Svadba - júl 2009. Ktoré sa vtedy vydávate?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, dufam, ze takato tema tu este nie je, ale nevidela som ;-) Tak co, kto sa vydavate v juli 2009? A kde budete mat svadbu? Ako pripravy? ;-)
Odpovedať
pekne.... ;-) My pojdeme na /pred/svadobnu cestu...Povodne sme si chceli splnit sen a ist na Kubu,ale mam problemy v praci s dovolenkou a sezona v Karibiku pomaly konci,takze sme sa rozhodli,ze zaciatkom juna pojdeme na Mallorcu...Spojime prijemne s uzitocnym...Opekat sa v solarku?Radsej pri mori.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo my asi ako smeja, az nam nieco zo svadby zvysi, ale zas mojmu drahemu nedaju v lete volno tak asi po sezone dkam pojdeme abo az potom o rok aj so svagrinou a sesterkou a dakujem za pochvalu auta i vyzoby saly.
Odpovedať
Juj baby no uz sa nam to nezadrzatelne blizi...predo mnou uz len jedna statnica a uz sa mozem kludne tesit len na svadbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru blizi, uz mate aj vsetko potrebne co treba?? hm
Odpovedať
No my uz ano :-D teda uz len kyticu mi pojde dat moj drahy urobit a bude ;-) A co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
noo aj my teda este kyticu a obrucky, nejak sa nevieme rozhodnut, ktore si vybrat, ale asi klasicke
Odpovedať
Profilova fotka
cawte...no my si este stale nemame co obliest :-D ani ja som si nevybrala saty (zatial nemam cas) a ani moj drahy, lebo ten ma pre zmenu este stale dooost casu :-) ...on este ani nema to povolenie, co si vyzaduju, kedze je z Ceska...tak sa snad stihneme zobrat :-) inak vsetko ostatne mame v podstate pripravene...a este drahy ma na starosti oznamenia, takze ich este nemame, ale snad v dohladnej dobe tiez budu :-) ...takze vsetko berieme optimisticky...
Odpovedať
Profilova fotka
nooo mne dnes dosi oznamenia konecne, trvalo im to mesiac, ale vraj do 10 dni budu doma, noo nemvadi, uz su u nas na poste, dufam, ze tam nebude ziadna tlacova chyba. my uz mame aj oblek, aj topanky, koselu a kravatu pre zenicha, uz len gombiky na koselu a tielko pre zenicha, mne zajtra dojdu do salonu saty tak pojdem na skusku, sa tesim :))
Odpovedať
Profilova fotka
oznamká nemáme ani my, teraz máme mierny útlm. Horšie je že bojujeme so svokrovcami o programe svadby. ]-( Proste iná generácia iný názor :-S
Odpovedať
Profilova fotka
mi hovor cosi, my ani nie tak o programe, ale o tom co a ako, my mladi mame inu predstavu trosku o nasej svadbe ako nasi
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je taka akcna moja mamina,ale ja som jej povedala - mamina,nam sa to paci takto a chape to :-D vlastne my sme si vsetko vyberali sami, tak oni aj oznamka videli az ked nam prisli hotove 8-) este k tym oznamkam - my sme si vybrali v salone, oni to odfaxovali tej firme a za 2dni mi poslali mailom navrh s nasimi menami.po odsuhlaseni navrhu nam prisli za tyzden ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne to trvalo mesiac :(( a navyse su neni take ako sme si vybrali, ale mame ich z z ke a nejdeme to reklamovat bo ich ani do svadby nebudeme mat ;-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj my sme mali z ke! od card creation, aj vy?? a co vam na nich pokazili? to je sila,ved to vidia vsetci-aj ti ktori nejdu na hostinu a mat ich pokaslane... mna by porazilo,lebo tie nase boli dost drahe (ale co uz,boli jedny z mala,na ktorych sme sa zhodli :-D ), ale cert to ber, vydavam sa len raz! dufam! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte chyba nie je vo výrobe ale drahý chcel posunúť hodinu sobáša, kňaz naňho nemal čas tak sa to zdržalo. Škoda že nemáte viac času na reklamáciu. Človeka to mrzí, a ked si ešte za to zaplatí :-| Nám zostáva zabehnúť na matriku a držať jednotný front proti organizačným snahám svokra:-D Našťastie drahý v tomto stojí pri mne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mi uz len styri nauky a je to :)) a este tie obrucky, ale o tyzden v sobotu uz aj ideme na to :))
Odpovedať
Profilova fotka
my mame zajtra (vlastne uz dnes :-) ) druhu nauku 8-) a dnes som behala po obchodoch a zhanala svadobne topanky,ale nehrozilo,ze by som nieco nasla... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
my mame druhu nauku o tyzden a skusime si vybavit hned aj tretiu :)) a uz svadobne mam a uz aj konecne popolnocky :))
Odpovedať
Profilova fotka
no u mna su topanky vecny problem,lebo moje cislo je hned prec :-| dnes sme mali temu sexualny zivot v manzelstve a antikoncepcia :-D a mali sme to s jednym manzelskym parom,kde ona je gynekologicka,bolo to celkom zaujimave ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, na náuky chodíme k jednému manželskému páru s farárom budeme mať tuším len dve. Prstienky konečne dorazili.Topánky som su kúpila ako prvé :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dymko,ja mam velkost topanok c.41 a tie su vzdy ako prve fuc,lebo ich dodavaju po 1,max. 2paroch ]-( a ja nechcem take tie typicke svadobne, ale nejake s otvorenou spickou 8-) sprav si album, nech vidime prstienky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mama má takú veľkosť a vždy je problém zohnať slušné a pekné topánky :-| prstienky musím ofotiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...u nas to konecne vyzeralo, ze moj drahy bude mat uz to povolenie na sobas z Ceska, riesili sme to cez splnomocnenie jeho mamky a tak...no a teraz jej povedali, ze potrebuju moj rodny list...ma ide porazit s tych papierovaciek...a inac ziadna zmena oproti predoslemu mojmu prispevku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my este prstienky nemame, chceme klasicke a trva to nadlhsie co sme mohli mat uz davno doma, ale neva, v sobotu ideme jednemu co vyraba prstienky a tak, mam od neho aj snuak a som spokojna, vel mi spokojn a takze cem od neho aj obrucky, je to rucna praca a je kvalitna.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako ste fotili prstienky zblízka? môj foťák to proste nezvláda :-S začíname z úpravami, máme o 8 ľudí viac :-| ale snažím sa myslieť pozitívne :-D ozdeľujem úlohy tak aby som si "svoj deň" aj užila.
Odpovedať
Profilova fotka
dymko ani moj fotak to nezvladol, preto vyzeraju ako vyzeraju ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
noo my ich este ani nemame takze zatial nemame s tym problem :-N
Odpovedať
Dymko,ak chces mat pekne odfotene obrucky,nastav si na fotaku rezim macro/mal by byt v kazdom fotaku/ a skus dat tmave pozadie....vid moj album. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
...no tak uz sa mozem vydavat...mam saty :-) ...aj povolenie pre draheho ozenit sa na Slovensku...na urade bola teta matrikarka velmi zlata, lebo u nas sa velmi nerobia svadby na urade, ale v kostole, tak obrad sa kona v galerii...no ale to by sme sa vsetci nepomestili, tak suhlasila, ze ked bude pekne, tak nam spravia svadbu vonku na nadvori...presne ako som si predstavovala...uz aj okrasne stromceky nakupili, nech to vyzera krajsie...este aj kyticu na stol mame od nich....celkom sa tomu tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo tak ti gratulujem smeja :)) uz mas teda vsetko hotove?? hm mne este par drobnosti chyba, ale uz nie vela, teda este nemam saty, dala som si ich objednat, ale akosi som ich uz mala mat pred troma tyzdnami, ale vraj im neprisli, pockam este 2 tyzdne a ak nie musim na rychlo zhanat nove, juj dufam, ze mi dojdu tie saty a ze ma v tom salone neosuskali :(( nemala som s tym salonom dobre skusenosti, ale na svad. satoch ma prekvapili, ze mi mozu vacsie objednat, tak dufam, ze dojdu bo ved o mesiac aj nieco je svadba a ja zatial bez siat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
monikapd1 to nemyslis vazne?! tak budem drzat palceky, nech pridu!!! inak aj u nas ich maju,ale tusim c.38 :-S no veru,uz sa nam to krati :-D ja budem mat uz zajtra popolnocky, tak sa tesim a som zvedava ako budu na mne vyzerat ;-) ale stale nemam topanky - ani svadobne ani popolnocne :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?