Svadba - Máj 2011

27. máj 201314760
  • tak to je to hlavne 😉 vitaj 🙂

• já sem psala o pověře ne o vás 🙂

• Aj ja uz mam doma bedeker 🙂 prave minule tyzden mi prisiel...

• Sponzor fóra
  • 😃 Musela jsem si vygooglovat co je to ten bereker. 🙂Tak už jsem zase o něco chytřejší.

• no u nas to v dnoch tej nasej svadby bude 7 rocne poblaznenie 😃 Ale je pravda ze akosi na jar a teda aj v maji sme akosi "viac zamilovani"...ale to skor bude tou jarou ako majom 😃

• tak tak... lebo vtaciky to robia, motyliky to robia, vcelicky to robia... ale my to nerobime... a preco? lebo ludia predsa nelietaju 😃 😃 😃

• kzuzik: děkuju, jen jsme na to datum koukli, bylo jasno... 🙂

pellullinka: 13.8. jsme chtěli původně, ale nestihla bych lítat okolo stavby a připravovat svatbu, takže odloženo na květen... 🙂 Škoda, že vám to ten pátek zkomplikoval, bylo by to hezký datum, když tam máte oba šťastný čísílko...

• Co mate nove dievcata?

• No ja mam toho teraz vela, snazim sa hlavne dokopat diplomovku, ale inak by som ako dalsiu vec chcela vybavit DJa, ale neviem kedy sa k tomu dostanem... inak, mas nejake typy lya?

• Tak my nebudeme mat DJ, od zaciatku sme chceli zivu hudbu, a uz ju aj mame zabezpecenu. A okrem DJ Peta z Koksov bakse nikoho nepoznam ...

• Aha... tak nic no 😞

• Ahoj,
    tak my se také dohodli na pátku 13.5.2011
    Zatím máme jen knihu hostů, kterou jsem vyhrála náhodou v jedné soutěži. Místo a fotografa budeme shánět a rezervovat v létě, na šaty se chystám v prosinci.

• Ja sa na saty chystam v oktobri, ale verim tomu, ze ked v marci 2011 pride do salonu nova kolekcia, tak mozno si vyberiem nejake ine, aspon nebudu take okukane 🙂 A v podstate okrem hudby mame aj fotografa a kameramana - nasi kamarati, ktori sa vyznaju v tom co robia 🙂

• ahojte, ja tiez nemam nic nove, teraz ma zamestnava praca a praca popri praci 😐 Cakam na april, kym sa vrati drahy a pojdeme tentokrat urcite pobehat saly a pokecat s fotografmi...

• Ahoj holky, my máme datum 14.5.2011. Dva dny po mých narozkách 😃 Nemůžu se dočkat.

• Sponzor fóra
  • Ahojte, tak pridavam sa do klubu majovych neviest 😉 my sme stanovili termin na 7.5.2011....a tesiiime sa velmi. Mame uz tie najzakladnejsie veci ako sala, foto+kamera, hudba....teraz vegetime a hladame inspiracie 😉

• Tak vitam 🙂

• Veru, vitajte vitajte 🙂 Juuuj katarina.su aj ja by som uz chcela vegetit, ale si sikovna, ked to uz mas... Mne treba este DJa, aby som bola nateraz kludna, ale neviem sa k tomu akosi dostat 😐

• To my si řekli, že to začneme řešit až po letních prázdninách. Myslíte, že v květnu bývá fakt málo svateb, jak se to říká? 😃

• lulinka, ja si nemyslim ze ich byva malo...z 5 mojich kamaratiek ktore sa vydavaju tento rok uz su 4 majove nevesty 😃

• No ja mam dojem, ze postupne sa to stava uplne beznym, ze je svadba aj mimo leta, teda maj, jun, september... To len kedysi to bolo take, ze svadba musi byt len v juli alebo auguste... Ja sama som ostala prekvapena, kolko nas je v maji... 😃

• zuzi aj moja babka mala svadbu az v oktobri a to preto lebo to bol cas kedy sa nepracovalo na poli uz tak vela a cez vikendy

• Uaaau, Misi no sak ja sa tiez preto vydavam v maji 😛

• Nevesty, planujete mat male druzicky ?

• Ee, u nas v rodine ziadne male dievcatka nie su... 😐

• lya22: plánujeme mít tříletou princeznu, jen jí asi nesvěříme prstýnky... 😃

• Vidim, ze sme vsetky zaneprazdnene skolou.... 🙂

• Tak tak... 😞

• ach jemine, nad druzickami som vobec nerozmyslala...je to roztomile ale zbytocne 😉 No v case svadby bude neterka uz tri a polrocna a druha rok a pol a synovcek asi tiez tak nejak...takze iba jednu by sme mohli zamestnat 😃 Takze sa s tym nebudeme zaoberat. Druzicky nebuduuu....

• ..Ahojte.. no aj my mame zatial vybraty datum 7.5.2011 .. buduci tyzden si ideme zajednat miestnost, tak dufam, ze budemem mat stastie.. 🙂) .. konecne budeme svoji po 9 rocnom chodeni.. 🙂)

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov