Svadba - júl 2009. Ktoré sa vtedy vydávate?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, dufam, ze takato tema tu este nie je, ale nevidela som ;-) Tak co, kto sa vydavate v juli 2009? A kde budete mat svadbu? Ako pripravy? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som bola v salone a vraj by uz maly teraz zaciatkom juna dojst a este vraj take aj smotanove objednavali nejakej holke, takze musim len cakat a to ma znervoznuje. v sobotu som si bola dat konecne uz aj kyticu robit, tak sa tesim ako male deco :)) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som este nebola v kvetinarstve, v stredu alebo vo stvrtok uz musim skocit, nieze budem bez kyticky :-D a mne dnes prisli popolnocky!! len som este v robote, tak som si ich nemohla vyskusat, tak z roboty utekam rovno domov skusat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo krasne, potom povedz ake su :))) veru su to krasne satky a co ta vysli?? hm teda ak sa smiem spytat
Odpovedať
Profilova fotka
no ta kocka ich tu mala v bazare - najprv predavala svoje (teda uz nosene) za 60eur + postovne. lenze potom jej prisli nove, tak som si vzala tie za 65eur, inak ich predavala za 70.plus postovne. ale su krasne,dufam,ze mi budu sediet a nebudem musiet utekat ku krajcirke :-D nie je to vela,ani malo,myslim,ze tak akurat. a mozem ich vyuzit aj neskor, ked niekam pojdeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ked som sem pred pol rokom pisala, nemyslela som si, ze ten cas prejde az tak rychlo. svadba sa nam nezadrzatelne blizi, pripravy v plnom prude a ja len dufam, ze vsetko dobre dopadne, pretoze uz par dni mam z toho vsetkeho zmiesane pocity :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sjuzan77, ani mi o tom nehovor, my sme sa pre tento termin rozhodli na konci marca (co nie je az tak davno) ale leti nam to strasne rychlo!! :-D a uz sa obaja nevieme dockat ;-) aj ked este nemam vsetko vybavene (kvetinarstvo, zasadaci, menovky, topanky a par drobnosti), strasne sa uz na ten den tesim! :-D a mne to teraz leti este rychlejsie, lebo popri pripravach a praci mam este za 3tyzdne statnice, takze mne to ubehne,ani sa nenazdam 8-) a po statniciach mam 3tyzdne do svadby, na to sa najviac tesim,ze sa uz nebudem musiet zaiberat nicim inym, len nasim dnom :-D :-D :-D nemaj zmiesane pocity, ved to je super, ze sa na, to blizi! ;-) ci nie? preco mas take pocity? ze vsetko nedopadne ako mas naplanovane?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj cheerlady, tak v prvom rade zelam vela stastia a pevne nervy pri statniciach ;-) ja este nemam topanky k popolnocnym, ziadnu bizuteriu a tiez mi chyba par drobnosti, ale hlavne veci su vybavene. mne to ubehne rychlo skor po svadbe, tyzden po svadbe ideme na svadobnu cestu a tyzden po navrate zas vyrazame na bratrancovu svadbu do prahy, takze o zabavu na leto mame postarane :-N ja som sa najskor na svadbu velmi tesila, pripravy mi postupne znechutili buduci svokrovci, neskor sa pridali obe sirsie rodiny. keby nebolo mojich rodicov, asi to vzdam 8-( som si ista, ze sa chcem vydat, na to sa tesim, ale obcas mam "divne stavy" :-N mozno je to tym, ze si riadne zacinam uvedomovat vaznost toho kroku.
Odpovedať
Profilova fotka
no tieto obavy z vazneho kroku som mala na zaciatku priprav - teda hlavne po oznameni vsetkym..zrazu som si uvedomila, aky vyznamny krok to je a ze uz sa to len tak nebude dat vratit (co samozrejme nechcem! len mi to tak vsetko "doslo"...). ale uz je pohodicka, preslo ma to asi po tyzdni ;-) no my sme si vacsinu vybavili sami - moja mamina bola na nervy,lebo ona je taky organizacny typ a nemohla sa vyzit ako si predstavovala :-D ale kvetinovu vyzdobu, vyzdobu kostola, menovky, kolace, to nechavam na nu - ona aj robila aranzerku, tak ma k takymto veciam vztah ;-) z priatelovej strany mi pomoc ponukli buduca svagrinka, ale ze by sa nejak "vnucovali", to nemozem povedat, vsetko je ok ;-) tak to ma mrzi, ako moze niekto druhemu takto kazit ten super pocit z priprav - to bude asi zavist,ze oni taku svadbu nemali :-D vykasli sa na vsetkych a uzivaj si to naplno,lebo uz sa nam to krati a potom ti bude luto,ze to tak rychlo prebehlo :-( takze hlavu hore :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moji rodicia mi velmi pomohli, boli pripraveni ist kedykolvek vybavovat akukolvek vec, ale len vtedy, ked sme ich poziadali, vobec sa do nicoho nemiesali. som im za to nesmierne vdacna. zial o druhej strane to neplati. mala som skazene cele pripravy, staci ak napisem, ze moj drahy v 27 rokoch osedivel na 40 percent.. uz som si tie uzasne vyroky aj zacala pisat, nech sa mam na com po svadbe zabavat :-N teraz sa najviac vytesujem, ze som si konecne kupila popolnocne saty, s tym bol najvecsi problem, len mi ich este musia upravit, tak snad to dobre dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
cheerlady, ma pravdu tie saty vyuzijes aj na bezne nosenie, no ae teraz pozeram, ze je tam dost velky vystrih a ja taky nemozem ;-( noo a hej aj ja mam trosicku starosti s buducimi svokrovcami, teda so svokrom snazi sa usetrit kde sa da, ale ja nechcem vsetko najlacnejsie a tak si snazim co sa da kupovt sama, ale dost to vyjde kedze kupujem aj sebe a aj priatelovi, takze mam co robit a dobre tu korunku obracat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som na vystrihy zvyknuta a moj drahy sa im tiez potesi :-D my mame financie jasne vyriesene - priatel si plati vsetko zo svojich peniazkov, teda od rodicov necaka ani korunu ale nasi by neprezili,keby svojej dcere nezaplatili svadbu :-D takze hostinu pre nasu rodinu platia oni, takisto nasu "cast" kolacov. ja som si popolatila take drobnosti,co som poobjednavala ako pierka,podbradniky,lupienky,moje popolnocne saty, atd. nasi sa tiez ponukli,ze ked budeme cokolvek potrebovat,tak vybavia - aj preto,ze mam teraz tie statnice a nemam tolko casu behat a vybavovat,tak som rada. sjuzan77 fuuu,to az takto,ze priatel osedivel...tak to musi byt hrozne, ako to aj tak dokazu zneprijemnovat az takto zivot nielen tebe ale dokonca aj vlastnemu synovi... :-S ber to s nadhladom, ja tiez nemam idealnu svokru, ale da sa nad tym len povzniest,nic ine.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
noo jemu platia vsetko rodicia, teda on si to plati, ale vsetko ide cez otca, noo a mne platia tiez vsetko nasy, ja si tiez len take drobnosti kupujem a este svadobne saty si platim sma, som sa tak s nasimi dohodla, aby som im trosu financne pomohla.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
moj povedal,ze on sa nechce pri svadbe v nicom obmedzovat,ze mame ju len raz,tak chce,aby sme ju mali podla nasich predstav, aby sme na nu nikdy v zivote nezabudli ;-) tak preto si ju aj plati sam,aby mu do toho nikto nemudroval,ze toto si mohol kupit lacnejsie,alebo naco ti je toto a tak. ja si budem tiez saty platit sama, nezda sa to,ale je to pekna palka a tym,ze sme to vsetko "zbuchali" necele 4mesiace pred,tak sa na to nasi nemohli nejak extra financne pripravit, takze ich chcem co najviac odbremenit ;-) predsa len budeme mat cez 100 ludi a to je dost.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme to tiez zbuchali za necele styri mesiace a tiez nasi neckali ze bude svadba a navyse este prerabaju rod. dom u starkej takze som sa tiez snazila ich co najviac odbremenit
Odpovedať
Profilova fotka
no nasi kvoli svadbe zburali taku malu pristavbu pri dome - uz bola na spadnutie, tak nechceli, aby to tam bolo skarede, tak to zburali ;-) a namiesto toho tam chcu postavit altanok + dlazba, takze to su dalsie peniazky. ale mama hovori,ze aspon sa to konecne spravi,lebo ocino to furt odkladal :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo pekne, tak maminkasa aj vdaka vasej svadbe docka altanku :)) noo nasi teraz prerabanie odlozili a venuju sa svadbe, juj ako sa uz tesim na ten den D :-) inak mali sme tri terminy 13.6, 11.7. a 5.9. cize ked si predstavim, ze by som sa mala uz o dva tyzdne vydavat a saty nemam este doma tak mato dost stve, le vraj by mali prist uz coskoro vraj zaciatkom una, ale ten uz prosimpekne zacal. ]-( ma to stve
Odpovedať
Profilova fotka
ani sa ti necudujem, ja by som bola ako na trnoch a potom by som im asi pekne vynadala ]-( oni tiez musia pochopit, ze nie si na spagate a zhanat mesiac pred svadbou saty,ktore by ti sadli a pacili sa ti, nie je take jednoduche! :-S dokedy im davas cas a pojdes do salonu sa opytat,ci prisli? uz si zaplatila zalohu? no my sme mali jeden termin - prisposobili sme sa volnemu terminu saly,kde sme chceli hostinu mat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo uz som tam bola vcera i pred troma tyzdnami, este im davam dva tyzdne cas a uvidim, su to saty, ktore vemi chcem, preto tak dlho cakam. a hej zalohu uz mam zaplatenu dala som im 40 eur, podpisala zmluvu a uz musim len cakat :(( este sa bojim toho ze ked mi saty nesadnu tak co potom ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
hmm...nezavidim ti tuto situaciu.ja by som pockala do konca buduceho tyzdna a ak by neprisli,tak si skus vybrat saty z toho isteho salonu - aby si neprisla o zalohu :-| a ked by sa ti ziadne nepacili, tak potom len ist do ineho salonu, pochybujem,ze pri takomto pristupe ti vratia zalohu ]-( su to hajzlici, co z narobime, urcite im tu potom sprav negativnu reklamu ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
noo nemboj oni tu uz negativnu reklamu maju a ja som bola tiez nespokojna z ich sluzbami, ale tie saty ma potesili a som bola nadsena, ze mi ich mohli zohnat, takze tak :((
Odpovedať
Profilova fotka
no...tak som zvedava ako to dopadne..v kazdom pripade ti drzim palce... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, aj ja som zvedava ako to dopadne a teraz sa mi vyskytol dalsi problem :(( mala som mat vyrobene pohare u znameho, origos len pre mna, ale akosi ma asik trosku oklamal, bo odvtedy sa neozval a to mal ist este aj na svadbu :(( za to ze mi tie pohare spravy, ale ako to tak vyzera aj tie budem musiet na poslednu chvilku zhanat :-( toto sa asi len mne moze stat :((
Odpovedať
moni s poharmi si problem nerob, ja som povodne pohare vobec nechcela, ale moj drahy a hlavne svokra si bez nich nedokazali predstavit svadbu..Tak sme len tak nahodou boli v Nitre v Tescu a tam je jeden taky obchod, kde robia vselijake balicky darcekove atd. a mali tam aj svadobne pohare...Tak sme si tam jedny vybrali, brusene sklo, pozlatene 24-karatovym zlatom, su na nich vybrusene take jemne kvietky a tym zlatom nakreslene obrucky a este nieco..No a stali na 39,-Eur..A mohli sme ich hned zobrat. Potom nam ponukli, ze nam do druheho dna mozu napisat na spodok poharov mena a datum svadby, tak sme si dali aj to urobit, stalo to 2 eura..a na druhy den sme pohare mali..Takze pohare sa daju kupit aj tak ze len prides, kupis, odides, nemusis objednavat..
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej ja viem, len toto mali byt take ine, ale dnes som sa dozvedela, ze otec mi al urobit u ineho z poltara nove pohare a tie ma vyjdu na 40 eur, cize aj tak dobre. noo len, aby som nakoniec nemala dvoje poare od jedneho i druheho. hej viem ze sa daju vsade to mi az taky problem nerobilo, len tie moje nestastne saty :(( juj ma to hneva :((
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky, tak ja mam hotove vsetky skusky,uz len statnice pred sebou ;-) ale k veci - my sme si pohare objednali asi pred dvomi mesiacmi - aj nam prisli, ale mne sa moc nepacia a navyse tam nie su ani nase mena s datumom, takze mi pridu take neosobne :-| tak zajtra idem mrknut do BA do jedneho svadobneho obchodu,ci tam nejake nebudu mat. a popritom pozriem este nejake drobnosti (lupienky a tak) :-) tak sa tesim,zajtra napisem,co som zase pokupovala :-D a dnes som zase zhanala topanky aj s drahym - pre mna aj pre neho no a nic sme nenasli - pre mna nic a pre draheho by aj boli krasne, ale nemali jeho cislo ]-( zajtra pokracujeme v patrani ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo krasne, tak gratulujem :-) k ukonceniu vsetkych skusok. juj ja som nasla krasne popolnocky, dufam, ze ich ta baba ete nepredala, su fakt uzasne :))
Odpovedať
Profilova fotka
hej,ake? napis link,pozriem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e... Prepac volala som s priatelom tak mi to trvalo
Odpovedať
Profilova fotka
dnes sa uz snazim vsetky problemy prehliadat, ale cez vianoce mi do smiechu nebolo. prisli sme na sviatky domov z uk v ocakavani peknych chvil s rodinou a miesto toho museli moji rodicia ist za buducimi svokrovcami, pretoze "svokrik" vyhlasil, ze nam nejdu na svadbu, nic nezaplatia a ze uz nemaju syna. mile,nie? ale uz mi to nevadi, drahy sa vtedy zachoval genialne a odvtedy vsetky vymysly prehliadam. ale k pripravam, ja nastastie uz saty mam, problemy boli s topankami. nekamaratim sa s podpatkami, ani so "spicami" tak som nevedela zohnat topanky podla mojich predstav. no a drahy potreboval k obleku tiez biele topanky-to boli nekonecne hodiny stravene v obchodoch. 8-( cheerlady, my mame tie pohare, ktore mas v albume, boli fakt dost drahe, ale s obrazkom sa to neda ani porovnat, su krasne. a navyse je to ciste striebro.
Odpovedať
Profilova fotka
no moj drahy ma na oca tazke srdce ale kvoli niecomu inemu, povedala som mu, nech to nezatahuje do svadby, to su 2rozdielne veci, takze je to v pohodke ;-) no ja uvazujem,ze ked nenajdem zajtra nejake pekne pohare, tak ich asi objednam :-D my sme dnes pobehali jedno nakupne centrum a pre draheho by blede topanky aj boli, ale zrovna jeho cislo nemali, tak som bola nastvana, boli take pekne ]-( no a pre seba som nenasla ziadne, klasika ]-( ale ideme to pobehat este zajtra,tak som zvedava,ci nieco najdeme :-) ja tiez nechcem svadobne topanky spicate, chcem take s otvorenou spickou a najlepsie s maslickou :-D a podpatky mi nevadia, som zvyknuta a aj by som ich mala mat,lebo moje saty sa nedaju skratit. monika, tie su krasne! :-D dufam,ze ti budu sediet, ja som sa toho bala,ked som si saty objednala takto cez net, ale nastastie je to ok ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?