Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je to hlavne ;-) vitaj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
já sem psala o pověře ne o vás :-)
Odpovedať
Aj ja uz mam doma bedeker :) prave minule tyzden mi prisiel...
Odpovedať
:-D Musela jsem si vygooglovat co je to ten bereker. :-)Tak už jsem zase o něco chytřejší.
Odpovedať
no u nas to v dnoch tej nasej svadby bude 7 rocne poblaznenie :D Ale je pravda ze akosi na jar a teda aj v maji sme akosi "viac zamilovani"...ale to skor bude tou jarou ako majom :D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak... lebo vtaciky to robia, motyliky to robia, vcelicky to robia... ale my to nerobime... a preco? lebo ludia predsa nelietaju :-D :-D :-D
Odpovedať
kzuzik: děkuju, jen jsme na to datum koukli, bylo jasno... :-) pellullinka: 13.8. jsme chtěli původně, ale nestihla bych lítat okolo stavby a připravovat svatbu, takže odloženo na květen... :-) Škoda, že vám to ten pátek zkomplikoval, bylo by to hezký datum, když tam máte oba šťastný čísílko...
Odpovedať
Co mate nove dievcata?
Odpovedať
Profilova fotka
No ja mam toho teraz vela, snazim sa hlavne dokopat diplomovku, ale inak by som ako dalsiu vec chcela vybavit DJa, ale neviem kedy sa k tomu dostanem... inak, mas nejake typy lya?
Odpovedať
Tak my nebudeme mat DJ, od zaciatku sme chceli zivu hudbu, a uz ju aj mame zabezpecenu. A okrem DJ Peta z Koksov bakse nikoho nepoznam ...
Odpovedať
Profilova fotka
Aha... tak nic no :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, tak my se také dohodli na pátku 13.5.2011 Zatím máme jen knihu hostů, kterou jsem vyhrála náhodou v jedné soutěži. Místo a fotografa budeme shánět a rezervovat v létě, na šaty se chystám v prosinci.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja sa na saty chystam v oktobri, ale verim tomu, ze ked v marci 2011 pride do salonu nova kolekcia, tak mozno si vyberiem nejake ine, aspon nebudu take okukane :) A v podstate okrem hudby mame aj fotografa a kameramana - nasi kamarati, ktori sa vyznaju v tom co robia :)
Odpovedať
ahojte, ja tiez nemam nic nove, teraz ma zamestnava praca a praca popri praci :-| Cakam na april, kym sa vrati drahy a pojdeme tentokrat urcite pobehat saly a pokecat s fotografmi...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, my máme datum 14.5.2011. Dva dny po mých narozkách :-D Nemůžu se dočkat.
Odpovedať
Ahojte, tak pridavam sa do klubu majovych neviest ;-) my sme stanovili termin na 7.5.2011....a tesiiime sa velmi. Mame uz tie najzakladnejsie veci ako sala, foto+kamera, hudba....teraz vegetime a hladame inspiracie ;-)
Odpovedať
Tak vitam :)
Odpovedať
Profilova fotka
Veru, vitajte vitajte :-) Juuuj katarina.su aj ja by som uz chcela vegetit, ale si sikovna, ked to uz mas... Mne treba este DJa, aby som bola nateraz kludna, ale neviem sa k tomu akosi dostat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
To my si řekli, že to začneme řešit až po letních prázdninách. Myslíte, že v květnu bývá fakt málo svateb, jak se to říká? :-D
Odpovedať
lulinka, ja si nemyslim ze ich byva malo...z 5 mojich kamaratiek ktore sa vydavaju tento rok uz su 4 majove nevesty :D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja mam dojem, ze postupne sa to stava uplne beznym, ze je svadba aj mimo leta, teda maj, jun, september... To len kedysi to bolo take, ze svadba musi byt len v juli alebo auguste... Ja sama som ostala prekvapena, kolko nas je v maji... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi aj moja babka mala svadbu az v oktobri a to preto lebo to bol cas kedy sa nepracovalo na poli uz tak vela a cez vikendy
Odpovedať
Profilova fotka
Uaaau, Misi no sak ja sa tiez preto vydavam v maji :-p
Odpovedať
Nevesty, planujete mat male druzicky ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ee, u nas v rodine ziadne male dievcatka nie su... :-|
Odpovedať
lya22: plánujeme mít tříletou princeznu, jen jí asi nesvěříme prstýnky... :-D
Odpovedať
Vidim, ze sme vsetky zaneprazdnene skolou.... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tak... :-(
Odpovedať
ach jemine, nad druzickami som vobec nerozmyslala...je to roztomile ale zbytocne ;-) No v case svadby bude neterka uz tri a polrocna a druha rok a pol a synovcek asi tiez tak nejak...takze iba jednu by sme mohli zamestnat :D Takze sa s tym nebudeme zaoberat. Druzicky nebuduuu....
Odpovedať
Profilova fotka
..Ahojte.. no aj my mame zatial vybraty datum 7.5.2011 .. buduci tyzden si ideme zajednat miestnost, tak dufam, ze budemem mat stastie.. :)) .. konecne budeme svoji po 9 rocnom chodeni.. :))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?