Svadba - júl 2009. Ktoré sa vtedy vydávate?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, dufam, ze takato tema tu este nie je, ale nevidela som ;-) Tak co, kto sa vydavate v juli 2009? A kde budete mat svadbu? Ako pripravy? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam mat skusku ucesu aj licenia dva tyzdne pred svadbou, tak ratam ze sa mi p. Vostinarova kazdu chvilu ozve. redovy tanec u nas tiez nebude. Nielen ze tento zvyk u nas nepozname, ale vypytali sme si "obalkove" dary, cize dalsie peniaze vyberat nebudeme. No a prvy tanec u nas bude na Bryana Adamsa - Have you really loved a woman.. je to taky rychlejsi valcik, tak sa asi zapotime :) ale chceme to spravit ako SURPRISE DANCE - strihneme to s Chuck Berry - You never can tell. To je ten song z Pulp Fiction kde Uma a John tancovali na tej sutazi kdesi v bare... hrozne sa na to tesim ;)
Odpovedať
Profilova fotka
nam povedal dj, ze on ma nachystany na prvy tanec 8-minutovy mix vsetko do rytmu valcika. andelik si si ista,ze ti ma zavolat ona?lebo mne povedala,ze sa jej mam 2tyzdne pred ozvat ja :-o
Odpovedať
Profilova fotka
noo... ja som s nou volala vtedy ked som sa objednavala a ona sa ma na zaver spytala, ci si to cislo mmoze ulozit a potom sa mi nanho ozvat. Tak som to pochopila tak, ze sa ozve. Ale zajtra jej pre istotu volam :) mimochodom, nevies nahodou len tak orientacne ceny ake ma?
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu,tak to vobec neviem,aj mna to uz napadlo,ale nepoznam nikoho kto by u nej teraz niekedy bol - jedine kamosky,ale to bolo 4roky dozadu.. ak budes vediet,tak potom napis,aj mna to zaujima ;-)
Odpovedať
No my budeme mat prvy tanec Metallicu a Nothing else matters :-D tak ale chcem mojho draheho naucit aspon waltz a nejako to do toho zakomponujeme :-D asi teraz cez vikend zacneme nacvicovat ;-) Ja som bola na skuske ucesu teraz v pondelok a na skusku make-upu sa nechystam...Vizazistka, co ma bude licit, ma licila v novembri na stuzkovu mojho skoro-svagra a ked som sa zbadala v zrkadle, ani som sa nespoznala ake to bolo uzasne ;-) takze v nu mam plnu doveru a aj tak chcem len nejake velmi jemne licenie, tak tam ani nie je velmi co skusat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ciusinka, to mas fajn,ja som u tej mojej este nebola,tak som zvedava,co vykuzli :-D a aky budes mat uces? neodfotila si si ho? ;-)
Odpovedať
Vies co budem mat vsetko vypnute dohora, spredu bude korunka a vzadu zospodu budem mat zavoj..Mam tusim v tom albume, ze "Co uz mame" ucesy, ktore sme pouzili ako vzor, tak tam mozes kuknut ;-) odfotila som sa, ale nechcem to sem dat, lebo moj drahy mi sem chodi smirovat do albumov a nechcem, aby ma videl, ako budem ucesana, to nech vidi az v den svadby rano :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt???mojho by to ani nenapadlo, on len vidi, ze ked som na nete,tak som vzdy tu, ale ze by isiel smirovat,to nie :-D chvalabohu,ved ja tu mam aj saty odfotene :-o ja chcem taky uces,co ma u mna v albume ta rysava holka ;-)
Odpovedať
No tak ten moj je zvedavy ;-) raz za mnou prisiel, ze videl som tvoje saty :-D a ja ze no ale na mne ich uvidis az v den svadby ;-) Ten uces je velmi pekny, len ja chcem urcite vsetko vypnute hore, lebo ja mam vlasy az po pas a to neverim tomu, ze by mi vydrzal taky uces az do rana a nemala by som tam dat ani ako zavoj, teda jedine zvrchu a to ja som nechcela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
he he,ale je prefikany :-D ten moj sa asni nesnazi zistovat,aby nam to neprinieslo smolu ;-) ja som praveze nechcela vsetko vypnute - nejak sa v tom sama sebe napcim :-| ale este to zvazim,lebo mne tiez velmi dlho nevydrzia natocene vlasy, tak sa budem musiet poradit a vymysliet nejaky kompromis ;-) alebo potom poriadne zafixovat :-D
Odpovedať
No pre mna bude urcite pohodlnejsie mat vsetko vypnute, aspon mi to nezavadzia :-D aj ked som akurat v pondelok u tej kadernicky zistila, ze mam taky dlhy zavoj, ze ked ho mam zospodu pripnuty, tak mi siaha az po kolena..a ma asi 4 vrstvy..no to bude kopec srandy teda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja stale rozmyslam,ci si dat zavoj :-| asi si ho dam len na obrad a na chvilu aj na foteni a potom sup s nim dole :-D este musim vymysliet ako ho skombinovat s tym ucesom :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ked si ho chces dat len na fotenie, tak si ho len vezmi so sebou a na niektore fotky si ho daj, na niektore nie - aby bol vidiet aj uces a dovi s nim :-D ja som zavoj chcela, ale nie zvrchu, lebo mne islo hlavne o tu korunku a keby som ho mala zvrchu, naco by som sa davala vlastne cesat? Aj ked som tiez najprv planovala dat si ho po obrade dole, ale to sa vraj nesmie, ze ho musim mat az do cepcenia, kedy mi ho vymenia za cepiec..tak som sa tym teda zmierila :-) ale podla mna, ked nechces velmi zavoj, ani si ho nemusis davat, henten uces je sam o sebe zaujimavy a zavoj do neho netreba..
Odpovedať
Profilova fotka
ja keby som si ho davala na obrad,tak si ho potom dam pred odcepcenim,lebo to vlastne teraz aj napadlo,ze si ho aj tak pred ocepcenim musim dat,ved co by mi potom davali dole? :-D
Odpovedať
Mozno kvet z vlasov, ked si ho tam chces dat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ten chcem mat urcite, ale asi by to aj tak blbo vyzeralo,keby ma isli odcepcovat a nemala by som zavoj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ja mam tiez dilemu, ako to vyriesit so zavojom. chcem mat polorozpustene vlasy, nieco ako mam v albume, no a zavoj mi ich vlastne cele zakryje. rozmyslam, ze si ho necham do fotenia a potom ho dam dole. cepcenie mat nebudeme, tak tato starost mi odpada. ajo ste na tom s pripravami? u nas sa momentalne riesi alkohol a nealko, moji a draheho rodicia sa nevedia dohodnut, kazdy chce nieco ine :-S vlastne uz dohodnuti boli, ale hostia od svokrovcov sa zacali vyjadrovat v zmysle "ja chcem na svadbe pit hento a tamto" no na porazenie ]-(
Odpovedať
no tak si ho das len tesne pred tym cepcenim..ved aj tak sa to uz v dnesnej dobe az tak nepreziva, ze musis mat zavoj po celu dobu, ja ho sice budem mat, ale aj preto, lebo mi ho tam bude musiet kadernicka nejako poriadne upevnit, aby mi drzal aj na foteni, obrade, hostine...Tak naco by som si ho davala dole skor, to nejako prezijem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved jasne, dnes sa to uz robi len z tradicie...a jednu dobu som inak rozmyslala aj nad tym,ze sa po polnoci nebudem prezliekat - bude mi luto tie satky tak skoro vyzliect,ke dsi predstavim,ze si ich uz nikdy neobleciem :-( ale uz mam doma popolnocky, takze napad je zamietnuty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja budem mat zavoj len na chvilu (obrad, fotenie, zacepcenie). Mam totiz taky ten dlhy, spanielsky a tak sa nechcem onho cely vecer podkynat. No a vlasy... uf. Mam zopar ucesov v albume, ale to je len zlomok z toho co mam este v pocitaci. Ja sa vazne neviem rozhodnut ci vypnute, alebo drdol, alebo rozpustene, alebo polorozpustene, ci kvet alebo radsej nie, ci tam dat aj taku stuzku aka bude na satach alebo nie... uvidime na skuske co mi pristane :)
Odpovedať
Profilova fotka
andelik a volala si jej? kedy mas skusku? potom ocakavam foto! :-D ja len viem,ze urcite nie vypnute do drdola alebo vsetky vypnute, to nie :-p ale urcite bude kvietok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
volala.. 24.6. o 17tej... tak okolo 20tej dam fotky :)
Odpovedať
Profilova fotka
super,som zvedava :-D pisem si to do diara :-D
Odpovedať
baby ja som si dnes normalne uvedomila, ze od zajtra o 3 tyzdne sa vydavam :-D normalne ma uz zacina chytat panika :-D teda ako nie, ze by som pochybovala, ci sa vydat alebo nie, to nemam ziadne pochybnosti, ale cim je to blizsie, tak sa bojim toho, aby vsetko klaplo tak ako ma..Predsalen tu svadbu chystame uz od minulorocneho aprila, tak by bolo dost blbe, keby nieco nevyslo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ciusinka no a ja si uvedomujem,ze to bude od dnes za 5tyzdnov!!! :-D uz sa neviem dockat,ale este mi chyba dost drobnosti, tak sa bojim, aby som to stihla pokupovat,ale snad vsetko vyjde ako ma ;-) a drahy to preziva asi este viac - kazdy den mi nezabudne pripomenut, ze budem jeho manzelka :-D ach jaj, ti chlapi :-D
Odpovedať
cheerlady, tak to ten moj to zase nepreziva vobec ;-) vcera som mu povedala, ze by sme si mali aspon nieco nacvicit na ten prvy tanec a on sa tak zatvaril, ze akoze naco :-D no tak to bude kopec srandy u nas este :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) môjmu chýbajú topánky, ale zháňaniu sa nevenuje. Hovorí že nabehne do obchodu a hned kúpi 8-( Panika ma chytí asi týždeň pred, lebo budem mať neustále pocit že som niečo veľmi dôležité zabudla :-D Zoznam úloh ma však nepustí (skôr superzoznam). Drahý frfle čo všetko vymýšľam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte no ja si to asi este neuvedomujem ze sa idem vydavat :-D mne to ide straaasne pomaly ako keby ten cas zastal :-( no aj ja som zvedava na foto od pani Vostinarovej ! uz sa neviem dockat som zvedava co spravi mne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to aj ja som zvedava.. :) mne tento tyzden ubehol nejako hrozne rychlo. ak to takto pojde dalej, tak tie menovky vazne nestihnem vyrobit ;) Inac uz ma ani velmi nenapada ze co este treba.. kvety som objednala teno tyzden, obleceni uz sme komplet, uz len vignetky na flase vytlacit... Ale riesim teraz taky jeden problem. Ze: ak sa pojdeme fotit az po prvom tanci, (a vraj to bude trvat cele minimalne hodinu a maximalne dve), ci este robit aj unos nevesty... hm?
Odpovedať
andelik8 Mne osobne sa unos nevesty nepaci, ani ho v ziadnom pripade nechcem, takze som uz instruovala mojho draheho, aby to vysvetlil jeho kamaratom a ak by ma aj tak nahodou chceli uniest, budem kopat, kricat a podobne, tak si to radsej rozmyslia :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?