Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
termix je to tam celkom pekné
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja som taký DEBIL!!!!!!!!!!!!!!!!!! akurát som rozbila drahého pohár ]-( :-( :-( :-(
Odpovedať
jeden pohar hore dole
Odpovedať
Profilova fotka
no ale keďže drahý ich dal vyrobiť a rozbila som jeho musím dať spraviť nový :-S
Odpovedať
ja to stale hovorim, ze svadobne pohare su blbost ;-) nekomplikuj si zivot
Odpovedať
kadan, zeeeeeeeee ? :-) Zajo, suhlas, aj tak ti bude na to po svadbe len padat prach :D
Odpovedať
a hodis to potom do kosa.
Odpovedať
Profilova fotka
no už to vie, zareagoval dobre, vraj objedná nový........ dostala som otázku: vieš čo to znamená??? šťastie? jasnééééé
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak ja hlasim, ze mame vybrane prsteny.. :-D Po ceste z prace mi pritel volal, ze za 15 minut pro me prijede a jedem na ne, no stravili jsme tam cca 45 minut, ale stoji to za to.. :-D Jsou objednane, za 4 - 6 tydnu budou hotove, jen ta cena je desna, proc je to tak drahe?!?!?! =-) :-.
Odpovedať
Profilova fotka
že by kvalita?? 8-)
Odpovedať
drahe je to proto, ze vědí, že jednou za život - na svatbu - málokdo hledí na peníze... nebo aspoň určo ne jako na hlavní věc... ]-( Jinak preji dobrou noc! ;-)
Odpovedať
no, otec ma po operacii, trosku nas nastrasil, ale uz je ok, tak zaciname oslavovat, ja sa totiz volam svetlanka.... :-p :-D :-D :-D :-D :-D kadan a co si preboha robila s jeho poharom, ze sa az rozbil??? 8-) 8-) 8-) 8-) :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
habibi 78: ze by mela svetlanka svatek? toz jestli teda jo - gratulujuuuuuuuuu a preju vse nej!!! :-)
Odpovedať
maaariii, dakujem, si zlata...pekne som si to vypytala.... no, co uz.... :-D :-D :-D :-D :-D x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
rado se stalo! esteze sis to vypytala - jinak bych na to neprisla... ;-) tak ted uz fakt dobrou! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
habi ále ukazovala som ho a bum...zlomila sa stopka pripájam sa ku gratulantom všetko naj. aj keď by som to tiež nepostrehla, nepozerám skoro vôbec do kalendára
Odpovedať
kadan, pred svadbou nemas co ukazovat.... :-D :-D :-D ale drahy aky zlaty, ze crepy prinasaju stastie..... x-) x-) x-) x-) x-) dakujem za blahzelko.... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mamka bola s nami keď ich drahý objednával tak ich chcela pozrieť........výhovorky čo ;-)
Odpovedať
bla bla bla...mamka...no jasne.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, aky budete mat uces? ja idem v pondelok na skusku, mam priniest kadernicke nejake fotky, ale absulutne neviem. Budem mat zavoj, neviem co sa k nemu najviac hodi
Odpovedať
Profilova fotka
tinka1003: co treba http://svatebni-ucesy.muj-styl.cz/sva... Taky zalezi, jaky mas vlasy a jaky zavoj chces.. Jen tak mimochodem - kolik vas bude stat zkousla ucesu a liceni? Kdyz jsem si to domlouvala, zapomnela jsem se zeptat.. ]-(
Odpovedať
mna bude stat skuska make up a ucesu 150 eur.... :-|
Odpovedať
habibi len skuska? fuuha to je dost, aj ked je pravda, ze ja nemam prehlad kolko to stoji, ja mam kadernicku aj vizazistku znamu-kamaratku
Odpovedať
mne bude cesat kamosky kamoska a pry se strasne tesi a strasne rada cese nevesty! 8-) Tak premyslim, kolik si za to - ze ji to umoznim - necham zaplatit... :-D
Odpovedať
luscy: jsem jenom zvědavá- kolik vás vyjdou prstýnky a z jakého jsou materiálu? Já dneska koupila konečně boty... Byl to ale celkem horor, nějak jsem zjistila, že se mi moc nelíbí bílé boty a vůbec jsem nebyla schopná si vybrat.. Už jsem si říkala, že půjdu bosa :-D Ale mám nakonec úplně bílé, na vyšším podpatku, trochu do špičky, bez ozdob... No a stály 600kč. ;-)
Odpovedať
maaariii: tomu říkám rozumný přístup :-D Taky bych takovou kamarádku potřebovala... Mně by měla zkouška účesu a česání ve svatební den vyjít dohromady na cca 1000Kč... I když kadeřnice teda ještě neví, že mi vlasy končí až na zadku, tak doufám, že tam nebude nějaká přirážka za délku :-D
Odpovedať
market82 :-D habibi, kadan: nevim, ktera jste mi psala, jestli si jako nezavedu album a nechce se mi to hleda... :-N Trochu jsem vahala, protoze mam husi kuzi pri predstave - ze je ma fotka na netu!!! :-( A ted, kdyz jsem ji videla na hlavni strane =-) no, trebas preziju... tak se mrknete... ta fotka teda zkresluje - zdali se mi ve skutecnosti hezci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari fotka je dobrá neboj. skúšala si si aj iné šaty alebo iba tie na fotke?? Bolo by lepšie pridať aj iné aby sme ti vedeli poradiť. Je super že si nabrala odvahu, aj ja som najprv váhala tak ako každý. Veľmi poteší keď ťa niekto pochváli a je dobré počuť viac názorov, sme objektívne. Samozrejme že je dôležitý tvoj názor a pocit.
Odpovedať
mari, pekna fotka, si kocka..neskusala si ine typy siat? nehovorim ze zrovna korzetove..no skratka, nieco ine.
Odpovedať
aute koceny.... :-D mari, blahozelam k zalozeniu albumu.... x-) mas super postavicku, mohla by si si dovolit aj iny typ siat.... ;-) tieto nie su vobec zle, ni nimi nepokoazis.... ale bolerko by som dala ine... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?