Svadba jún 2012. Plánujete už niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, plánuje tu už niekto svadbu na jún budúceho roka??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ženy ako to tu takto čítam máme toho veľa spoločného a musím povedať že ste úžasné že sa takto podporujete :-) .... no čo sa týka chlapv môj sa tiež do toho nehrnie :-| :-S ale ja ho zas chápem my sme ešte dosť mladý (ja 22 on 23) ..... ja som sa tiež ešte nechcela vydávať a dlho som nad tým rozímala a nakoniec som prišla na to že ma brzdia strašné hlúposti.... my sme spolu už 4 roky a obaja sme si istý že chceme byť spolu .... :-D ja by som na vašom mieste použila argument (ja som ho aj použila :-D ) či vyjadrenie, že ked vieme že chceme byť spolu prečo by sme nemohli byť spolu ako manželia?? ved aký je v tom rozdiel ked už sme spolu, žijeme spolu ako partneri tak prečo nie ako manželia?? a manželstvo má oveľa viac výhod než ako byť len partneri.... no a mňa hlavne brzdilo to že som ešte veľmi mladá a že by som bola prvá kto sa vydáva s pomedzi mojich známych a priateľov hlavne tento dôvod.... ale prišla som na to že je to úplne nepodstatné a nedôležité ..... záleží iba na tom ako to cítime my a čo chceme a my chceme byť spolu :-) ;-) možno si budú tý čo nas poznajú že sa beriem mladý že oni by to nerobili ale no a čo??? nech si hovoria čo chcú my sme sa našli a nech to vedia všetci a nech si myslia čo chcú.... a pár rokov si zas ja budem hovoriť že som šťastná vydatá a mám rodinu zatiaľ čo oni neúspešne hľadajú partnera či sa rozvádzajú a podobe ..... takže myslím si že svadba je to najlepšie čo môžem urobiť... ;-) a môj priateľ naveľa súhlasil z lásky ku mne pretože ma to robí šťastnou :-D ;-) a ja som teraz v tomto taká šťastná aká som ešte nebola :-D tak posúdte sami či myslím dobre chi :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte dievčence,tak čo mate nové?ako pokračuju pripravy na svadobný deň?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, rada by som sa s vami podelila o pocity a vybavovačky ohľadom svadby. Naša svadba sa bude konať 16.6.2012. Máme už vybavenú miestnosť v okolí BA a zajedla som koláče. Sv. šaty by som chcela čím skôr zabookovať a hlavne kostol. Chcem sa spýtať, ktorá z vás je len krstená a chce sa vydávať v kostole? Ako mám postupovať a čo povedať farárovi kedze nemám birmovku, prvé sväté primanie, hmm....poradte mi prosím.......ďakujem ;-) Katka
Odpovedať
Profilova fotka
@mia123456 Ahoj Mia aj my sa budeme svadbovať 16.6.2012, celkom zapamätateľný dátum ;-), však. No v mojom prípade to bol jediný voľný termín, tam kde chceme svadbu. Ale bude to tam super, len všetko vybaviť uuuufff je toho hodne.
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka9488 Ahoj Lienka tento dátum budeme zdielať spoločne ;-)
Odpovedať
ahojte. my mame datum 2.6.2012 a tiez uz mame kopec veci ako sala kameraman hudba menu fotograf dokonca uz aj saty mam....inac baby nemate niekto skusenosti s vystrelovacim balonom?
Odpovedať
ahojte.. citam vsetky mate datum letny aj ja sa pridam my budeme mat svadbu 2.6.2012 ale zatial nemame este nic .. neviem nemam z tym skusenosti hadam nebude neskoro ]]]
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?