Svadba jún 2012. Plánujete už niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, plánuje tu už niekto svadbu na jún budúceho roka??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..my tiez chceme svadbu v juni..chceli sme 2.6,ale asi to budeme musiet posunut na 30.6.a este sme absolutne nezacali planovat..podla mojho draheho mame vela casu.. on to zacne riesit asi az v aprili:) no typicki chlapi :-)
Odpovedať
ahojte, my budeme mat svadbu 2.6.2012, teda pokial sa nic nezmeni... mame uz kameramana, fotografa, salu a skupinu a na zbytok mame este cas, ci nie? mate este niektora svadbu v ten isty den?
Odpovedať
Aj my sme sa napokon po 9tich rokoch chodenia rozhodli pre dátum 16.6.2012 a budeme mať svadbu v Nitre, už obehávame sály pomaličky :) Postupne už vyberáme aj prstene, oznámenia a podobné záležitosti :)
Odpovedať
Ahoj, my mame 9.6.2012. Uz som zacala, kedze zajednat miestnost je treba dost dopredu. Mame rezervovanu miestnost, ubytko, predbezne aj foto a video, ale kopec veci nam este chyba. Ja som taka akcnejsia do priprav, okolie mi tvrdi ze to je skoro, ale ja sa nedam :) Saty pojdem pozerat asi o dva tyzdne, to bude dovolenka a doriesim este zopar veci. A zvysok pravidelne googlim a hladam co kde najdem lepsie, co by sa mi viac pacilo :)
Odpovedať
:)aj my mame 9.6.2012 a aj ked sa mi to este zda skoro, tiez postupne riesime co to, aby toho potom nebolo vela
Odpovedať
Čaute baby pripajám sa k júnovým svadbám, náš deň D bude 16.6.2012.Začalo to rezerváciou sály, nakoľko na tento rok bola už minulého roku beznádejne obsadená. Postupne som doriešila fotografa a hudbu, lebo aj u nich už boli nejaké objednávky. Takže gro je a áno, ešte mám kúpenú výzdobu, nakoľko je to moje hobby a chcem si to zdobiť sama, trafila som krásne doplnky tak mám tým pádom pokoj. To bolo v cca v januári zdalo sa mi to priskoro ale povedala som si že tieto veci sa nepokazia a teraz je júl pol roka zbehlo ani neviem ako. tak takto pomaly sa chystáme..kedy si pôjdete pozerať šaty? ešte tento rok? či? :)
Odpovedať
@orieska325 Ahoj, ja pojdem urcite este tento rok, teraz v lete. Najskor som planovala az zaciatkom buduceho roka, ale vyhralo leto tento rok :) Som leniva a nechcelo by sa mi tolko vyzliekat a obliekat v zimnom obdobi :D:D:D:D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, ja som sa presunula sem k Vam, my sme mali mat svadbu v juli ale kvoli rodine sme si vybrali a konecne sme sa dohodli na termine 16.6.2012. este nemame nic zajednane ale predstavy su uz velke a rozneho typu. Salu budeme zajednavat koncom tohoto mesiaca a kostol si musime ist pozriet ze ktory. niektore vidim z vas uz maju aj fotografov hudbu a tak. dufam, ze to postihame vsetko, bo moj drahy furt nechape preco to riesim tak "skoro". :))))))
Odpovedať
no ano aj mne sa zadlo predcasne hladat fotografa a hudbu. ked som len tak zavolala ze ci ma nieco na 2012 povedal ze jun ma pomaly cely plny..hadajte ktory termin mal volny? bingo:) tak som rada..s tymi satami asi pojdem aj ja koncom roka nieco pozriet aby som mala aspon predstavu. mam urcite saty ktore sa mi pacia ale neviem ako sedia na postave, takze len skusat.
Odpovedať
@mary6319 Ano super a odkial si??? Uz ste zacali s pripravami??
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som z vychodu...okolia prešov a môj drahy je z okolia žiliny...takže niečo sme už ja naplánovali ale zatial iba take drobnosti :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte baby. Pochadzam z okolia Presova. Ale uz niekolko rokov tam nebyvam, takze tam vobec nepoznam ziadnych fotografov, kaadernictva, prosto nic. Uz 5,5 roka zijem v Nitre. Ako to je zo svadbou ak som z dedinky pri Presove a chcem svadbu na urade, bude to v Presove? Mozno pre niekoho hlupa otazka, ale fakt sa v tom nevyznam. Rada by som sa zapojila k vam do debatky :-) :-) :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte,my budeme mat svadbu 9.6.2012 v Bratislave v hotely Crown Plaza.Mame akurat hotel zajednany,urobene svad.pierka,ja mam topanky a pompadurku a v pondelok idem saty skusat,DJ a to je zatial vsetko. Troska ma znepokojuje,ze budeme mat obrad na urade,ale mame si zavolat az v decembri,lebo este nas nemohli zapisat,ze az v tom decembri ked si hned tam zavolame,nemali este kalendar na rok 2012.
Odpovedať
ja mam kostol, salu, hudbu :) a termin 30.6.2012
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcence.... my uz mame termin na 30.06.2011 a zatial mame zajednanu len salu, ale ja si uz predstavujem ako by to mohlo byt, moj drahy je zatial v klude a este ma kopu casu ... Nieje tu niekto kto bude mat svadbu v Cadci?
Odpovedať
Ahojte junove nevesticky :-) my mame termin 2.6. 2012 a podarilo sa nam to na jeden sup aj sala aj hudba. neponaznate nejake dobreho kameramana v Prešove?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ja mam svadbu 16.6.2012 ako mnohe z vas a mam už fotografa,salu,hudbu a mnoho inych ale je toho este vela na vybavovanie.....co poviete...
Odpovedať
@majkka28 vitaj :) no je toho dost ja mam tiez 16.6 a pomaly pripravujem..je toho dost su to malickosti ale ked sa to nazbiera clovek zisti ze musi drzat vela v hlave a na nic nezabudnut:)..mne sa par x snivalo o svadbe ale to asi preto ze stale cosi riesime..
Odpovedať
@janus24 No toho kameramana by som aj ja potrebovala vediet..:) kde budete mat svadbu, myslim salu?
Odpovedať
orieska325 aj mne sa už zopar krat snivalo o svadbe,niekedy to bolo humorne ale niekedy aj ine a važnejšie...:-)
Odpovedať
@orieska325 aj mne sa už zopar krat snivalo o svadbe,niekedy to bolo humorne no inokedy ani nie....:-)
Odpovedať
@majkka28 no mne sa sniva iba jeden sen stale v inom prostredi ale tema je rovnaka: idem k oltaru a nemam saty ani neviem kde su a vlasy tiez rozcuchane :)
Odpovedať
dnes sa mi snivalo ze som nemala topanky,proste som ich zabudla kupit a už som mala ist ku oltari,potom že sa mi rozletela svadobna kytiaca...
Odpovedať
@orieska325 no mame ADP v Michalanoch, a stym snom je to podobne bez siat a v rifliach :-D
Odpovedať
@orieska325 dnes sa mi snivalo ze som nemala topanky,proste som ich zabudla kupit a už som mala ist ku oltari,potom že sa mi rozletela svadobna kytiaca...
Odpovedať
orieska @janus24,majkka28 baby aka som rada ze v tom nie som sama:) to si neviem predstavit ake budu sny tesne pred svadbou :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@janus24 baby aka som rada ze v tom nie som sama to si neviem predstavit ake budu sny tesne pred svadbou :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?