Svadba jún 2012. Kto ešte vtedy plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Uvitam prispevok od kazdeho, kto planuje svadbu v tomto termine. Zacali ste uz planovat? My sa snazime, ale odpoved je vacsinou, ze na nas termin nemaju este ani kalendar. So snubencom zijeme v zahranici, tak sme s pripravami chceli zacat skor, aby sme sa zbytocne nestresovali a vsetko v pohode zvladli. Este ze mi so vsetkym pomoze mamina a sestra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rennattka to ano. :-) a ja mam zase korene na madaroch aj ked som rodena ,,Blavacka".. tak si vies predstavit co to bude za mecheche :-)
Odpovedať
@missjohanes ahoj...no my máme sálu a termín a matrike ...... nič iné zatiaľ nieje...dnes máme stretko s riaditeľkou hotela kde budeme mať obrad a hostinu, takže uvidím, čo všetko zistíme...ale spolieham, že všetku výzdobu urobia oni ..... chcem sa čo najmenej stretovať...a v sobotu ideme na svadobnú výstavu, takže potom už budeme musieť začať riešiť ostatné veci.....a vy ostatné ako ste na tom? ;-)
Odpovedať
@jaanka3 a inač som z BA, ale svadba bude mimo :-) a vy kde chystáte svadbu???
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanasss my chystame v BA. Baby ako to je ked chcem mat svadbu priamo v hotely? myslim obrad
Odpovedať
@jaanka3 nooooo treba si to dohodnúť na úrade, či ťa oddajú mimo úrad, malo by sa to dať, ale mal by tam byť poplatok 200€. A kde to plánujete?
Odpovedať
Profilova fotka
Hotel senec alebo v tom hotely v slovnafte.este nemam rezervovane nic.
Odpovedať
fíha....tak to by si už mala rezrevovať....či ešte je čas???koľko hostí budete mať?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby.My mame termin 23.6.2012 a toto vsetko uz mame zajednane: Hotel Baronka :hostina , výzdoba; kostol: Rača 17:00 obrad; fotograf: Tomáš Záhumenský; DJ RED-Roman Boldis; kameraman: Róbert Lacho; vizážista: Boris Bordács. Obrúčky už máme hotové, robil nám ich p. Fieber sikovný zlatník z Vrakune. Pre ženícha máme: oblek + košela +kravata+ opasok + manžetové g. - Otto Berg / Avion ( perfektny personal , vo vsetkom super poradili ), topánky: Danea /Avion. Od 1.2. zaciname chodit na nauky .
Odpovedať
Profilova fotka
@bimbo84 fii ha sikovna!!! aj ja som zvazovala Baronku... ako sa pohybuje cenovo? cca na osobu a co si mozete doniest? no dievcata , ale my sme sa na svadbe dohodli len minuly tyzden(este ani zasnuby neboli) tak preto este nic nemam :)
Odpovedať
@jaanka3 .. jeeej tak ty to máš také úplne čerstvé....no super......neboj....ja nemám tiež ešte nič :o)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanasss dnes sme boli pozerat salu. chceme ju na 99% ale este v nedelu ideme pozriet do Senca :-) tak uvidime
Odpovedať
@skrutkovac zohnali sme v Jarku, mali sme ho odporuceneho, jozko tekely sa vola (predpokladam, ze niekde je prehlasovane o namiesto e, ale neviem kde). je univerzalny. jednak ma uzasny zvonivy hlas, hra na harmonike a 18 rokov robi starejsieho. co viac si clovek moze priat. a po sedeni s nim sme s partnerom boli nadseni, lebo presne vie, co na koho zaberie, je velmi fajn. dufam, ze aj ta svadba dopadne tak, ako ju teraz vidime :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@jaanka3 v hotely Senec to funguje tak , ze ak tam chces mat svadbu aj s obradom tak ti to vsetko oni vybavia. My sme tam boli a pytali sa na to. Najprv sme chceli svadbu tam :D
Odpovedať
Profilova fotka
@frankie2018 dala by si mi na neho kontakt?...a kolko stoji??...dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@8deniska dakujem velmi pekne!!!!! a kde budes mat teda svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme si potom vybrali Montostroj tu v Senci, vyjde nas to ovela lacnejsie ako tam. Lebo do hotela Senec sme si nic nemohli priniest, no mohli ale aj tak sme museli tu urcitu sumu zaplatit.
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat v juni svadbu v hotely senec relax, maju miestnost pre 50 ludi, aj obrad chceme tam. A co sa tyka pitia, tak mame nejaky povinny odber u nich a ostatne si mozeme doniest co chceme.
Odpovedať
Profilova fotka
@tinytinkerbell my budeme davat po 14 ks zakuskov a flasu vina s etiketou do kazdej pozvanej rodiny. Ale mame ja takych co ich je vela tak im budeme davat po 20 zakuskov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nie je zac :-) To je taka normalna cena. Nas tiez vyjde jeden kus na 25 centov. Lacnejsie je uz tazko zohnat, ked maju byt aj chutne ;-)
Odpovedať
prosím vás, koľko Vám tak zhruba vychádzajú náklady na hostinu, mimo zákuskov ? :o) a na koľko ľudí??? Ďakujem
Odpovedať
@tinytinkerbell a to si rátala iba hlavnú večeru??? alebo je v tom aj druhá večera a popolnočné jedlo?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@zuzanasss Tak, co? Boli ste na svadobnej vystave? predpokladam, ze si myslela tu v Inchebe... lebo aj my sme sa tam vybrali, hoci sme zo severu, nejakych 200 km od BA, ale spojili sme to s prijemnou navstevou :) Pravdupovediac, bola som sklamana... len chaos tam bol, nic mi to nedalo :( Zajtra mame stretnutie s DJ-om a dnes som robila posledne upravy na oznamku+pozvanky k stolu+etiketa na vino... ale stale zvazujem, ci to nie je skoro, si ich objednat ;-) CO sa tyka zakuskov, este som to neriesila, akurat mam dohodnute pecenie torticky, ale nie zakuskov... zajtra budem volat cukrarovi, na ktoreho som dostala tip. a kedy v juni mate svadbu, zuzanasss?
Odpovedať
8-) 8-) @missjohanes my sme tam boli, akože fakt nič moc....osobne sa mi tam viacmenej nepáčili ani jedny šaty.....ale zase.....tak náhodou sme sa zakukali do jednych obrúčiek....takže aspoň niečo :o).....ale inač fakt bieda.....svadba bude 9.6....ako ste dopadli s DJom?My sme si oznamko ešte vôbec nevybrali....ani nič podobné......ved je čaaaaaaaaaaaas........či nie.....ani neviem... :-D
Odpovedať
@zuzanasss tento tyzden sme toho stihli vela: v pondelok som volala cukrarovi a zajednala si ho, tento tyzden pojdem zaniest zalohu, v stredu sme sa stretli s DJ-om a tiez sa s nim dohodli, no a vo stvrtok sme boli skusat saty a priatel oblek... a myslim, ze sme si uz vybrali... oznamenia som este neobjednavala ;) obrucky mame vyhliadnute tiez, ale nie na tom svadobnom veltrhu... V Ziline sa bude konat v marci takato akcia: http://salon.ms-style.sk/ - mozno to zaujima viacere :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?