Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
sedulko - a tvoje fotky? ;-) zajo - tak sa teraz cez teba vsetci najdeme aj na fb :-D
Odpovedať
Já facebook nemám.. ]-( Ale asi si ho teda založím! Pošli ho i mně, zajo..:-) :-D Já ve finále při focení už nesla šaty zvednuté..:-D Neskutečně mi zajížděly podpatky do trávy, tak jsem to vzdala..:-D Takže moje nohy viděli všichni..:-D Jojo, taky mě nenapadlo si zvednout spodnici a zvětšit tím objem a šlapala jsem si na šaty..:-p Dneska jedu pro fotky! Konečně! Doufám, že budou hezké! :-|
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, krásné fotky, šaty ještě hezčí než jsem čekala dle fotek na modelce, moc ti to slušelo, takovou postavu bych si po dětech taky chtěla udržet ;-) a kytičku závidím, ta moje byla proti ní jen takové luční košťátko. A ty botičky! Fakt jsi v nich vydržela celý den??
Odpovedať
zajaciiiiik, aj mne posliiiiii, prosiiiiiim..... x-)
Odpovedať
baby, vcera sme mali zase nauku..... uhadnite, kolkokrat za hodinu povedal nas farar slovko VLASTNE.... neuhadnete..... ratala som to, lebo inak by som zaspala a mna samu to cislo prekvapilo..... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habibi ???????????????? 30? mamina Ako si dopadla ? Bude hostina?? kočky prosím vás už nevkladajte svoje svadobné foto, chcem meniť šaty, to sa takto nedá :-N ste všetky nádherné a ja teraz pozerám po iných šatách. :-N
Odpovedať
v topankach som vydrzala od neakej pol dvanastej do osmej hodiny vecer. potom som si dala baleriny. a musela som si zdvihut tu spodnicu z kruhom, lebo som si po nej slapala.
Odpovedať
zajo, tesim sa , idem hned teraz na FB... inak bratova nova frajerka sa vola tak ako ty, len namiesto O ma A... ;-) kadan, neuveris...... kebyze to neratam, tak ani ja by som neverila ze je to mozne..... na necelu hodinu to slovo povedal 441 krat..... po 200 som sa tam zacala chichunat, po 300 som uz mala len vygulene oci, ze toto snad nie....... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
teeeeeda tady se toho stalo!!! mamina - souhlasim s holkama - urco nerus svatbu. dej jasne najevo, ze tam mit mamku chces a ze tam pro ni chystas misto, ale kdyz nechce, bude hostina aj bez ni... ;-) a jak psaly holky - zasedací pořádek nemusí být úplňo klasika... stejně nevím, jak se to vlastně úplňo dělá... zajo - tez prosim odkaz na fb ;o) sice tam normalka nechodim - ale udelam vyjimku... ja byla vcera na zkousce ucesu a prima prima, vypada upraveny daleko lip jeste nez na mej fotce tu z 1.zkousky a budu tam mít růžičky a ty štrasový kamínky... a závoj - byla jsem úplná nevěsta... a jak jsem pořád přemýšlela, že mám moc obyčejný náušnice (to ani nevíte - to já jen tak v duchu) - ten účes je tak elegantní, že by šlo aj úplně bez náušnic :-) snad mi ten názor na můj účes vydrží :-N gratuluju a přeju krásný "nový" život všem novomanželkám a vašim novomanželům!!! nádherné fotky!!! dívám se na vás a zase se mi chvilkama zdá, jestlipak já budu též tak hezká... :-. měnit šaty nebudu a aj ty ne - kadan!!! ;-) kadan - jaky teda budes mit nakonec uces? satesky mas krasny!!! ;-) to vime ;-) luci - vase foto svatebni je nesrovnatelne lepsi nez to pro inspiraci!!! x-) holky to je desny, ze uz to mam tak brzo - vubec nechapu, jak jste to prezily!!!!!!!!!!!!!!!!! :-( :-( :-( jeste jednu perlicku - zatím nemáme prstýnky... ale zatím se nestresuju, má je vyrábět můj milý...
Odpovedať
habibi - to snad ani neni mozne... za hodinu??? a jeste necelou??? to nerikal vubec nic jineho, ne??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habibi, to snad není možné, ber to tak, že po tom jeho projevu oddávajícího aspoň vynikne vaše ANO :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
zajo, bola si NAAAAAAAADHERNAAAAAAAAAAAA x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) neskor si ta pridam medzi priatelov, ak mozem, teraz mi to tam nejako blbne, dlho vsetko taha..... ]-( ]-( ]-( ]-( no nas farar hovori napr.......vlastne ono je to celkom vlastne v biblii napisane, ze vlastne stalo sa, ze vlastne na prvopociatku ked Adam, vlastne aj Eva, vlastne obrazne povedane, vlastne Boh chcel, aby vlastne oni dvaja, vlastne........... hroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooozaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
dala som to nakoniec sem do albumu..i ked nemam rada, ked neviem, kto vsetko fotky pozera.. je to z nasho fotaku fotene, co fotila kamoska. od fotografky fotky by mohli byt vraj tento tyzden..
Odpovedať
frajer sa smial, ze pri obrade, ked sa ho farar opyta, ci si ma vezme, on odpovie...vlastne ano..... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
dakujem, dakujem
Odpovedať
habibi: Tak to je síla! :-D :-D :-D No ale chudák teda..:-( zajo, dík, hned jak bude trošku čas, jdu na FB a mrknu na tebe! Jsem vcelku dost zvědavá podle ohlasů tady.. Já dneska jedu pro fotky!!!! 8-) :-D Ale kdyby se tu neobjevila žádná, tak nedopadly dobře.. :-p
Odpovedať
i.sana, urcite budu fotky ok, budeme cakat.... x-) x-) x-)
Odpovedať
zajo, kraaasna si bola, aj satocky, aj topanky ze woow ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
habi ten farár je úchvatný :-x i.sana neboj budú pekné mari som zvädavá na ten účes
Odpovedať
Profilova fotka
Holky vám to všem tak slušelo. Závidím vám, že už to máte za sebou. Přeju vám hodně štěstí v manželství.
Odpovedať
no mna to caka tento vikend a mam riadne nervy na pocasie ako tak pozeram bude zima, prsat, fukat... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
přidala jsem pár foteček.....ale jsou to jen amatérské od přátel
Odpovedať
vafle, bola si krásne netradičná...... x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) tesim sa na profi fotky, urcite budu super..... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka: Ja som vydatá už 10 rokov, teraz sa mi 1.mája ženil brat, ale oni nechcú fotky zverejňovať a moje by už asi boli v dnešnej dobe "smiešne" :-D
Odpovedať
kocky, ja som taka trubka..som chcela kyticku z konvaliniek, u susedov na zahrade mi natrhali na nedelne posedenie, naaaaaaaaadhernu. som sa mala spolahnut, ze budu konvalinky a si spravit sama. previazat satenovou stuhou a bolo by.... i ked som bola spokojna zo svojou.
Odpovedať
zajo naaaaaaaaadhernaaaaaaaaaa naaaaaaaadhernaaaaaaaaaa takova krasna netradicni, ale tak hezky - ne nijak neprijemne... moc ti to slusi!!!!!!!! uces je naprosto uzasny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-)
Odpovedať
habibi - "vlastne ano" je superr!!! to dejte!!! zvlast jestli je aj ostatni toho kneze znaji!!! i kdyz - rika se tam nekde "ano"? prece se rika slib a pak k prstenu - vubec nevim, kde by tam bylo "ano"... poradte ;o) jeste jsme nebyli na "nacviku" obradu...
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj baby viete na co som dosla? ze kazda nevesta je uuuplne kraaasna ako tak pozeram vase albumy :-) a pritom ziadna nie sme nejako extra prerobena :-) ku mne sa postupne dostavaju fotky od rodiny a tak a zistujum ako strasne sialene sme vyzerali pri nasich nacvicenych tancekoch a tak. uz sa tesim na nasu druhu svadbu co mame 22.5. :-) dnes som si bola na matrike pre sobasny list, tak uz to mame doma cierne na bielom :-) len mam teraz dost problem s menom, nik nevie ako sa to cita, pise, ci som muz alebo zena a tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no baby a jak sa to teda volate na FB ktora ste? nech si vas popridavam :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?