Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Ja som uz pocula aj miesto redovy - vencekovy :-) tanec...
Odpovedať
Tak to u nás není teda:-)...Jinak děvčata dneska se jedeme podívat živě na náš plánovaný hotel..myslete na mě, ať nás to nezklame!!
Odpovedať
marilka: tak pak napiš dojmy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj..diky babenky:} ;-) no, u nas sa to vola vencekovy...nevesta po ocepceni tancuje aj so zenichom v kruhu a kazdy si s nimi moze zatancovat..no najprv musia hodit nejake peniazky do nadoby , ktora je prykryta nejakym obruskom, aby nebolo vidiet, kto kolko dal..potom dostanu za poharik paleenky a az potom mozu tancovat, kym ich niekto nevystrieda...my ale nemusime mat cervene sat ya a topanocku nam nekradnu:} :-D je to super vecicka, lebo fakt si konecne mozu s nevestou a so zenichom vsetci zatancovat a aj prehodit zopar slov a este aj mlady par vyzbiera napr. na kolisku:} ;-) x-) :-D
Odpovedať
Ahoj :-) my plánujeme svatbu na 16. května a měla by se uskutečnit v Praze v Průhonicích :)
Odpovedať
Dobrý večer holky!!Takže musim s radostí v srdci oznámit,že po dnešní obhlídce a první konzultaci s panem provozním jsem z námi vybraného hotelu opravdu nadšená. SIce nám neudělají úplně všechno jak jsem si vysnila:-D,ale je to tam krásný. Nádherná prostorná restaurace, krásná zahrada, kde probíhá obřad pod dvěma obrovskými třešněmi a pod tím svatební oblouk a kolem krásné prostředí, pěkné místo na tanec, vůbec celé je to tam moc pěkné!Tak jsme si předběžně blokli u pana provozního termín 15.5 2010:-). Jelikož se obřad koná venku, ptala jsem se jaké mají zkušenosti s květnem a říkal, že za pět let, kdy se tam skoro každý týden svatby dělají se stalo jen ěkrát, že bylo tak hnusné počasí, že se to tu chvilku na ten obřad nedalo venku vydržet. Tak snad nám to vyjde..Jinak je to risk samozřejmě,ale je to taková krása, že se tam vememe klidně i za deště:-D.Ani holky nevíte jakou mám radost..Už jsme zase o kousek blíž:-).... :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
oprava "2krát":-)
Odpovedať
marilka: tak to blahopřeju, že jste našli pěkné místečko :-) Můžu se zeptat, kde to je?
Odpovedať
ubi:děkuju mockrát..Jasně hotel Atlantis Rozdrojovice u Brněnské přehrady..SIce trošku dražší,ale není to zas taková hrůza jak všichni strašili..No nemůžeš si tam donést nic svýho, jen cukroví a výzdobu, muziku a program samozřejmě,ale hrozně mě to nadchlo! :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
když to tady tak čtu, tak mě docela mrzí, že už máme všechno domluvený x-)
Odpovedať
Ja som zase opacne, stastna, ze mame niektore veci uz dohodnute ;-)
Odpovedať
Me to chystani siilene bavi!Pristi tyden 20.6. se mi zeni bratranec a taky jim hodne veci organizuju, takze jsem ve svym živlu:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Což o to, mě to baví taky, ale zatím se tomu nemůžu moc věnovat... Tak jsem ráda, že máme zařízeno, co bylo potřeba řešit termínově... A po státnicích se pustím do výběru šatů, od toho se potom odpíchne barva, kytky, výzdoba, oblečení pro ženicha a vůbec všecko... :-)
Odpovedať
tak to je jasný, státnice jsou důležitý, o tom žádná:-)..já budu státnicovat už jako mladá paní:-)hih
Odpovedať
No to já taky, mám těch státnic povícero... Poslední budu dělat až skoro rok po svatbě...
Odpovedať
ja taky no:-)...a jak to mate holky s vyzdobou?Nakupujete uz organzy a takovy blbinky, nebo to nechavate jeste lezet?!A co program na svatbu?My uz tak nejak premyslime, jen to dat dohromady no:-)
Odpovedať
Já zatím všecko jenom v představách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
marilka, organzu koupíme kdykoli, tak s tím se zatím nezatěžuju. program předběžně máme, ale možná to budeme muset proškrtat. zatím tam je helium, ohňostroj, tombola, židlový tanec, půlnoční překvapení, střevíc a kareoke
Odpovedať
Já ještě nemám ani seznam hostů, natož program nebo výzdobu...
Odpovedať
no my mame predbezne domluvene predstaveni kamaradu, helium a balonky-zabava jak blazen, co jsem vzdycky slysela..,tombola, radi bychom jeste malou projekci fotek z naseho zivota,ale co se tyce her, tak to zatim vubec netusime..Jinak svatbu budeme ladit do kremovo bila..Ja bile saty, milacek kremovy oblek, tak at to mame komplet...No ale mam trochu problem..Zaboha nemuzu dat dohromady pisnicky na obrad-jelikoz to je na zahrade, tak je uplne fuk, co si tam dame a to je zasadni problem, miluju toho hodne:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no oddávající nemaj rádi písně s textem, alespoň na proslov....tím se ti to možná trochu zúží. já měla na první svatbě enyu a bylo to krásný kamarádka chce mít ten ploužák ze shreka....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...ja som sa ešte nepohla...cez vikend ale planujem cestu na slovensko vybavit si pas, tak sa asi zastavim po krstny list na fare a chcela by som ist dohodnut obrad a podobne zalezitosti. Uz som sa aj rozhodla, ze nebudem spekulovat, akeho kameramana, fotografa...objednam kameramana, ktoreho mala buduca svagrova a fotografa, ktoreho mala kamoska...videla som ich pracu, a pacila sa mi...
Odpovedať
pepik:no to se tom mozna protridi, to mas pravdu,ale i tech beze slov je moooc krasných:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,ja idem bookovat zajtra termin na 29.5.2010 ...je to sice este dlha doba,ale normalne terminy 15.5 a 22.5 uz sa zacinaju plnit ]-( dokonca starejsi mi povedal ,ze je uz obsadeny maj na 2010 :-.
Odpovedať
Nadula01 Je to sice este takmer rok,ale myslim,ze zas az tak velmi priskoro to veru nie je. My sme chceli termin 15.maj ako som uz vyssie spominala a sala bola obsadena. Cize mame ten termin,co planujete aj vy 29.maj 2010 :-)
Odpovedať
no my porad uvazujeme, zda to neposuneme ten termin, aby bylo pekne...mame obrad venku a to me porad trosicku desi..
Odpovedať
Profilova fotka
marilka: letos bylo krásě, červen propršel....příští rok to bude stejný.
Odpovedať
počasí stejně neovlivníš... Nikdy si na ně nemůžeš vsadit...
Odpovedať
Ahojte nevesticky. Ja som si este stale nebookla toho fotografa, neviem,ci menit kvoli nemu termin alebo vybrat ineho a moj drahy sa nejak neangazuje,tak na to kaslem aj ja, len sa poznam,ze potom budem lutovat ;-( Je to trosku zlozitejsie, my totiz mame uz termin svadby,ale zasnuby este neboli (ani sukromne) drahy asi caka na moju promociu (cca o 3 tyzdne) tak mi je to cele akesi divne, ze mam planovat svadbu a este ma nikto ani nepoziadal,aj ked s navrhovanym terminom prisiel prave poloviciak. On kym sa spamata, vsetci dobry fotografi a saly budu plne. :-( Neviem co robit, ci zajednavat alebo cakat.
Odpovedať
Bemwacik Porozpravaj sa s milym, o danom probleme. Urcite sa nejak spolu dohodnete. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?