Svadba máj/květen 2010

23. dec 201357370
  • jo a zdaaaaaa se - uuuuuuuuuzasneeeeeeeeeho nastavajiciho!!!!!!!!!!!!! 😃 😃 😃 😃 😃

• kadan, chvalabohu 😃 😃 😃 😃 😃

• kadan: ty jo - tak to valim voci!!!!!!! mela jsem si jet pro saty na Slovensko!!!!!!!!!! Moje jsou ze 5000 a to jsem si je zarezervovala tyden - kdy byla 20% sleva a patrily k nejlevnejsim - a ostatni salony v okoli jsou na tom podobne...

• Sponzor fóra
  • temix: ty mas saty pres net?

• maari - ano, ale nie cez Ebay ale cez mimibazar

• termix: a nebojis se, ze ti nebudou?
    kadan: ty nove saty - treba c 49 jsou taky nadherneeeeeee! pripominaji mi ty moje - akorat tyhle jsou v luxusnejsim provedeni

• akurát mi prišla IP na minibazar tak idem mrknúť.

termix
    máš krásne šaty niet čo meniť

• maarii - velkosti sa moc nebojim, tam som posielala miery, asi tak milion udajov odomna pytali 😃 ... vacsi strach mam napriklad z farby, lebo viacero bab tu pisalo, ze cinania maju problem s cervenymi satami 😐

• termix: to jako proc?

• neviem, to som sa tu docitala, vraj ta cervena na fotke je v reale uplne ine, bud ich urobia prilis jasno cervene, alebo az hnede 😞

• termix: tak drzim vsechny palecky - aj ty na noze! aby tvoje byly v pohode!!!!!! 😉 to me nenapadlo - objednavat si saty pres net.... nemam zkusenost ani s jinymi vecmi pres net - jen spacak - ale to je neco jineho... 😃

• ja nakupujem cez net viac ako v obchode 😃 😃 😃 😃 ale z tohoto som najnervoznejsia 😬

dakujem ti za podporu

• tak už som tu
    nejako sa tam neviem zorientovať

• termix: to chapu! ale bude to v poho!!!!! luxusni, nadherne, elegantni..... 🙂
    holky drzite to, ze vas nesmi videt zenich? a ze nesmi videt ty saty?

• maaari - moje videl uz na fotke ... a kedze spolu zijeme, tak je aj dost nepravdepodobne, ze by tie saty doma nevidel 😞 a fotit sa budeme pred obradom, tak to ma tiez uvidi .... 😒

• Sponzor fóra
  • aj mňa už videl
    keď som bola na skúške líčenia a účesu povedala som mu že ich nejaká baba poškodila tak som si musela vybrať iné... 😎 , bol sklamaný
    uvidí ma až pri fotení tak som zvedavá na reakciu.
    Bývame síce spolu ale obliekať sa idem mame.

• kadan, u nas to nejde, my byvame v BA a nasi, aj svokrovci, aj babky, tetky ... vsetci byvaju v TN 😐 .... ale nejako to vymyslime, vyhodim ich aj s deckami z domu, kym sa dam dokopy 😃 😃 😃 😃

• dobre, nech ide na kávu 😎

• aj s detmi 😃 ... joooj, tazke to bude vsetko zladit, ale ja uz vlastne na tie tradicie moc nedam. Prvy muz ma v satach nevidel a prd to pomohlo 😃 😃 😃 aj modry pozvazok som mala, aj pozicane, darovane a neviem ake .... skoda reci 😃

• ja se minim drzet toho, ze me neuvidi - az me teprv dovezou pred kostel - vlastne asi pujde pro pozehnani nasich k nam... to jsme se jeste nedomlouvali... ale uz me napadlo - ze bych mu fotku ukazala... rada bych se mu liiiiiiiiibila!!!!!!!!!!! 🙂 on teda tvrdi - ze bych se mu libila i v pytli od brambor 😃 😃 😃

• idem pomaličky haji, zajtra skoro vstávam ide zubárke, už sa teším ako mi vyčistí žalúdok.
    Už skoro rok som tam nebola stále som makala, nebol čas

• sak se berete v kvetnu - to uz je samotne poruseni tradic 😎

• tez jdu pryc - jeste si uzit vecera s maminkou - dlouho uz tu bydlet nebudu 😃 mejte se!!! 😉

• Kadan - dobru noc a zatni zuby a bude dobre 😃

Mariiii - s tym majom je to divna tradicia ... vobec jej norozumiem ... maj je najkrajsi mesiac v roku, tak nech sa tradicie strcia .............

• termix
    deti kakavko a drahý kávičku

mari neukazuj

• kadan: spis ne! kdyz si budu jista satama - nebudu mit potrebu se jeste "ptat" jeho 😉 dik!

• termix
    presne tak, kašlem na to 😃
    keby som mala všetkému veriť a brať ohľad. ani by som sa nenajedla a nenapila

• Mně už přítel taky v šatech viděl... Stejně jako já jeho v obleku 😃 Myslím ale, že i když mě viděl v šatech, tak stejně to v ten svatební den bude prostě jiné: jednak jde o ten okamžik jako takový, no a navíc k tomu budu ještě učesaná, nalíčená.... Prostě celkový dojem bude určitě dost jiný, než když vás vidí v šatech před zrcadlem v půjčovně 😎

Každopádně jsem s ním jeho vkus co se týká svatebních šatů konzultovala ještě před tím, než jsem šla do prvního salonu: cílem přece je, abych se mu líbila a ne jen, abych na sobě měla šaty svých snů 😉

• mari
    súhlas

• áno máš pravdu a ja sa na to hrozne tešíííímmm 😃 😃 😃

zajtra ideme znovu do salónu skúšať oblek.
    Drahému totiž nesadli nohavie, potrebuje iné číslo. Tu nastáva problém 😞 ten čo si skúšal je iba jeden jediný kus, 😠 😠
    Nemajú už ani vo výrobe látku že by ušili nové a ani len kúsok že by prešili pás.
    Zajtra vyskúša taký istý strih z iného čísla a ideme dať šiť. Horšie je že nemajú ani podobnú látku, drahý je sklamaný.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165