Svadba - júl 2009. Ktoré sa vtedy vydávate?

16. nov 20095370
  • sedia ti dobre?? hm aj si sa v nich cvakla???? hm

• ako dopadli nakupy? nasla si pohare? dnes som sa konecne odhodlala spravit si album 😵 mrkni do neho, myslim, ze na topanky mame rovnaky vkus 😃

• Pripajam sa k junovym nevestam 🙂 uz sa nam to krati... neviem ako vy, ale ja to mam za 29.. neuveritelne ako rychlo to bezi.

• Sponzor fóra
  • moni este som sa necvakla, ked bude cas, pridam ich do albumu 😉

sjuzan nakoniec sme mali tolko inych vybavovaciek, ze sme v tom obchode ani neboli 😐 ale rozmyslam, ze tie pohare objednam cez net - ty ich mas tiez cez net? a tie mena na nich ti spravili rovno oni?

ahoj andelik, asi ma z videnia poznas 😉 veru leti to strasne, ja to mam za 43 😃

• andelik, ja to mam vtedy, ked ty...a je neskutocne, ako rychlo to ubehlo..

• cheerlady, ano, mame to cez net - www.adecco.eu.sk  a su to svadobne pohare SEN, cislo 18. ale maju aj ine, tiez nadherne. gravirovanie nam robili tiez oni - mena aj datumy, ale ak nechces, nespravia ti to. ak ta zaujima cena poharov a gravirovania, tak napisem do ip. dufam, ze sa to nebude brat ako reklama, ale s touto firmou som bola fakt spokojna, pani bola velmi mila a komunikacia bezproblemova.

• sjuzan, napis mi prosim tu cenu aj s gravirovanim 😉

• dnes som bola kamartke na svadbu, normalne ma ztriaslo som daky strach dostaa 🙂 ani nie strach,... ale no neviem to opisat

• zvlastny pocit? 😬
    to je z toho, ze sa nam to tak rychlo blizi a onedlho budes na mieste kamaratky ty..
    ja som mala vcera tiez taky blby pocit, ale teraz z toho, ze my sme mali povodny termin na 6.6., len sme ho menili kvoli restauracii.

• sjuzan este ze ste ho zmenili,lebo vcera nejak pekne nebolo 😉
    monikapd1 tak si mala aspon predpripravu - mohla si to omrknut,aby si na nic nezabudla 😎
    ja som si tu od jednej holky objednala topanocky, tak sa tesim,ze aspon to mam z krku 😃

• cheerlady a ake topanocky??hm noo hej predpripravu, ale ked si tiez predstavym, ze ja som sa mala 13.6. vydavat tak to asi z toho som mala ty pocit

• pockaj,dam si ich do albumu 😉

• cheerlady, u nas aj prsalo, tak som myslela na tie dievcata, ktore sa vydavali, ze im snad aspon to stastie prsalo.
    dievcata, ako to bude u vas vyzerat v piatok pred svadbou a v nedelu po?
    mne sa totiz uz zacali ozyvat pozvani hostia, ze v piatok k nam pridu s tortami a s darmi a v nedelu vraj na popravku. ale ja mam uplne inu predstavu o tychto 2 dnoch, tak neviem ako im to slusne povedat, ze nikto nie je vitany. v piatok budeme mat toho vyse hlavy, budem rada, ked to vsetko postihame a nie sa tocit este okolo x ludi. no a nedelu som si predstavovala taku pohodovu, aj tak pol dna prespime a poobede som si chcela vyjst na terasu a pri kave a zakuskoch klebetit o svadbe. hostenie sirokej rodiny mi do toho nejak nezapada 😦

• cheerlady a kolko ta vysli? hm ze vraj su dost drahe, teda to je dost relativny pojem, kazdy si moze nieco ine dovolit

sjuzan k nam budu torty, zakusky a dari nosit vo stvrtok, bo v piatok budeme mat toho dost veru a v nedelu??? noo to bude skor take oddychove, pridu akurat jedny znami co nepojdu na svadbu, aj to este nie je iste ci vastne pridu potom vecer k nam. inak asi len taka pohodicka, ale cely tyzden bude potom taky rozbehany

• monika stoja 40 eur, co si myslim, ze je pohodicka, videla som ich na nete aj za 60 😮
    ja som pocula o tom,ze sa to tak zvykne robit, ale my v piatok urcite nic take neplanujeme, lebo rano pojdeme pre kolace a pre saty a poobede pojdeme poroznasat vysluzky, aby sme cez svadbu uz nemali s tym starosti 😉 takze v piatok nepride nikto. ja mam krstnych asi 100km od nas, takze oni pridu asi v sobotu doobeda a tro uz bude blazninec. takze pri odobierke budu u nas rodicia, krstni, svedkovia a hlavna druzba. no a v nedelu sme sa dohodli na spolocnom obede - ale asi az tak na 14:00 aby sme sa v pohodicke vyspali.a ten obed tiez nebude u nas, lebo mamina bude mat toho dost (este budu totiz u nas spat krstni), tak to spravime u kamarata v restike (tam sme ako doma 🙂 ). takze tak.jednak preto,ze chcem usetrit maminu (neviem si predstavit, ze by este po svadbe mala varit slavnostny obed) a aj preto,ze by sme sa k nam vsetci asi nezmestili.

• Sponzor fóra
  • my sme hosti poprosili, ze nech nam dary prinesu na svadbu. zvolili sme si moznost, ze dostaneme od vsetkych financny dar, tak nebudu mat aspon problemy, kam dat nejake "baliky". v restauracii mame rezervovanu izbu, kde si mozme vsetky dary zamknut.
    nas caka v piatok vyzdvihnutie mojich siat v jednom meste, draheho oblek v druhom meste. potom treba ist pre zakusky, tortu a vysluzky, odniest do restauracie, tiez odniest vino, alkohol a nealko. cast poobedia stravim v restauracii s aranzerkou, ktora nam bude robit vyzdobu. medzitym este budeme musiet odnasat do saly torty, ktore dostaneme v piatok od hosti.a predpokladam, ze urcite sa este vyskytne nejaka neodkladna malickost, co bude treba vybavit 😦
    ja sa snazim presvedcit mamu, ze nech sem nikto nepride, aj ona bude mat toho dost, ale marne 😞
    vidim to asi tak, ze v piatok budeme vsetci zbytocne nervozni a vystresovani 😒

• Ahojte, po dlhom čase 🙂 my sme tiež na piatok s nikým nerátali, len svokrovci si urobili po svojom a chystajú sa z celým príbuzenstvom z priateľovej strany docestovať už v piatok. Nebudeme mať na nich čas ale ked niekto nepočúva 😠
    zatiaľ ale všetky prípravy napredujú podľa plánu 🙂

• tak ja v piatok nechcem okrem manikerky vidiet nikoho... pojdem vyzdobovat svadobny altanok 🙂 no a v nedelu sa nejakym hostom nevyhnem, ale pohosti ich svokra. My sa len dostavime, prehodime par zdvorilostnych fraz, napapame a tak.. takze z toho nervy nemam.
    Jedine coho sa bojim ked v poslednych dnoch pozeram z okna je, aby nam neprsalo. Obrad je vonku a nemame ziadny plan B v pripade nepriazniveho pocasia. Jedine ze by sme biele dazdniky nakupili 🙂

• Ja to vidim tak, ze piatok stravim vacsinu cast dna na zachode 😃 😃 lebo to uz bude teda riadny stres...U nas sa nechystaju nijake navstevy v piatok, moja rodina cela je z BA, maximalne su niektori zo Senca a so vsetkymi sme sa dohodli, ze sa stretava u nas v sobotu tak hodinu a pol pred obradom..U mojho draheho to bude trochu hustejsie, lebo on ma zase kopu rodiny mimo BA, ale tiez sa k nim zacnu zbiehat az v sobotu..No a v nedelu ma pravdepodobne bude cakat obed s rodinou mojho draheho, lebo oni maju vraj vo zvyku, ze este v nedelu pozyvaju vsetkych na obed, ale netusim, ci to chce svokra urobit u nich doma alebo niekde v restauracii alebo kde..A hlavne by som bola zvedava, o kolkej ten obed ma byt, kedze ja tipujem, ze nasa hostina skor ako o piatej rano neskonci, tak dufam, ze nebudem mat uz o 12:00 niekde byt uplne zobudena a vysmiata 😃

• ciusinka to je uplne na vas kedy si ten obed date, my ho skor ako o druhej poobede urcite mat nebudeme 😉

• No ja uz som povedala mojmu drahemu, aby zistil od jeho mami, ako to ona vlastne planuje, tak mi slubil, ze sa jej dnes opyta 😃 lebo u nas taky zvyk vobec nie je, ze ist este aj na druhy den s rodinou na obed, ja som to vzdy brala tak, ze vsetci na druhy den dospavaju 😉

• noo tak ja mam celu rodinu od ZM a ppritela mam tiez odtil a kedze sobas a aj hostina budu tu tak oni uz v piatok dojdu zakusky a torty ponosit do saly a my tiez v piatok pozanasame, a u nas je zas takym zvykom, ze si rodiny navzaom, ked maju svadbu doma nosia zakusky a torty a este dari, cize oni pridu vo stvrtok navecer to bude zas behaciek do nejkaej jedenastej kolo nich a potom poupratovat po nich a sup do hajan, rano idem k manikerke, na obocko a do solarka a poobede zas behacy v piatok tiez behacky a v sobotu ani nehovorim ake to bude ved viete 😬 a v nedelu je zas u nas zvykom, ze musime ist rano do kostola na omsu a vecer k nam dojdu este daky znami, cez tyzden vybavovacky a potom dalsie pohostenie u priatelovych rodicov a to by mao byt asi vsetko co sa tyka svadby

• ...tak my to budeme mat pred svadbou pestre...svokrovci sa chystaju dojst uz asi v stredu, ze nieco pomozu, lebo vsetko sa robi u nas, kedze je to taka dialka a aj hostia z ich strany by mali prichadzat uz v piatok, aby sa pred svadbou normalne vyspali a dali doporiadku...lebo zase pol dna cestovat a potom sa este vydrzat zabavat je fakt o drzku...no a poniektori by sa chceli zdrzat aj po svadbe u nas a trocha spoznat okolie, lebo tu este neboli, tak ja som na toto vsetko sama strasne zvedva 🙂

• Ahojte mozem sa pridat? ja som tiez z tych blaznivych co vybrala svadbu v tom najvacsom horku 😃

• ...no jasne, kazdy sa moze pridat 🙂 a preco blazniva? ...ja osobne by som nechcela mat svadbu v zime, lebo mam rada teplo, nemam ani ziaden kabatik na saty, tak dufam, ze nebude take pocasie ako teraz...

• Ahoj lllinda... prosim ta nezakrikni to, nie ze sa mi rozputa burka cez obrad 🙂
    Vidim ze si z PK, kde mate hostinu?

• ahoj no my budeme mat hostinu v Mole, tam vzadu maju taku peknu velku terasu a kedze bude leto v plnom prude tak som to chcela mat takto vonku.... a vy kde?

• smeja aj ja sa spolieham ze nebude prsat ani nic take tiez nemam nic na plecia, len dufam ze to moj drahy v tom obleku a koseli vydrzi 😃 😐

• počasie je tento rok všelijaké 🙂 prijala by som taký zlatý stred ani zima ani veľmi horúco, necháme sa prekvapiť, apríl vyšiel ukážkovo a máj nie 😐

• no tak u nas to uz vyzera o nieco lepsie. na piatok si mama objedna nejake studene misy, nech nema problemy s pohostenim a zevraj sa o pripadnych hosti postara, my si kludne mozme vybavovat co chceme. a chce rodine slusne oznamit, ze v nedelu sa u nas nic nekona, tak som kludnejsia 🙂
    zle pocasie si netreba pripustat. popravde ja som tiez kvoli tomu nervacila, ale fotograf a manazerka ma jemne uzemnili, ze nech nerobim paniku 😃 taka vec sa vraj bude riesit par dni pred, ked bude zla predpoved..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov