Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaxiss: ja mam takove s rukavkama usite z Ciny,ale ty rukavky mam odepinaci (nejspis je tam ani nechavat nebudu, moc se mi to nelibi)
Odpovedať
pepik:30kc za chlebicek??Ty brdo to jsou vydridusi...No my vsechno mame v jednom miste na hotelu takze to bude drazsi urcite..jinak muzes si tam prinest maximalne cukrovi..Budeme to urcite resit tak, ze vino a pivo platime my, vcetne veskereho jidla samozrejme...Ale tvrdy si budou platit svatebcani samy.Myslim, ze je to dobrej napad a vim, ze i hodne z Vas to jiste tak resi..Kazdopadne taky chceme jako svatebni dary penizky,tak pevne doufam, ze to neco pokryje..A co svatebni cesta?Uz jste uvazovali kam pojedete prozit sve libanky?!My zrejme nejake romantické misto v Recku:-).... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj pepik.24tesi ma, ze sem tolky ze v ten den chceme mat svadbu? ty si odkial?
Odpovedať
jaxiss: šaty jsou opravdu úžasné...nevím, jestli Tě zklamu anebo Ti to možná ulehčím...podělím se o svou zkušenost...měla jsem totiž vybrané ty samé. Šla jsem do vybraného svatebního salonu s tím, že chci tyhle a žádné jiné. Bohužel (nebo snad spíš bohudík) mi to paní rozmluvila...rukávky se totiž nedělají z elastického materiálu - jsou pevné, tudíž dobře nesedí a... nenajíš se, nezatancuješ si,...zkrátka nezvedneš ruce :-( Tyto šaty prý využívají pouze pro skutečně "velké" :-) nevěsty - ty to prý vydrží, protože je to opticky zúží...tak to zvaž ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jazmina: já sem z Plzně marilka: já bych chtěla do Francie - třeba San Tropez s výletem do Paříže...miláček je pro, tak uvidíme, jak vyjdou penízky.
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem si predstavit, že by si u nas na hostine mali hostia tvrdé platit sami (to by nas teda riadne poohovarali). Nastastie mame dovolene priniest si vlastny alkohol, dokonca aj nealko a zakusky. Takze nam budu pripravovat len jedlo - predjedlo, polievocka, hlavný chod, dezert, kava, neskor druhy chod, a po polnoci svedske stoly, takze si aj restika zarobi. Pocula som, ze varia dobre, takze dufam, ze to tak bude. Musim sa tam ist niekedy najest, ale som velmi malo doma. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ty panáky skoro nikdo neplatí... dokonce některé nevěsty chtějí platit jen pivo a víno, že prý i džusy jsou moc drahé, ale to už se mi zdá těžce přehnaný, na takovou svatbu by se mi teda nechtělo....
Odpovedať
Profilova fotka
iny kraj, iny mrav...
Odpovedať
Jasne no...Jelikoz to mame v hotelu kde jeden panak vyjde snad na 60kc a vic, tak to bysme se jóóóóóó prohli u placeni uctu...Uz jsme to i s par lidmi resili, ze to budeme delat touto cestou a vsem to prislo jako rozumne reseni, takze snad to tak i bude..domaci slivovici budeme parit pak jeste jako dojezd na chaloupce:-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to hej, to by ste sa nedoplatili...to by som aj ja riesila podobne my mozme priniest vlastny alkohol (svokor uz napalil slivovice :-D ), vodku nakupil na svadbu svojich deti uz v roku 2010 (special edition). Z nasej strany sa bude piť asi najviac vino, a chceli by sme hruškovicu, a nieco tmave (neviem co, lebo to nepijem)...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, chcem sa pridat, necitala som celu tuto diskusiu, len uplne prve prispevky a chcem povedat, ze aj my budeme mat svadbu v maji 2010, no ete nemame presny termin...chceli sme 10,5. pretoze by to vyslo na nase vyrocie;} ale bohuzial, nevychadza to na sobotu..tak este porozmyslame..ale urcite to bude maj, od malicka snivam o svadbe v maji, fakt je krasne, ani horuco, ani chladno, prijemne pocasie, farebne...krasa:}a k tym poveram, to som este nepocula:} ze v maji manzelstva su zle...maj je predsa lasky cas a je to najkrajsi mesiac v roku. Tak vam dam potom vediet, ktory den, ale mozno ten 15. 5. ten tu leti hahaha. paaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
clerens Tak to jsi mě moc nepotěšila - jsem na tom stejně jako Ty. Ještě jsem sice v salonu nebyla, ale taky se tam chystám s představou - že chci tyhle a žádné jiné... ach jo... :-| ale i tak Ti děkuju za informaci.A jaké sis nakonec vybrala Ty?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak co nevěsty??Už vybíráte nějaké šatky??A co už všechno máte?
Odpovedať
jaxiss no co, vyzkoušíš je a uvidíš...třeba Ti zrovna budou sedět ;-) Já ještě žádné vybrané nemám a po návštěvě salonu nemám ani představu...radši :-) ...v listopadu jim má přijít nová kolekce, tak něco půjdu zkusit a uvidíme. Už teď ale vím, že nakonec odejdu a budu mít vybrané ty, o kterých jsem prohlašovala, že "takovéhle nikdy" :-D ...stačilo mi 20min. rozhovoru s majitelkou salonu a to, co jsem před tím musela mít... teď v žádném případě nechci a to, co jsem zavrhla...by přece nemuselo být zas tak špatný! :-N ...v každém případě to bude zajímavý :-) ...Jak nad tím teď tak přemýšlím, zjišťuju, že se mi pomaloučku rozpadají všechny mé představy! Všechno je jinak... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
clerens...tak presne to je...buduca svagrinka mi odporucila skusat aj satky, ktore ma na prvy pohlad neoslovia. Bude to teda fakt zaujimave. Priatela chcem prekvapit, saty uvidi az v den svadby...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, taky mame predbezny termin na 1.5.2010 akorat jeste nevime kde... chteli bychom mit obrad v kostele, ale bohuzel ani jeden nejsme pokrteni. Tak nevim jestli se do toho budeme poustet.... :-| Nemate s tim nekdo nejakou zkusenost?
Odpovedať
Ahoj luciferkak, zkušenost s tím nemám, ale vím, že spousta kostelů dělá jak církevní, tak civilní obřady...odkud jsi?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja mám nabudúci rok 15.5.2010, strašne sa teškáme :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luciferkak, neviem ako je to v cechach, a vobec nie, ako je to v pripade, ze ani jeden z vas nie je pokrsteny. U nas, podla toho, co som si tu precitala, to vsetko zavisi od farara, ktoreho oslovis. Skus zajst za nejakym knazom, myslim, ze budu len radi, ze u vas, kde je najmensie percento veriacich v EU, ma niekto zaujem o svadbu v kostole. A uvidis... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez sa pridavam k tejto teme...cipa33 tiez sa budem vydavat 29.5.2010....
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiež toho názoru že neveriť na povery..Uvažovali sme či mať svadbu v máji lebo nám tiež veľa ľudí vravelo že v máji sa väčšina párov rozvádza ale ja na take neverím hoci som sa toho obavála..Ak sa dvaja milujú tak ich nič nerozdelí a ak si nerozumejú tak sa rozídu aj v inom mesiaci nielen v máji...Neverte na povery veď máj je lásky čas a ak jeden druhého milujete tak nemáte sa čoho obávať.Všetkým babenkám, ktoré majú termín svadby v máji želám všetko naj v poločnom živote.
Odpovedať
lucinkaso:To máš pravdu..hodně lidí mi říká, že by se v květnu svatby dělat neměly..Ale já to neřeším, když to chceme, tak to uděláme..Když miluješ, není co řešit:-)
Odpovedať
Stejně tak se říká, že by ženich neměl mít motýlka, aby nevěstě neuletěl... Už vidim, jak mu bude slušet ;-)
Odpovedať
Lucinkaso Vdaka, zelam podobne este o to viac, ze mame rovnaky termin svadby ;-) ... No i ostatnym babam vsetko dobre... ja som uz skor pisala, ze povery nie su pre mna smerodajne...verim v nieco vacsie ako je "jedna babka povedala".... cize presne: KED HO MILUJES, NIE JE CO RIESIT! :-D
Odpovedať
Přesně tak...Poslední dobou se i pořád zdají sny o svatbách:-D.Docela psycho :-D :-D :-D ..Akorát já nikdy nejsem v roli nevěsty :-( Nemáte tyo někdo na hezkou levnou čokofontánku?
Odpovedať
Ahojte nevestickky, som tu nova a tiez sa chcem pridat.Mame termin 22.5.2010. Vcera som zostala v soku, ked som zistila,ze fotograf a kameraman co som chcela su uz obsadeni, ani vo sne ma nenapadlo,ze to treba riesit takto zavcasu,ale ako tu tak citkam,tak vy uz aj satky vyberate. Asi by som sa mala zacat chystat aj ja :-D . Este uvazujem,ze zmenime datum kvoli foto a kamere,ale to sa mi velmi nechce. Jedine na com mi naozaj zalezalo boli prave fotky a video a takto to dopadlo, som smutna :-(
Odpovedať
marilka Skus tu cokofontanu pozriet tu na SVK bazari. Beemwacik Nesmut, ja som bola objednavat salu este v marci a nas prvy termin 15.maja mali uz obsadeny (v MARCI!!!), resp. vsetky terminy v maji uz mali obsadeny, nastastie nas druhy-rezervny termin, ktory sme mali bol 29.maj a ten jediny mali aj v sale volny, takze Bozia ruka zasiahla a ukazala kedy to ma byt. ;-) Nebud smutna len preto, nenechaj si pokazit nieco tak krasne ako je vlastna svadba. Je vela foto a ak kameramanov. Skus sa poobzerat po inych. :-) Drzim palce!
Odpovedať
Profilova fotka
vítejte holky, se to tu už pěkně rozrostlo.... beemwacik: nebuď smutná, určitě seženete někoho šikovnýho, třeba i někdo z větší dálky by nemusel vyjít moc draho...
Odpovedať
Holky, kdy se chystáte vyrazit poprvé do salonu? Nebo už jste byly?
Odpovedať
ja cez leto s akmoskou co ide po upravene saty na oktober ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?