Svadba - júl 2009. Ktoré sa vtedy vydávate?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, dufam, ze takato tema tu este nie je, ale nevidela som ;-) Tak co, kto sa vydavate v juli 2009? A kde budete mat svadbu? Ako pripravy? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sedia ti dobre?? hm aj si sa v nich cvakla???? hm
Odpovedať
Profilova fotka
ako dopadli nakupy? nasla si pohare? dnes som sa konecne odhodlala spravit si album x-) mrkni do neho, myslim, ze na topanky mame rovnaky vkus :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pripajam sa k junovym nevestam :) uz sa nam to krati... neviem ako vy, ale ja to mam za 29.. neuveritelne ako rychlo to bezi.
Odpovedať
Profilova fotka
moni este som sa necvakla, ked bude cas, pridam ich do albumu ;-) sjuzan nakoniec sme mali tolko inych vybavovaciek, ze sme v tom obchode ani neboli :-| ale rozmyslam, ze tie pohare objednam cez net - ty ich mas tiez cez net? a tie mena na nich ti spravili rovno oni? ahoj andelik, asi ma z videnia poznas ;-) veru leti to strasne, ja to mam za 43 :-D
Odpovedať
andelik, ja to mam vtedy, ked ty...a je neskutocne, ako rychlo to ubehlo..
Odpovedať
Profilova fotka
cheerlady, ano, mame to cez net - www.adecco.eu.sk a su to svadobne pohare SEN, cislo 18. ale maju aj ine, tiez nadherne. gravirovanie nam robili tiez oni - mena aj datumy, ale ak nechces, nespravia ti to. ak ta zaujima cena poharov a gravirovania, tak napisem do ip. dufam, ze sa to nebude brat ako reklama, ale s touto firmou som bola fakt spokojna, pani bola velmi mila a komunikacia bezproblemova.
Odpovedať
Profilova fotka
sjuzan, napis mi prosim tu cenu aj s gravirovanim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som bola kamartke na svadbu, normalne ma ztriaslo som daky strach dostaa :-) ani nie strach,... ale no neviem to opisat
Odpovedať
Profilova fotka
zvlastny pocit? :-N to je z toho, ze sa nam to tak rychlo blizi a onedlho budes na mieste kamaratky ty.. ja som mala vcera tiez taky blby pocit, ale teraz z toho, ze my sme mali povodny termin na 6.6., len sme ho menili kvoli restauracii.
Odpovedať
Profilova fotka
sjuzan este ze ste ho zmenili,lebo vcera nejak pekne nebolo ;-) monikapd1 tak si mala aspon predpripravu - mohla si to omrknut,aby si na nic nezabudla 8-) ja som si tu od jednej holky objednala topanocky, tak sa tesim,ze aspon to mam z krku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cheerlady a ake topanocky??hm noo hej predpripravu, ale ked si tiez predstavym, ze ja som sa mala 13.6. vydavat tak to asi z toho som mala ty pocit
Odpovedať
Profilova fotka
pockaj,dam si ich do albumu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
cheerlady, u nas aj prsalo, tak som myslela na tie dievcata, ktore sa vydavali, ze im snad aspon to stastie prsalo. dievcata, ako to bude u vas vyzerat v piatok pred svadbou a v nedelu po? mne sa totiz uz zacali ozyvat pozvani hostia, ze v piatok k nam pridu s tortami a s darmi a v nedelu vraj na popravku. ale ja mam uplne inu predstavu o tychto 2 dnoch, tak neviem ako im to slusne povedat, ze nikto nie je vitany. v piatok budeme mat toho vyse hlavy, budem rada, ked to vsetko postihame a nie sa tocit este okolo x ludi. no a nedelu som si predstavovala taku pohodovu, aj tak pol dna prespime a poobede som si chcela vyjst na terasu a pri kave a zakuskoch klebetit o svadbe. hostenie sirokej rodiny mi do toho nejak nezapada 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
cheerlady a kolko ta vysli? hm ze vraj su dost drahe, teda to je dost relativny pojem, kazdy si moze nieco ine dovolit sjuzan k nam budu torty, zakusky a dari nosit vo stvrtok, bo v piatok budeme mat toho dost veru a v nedelu??? noo to bude skor take oddychove, pridu akurat jedny znami co nepojdu na svadbu, aj to este nie je iste ci vastne pridu potom vecer k nam. inak asi len taka pohodicka, ale cely tyzden bude potom taky rozbehany
Odpovedať
Profilova fotka
monika stoja 40 eur, co si myslim, ze je pohodicka, videla som ich na nete aj za 60 :-o ja som pocula o tom,ze sa to tak zvykne robit, ale my v piatok urcite nic take neplanujeme, lebo rano pojdeme pre kolace a pre saty a poobede pojdeme poroznasat vysluzky, aby sme cez svadbu uz nemali s tym starosti ;-) takze v piatok nepride nikto. ja mam krstnych asi 100km od nas, takze oni pridu asi v sobotu doobeda a tro uz bude blazninec. takze pri odobierke budu u nas rodicia, krstni, svedkovia a hlavna druzba. no a v nedelu sme sa dohodli na spolocnom obede - ale asi az tak na 14:00 aby sme sa v pohodicke vyspali.a ten obed tiez nebude u nas, lebo mamina bude mat toho dost (este budu totiz u nas spat krstni), tak to spravime u kamarata v restike (tam sme ako doma :-) ). takze tak.jednak preto,ze chcem usetrit maminu (neviem si predstavit, ze by este po svadbe mala varit slavnostny obed) a aj preto,ze by sme sa k nam vsetci asi nezmestili.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme hosti poprosili, ze nech nam dary prinesu na svadbu. zvolili sme si moznost, ze dostaneme od vsetkych financny dar, tak nebudu mat aspon problemy, kam dat nejake "baliky". v restauracii mame rezervovanu izbu, kde si mozme vsetky dary zamknut. nas caka v piatok vyzdvihnutie mojich siat v jednom meste, draheho oblek v druhom meste. potom treba ist pre zakusky, tortu a vysluzky, odniest do restauracie, tiez odniest vino, alkohol a nealko. cast poobedia stravim v restauracii s aranzerkou, ktora nam bude robit vyzdobu. medzitym este budeme musiet odnasat do saly torty, ktore dostaneme v piatok od hosti.a predpokladam, ze urcite sa este vyskytne nejaka neodkladna malickost, co bude treba vybavit 8-( ja sa snazim presvedcit mamu, ze nech sem nikto nepride, aj ona bude mat toho dost, ale marne :-( vidim to asi tak, ze v piatok budeme vsetci zbytocne nervozni a vystresovani :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, po dlhom čase :-) my sme tiež na piatok s nikým nerátali, len svokrovci si urobili po svojom a chystajú sa z celým príbuzenstvom z priateľovej strany docestovať už v piatok. Nebudeme mať na nich čas ale ked niekto nepočúva ]-( zatiaľ ale všetky prípravy napredujú podľa plánu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja v piatok nechcem okrem manikerky vidiet nikoho... pojdem vyzdobovat svadobny altanok :) no a v nedelu sa nejakym hostom nevyhnem, ale pohosti ich svokra. My sa len dostavime, prehodime par zdvorilostnych fraz, napapame a tak.. takze z toho nervy nemam. Jedine coho sa bojim ked v poslednych dnoch pozeram z okna je, aby nam neprsalo. Obrad je vonku a nemame ziadny plan B v pripade nepriazniveho pocasia. Jedine ze by sme biele dazdniky nakupili :)
Odpovedať
Ja to vidim tak, ze piatok stravim vacsinu cast dna na zachode :-D :-D lebo to uz bude teda riadny stres...U nas sa nechystaju nijake navstevy v piatok, moja rodina cela je z BA, maximalne su niektori zo Senca a so vsetkymi sme sa dohodli, ze sa stretava u nas v sobotu tak hodinu a pol pred obradom..U mojho draheho to bude trochu hustejsie, lebo on ma zase kopu rodiny mimo BA, ale tiez sa k nim zacnu zbiehat az v sobotu..No a v nedelu ma pravdepodobne bude cakat obed s rodinou mojho draheho, lebo oni maju vraj vo zvyku, ze este v nedelu pozyvaju vsetkych na obed, ale netusim, ci to chce svokra urobit u nich doma alebo niekde v restauracii alebo kde..A hlavne by som bola zvedava, o kolkej ten obed ma byt, kedze ja tipujem, ze nasa hostina skor ako o piatej rano neskonci, tak dufam, ze nebudem mat uz o 12:00 niekde byt uplne zobudena a vysmiata :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ciusinka to je uplne na vas kedy si ten obed date, my ho skor ako o druhej poobede urcite mat nebudeme ;-)
Odpovedať
No ja uz som povedala mojmu drahemu, aby zistil od jeho mami, ako to ona vlastne planuje, tak mi slubil, ze sa jej dnes opyta :-D lebo u nas taky zvyk vobec nie je, ze ist este aj na druhy den s rodinou na obed, ja som to vzdy brala tak, ze vsetci na druhy den dospavaju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo tak ja mam celu rodinu od ZM a ppritela mam tiez odtil a kedze sobas a aj hostina budu tu tak oni uz v piatok dojdu zakusky a torty ponosit do saly a my tiez v piatok pozanasame, a u nas je zas takym zvykom, ze si rodiny navzaom, ked maju svadbu doma nosia zakusky a torty a este dari, cize oni pridu vo stvrtok navecer to bude zas behaciek do nejkaej jedenastej kolo nich a potom poupratovat po nich a sup do hajan, rano idem k manikerke, na obocko a do solarka a poobede zas behacy v piatok tiez behacky a v sobotu ani nehovorim ake to bude ved viete :-N a v nedelu je zas u nas zvykom, ze musime ist rano do kostola na omsu a vecer k nam dojdu este daky znami, cez tyzden vybavovacky a potom dalsie pohostenie u priatelovych rodicov a to by mao byt asi vsetko co sa tyka svadby
Odpovedať
Profilova fotka
...tak my to budeme mat pred svadbou pestre...svokrovci sa chystaju dojst uz asi v stredu, ze nieco pomozu, lebo vsetko sa robi u nas, kedze je to taka dialka a aj hostia z ich strany by mali prichadzat uz v piatok, aby sa pred svadbou normalne vyspali a dali doporiadku...lebo zase pol dna cestovat a potom sa este vydrzat zabavat je fakt o drzku...no a poniektori by sa chceli zdrzat aj po svadbe u nas a trocha spoznat okolie, lebo tu este neboli, tak ja som na toto vsetko sama strasne zvedva :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte mozem sa pridat? ja som tiez z tych blaznivych co vybrala svadbu v tom najvacsom horku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...no jasne, kazdy sa moze pridat :-) a preco blazniva? ...ja osobne by som nechcela mat svadbu v zime, lebo mam rada teplo, nemam ani ziaden kabatik na saty, tak dufam, ze nebude take pocasie ako teraz...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lllinda... prosim ta nezakrikni to, nie ze sa mi rozputa burka cez obrad :) Vidim ze si z PK, kde mate hostinu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj no my budeme mat hostinu v Mole, tam vzadu maju taku peknu velku terasu a kedze bude leto v plnom prude tak som to chcela mat takto vonku.... a vy kde?
Odpovedať
Profilova fotka
smeja aj ja sa spolieham ze nebude prsat ani nic take tiez nemam nic na plecia, len dufam ze to moj drahy v tom obleku a koseli vydrzi :-D :-|
Odpovedať
Profilova fotka
počasie je tento rok všelijaké :-) prijala by som taký zlatý stred ani zima ani veľmi horúco, necháme sa prekvapiť, apríl vyšiel ukážkovo a máj nie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no tak u nas to uz vyzera o nieco lepsie. na piatok si mama objedna nejake studene misy, nech nema problemy s pohostenim a zevraj sa o pripadnych hosti postara, my si kludne mozme vybavovat co chceme. a chce rodine slusne oznamit, ze v nedelu sa u nas nic nekona, tak som kludnejsia :-) zle pocasie si netreba pripustat. popravde ja som tiez kvoli tomu nervacila, ale fotograf a manazerka ma jemne uzemnili, ze nech nerobim paniku :-D taka vec sa vraj bude riesit par dni pred, ked bude zla predpoved..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?