Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
i.sana: zámek Liblice u Mělníka. No uvidíme, jak to dopadne, každopádně nějakou přeháňkou si to nenecháme zkazit, že jo.
Odpovedať
zajtrajsie nevesticky, z celeho srdca a uprimne vam zelam, aby to zajtra vyslo najlepsie, ako je to len mozne a vo vasich silach..... vsetky vieme, kolko ste sa spripravou vasich sviadieb nadreli, snazili sa aby bolo vsetko a vsetci spokojni, preto verim, ze budete zajtra spokojne.... nejaky ten adrenalin k tomu patri, ale urcite si ten vas den nedajte nikym a nicim znechutit, nad vsetkymi problemami prejdite s usmevom na tvari.... co ovplyvnit neviete, tak nerieste.... a ci prsi, snezi, fuka, je horuco.... hlavne je, ze budete spolu a stastni...... drzte sa, myslim na vas vsetky, dajte potom vediet ako to dopadlo, budeme cakat.... ;-) TFUJ, TFUJ, TFUJ...... :-N
Odpovedať
Děkujeme holky za podporu!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ja pozeram dlhodobe predpovede pocasia a som z toho nestastna...15.maja ma byt kosa, burky...fasa :-(
Odpovedať
děkujeme za přání!
Odpovedať
Profilova fotka
prvomajove dievcence, drzte sa zajtra
Odpovedať
tinka: 15. mája to ještě nemusí trefit, to máš za 2 týdny a tyhle předpovědi vůbec nejsou přesné, tak se ještě můžeš těšit, že bude sluníčko :-)
Odpovedať
no ja dufam baby, ze 15.maja bude krasne, alebo aspon nech neprsiiiiii to by bol des.nech je prijemne teplucko,slnecno, krasne :-)
Odpovedať
veru, prvomajovky..drzim palceky, nech Vam vsetko vyjde podla Vasich predstav, ak nie este lepsie a do manzelstva aby ste vykrocili pravou nohou. x-) a normalne vam uprimne a v dobrom zavidim, ze to budete mat za sebou.
Odpovedať
Profilova fotka
Holky přeji vám ať se vydaří váš svatební den podle vašich přání a upřimně vám závidím, že to budete mít už za sebou. počasí vám určitě vyjde a kdyby náhodou spadla nějaká ta kapička tak to budou kapičky štěstí. Vykročte tou správnou nohou a budťe šťastné. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kočky, držím vám palce, aby vám to zajtra klaplo. Prežite si krásny bezstarostný deň plný lásky. Prajem všetko dobré, poriadne si to užite a aj sa nám tu po svadbe skoro ukážte :-)
Odpovedať
už jsem maličko přála, ale nemohu se nepřipojit - ať vám vše vyjde tak, já má!!! Hlavně si den nezkazit nějakou špatnou náladou z toho, že třebas nevyšlo úplňo všechno podle vašich očekávání... Nemůžu se dočkat vašich fotešek a psaní průběhu a všeho okolo... x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
kocky, ako sa citite pred zajtrajskom?
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim vsechny, ty co "jsou na rade" nestresujte, zitra na vas budme vsechny urcite myslet a drzet pesti ;-)
Odpovedať
babulky, tiez vam prajem na zajtra vsetko najlepsie, nech vam cela svadba ako aj manzelstvo vyjde podla predstav x-) x-) x-)
Odpovedať
...este 22 dniii... Nemame DJ, nemame alkohol, nealko, maso, zeleninu, ziadne jedlo, zenichov oblek, topanky, moje popolnocne saty, topanky, menovky, pierka, vyzdobu na auto, sofera na vecer, spolocny tanec, nebola som este skusat zajednane saty, nemam zavoj, bizuteriu, a dalej si nespomeniem.... Ale zatial nestresujem. ;) Ako ste na tom Vy?
Odpovedať
Tak dnešní honička je za náma..hodím sprchu, nachystám nějaké cédéčka, ženichovi kravatu a děj se vůle boží.. Větší nervy jsem měla včera.. Dneska dopoledne to polevovalo a během stresu při vázání mašlí na auto jsem na to zapomněla úplně..:-D Takže se nechte předtím někým vytočit a tréma bude tatam..:-D Snad dnes usnu..jsem utahaná jak kotě.. Teď jsme byli pro dort! Úplně podle obrázku (ten bílo-růžový) a jenom za 600!!! velice příjemné překvapení ke konci dne! Jsme mysleli aspoň 3krát tolik! :-) Mám vcelku pozitivní náladu, auta nazdobené dle mých představ, všechno připravené, v restauraci obdrželi plánek výzdob..všechno jsem si ještě jednou potvrdila.. Nepřipouštím si to nějak zatím.. uvidíme ráno.. Tak zítra v 11 to vypukne.. Dík za podporu holky!
Odpovedať
fuska, dobra :-D :-D :-D ak ta to ukludni, tak my nemame nikto oblecenie hotove, chlapi idu v pondelok na skusku, pre mna a pre baby budu buduci tyzden hotove. deti este nemaju topanky, drahy kravatu. alkohol, vino, vody nemame tiez, my dokonca nemame este ani poplatok na urade zaplateny a doklady tam tiez musim este dotiahnut :-D :-p zakusky, kvety tiez nezajednane, vyzdobu na auto ani robit nebudeme. chybaju mi este balicky s darcekmi a noviny som tiez este nedokoncila :-p viac ma nenapada
Odpovedať
i sana - to je dobre, ze nejsi nervni, preju dobry klidny spanek!!! posledni svobodny ;-) az budes mit chvilku, hod do alba vyzdobu auta... jejej ja to nejak s vama prozivam... moc na vas myslim!!! ;-)
Odpovedať
ahoj:) jsem moc zvědavá na všechny fotky od těch, co se už vdaly:) taky se zatím nestresuju... dneska se asi zajedeme mrknout někam do obchodů-nakonec jsem si vymyslela, že šaty na převlečení chtít nejspíš budu, vzhledem k tomu, jaké mi asi bude horko v těch svatebních a taky bych se bála, ať se mi nezničí na večerní zahradní párty s grilováním... Takže nějaké letní bílé šatečky by byly super, tak uvidíme, co budou v obchodech mít:) Všem nám na tenhle květen držím palce a přeju jen to nejlepší!!! ;-)
Odpovedať
Koukám, že je tu dneska nějak mrtvo... asi to bude tím, že na jiných místech je zas velice živo!!! :-D :-D :-D Myslím na vás - novomanželky!!! a doufám, že na naši diskusi nezanevřete ;-)
Odpovedať
Tak se hlásí čerstvá paní! :-) Včerejšek úplně fantastický! Trochu chaos v místě obřadu (jako třeba že jsem čekala, než se ke mně dostane ženich s kytkou..a spodnice byla jiná než na zkoušce, tak jsem si při rychlejší chůzi šlapala na šaty a musela je přidržovat..) Ale jinak pohádkové!!!!! Počasí vyšlo dokonale! Sluníčko pralo jak blázen, i jsem se opálila! :-) Hostinu (velice pohodové posezení s rodinou a přáteli..ve 14 lidech) jsme rozpustili kolem půlnoci, přijeli domů a začlo pršet! No fakt nádherně nám to všechno vyšlo a přeju vám dalším, aby váš den byl minimálně tak povedený jako ten náš! Jen mě trošku mrzí, že mi celé dopoledně nikdo s ničím nepomohl, takže jsem na focení neměla u sebe ani lesk na rty (byl nachystaný, ale v autě..víc jsem nezvládla..) a zespoda bot jsem zapomněla odškrabat štítek..ale tak kdyby něco, dá se vyretušovat..;-) To jsou takové moje první postřehy..teda spíš to málo negativního..ale toho pozitivního bylo tolik, že se to nedá ani popsat..:-) Už se neskutečně moc těšíme na fotky! Hned jak budou (až za týden..), něco hodím do placu..:-) Takže jedním slovem POHÁDKOVÉ!
Odpovedať
isana, super, tesime sa vsetky na fotecky ;-) , ja idem na skusku siat asi tento tyzden, som tiez zvedava na spodnicu, aka bude, snad nedaju inu.
Odpovedať
Profilova fotka
i.sana Gratulujem som moc rada že vám to vyšlo tak ako ste chceli :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nakonec to dopadlo nad všechna očekávání, prostě paráda x-) počasí ráno vypadalo na pytel, ale hodinu před obřadem už vysvitlo sluníčko a až do večera bylo nádherně, v noci dokonce hvězdy :-) všichni spokojení, tombola i lampiony měly velké ohlasy, co víc si přát :-D A nervozita se nakonec vůbec nedostavila! x-) Jediná maličkost - kytičku jsem měla úplně jinou, ale to je jedno, ráda jsem to vyměnila za skvělé počasí, kapela taky hrála úžasně, no prostě co dodat ;-) teď se snažíme udat zbytky cukroví, koláčů, dortů, masa a nabalíme na svatebku a zítra tradáááá! :-) díky za podporu, někdy v klidu si to zpětně přečtu ;-) a nestresujte, nestojí to za to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky, teda hlavne ted uz pani :-D Mam radost, ze vam to vyslo ;-) i.sana : vcera jsem byla v Breclave, treba jsme se nekde potkaly ( videli jsme kolonu aut, asi jeli okolo 10 pro nevestu a pak jeste myslim 2 nazdobeny auta, neco po 10 hodine) :-) Odkud jsi mela kytku? :-) lucique: Kolik jste meli lampionu? Taky jsem si vcera objednala na svatbu 15 bilych tech " cepic " a 1 srdce pro me a manzela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bylo nas myslim 37 a nakonec tech 20 lampionu bylo skoro malo, kazdy chtel jeste :-)
Odpovedať
zdravim vsechny stastne novomanzelky!!! jsem rada, ze vam to vsechno tak vyslo!!! Gratulujuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!! i sana - mozna jsme o tom uz spolu psaly - ale - vy jste netancili? posezeni ve 14 lidech? meli jste nejaky tradice - hry? tesim na fotecky a drzim palecky tem, co je to jeste ceka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucsynka gratulujem super že všetko vyšlo tak ako malo :-)
Odpovedať
maaariii: Nijak si na tradice nepotrpíme..sice původně jsme se s majitelem restaurace na takových těch vítacích domluvili, že bude asi vhodné, na fotkách to vypadá dobře..ale moje úúúžasná sestra-svědkyně s mamkou se tam ještě ráno stavovaly s koláčkama a když se ptala servírka jestli jo, tak jim řekla, že ne..že se nám to zdá trapné..aniž by třeba zavolala a zeptala se.. (a to byla ještě ta jediná věc, kterou mi z celé svatby zařídily..zrušili co jsme si domluvili..:-( ) Takže jsme tam jak tupci přijeli, nikdo nás nevítal, tak jsme šli nesměle do toho sálu, přenesl mě přes práh a to bylo vše..pak krmení s děravou lžící, krájení dortu...první tanec byl - ploužáky jsme si nachystali.. Měli jsem tam 2 páry kamarádů, jedna s rok a půl starým chlapečkěm, druhá čerstvě těhotná a po tanci nikdo neprahnul..hlavně jsme se neviděli vcelku dlouho,tak jsme pletkali..a rodiče a sourozenci taky..bylo to fajn..:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?