Svadba jún 2012. Kto ešte vtedy plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Uvitam prispevok od kazdeho, kto planuje svadbu v tomto termine. Zacali ste uz planovat? My sa snazime, ale odpoved je vacsinou, ze na nas termin nemaju este ani kalendar. So snubencom zijeme v zahranici, tak sme s pripravami chceli zacat skor, aby sme sa zbytocne nestresovali a vsetko v pohode zvladli. Este ze mi so vsetkym pomoze mamina a sestra ;-)
Odpovedať
@tinytinkerbell Ale co si.. myslela som si ze si busy... drzim palce v skolicke.. Ale tak uz mas viacmenejj skoro vsetko ready co sa svadby tyka.. jaaaj co by sme robili bez tych nasich mamin.. no povedz.. Ja som presne tam, kde som bola naposledy ked sme si pisali.. praca este nie je.. ale dufam, ze uz coskoro.. uz ma to doma aj bavit prestava.. a buduci tyzden idem na tu show.. tak som zvedava.. a so svadbou sme sa tiez velmi nepohli... iba som tajne zabookovala slacikove kvarteto.. a neviem ako to mam Patrikovi povedat.. kopne ma do zadku.. ale tak ja to tam chcem.. ach jaj.. lebo stale sa mi stazuje, ze len sa nam to navysuje a prekracuje budget.. straaaach.. :D
Odpovedať
@tinytinkerbell som si ista,ze to predycha :-D viem ze sa mu to paci, lebo ked aj nieco pozerame a su tam takito hudobnici tak sa tak "priblbnute" (ale cute) usmieva.. Vie ze sa mi to paci a raz mi povedal aby som celu hudbu nechala nanho.. Co ma tiez napadlo, ze mozno aj on uvazuje nad tym istym a nakoniec sa ich tam stretne osem a budeme mat Maly orchester :-D no budem musiet s pravdou von.. Ked sa bude hnevat nahodim psie ocka.. :-D hrozna som... Viem...
Odpovedať
@tinytinkerbell jaaaaj tu show milujem... Tiez ju spolu pozeravame.. Moj sa vyjadril, ze by sa tam nikdy neprihlasil, lebo ze by sa neodvazil vyberat mi saty... Mna by asi ten studeny pot oblieval keby som mala cakat 3tyzdne co vystroji... Fuuuuuuu ale niekedy su tam ine cisla ti chlapi.. :-D
Odpovedať
@tinytinkerbell urcite ked nie su peniaze na wedding tak maju ludia super opportunity v tejto show... A hlavne pri tych UK cenach, kde sa ceny weddingov splhaju do desiatok tisic.. Ja si myslim, ze asi vela dievcat dava instrukcie.. Lebo zatial ich tam bolo Len par co to completely f***ed up :-D anyway.. Ja by som sa neodvazila.. Vzdy som si hovoila ze by som chcela ist do tej show 4svadby, ze by som mala najlepsiu... Ale ked som videla poslednu season...stacilo mi... A asi by som nezniesla nejake 3 baby cele to tam komentovat.. Bolo to hroznee... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Som na fóre nová, ale tiež plánujeme svadbu na leto 2012 a tiež žijeme v zahraničí, a ešte nemáme skoro žiadne predstavy o tom, ako by tá celá svadba mala vyzerať. Uvítame všetky rady, ako to vlastne všetko zvládate zo zahraničia? ;-)
Odpovedať
@dony Ahoooj, kde v zahranici si? Ja to zvladam uz ok.. Boli nejake stresy ale uz je to ok... Je trosku zlozitejsie komunikovat so slovakmi cez maily... Ale urcite veci treba asi aj osobne vyriesit.. Ja som napriklad miesto kde to mame v zivote nevidela a preto sa neviem dockat kym pojdeme domov.. Kde sa chystate mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@paulita23 ahoj rovnaky datum ako aj my :O)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, žijem a pracujem v Belgicku, svadbu plánujeme na jún 2012 a chceli by sme to mať vonku, ale ako som dnes prezerala na internete nejaké party stany, tak je to dosť drahé, takže som teraz v rozpakoch. Myslela som si, že aspoň miesto je vyriešené :-S A ty ako si na tom?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@dony ahoj aj my sme chceli mat svadbu najprv v taliansku ale ked sme zacali zistovat blizsie info tak sme si to rozmysleli je to dost drahe a len pre par osob s obedom ziadna velka hostina,tak sme si zacali planovat svadbu na sk :O)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
My mame svadbu 09.06.2012 a dufam, ze bude pekne pocasie a prsat nebude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zienky, kedy riesite matriku? su tam nejake poplatky?
Odpovedať
@tinytinkerbell ved to.. To je telka, nikdy nevies kde je pravda... Ach jaaaaj..
Odpovedať
@erinkau mne napisali zo zilinskej matriky, ze mozme podat ziadost max 6mesiacov pred.. Poplatky zavisia Od toho kde sa sobasite, ci mimo radnice alebo na radnici a asi aj to ci ste obaja slovaci.. Ale prislusna matrika ti posle do mailu vsetky tieto informacie.. Ja som dostala celkom obratnu odpoved.. A dokonca mozes ziadost poslat aj online.. Teda take mi Dali infosky...
Odpovedať
@borabora11 jaaaaj nestras :-D nesmie! nebude!
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme mat svadbu v kostole a farar nam povedal ze to staci zacat vybavovat zaciatkom februara.
Odpovedať
Profilova fotka
@lindu54321 Ahoj, tak to je náhoda. Aj ja som tu nová a aj my budeme mať svadbu 23. júna 2012 :-D len my máme mať svadbu v Humennom. A ako sa ti darí?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, pridavam sa ku vam, kedze moja svadba bude tiez v juni 30. Zuzx ty mas svadbu tyzden pred nami a v tento den ma svadbu aj Veronika Zuzulova, zistili sme to, ked sme si chceli nahlasit svadbu v Dóme Sv.Martina. Verim, ze pocasie v juni bude priam idealne na svadbu - ani chladno ani prilis teplo. Jedine co sa nam podarilo vybavit je fotograf Robert Fojtik a aj vdaka nemu bude nasa svadba nadherna.
Odpovedať
@123lea123 no my to s tou svadbou hlavne nechceme veľmi preháňať- hlavný je pre nás obrad v krásnom prostredí, ktorý už dohodnutý máme, a potom už v oveľa menšom počte hostina bez nejakej ,,divočiny" okolo toho...ženích má navyše evidentne zo všetkých tých vybavovačiek tak trochu nervy, tak sa ho snažím veľmi netlačiť a potichu ,,spriadať" všetko sama ;)
Odpovedať
@borabora11 ahoj no presne aj nám toto povedal farár a plánujeme rovnaký dátum, tak to hádam s tými vybavovačkami také zložité napokon nebude (napokon páni v čiernom v tom už majú akú - takú prax 8-) ) Navyše si s priateľom ešte doháňame aj niektoré cirkevné ,,úkony", takže všetko postupne :)
Odpovedať
@malalutka no keďže naša rodina je trošku väčšia, tak nás tam bude aj viac...keď sa ma pýtali, koľko hostí približne tak som odpovedala, ze cca 70-80 ľudí z oboch strán a to mi povedali že je veľká svadba...noo neviem či je či nie je..lebo sa tak často nevydávam :-D ... u nás bude asi typická východniarska svadba a myslím, že sa na ňu teší aj rodina..lebo konečne nejaká svadba po dlhom čase... a čo sa týka nastávajúceho..prípravy ho až tak netrápia..ja niečo stále povyberám...nájdem dám ponuky a návrhy a väčšinou dostanem odpoveď : ÁNO :)
Odpovedať
@lindu54321 jeeeeeeeeej spolocny datum, ja len zacinam s pripravami dufam ze vsetko stiham :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@rennattka Tiež 23.06.2012? Tak to už je nás tu viac. Ako si na tom s prípravami? Ja som tiež len na začiatku, a už kopa vecí mi nevychádza, tak uvidíme :-|
Odpovedať
My sme dnes boli za panom fararom a dopadlo to presne tak ako sme ocakavali, bol prekvapeny ze az na jun to chceme, ze to je straaaasne daleko este. Nakoniec si na listocek nejaky len zapisal datum, ani na mena sa nepytal a ze nech sa ohlasime niekedy v marci...
Odpovedať
@123lea123 aj ja obvykle zbieram priateľove súhlasy, len niekedy sú také zúfalejšie než inokedy :-x každopádne už asi mám šatičky ale tfuj - tfuj nech to nezakríknem ! No tie počty čo spomínaš - to teda bude SVADBISKO :D ja som z masových akcií vždy celá hotová, tak si to hádam nevykonám práve v deň D, ale bohvie ako to dopadne-...napokon sa v pamäti vynoria sesternice, tetušky, kamošky...uffuff :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?