Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
lucsynka: Já jela po desáté hodině v autě zdobeném růžovýma mašlema do salónu se obléct.. ta kolona nebyla naše.. jel každý zvlášť, viděli jsme se až na Janohradě..
Odpovedať
Profilova fotka
zdravím všetky novopečené paničky, prajem vám všetko len to najlepšie do spoločného života. Prajem vám, aby ste boli aj naďalej minimálne tak šťastní ako včera :-)
Odpovedať
i.sana gratulujem x-) x-) x-) a cakam foto ;-)
Odpovedať
Holky, děkuju za gratulace.. určitě vám to klapne taky všechno..;-) O zkušenosti se ráda podělím.. A ještě teda jedna věc..souhlasím s lucique ..cokoliv se ten den nevydařilo nám taky plně vynahradilo úžasné počasí!!!!! K čemu by mi byl lesk na rty, nebo dlouhá vlečka v dešti..;-) lucsynka: jo a kytka od Pálky..zkusím doma vyfotit ještě..
Odpovedať
lucsy gratulujem samozrejme tiez x-) x-) x-) nejak som si nedala refresh a odvtedy kopec prispevkov :-N
Odpovedať
i sana diky za odpoved! holky - kdy mate/ste meli fotografa - aranzovany fotky? ja chtela po obradu obed a pak novomanzelsky tanec - jestli teda bude - jeste nevime - pak teprav foceni - jakoze kdyz uz bude zabava. jenze muj drahy to domluvit hned po obradu!!! pry mu bylo receno, ze se to tak dela. nevim, co budou mezitim delat ostatni!!! :-( a kazdopado budu nervni, ze se nekde nudej!!! :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my měli fotografa jen na to nejdůležitější - před obřadem příjezd lidí, obřad, zahájení hostiny a pak jsme se s ním fotili okolo místa, kde to všechno proběhlo, mezitím dojela kapela a první tanec až někdy později (nešlo nám o něj tak jako o to focení, ani nevím, co nám hráli :-) ). Lidi se nenudili, jedli (byl to hned od začátku raut), povídali si, procházeli se, pohoda :-)
Odpovedať
Obřad jsme měli od 11:15, takže pak necelé 2 hodinyl focení kolem Janohradu..ostatní se zatím poflakovali kolem..myslela jsem, že zatím zredukují počet aut třeba, no ale rozhodli se jinak a klábosili..a zhruba v půl druhé jsme jeli na oběd.. Fotografku jsme vzali s sebou, po tanečcích jela pryč..:-) Většinou se fotí po obědě, aspoň teda na větších svatbách..a během toho se stejně většina hostů nudí, než se tak nějak rozmluví a seznámí..a nebo jdou na procházku někam..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
i.sana: koukala jsem do alba, kytku chci hodne podobnou, jinak ti to sluselo uz pred oblikanim do satu :-) Jinak se tesim na fotky ostatnich ;-)
Odpovedať
i sana - souhlas - si kočka!!! x-) mne se to prave hned po obradu zdalo divny - ale kdyz to tak pisete... mozna janohrad a krasne pocasi bylo v poho - ale my to mame na kraji vesnice - a nemame raut (az pozdeji) a bojim co pocasi... zkusim to domluvit az tak o pul 5 (obrad 13:30, obed 15:00, vecerni posezeni - prizvano dalsich par hostu - od 17:30) jen nevim, jestli ten nas fotograf bude mit cas - kdyz pocital s jinou hodinou :-S
Odpovedať
Profilova fotka
i.sana už sa neviem dočkať tých ďalších fotografií, ako píše lucsy bola si kočka aj keď si ešte nemala svadobné šatočky. Kytička je pekná. ;-) Normálne sa už začínam tešiť a nie stresovať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, vsetkym blahozelam, tiez som bola zvedava na prve nevesty.. :-)) len to vlastne trva kym sa clovek dostane k prvym fotkam :-)) A baby netrapte sa prilis kvoli pocasiu neda sa to ovplyvnit, a stale tu citam ako fotograf vyborne zvladol aj nepriaznive pocasie tak keby nieco nebojte sa, nenechajte si to pokazit :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte... tak aj ja to mam za sebou... od stvrtku vecera som sa az teraz dostala za PC, akosi nebol cas :-D ... u nas v rodine chaosy (ako sa dalo cakat), piatok bol o nervy, v sobotu som ja uz bola ok... vsetko dolezite vyslo, strasne vela drobnosti bolo uplne inak ako som si predstavovala... ale nakoniec ludia vraveli, ze sa dobre bavili... moje pocity boli "obycajnejsie" ako som cakala. jeden poznatok - ked svieti slniecko, vezmite si na fotenie opalovaci krem ;-) uz na obrade kopa ludi riesila moje cervene rameno =-)
Odpovedať
bosacka - jsem rada ze vsechno krasne vyslo... jen bych varovala pred tim opalovacim kremem - jakoze me varovali v salonu - pozor na fleky na satech...
Odpovedať
Profilova fotka
nemyslim samoopalovaci... ale sme sa fotili skoro 3 hodiny na slnku a v polotieni a trosku mi pripieklo ramena... :-N
Odpovedať
no varovali me aj ze nektery typ make-upu nebo obyc. kremu - muze zpusobit nevycistitelne fleky... ale kdyz se namazou holy ramena - je to v podobnem pripade urco plus - hele jako - beru ho do auta a nebudu natirat saty :-D
Odpovedať
bosacka: gratuluju! :-) Jo, taky jsem se pěkně opálila během focení..ještě že jsem byla mírně opálená ze solárka..
Odpovedať
Já s sebou měla krabici poslední záchrany, ve které jsem měla skoro vše, kromě vany a opalovacího krému..:-D A stejně jsem ji měla v autě a úplně na ni zapomněla, takže ani žádné kosmetické úpravy před focením..:-p
Odpovedať
prajem vsetkym majovcankam ktore maly svadbyuz alebo este len budu mat ako ja Ste dvaja a máte spolu hrad plnú krásnych túžob a nádejú. Sľúbili ste si vernosť, slúbili ste si apríl, lejak i hviezdy, sľúbili ste si šťastie. A my čo vám máme ešte priať ? Nech nájdete všetko, čo ku šťastiu potrebujete: - ruku, čo nežne pohladí, - rozum, čo v núdzi poradí, - jeden v druhom priateľa, čo nikdy nezradí. nech vam to stale klape.
Odpovedať
ahoj babky vlozila som tu nove fotky ak mate zaujem mrknite sa
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka GRATULUJEM, a myslím že nemám čo dodať mamina to napísala krásne.
Odpovedať
Gratulace všem vdaným paním:)
Odpovedať
joooooj babulky, tak velmi vam blahozelam a aj trosku zavidim, ze tie stresy mate uz za sebou.... :-D musim sa pochvalit, mam uz kupeny zavoj, nove popolnocne saty, spodnu bielizen, kosielku na svadobnu noc, pre malu kabelku malinku aj topanocky.... uz mi chybaju len topanky tak svadobne aj popolnocne a drahy sa este definitivne musi rozhodnut pre kravatu...... no a dnes mi prisiel konecne krstny list, zajtra mame prvu nauku, dnes poobede este chceme stihnut matriku.... krááááti sa toooooo.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habibi78 Tak neskoro náuky? my už máme dávno po,ale nemáme zápisnicu,inak máme spoločný dátum,tak vela šťastia...
Odpovedať
wal, dakujem.... chceli sme nauky skor, ale ze musime chodit s ostatnymi co maju svadbu nejak okolo nas..... tak preto az teraz.... ako dlho trva nauka? Dufam, ze nie viac ako hodinu.... :-D wal, super, dalsia do partie majovka..... x-) inak, ja som tiez vychodniarka.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak gratuluji všem prvním nevěstám v měsíci máji jen to nejlepší! Doufám, že i nám - poslední májový víkend to vyjde ;-) Taky se těším na foto! x-)
Odpovedať
ahojte, dnes som bola so synom na skuske obleku x-) x-) x-) kupili sme mu topane a najmladsej tiez. este ostava dokupit mu koselu a deti mam z krku :-p pridala som foto hotovych mandli pre hosti :-) bosacka, gratulujem a prajem vsetko najlepsie do spolocneho zivota x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
habi super že si zohnala prádielko. naše náuky trvali 45 min-60 min. 3 sme mali s frárom a posledná v Quo vadis v meste pri trojici. V Blumentále majú 2 s farárom potom so psychologičkou a posledná quo vadis. Asi je to všade iné, moc záleží na farárovi. cathellen, wal super ďaľšie do našej party sisa.b mandle sú pekne zabalené
Odpovedať
Profilova fotka
habi pekné šatočky- oboje aj kytička
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali pre nedostatok miesta dve soboty náuku s kaplánom 3 hod. druhú sobotu s rodinou tiež tri hodiny.Nám to tak vyhovovalo,lebo partner často cestuje.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?