Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@cherie25 ja som mala skor stresy v piatok, lebo som nic nestihala a my sme sa aj fotili v piatok a aj tam som meskala :-| , ale sobota bola fantasticka, vsetko som si pekne uzila aj ked som bola az do odberanky stale na telefone (svadbu som vybavovala sama :-N ), ale mozem si povedat ze ten stres stal zato. mala by to zazit kazda zena. A zajtra idem pekne zacat vybavovat papiere a k tomu som dostala este aj anginu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Juuuj babule, tak všetky májovky sme už vydaté panie :) . Dúfam, že sa tu občas postretávame a prehodíme zopár slov ako nám to v tých našich krásnych manželstvách ide. Svadba bol naozaj (presne ako hovoríte) jeden z najkrajších dní aké som kedy zažila a ani jeden stresík, by som za nič na svete nemenila :) A ešte sa vám rýchlo pochválim z novinkou :-D Dnes nám došiel konečne gauč a po roku spania na epedách budeme túto noc tráviť na roztiahnutom, obrovskom, mäkkom gaučíku- huráááááááááááá :-D
Odpovedať
tak ako manzelky? ;-) uz vsetky mate fotky a DVD? a co spokojnost s nimi? podla predstav? niektore albumy som pozerala, nadhera, mozet byt naozaj spokojne ;-) ja este stale nic, ani foto ani DVD ... uz som z toho nervozna ako pes .... v pondelok odchadzame na svadobnu cestu a este sme nic nevideli .... ach jaj ... vsetci maju casu a casu .... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ani mi este nemame fotky ani DVD a tiez by som ich uz najradsej mala. Inak ako sa vam zije ako vydatym. Ja musim povedat ze sa az tak vela nezmenilo, v podstate fungujeme tak ako pred tym, len uz mame jedno meno :-D
Odpovedať
no ja mam pocit ze sme spolu menej ako pred svadbou ... my sme spolu nebyvali a ked sme sa videli tak sme mali naozaj cas pre seba .... teraz sice casovo sme spolu viac, no stle nieco riesime, byvanie, nakupy, navstevy ... uz to nie je taka pohodka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab neboj to sa casom upravi, pamatam si ked sme mi zacali spolu byvat, chce to trosku trpezlivosti a komprpmisov, ja mam len temto tyzden pocit ze sme sa trosku dostali do normalu z toho stresu a behania pred svadbou a po nej. Inak planujete uz niektore rodinku??
Odpovedať
my zatial umyselne nie, ale ked sa pritrafi potesime sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak u nas sa toho tiez vela nezmenilo, kedze sme uz dva roky spolu byvali, ale zmenil sa taky ten pocit ze uz patrime jeden druhemu...no neda sa to popisat:D...svadbu sme si uzivali, vsetko nam vyslo ale musim priznat ze som bola rada, ze to mame za sebou a nastava trosku klud:)...vsetko musim mat totiz po svojom a mat nad vsetkym kontrolu , takze pred svadbou stres nechybal hoci som vedela ze vsetko bude OK... @pakopavuk1 si ma predbehla s otazkou:))..neviem ci to je planovanie, ale dufam ze nebudeme dlho sami 2:)
Odpovedať
Profilova fotka
@mmisenka nuz tak v to dufam aj ja :-D :-D :-D
Odpovedať
@tinulkab Ani my este fotky nemame a to sme uz zopar "na ukazku" mali mat.... Juj, uz sa neviem dockat.. Kameru sme sice nemali, ale amaterske video zo svadby som uz videla 2x.. :-D :-D A kde teraz byvate? Sami? No neviem, u nas sa po svadbe nezmenilo vobec nic... :-D Akurat, ze sa zo zartu doma oslovujeme "manzel" "manzelka" a uvidime, kedy nas to prejde.... :-D :-D @pakopavuk1 Ako bolo 28. u vas? Prsalo? My sme mali burku az strach... No co, ako mi ktosi povedal po obrade, 1. manzelsku burku uz mame za sebou.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hurá a my už fotky máme, práve včera sme ich dostali, a som veľmi spokojná :) a teším sa teším prezerám si ich dokolečka dokola a stále sa mi vybavia konkrétne udalosti, situácie, rozhovory a pocity :) Tiež sa u nás po svadbe nič zásadné nezmenilo no a rodinka? Súhlasím s tinulkab: bábätko neplánujeme, ale ak príde tak sa potešíme a na tomto svete ho s radosťou privítame. Juuuj ja som taká šťastná, aj vy? :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@maryennn Akurat som si prezerala tvoj album.. ;-) Mate krasne fotky!
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujeme veľmi pekne :) Neviem sa na ne vynadívať, miestami sa cítim ako taký narcis :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche Ďakujeme veľmi pekne :) Neviem sa na ne vynadívať, miestami sa cítim ako taký narcis :-D :-D :-D že si ich stále dookola prezerám :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche tu tiez celu sobotu prsalo, ale my sme sa fotili v piatok a to bolo este krasne, takze nam to az tak nevadilo, ved sa nam stastie lialo do manzelstva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn pozerala som si tvoje fotky a su krasne a ty si bola krasna nevesta ;-)
Odpovedať
@beronsche byvame u mojej babky, mame tam cele horne poschodie pre seba ... ja som spokojna :-) manzel sa zatial celkom nezzil a mam pocit, ze ked sa to da, tak travi vsetok mozny cas u svojich rodicov .... :-| cakam kedy ho to prejde ... @maryennn suhlasim s babami, krasne fotky ;-) som zvedava ake budu tie nase ... zatial som tu dala iba 4 kusy .... odvtedy nam nic nebolo dodane .... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn neboj nic, aj ja si ich dookola prezeram:))) ved sme boli pekne, tak co!!:)
Odpovedať
Profilova fotka
@pakopavuk1 ďakujem, ja som bola hlavne šťastná nevesta tak ako všetky a myslím, že to veľa urobí aj s tým ako človek vyzerá že? ...ináč som totiž nie veľmi fotogenický typ :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab waaaw tak aj keď sú zatiaľ len 4 už teraz vidím, že aj tie ostatné budú krásne, tá žltá ma dostala :) kde ste našli také pole? :)
Odpovedať
Profilova fotka
...baby za chvíľku je to mesiac... váááu :-)
Odpovedať
@maryennn pri Velkom Sarisi ... len sme tak isli autom a zrazu repka, stohy sena a veeelka kopa hnoja :-D nezabudnutelna aroma :-D aj pri tej kope mam zaber, uz som zvedava, v piatok by uz konecne fotky mali byt .... ani si ich velmi neuzijeme, lebo v nedelu v noci ideme na svadobnu cestu ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab ach tak tú svadobnú cestu vám ticho trošku závidím :) my sa pravdepodobne na žiadnu nedostaneme. Chceli by sme auto a tak treba trošku priškrtiť rodinný rozpočet, aj keď kto vie, možno aspoň na víkend sa niekde zašijeme :) Vy si to ale pekne užite! :)
Odpovedať
@maryennn dakujeme :-) my sme este nikdy pri mori neboli (ani 1 z nas), tak to bude pre nas nieco nove .... mame asi najlacnejsi zajazd autobusom, bez stravy, ale je nam to jedno, hlavne ze uvidime more a budeme sami dvaja ;-) akurat 14.6. tam dorazime, co je aj mesacne vyrocie svadby :-D tak oslavime vyrocie na plazi .... dufam ze bude dobre .... dovolenku som kupovala uz v januari, inak by sme tiez nikam nesli, teraz nam tiez treba peniaze na ine veci ....
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab no veď to, že ja som si pred svadbou myslela, že veď v lete pôjdeme na nejaký last minute, ale teraz to vyzerá tak, že ozaj nám na to už nevystačí :)))
Odpovedať
@maryennn ja som pred chvilkou prisla na to, ze sme prerobili na zajazde neskutocne peniaze ... teraz je na to taky last minute ze az .... :-| stalo by nas to teraz iba 280 eur ....a to dokonca ponukaju teraz aj lepsie ubytko .... ach jaj ... vtedy ked som ho kupovala, som sa bala aby ho nevypredali ... ale zajazdy su volne a ceny idu neskutocne dole..... mozno este niekam nakoniec pojdete ... ;-) kedy ak nie teraz?
Odpovedať
@tinulkab Prajem nadhernu svadobnu cestu!! Nemysli na to, ze ste prerobili, no boooze, stalo sa... ;-) Hlavne si to uzite!! @maryennn ani my nejdeme nikam... Setrime totiz ako blazni (alebo skusame, lepsie povedane), chceme si zabezpecit vlastne byvanie.... Este 100 rokov tymto tempom a mame dom... :-D :-D :-D @pakopavuk1 Myslim, ze to bol dobry napad, fotit sa v piatok... My sme sa fotili v sobotu dopoludnia a sice vtedy este neprsalo, ale vobec sme nestihali... A fotograf mal este tooolko napadov na fotky, no co uz... Zienky, inak, nosite vy a vase polovicky obrucky? My obaja poctivo, manzelova je uz dokonca plna skrabancov... on ju dole este asi ani nemal, ani na chvilu... :-)
Odpovedať
@beronsche dakujeme :) obrucky nosime obaja, akurat manzel pracuje na stavbe, tak ju v praci dava dole .... ale ked vecer prideme domov, davame si ich dole ... mne napr. vadi aj pri umyvani riadu, ani do sprchy ju nenosim ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche no veď to, že človek skôr umrie ako sa dostane k vlastnému bývaniu :( ...a obrúčky nosíme obaja, vždy ...aj naše už poznačili nejaké tie škrabančeky :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?