
cheerlady: super torta!!! ja idem dnes na skúšku účesu, potom hodím foto!
Odpovedať
Profilova fotka
ewi,ok,tesim sa! :-D a dakujem za pochvalu! zevraj mali baby velky problem zohnat taku cukrarku,co by im to spravila ]-( :-D miroslava tak to ste sa pekne rychlo rozhodli :-D co na to vasi? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nasi este nic netusia:-) chceme doplanovat vsetko do detailov a potom im to oznamime dnes vecer alebo zajtra uvidime:-).. a sme spolu s priatelom uz styri roky takze na svadbu je uz cas--
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to bude pre nich pekny sok! :-D nasi by to asi neprezili,mama je rodena organizatorka,ta je uz teraz na nervy,ked som jej dala na starosti len kolace a kvety :-N potom daj vediet ako zareagovali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dam vediet:-) moja mama bude asi najstastnejsi clvoek na zemi ona do mna huci so svadbou uz od 18tky..lenze chce velku svadbu.. a my mame predstavu 30ludi a dost.. svokra to neprezije- s nou bude najvecsi problem nechce syna ozenit, to som zvedava na jej reakciu ale nic prijemne necakam.. u nas niktonic neorganizuje nastastie:-)- drahy vybavi slavnostnejsi obed v restauracii nejakej, zozenie nejake kolace , obrad bude malinky na matrike a ide sa domov spat:-)
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt uz od osemnastky? :-D no moja mama zase az tak velku svadbu ako budeme mat nechcela,ale priatel chcel vzdy velku,lebo tam chcel aj kamaratov,tak sa strasne tesim,predsa len s tymi dobrymi kamaratmi je to zase o kusok lepsie ;-) no a najnovsie som sa dozvedela,ze budeme mat doprovod kamosov na 4-kolkach :-D drahy je totiz do toho blazon,tak sa tesim,bude to super :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak po dlhsej dobe som sa sem vratila.. ako sa mate? vydate aj nevydate? u nas vsetko po starom. teda, vsetko nie, za vytancovane peniazky sme vymenili stary nabytok za novy, takze uz sa nehanbim pozvat kamosky na kavu ;-) ale inac sa po svadbe nic nezmenilo.
Odpovedať
Profilova fotka
andelik,to je jasne,ze sa toho moc nezmeni,ked uz spolu byvate aj pred svadbou :-) u nas sa asi tiez nic nezmeni,az na to,ze drahy sa tesi jak bude hovorit,ze idem domov ze zenou,zena mi vola a tak pod. :-D a postel uz mate novu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano, uz aj postel mame. Este k nej skrine dokupit a mame vsetko hotove. Vcera tu boli moji rodicia aj svokrovci na inspekcii, pacilo sa im, a pri tej prilezitosti sme si potykali.... ale nejako mi to z ust nechcelo ist... ze: "Danka, das si kavu?" uf, budem si musiet na to zvyknut :-D
Odpovedať
andelik, na to by som si ani ja nezvykla, a to chcela svokra aby sme si tykali hneď ako sme začali spolu chodiť..no ja som to odmietla ale jej dlho trvalo, kým pochopila, že so mnou nepohne... :-D nebudeme si tykať a hotovo...teraz mám dilemu, ako budem oslovovať svokra, lebo budeme zatiaľ u nich bývať, tak fakt neviem... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak len podavam informaciu, ze som stastne vydata, svadba bola nadherna a podla vsetkych hosti rozpravkova x-) budem tu neskor, kym sa to troska ukludni, este sme sa totiz nezastavili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja akurat riesim problem ze co zoberiem na seba :-| neviete nahodou co na seba na sobas na matrike? taky malicky?..
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna budu nejake biele letne saty uuuplne super. take nejake krajsie a kludne kratke - po kolena. Hlavne aby si sa ty citila prijemne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata. tak konecne som sa dostala na net, u nas sa totiz oslavovalo od piatka a este dnes pridu posledni hostia :-N svadba bola uzasna, sice sme meskali 15 minut na obrad, ale to aj vdaka susedam, ktore sa prezliekli za ciganky a nechceli pustit zenichove auto :-D neskor, okolo 23.00 nam prisli este spravit poriadnu sou na svadbu, boli perfektne. tiez sme dostali pekny darcek od dj, prisla nam zaspievat jeho dcera, ktora je herecka a spevacka, bolo to nieco uzasne. koncilo sa az rano, ja som sa dostala do postele o 8.30 ;-) pridala som do albumu 1 fotku na ukazku, ostatne budeme mat az po svadobnej ceste. cheerlady, uz sa ti to krati, teraz si uzivaj ten posledny tyzden ty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,som tu 2dni nebola-este kopec behaciek :-N no ja som si dnes bola skusat satky a uspesne som sa do nich zmestila :-D aj ked uvazujem ,ci tam zajtra este neskocit a predsa len sa nedohodnut na posunuti o pol cm :-| linda,dnes sme boli u p.Macha a mal akurat na stole Vas obal na DVD,tie fotky na nom boli naadhernee ;-) andelik ani ja by som si nevedela zvyknut na tykanie :-S
Odpovedať
ahojte babulky, tak ja uz som naspat zo svadobnej cesty a od pondelka ma caka vybavovanie novych dokladov, na co sa moc netesim, uz nech to je za mnou :-) a gratulujem tym, co mali svadbu kym som tu nebola :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ciusinka, ako bolo na svadobnej ceste? my ideme buduci tyzden. ja si tie doklady tiez nechavam az po dovolenke, vobec sa mi do toho nechce :-p hlavne neviem, ako to mam spravit s novym menom, najradsej by som si ho nadiktovala bez dlznov a makcenov, ale to asi nepojde :-|
Odpovedať
sjuzan, bolo super, boli sme v Egypte, takze teplo bolo stale, more krasne ;-) vy idete kam? no mne sa vobec do tych dokladov nechce, ale tak obciansky je zaklad a od toho sa vsetko bude odvijat..
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme do ciernej hory. dostali sme to ako 1 zo svadobnych darov od mojich rodicov, tak sa uz tesim. snad aj pocasie nam vyjde. hej hej, obciansky je zaklad, ale mne sa taaak moc nechce. obciansky som si vybavovala, ked som sa vratila z uk, cize ho mam stary 3 mesiace. teraz musim vybavovat novy a ked neskor pridu deti, tak zasa budem vybavovat novy. a spolu s tym vsetky ostatne papiere :-S dnes mam nostalgicku sobotu, stale cumim na hodinky a hovorim, co sme robili pred tyzdnom. keby sa to dalo este raz zopakovat, draheho sa snazim uz od pondelka nahovorit, nech sa rozvedieme a potom spravime svadbu este raz :-D
Odpovedať
sjuzan, ako keby si mi hovorila z duse :-D :-D mne je tak strasne luto, ze uz to je za nami..pozeram aspon 20-krat denne fotky, ktore zatial mame a tesim sa na tie profesionalne :-D a aj na video, uz aby sme to mali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, cheerlady no ako???? som vcera na vas myslela boe to bolo pocasie!!!! dufam ze aj cez to bolo super a hrozne som na teba vcera myslela
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si bola vybavovat doklady uz v stredu a bolo uplne malo ludi takze som bola rada ze uz to mam z krku
Odpovedať
lllinda a prosim ta ako si vlastne postupovala? Viem, ze treba zacat obcianskym, my ideme zajtra najprv po sobasny list a potom si idem vybavit obciansky, len neviem, ci treba ten sobasny list overit alebo co alebo ci len staci ukazat ten original a nemusim im tam nic nechat? A vlastne ostatne doklady sa daju aj tak vybavit az po tom, ako budem mat obciansky, nie?
Odpovedať
ahojte..len tak som nakukla do roku 2009 :-) ..zablahozelat tym,co uz mali svadbu..nech sa vam dari v manzelstve..a tie,co ich to este len caka..tak si to uzite..ved ten den je super :-) manzelstvo je super x-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?