Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
1
49
50
Profilova fotka
...skočila som ako som sľúbila, ale vidím, že sa zrejme poctivo na bábätkách pracuje, lebo nikde nikoho :) tak držme si palce :)
Odpovedať
už ste niektorá aj uspeli? my zatiaľ nič :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, ani my ešte nič |-|
Odpovedať
som myslela že nebude problém, že keď sa rozhodneme, tak otehotnieme, veď obaja sme zdraví ... no ale nie je to také jednoduché ako sa zdalo ;-) ale už to nejak prestávam riešiť ... začínam sa tešiť na psíka, v jari by sme mali mať šteniatko ;-) splním si svoj detský sen :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab To naozaj? Ja som si vzdy myslela, ze to akosi samo ide... no, aby sme pomaly zacali (!)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab ahoj tinka.. ja by som uz tiez chcela, ale manzel o tom nechce ani pocut.. mame dvojrocneho kocurika, a uz sa pristihujem, ze sa k nemu spravam ako k dietatu - tusim si fakt kompenzujem, ale pomaha to :-D ozaj, chcela som sa ta spytat, ci si neskusala symptotermalnu metodu (zistovanie plodnych/neplodnych dni pomocou merania teploty) - ja nemam az taky pravidelny cyklus a po roku a pol merania, si uz viem krasne zistit, kedy pride menzes aj ovulacia - a ako dlho, ... :-) - samozrejme, da sa to odsledovat uz po 3, 4 mesiacoch, ak je zena zodpovedna :-). My to vyuzivame hlavne na urcenie neplodnych dni, ale kedze je to v ramci planovaneho rodicovstva, tak si vies podla toho krasne pozriet, kedy si to mate najviac uzit, aby dosiel cloviecik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab ozaj, vsimla si si dnesok? 222 ;-) + ak sa smiem spytat, preco ti zmizol album? ale odpovedat nemusis :-)
Odpovedať
@lillinka01 no ono to tak samo neide ... takze cakame na povolenie od Boha ;-) zjavne to naplanoval inak ako my ... no priznam sa, ze zacinam mat trochu aj strach, ci sa s manzelom bo biologoickej stranke k sebe hodime ... :-| @majmik tuto metodu som neskusala .... zo zaciatku sme sa riadili zistovanim ovulacie pohla hlienu, no aj tak to bolo nanic, tak teraz sa tym uz nezaoberam a uzivame si to vzdy :-D co sa albumu tyka, tak som tu natrafila na jednu "damu" a uz dochadzalo k "utokom" tak som si povedala, ze nechcem aby takyto ludia sledovali moje sukromne veci .... na FB mam fotky pre priatelov, ale sem uz nic nedam ... je tu vela neprajnosti a nezrelosti ... v pripade zaujmu napisem viac do posty .... este ze my majove sme normalne ;-)
Odpovedať
Kocky, trochu oneskorene vam vsetkym prajem stastny novy rok!!! @tinulkab my sme uz uspeli.. :-) V aprili k nam pribudne malinky cloviecik... :-) A neboj sa, niekedy to trva trosku dlhsie a nemusi to nic znamenat!! @maryennn , Tinka - Drzim palce, aby vam to skoro vyslo!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky :) tak aj ja vám prajem, krásny nový rok a hlavne splnenie všetkých snov :) @tinulkab neboj ono to príde samo, presne ako si napísala, my sme sa tiež snažili, lebo sme chceli a nešlo, a potom sme si povedali, že čo má prísť, príde. A tak sa aj stalo, dostali sme krásny vianočný darček :) Ešte sa bojím veľmi tešiť a ešte sme to povedali iba rodičom, ale ak bude všetko v poriadku (veľmi, veľmi dúfam, že bude) tak budeme v auguste traja :) @beronsche juuj veľmi gratulujem, nech sa vám darí a nech ste zdraví, nech pekne v brušku rastiete :-D a v apríli sa tešíme na fotočku malého zázraku :)
Odpovedať
@beronsche @maryennn dievcata gratulujem vam ;-) dufam ze sa coskoro pridam :-) ja som dnes bola u noveho gynekologa ... taky je akcny :-D hned lieky na upravu cyklu (strajkuje mi menstruacia) a hormonalny profil .... tak som zvedava na vysledky ... ale verim ze sa podari, len zjavne nieco teraz nie je s mojim telom OK tiez som zvedava na fotocky s bruskami a potom aj s babatkami ;-) uzivajte si brusko ako sa len da a nech ste zdrave vy aj drobci
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
...žienky "májovky"... haloooo... ako to vyzerá? :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
49
50
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?