Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mamina nenechaj si skaziť radosť zo svadby, je to vaša svadba nie mamkina. Keď sa jej nepáči nech tam nesedí, ja tiež nebudem mať otca na svadbe na jeho mieste bude sedieť môj brat. Dnes je iná doba a nikde nie je písané že mladomanželia musia sedieť s rodičmi za jedným stolom! Spravte si stôl iba pre vás dvoch a hotovo. Nechápem prečo by sa kôli mame mala zrušiť celá hostina, kašli na ňu musí sa prispôsobiť, nejde o ňu ale o teba a tvojho nastávajúceho je to váš deň. Keď nechce daj si tam niekoho inéhop koho si vážiš, môže to byť svedok, družička/ba , najlepší priateľ... možností je veľa a vybraný človek si to bude vážiť a bude to pre neho pocta. Nenechaj sa psychycky vydierať až to spravíš podľa nej tak zase bude skúšať ďalšie veci... Neprosíkaj ju aby tam bola, daj jej jasne najavo že keď nie tak máš ďaľšieho adepta a nič sa nedeje, viac sa o tom s ňou nebav nedaj jej pocítiť že ťa to mrzí /aj keď je to tak/. Myslím že keď bude vidieť že je ti to jedno bude trošku inak rozmýšlať.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo gratulujem a prajem všetko dobré v manželskom živote
Odpovedať
Profilova fotka
lucique fotky sú krásne zajo prosím do IP tvoj FB ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
luci, to sú nádherné fotky, fakt krásne. Bude ti veľmi vadiť, keď použijeme váš námet na fotku? Mám na mysli hneď tú prvú fotku. zajo, super, že si sa ukázala :-) asi si riadne vyčerpaná z tej svadby, keď sa ti nechce vkladať fotky :-) Priprav sa, ale na to, že ťa budeme asi všetky prosiť o kontakt do IP, aby sme sa na teba mohli pozrieť :-) a ja ťa samozrejme prosím tiež ;-) mamina, úplne súhlasím s tým čo ti už písali kočky. Je blbosť rušiť svadbu kvoli tomu, že tvoja mamina nechce sedieť sama pri stole. My sedíme všetci za stolom do kocky, na jednej strane sú mladomanželia, oproti nim sú svadobný rodičia a po bokoch sú súrodenci s manželmi.
Odpovedať
Profilova fotka
mamina dala som si do albumu 2 fotky určené pre teba tak sa na to pozri
Odpovedať
dakujejm vam vsetkym za rady skusim sa porozpravat o toms polovickou poobede ked pride domov s prace dufam ze zmeni nazor anija nechcem rusit svadbua adakuejm zafotky.
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, tie fotky vyzerajú dosť dobre, pekné stolovanie. Všimla som si aj topky k popolnočkám a hodia sa teda na totál ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak áno ale hneď doma sa mi odtrhla brošňa takže drahý sa s tým musí pohrať. Je to iba trolinku pricínované. Budem pozerať asi druhé lebo sa šmýkajú keď mám silónky, poprípade vyskúšam niečo vlepiť.
Odpovedať
Profilova fotka
jj, pamatám si, že si o tom písala, Bez silonieksi ich nemožeš dať?
Odpovedať
Profilova fotka
mám silnejšie stehná tak ich chcem kôli pohodliu a navyše som bledá ako stena
Odpovedať
kadan, prodávají se nějaké gelové podložky, ale nemám odzkoušeno..No k popůlnočkám už bys mohla určitě i naboso..to už nikoho nebudou tvoje nohy zajímat..:-D Já měla silonky úplně klasické..(i když jsem na nich měla ještě ty podkolenky..byly teňoučké..a cítila jsem se výborně! Vůbec nic mi nevadilo!) Mám oblíbenou jednu značku bokovek..paráda! A na záchod se dalo v pohodě! V samodržkách nebo naholo bych taky nevydržela..přeci jen ta silonka tu nohu zkrášlí..;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak, neva, klidně to použij - já se na tuhle fotky taky někde inspirovala, ale naše dopadla ještě lépe (ta původní byly prstýnky s kytičkama jen na jedné ruce, takhle je to romantičtější), třeba zas přidáte nějakou inovaci a bude z toho něco nového ;-) kadan, já taky neměla silonky (už kvůli teplu), takže jsem si pořídila jen takové ťapky do balerínek - dokonce jsem u M&S sehnala z bavlny a s přišitými polštářky, takže byly pohodlné a super :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hodila jsem tu původní fotku do alba příprav (na konec), tak posuďte samy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
i.samna, lucique ako som už písala mám silnejšie stehná takže tie silonky potrebujem. Nevadí mi až tak že som bledá ide o tie stehná :-( gélové vložky som skúšala no je to jedno keďže mám tie pančuchy, naboso to bolo super žiadne vložky nepotrebujem
Odpovedať
Profilova fotka
luci tá tvoja fotka je omnoho lepšia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pridávam sa ku kadan, aj podľa mňa je tá vaša krajšia a zrejme aj fotograf je lepší. Musím pochváliť vašu voľbu fotografa, lebo vaše fotky vyzerajú veľmi dobre. Luci, si ma veľmi inšpirovala ;-) aj fotenie v púpavách vyzerá veľmi dobre. Nemala si zašpinené šaty? ja viem čo chceš kadan...ty chceš stratiť topánku a byť ako popoluška, že? :-D :-D :-D robím si len srandu, ja by som silonky aj tak nedávala, stehná nestehná, hlavne, že sa nezabijem :-)
Odpovedať
Jsem obhájcem silonek..taky nemám výstavní stehýnka..:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Gratulujem všetkým čerstvým paniam a prajem pevné nervy tým, ktoré to majú ešte len pred sebou. Keďže som to tu viac-menej len sledovala, tak som vzedavá, ako ste ktorá vyzerala. Zatiaľ jedna krajšia ako druhá a tak by osm chcel poprosiť zajo, či by mi nedala do IP svoj nick na FB aby som si ju mohla pozrieť aj s jej rodinkou. Bude to láska a porozumenie, ktoré budete každý deň prežívať. Bude to podpora a účasť, ktoré budete cítiť na každom kroku. Bude to dôvera a úprimnosť, na ktorú sa budete môcť vždy spoľahnúť. Bude to radosť a šťastie zo spoločnch úspechov. Budete to VY DVAJA, ktorí budú spojení tým najsilnejším putom, ktorému sa hovorí MANŽELSTVO. VEĽA ŠŤASTIA
Odpovedať
Profilova fotka
mozte mi niekto poradit pekne miesto na svadbu v okoli TT??? :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo asi na mňa zabudla? alebo oddychuje? i.sana no jó nikdo není dokonalý
Odpovedať
Profilova fotka
baby rady pre tie ktore to este maju pred sebou :-) ak mate dlhsie saty, tak si pred tancovanim rozsirte kruh, lebo ja som sa skoro zrypala ked som si stupala na saty, aj sa mi ich podarilo dotrhat. Az neskor ma napadlo si zvacsit ten kruh a uz to islo jednoduchsie :-))
Odpovedať
Profilova fotka
Díky ;-) Fotograf byl super, sympaťák ;-) Šaty špinavé byly, ale ne kvůli trávy, to tak obecně z chození po venku (nebyly zelené, ale hnědočerné :-D). Taky nemám výstavní stehna, proto jsem je co? Neukazovala ;-) Však není povinná fotka s vyhrnutými šaty, taky ji nemám. Lubi má pravdu, já měla kruh zužovaný (aby nebyly šaty krátké), a při tanci to bylo náročné nepošlapat, na chození to bylo ok.
Odpovedať
Profilova fotka
mamina - ja sa pridavam k ostatnym... sa mi zda reakcia tvojho partnera unahlena, hlavne ak ty chces hostinu... v restauracii kde sme to mali sa vyslovene pani pytala, kolko ludi bude za hlavnym stolom, lebo ze niekedy byvaju iba nevesta so zenichom... urcite sa to da nejak vyriesit, aby boli vsetci aspon ako-tak spokojni... drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
zajo - gratulujem a aj ja si prosim odkaz :-) ono sa aj iba poslat link na album... diky
Odpovedať
Profilova fotka
kočky ja stehienka nejdem ukazovať /iba ženíchovi/ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo nemám slov x-) nádherná x-)
Odpovedať
dakujem. tesim sa na vase ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajoooo jak sa volas na FB? aj ja chcem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, aj já! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasne zajo x-) x-) x-) kyticka je nadherna... a samozrejme aj ty :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?