Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
wiki, pepik ja to tiez ocakavam,ze minimalne babka sa do mna obuje,ze kto to kedy videl svadba v maji :-D , ale ja ich kaslem. s drahym sme zacali spolu chodit v maji, tak sa aj vaji chceme vziat a basta!
Odpovedať
Profilova fotka
já nějak v ty pověry nejsem. Hlavně je jiná doba :-) my jsme spolu začali 9.9. :-) Ale 9.9. 2009 (což by bylo krásné datum) bude tak natlačené, že o to nějak nechceme hrotit, aby nás z radnice vytlačili, protože už čeká druhý pár na sezdání... tak jsme se rozhodli pro půlku měsíce lásky. Vždyť květen je krásné období :-) Takže koncem prázdnin rezervujeme termín a bude :-)
Odpovedať
tak sa sem hlasim. 8.5.2010...zatial objednana len sala. ostatne ma caaas.
Odpovedať
chceli sme povodne 15.5...ale april uz mali obsadeny cely a v maji volne akurat len dva terminy 1.5. a 8.5... =-) a ja ze ako skoro ideme objednavat |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Holky nedeste me, ze uz jsou terminy obsazene =-) Ja jsem na jare volala na matriku a tam mi pani rekla, ze rezervuje az od zari na dalsi rok :-N
Odpovedať
my to chceme v Nitre, u grofa..tam mali obsadeny april-maj takmer vsetko. A obrady robia priamo tam, takze nemusime chodit hore-dole.
Odpovedať
u nás ty termíny matriky vypsané nemají, takže zatim nikdo nespěchá
Odpovedať
Ahojte kocky, my mame plany na april 2010, no zatial to nemame potvrdene od matriky, cakame na potvrdenie zamku ci maju volno... No mame zajednany hotel a dufam ze aj agenturu (uvidim aku cenu mi povedia pri osobnom stretnuti), no mozno sa zasmejete, ja uz mam aj saty, sice som si ich dala vyrobit vacsie, pre pripad ze priberiem a aby som vedela ci sa mi budu pacit aj v skutocnosti alebo len na obrazku... teraz mi treba najst aj krajcirku
Odpovedať
ahojte, my si plánujeme svadbu na maj 2010, presnejšie 15.máj 2010, a už máme rezervovanú sálu, kostol, hudbu a aj kameramana, s hudbou a kameramanom mame spísané zmluvy a vyplatené zálohy. Máme predstavu výzdoby sály, a k nej si pomaličky nakupujeme materiál. Ale viac mám v albume. Na matrike som ešte ani nebola, no ale to sa chystám onedlho napraviť.
Odpovedať
Baby,mna mamka odhovara od toho,aby som si dala usit svadobne saty na mieru a dost s nou suhlasim, nikdy to nebude tak vyzerat ako v salone ked je to nejaky original, a este ak aj nejake znackove kvalitne. Je to uplne ine ako ked si to dam podla obrazku usit. Neviem, mala by som z toho aj dost strach. No uvidime,ci najdem to,co hladam v salonoch ;-) To bude pre mna smerodajne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja jsem si nechaval na sebe sit tanecni saty na miru... nahodou pecka.. kdyz je svadlena sikovna, je to daleko lepsi, nez nejaky univerzal. Hlavne ja mam nekonfekcni postavu, mam 160 cm, hluboky hrudnik a dost tezko se neco shani :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale svatebni si pujcim.. uprimne, hodlam byt jen jednou v zivote v nich oblecena :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
suhlasim s tebou wiki85, pokial je krajcirka sikovna, saty usite na mieru budu krasne. Ja mam tiez nekonfekcnu velkost, svadobne saty poriesim zo salona, no spolocenske saty si dam usit na mieru. Ja sikovnu krajcirku mam.
Odpovedať
Já si nechávám šít skoro všechny šaty, vyjma těch na každodenní nošení (trička atd.), taky mám nekonfekční postavu, navíc mi dost záleží na tom, aby všechno sedělo tip ťop... Naštěstí máme taky šikovnou švadlenu... Co se týče svatebních šatů - vyrazím do salonů, abych ozkoušela, co na mě sedí typově. Pokud vyberu, tak si pujčím, pokud ne, nechám ušít... Moje představa svatebních šatů je dost odlišná od toho, co je teď v módě...
Odpovedať
Presne tak. Ja to beriem tak isto, pokial si nieco v salone vyberiem, tak fajn, ak nie, skusim este Ukrajinu a az potom si dam saty usit na mieru. Sit na mieru svadobne saty je posledna moznost, aj ked mam sikovnu krajcirku. Je to podla mna financne narocne, ak ich chcem mat z kvalitnej latky
Odpovedať
Profilova fotka
Já teda toužím po korzetu :-) Jinak přesnou představu nevím. Celkem se děsím velikostí, konfekci mám 40, a té moc šatů není.
Odpovedať
wiki85 40? Tak tych je aspon unas v salonoch neskutocne vela. Co mam povedat ja, ked mam vysku 175cm a konfekcnu velkost 46?!? :-D Ak nechcem v svadobnych satach vyzerat ako hurka alebo ako ruska matrioska, musim sa veru posnazit ;-) Baby, zelam stastnu ruku pri vybere spravnych svadobnych siat. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
já se před nedávnem zbězně koukala na net... samá 36 a 38 :-D A jak tloustnu, tak se to za chvíli zvedne na 42 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pridávam sa k vám.... tiež mám termín 15.5.2010 v Stupave :)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky.aj my planujeme svadbu na 15.05.10
Odpovedať
Profilova fotka
my planujeme svadbu v rosine,okres žilina
Odpovedať
Profilova fotka
kočky nemate daktorá z vás z okolia žiliny skusenosti z kd v rosine,že koľko treba dopredu zajednať sálu?lebo ja netuším,máme už ísť teraz zajednať sálu?
Odpovedať
Profilova fotka
inu, já se už na sál ptala. Řekli mi, že vědět budou až koncem roku, že takto dopředu to neřeší,... takže já taky neřeším :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved,že aj u nas stačí rezervovať až v novom roku,ale ja sa bojím aby už nebola obsadená na ten termín.
Odpovedať
ahojte kocky, zda sa ze som hodne popredu, mna drahy poziadal o ruku vo februari a hned sme chceli svadbu, isla som na net a objednala som si saty z e-bay. Neverila som ze budu dobre, no ked som chodila po salonoch zdali sa mi vsetky saty zlte, alebo boli kratke (som hodne vysoka). No tak som sa rozhodla vyskusat saty na mieru podla obrazka a len so zaslanim mier. Verte ci neverte jedna nevesta z minuleho roka mi poradila ktoreho predajcu, kupila som a som velmi spokojna, nie len ze su nadherne ale aj vysoka kvalita... A ja som sa tak velmi bala aby som nasla saty ktore mi aspon trocha sedia... Ozaj musim potvrdit ze pokial je sikovna krajcirka, vsetko sa da :-)
Odpovedať
Profilova fotka
já sem se rozhodla pro družičku, tak sem zvědavá, jaký šaty vyberem jí (aby nebyla hezčí než já :-N )
Odpovedať
Profilova fotka
ja šaty ešte vôbec nemám vybraté,zhruba predstavu ale mám.ja som sa pytala v salone kam si chodím požičiavať spoločenské šaty,že kedy si mám vybrať svadobné,tak my povedali že ked planujeme svadbu v maji,že my stačí až koncom februara,že im príde nová kolekcia.tak ja mám ešte čas.že si môžem vybrať aj teraz ak chcem,ale že my nezaručia,aké budú tie šaty za rok.tak ja si radšej počkam na nové :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky v práci, co se te%d vdávají taky říkaly, ať počkám na začátek roku, protože bude nová kolekce 8-) Myslím si že leden/únor to je v pohodě. Ale březena duben bych už nezkoušela, protože bude v salónech nával kvůli letním svatbám.
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata, ja som bola v pondelok po prvy krat skusat saty, a vsade na mna kukali jak na debila, ze co tam robim tak skoro :-| Vraj nedokazu zarucit, ze aj ked si teraz vyberiem saty, tak o rok budu v takomto stave, a ci ich este vobec budu mat, lebo budu obmienat kolekciu, ktora pride az na jesen (predkolekcia koncom leta). Takze sa mam idealne zastavit az v decembri, januari...vraj to uuuplne staci Takze to zatial nechavam tak :-) Ale poviem vam, bol to zaujimavy pocit vidiet sa v zrkadle v svadobnych satach a so zavojom... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, musim sa podelit s vami o moju skusenost so svadobnym salonom. bola som tam vcera uplne nahodou lebo som bola presvedcena ze si saty pojdem kupit na ukrajinu alebo do polska. vosla som do salonu ROMANTIC v presove a bola som velmi milo prekvapena. saty za super cenu, veeeelmi mila osobka tam bola, vysvetlila poradila. saty co som vyskusala ako prve mi sadli ako zadok na nocnik , vynikajuco som sa citila a stali 8900 za pozicanie a o dve ticisky bola cena viac keby som sa rozhodla ich kupit ale cisto nove, nikym neskusane nepouzite. vlastne vsetky satky si mozete objednat a ch cena je o dve tisicky vyssia ako cena pozicania. inac som zabudla povedat ze vsetky doplny su gratis, zadarmo. este so vam chcela dat vediet ze saty yam dostavaju nove kazde 2-3 mesiace, teraz su po tovare takze niekedy v oktobri budu mat nove ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?