Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
vrabciak, no, to je právě to, že si ho koupili společně... ale při rozvodu a při dělení majetku dostal Báru manžel (pes je právně považovaný za věc), protože ona o ni neměla zájem zuzikka, album máme takové, že se tam ty fotky normálně vsouvají do fólie, nic se nelepí, nic se nepotahuje, takže je to dost jednoduché ;-)
Odpovedať
market uz viem aky album, uz mi je to jasne :-D a mate rovnaky rozmer fotiek? lebo my nie, prave preto sme potrebovali nieco, kde mozeme dat lubovolne formaty a bud som mohla kupit samolrpiaci, co vela fotogrsfov neodporuca alebo fotorozkovy. kazdy ma svoje pre aj proti, asi je to fakt na kazdom, komu co vyhovuje a paci.
Odpovedať
No, my jsme si od fotografa vzali jen CD s fotkama a vyrobil nám webovou stránku s výběrem. Nechat si to od něj tisknout nám přišlo hloupé, protože to byl kamarád a celé focení nás skoro nic nestálo... Takže fotky jsem dneska poslala do fotosběrny (dobré a ověřené) a tak jsem si mohla formát zvolit, jaký jsem chtěla... Nechtěla jsem si to dělat moc komplikované, tak jsem prostě vybrala jednotný formát 13x18 a je to:) Nechala jsem tam pár volných míst, kam pak ještě přijdou fotky ze svatební cesty po Indii, jednu teďka z krátké svatebky do Tater jsem už taky nechala vytisknout a budou tam na konci, ať se jednou mají vnoučata čemu smát :-D
Odpovedať
market, mytiez mame web s naimi fotkami a fotky na CD...dame si vyvolat len tie naj, album pre 500 fotiek asi nezozeniem a ani neplanujem dat take kvantum fotiek vyvolavat... :-D album budeme mat klasicky tak ako vy, kedze rozmery v albume budu rovnake, akurat doma do ramcekov si dame iny rozmer, vacsi.... market, tvoj ma z byvaleho vztahu psa, ten moj dieta...... 17rocne...... vymenim za psa..... 8-( ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kokso to s tym havinom neni moc normalne. sak ta zena vie co chce? asi tazko sa prejavi strasny cit k psikovi az po case ked predtym ho chce strcit inde. ach jaj. inac ako vas tu tak citam tak jakoze habibi aj market ste is brali uz rozvedenych muzov? by som tomu vobec neverila, podla fotiek vyzeraju taki zajacikovia :-DDDD i ked by som sa ja asi moc nemala ozyvat, sa ma dnes sestricka v nemocnici spytala ci uz chodim na strednu ]-( btw som vcera zurila jak uz dlho nie! sme mali ist o 2 tyzdne na svadobnu cestu a drahemu zrusili ti hajzlici dovolenku ;-( teraz ani nevieme ci ju este dostane tento rok, ci nie.... tak mozno budeme bez svadobnej cesty, som sa uz velmi tesila, lebo sa vidame len 2 dni do tyzdna :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lubi - to je naozaj na porazenie, taki zamestnavatelia! ]-( market - ja ked som to citala, tiez som mala pocit, ze by si sa z toho mala skor stiahnut... neriesit a nechat to na nom (ked jej slubil, ze jej ho pozicia, nech sa s tym otravuje on a mozno ho to prestane bavit) zuzi - ja som tiez fotky nestihla a mrzi ma to... snad sa ti prezentacia podari a uvidime Ta vsetky :-)
Odpovedať
baby, cez vikend sem fotky este raz zavesim ;-)
Odpovedať
habibi, tak to teda držím palce!!! bosacka: no, ono je to na druhé straně celkem těžké nereagovat, když to v jednom kuse zasahuje nějakým způsobem i do našeho vztahu a tobě samotné je to prostě dost nepříjemné... ale asi se budu muset pokusit :-|
Odpovedať
Profilova fotka
market - ja viem ze je to tazke... ale myslim si, ze to do vaseho vztahu bude zasahovat tolko, kolko dovolite... napr. podla mna bolo dobre ked si jej napisala, ze koncis debatu... a na nejake obvinenia sa mozes vykaslat, pokial tvoj drahy vie, ako to je... kazdopadne drzim palce
Odpovedať
lubi, ten moj nebol rozvedeny....chválabohu, aspon tieto komplikacie od jeho ex nehrozia...... :-D preto, ze ju si nevzal teraz je dost neprijemna, lebo mna si vzal..... :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
heh tak to uz hej :-) podla mna ta musi mat celkom v zuboch, ked teba si vzal a matku svojho prveho dietata nie, sa to da chapat 8-) tak ale habibi, ked bude neprijemna jej mozes povedat ze asi mas nieco co ona nie ;-)
Odpovedať
lubi, habibi: souhlas s Lubiduchem:) nicméně se habibi nedivím, že tě jeho bývalá moc nemusí... každopádně držím palce na všechny "souboje" zítra si jdu vyzvednout fotky a moc se těším:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak musím konstatovat, že ty vytištěné fotky jsou fakt krásné:) Jo a zítra jdeme kamarádům na svatbu:) asi budu nevěstě závidět, že to má ještě před sebou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
market, tak to príjemnú zábavu :-) Ja nevestám v tomto čase vobec nezávidím, jto totiž hrozne teplo, ľudia sa skorej unavia, koláče sa topia a ani pre dokonalý make.up to nieje ideálne :-| habbi, bosáčka má pravdu...človek ti može ublížiť len toľko, koľko mu sama dovolíš. Skús ju brať jedným uchom dnu a druhým von.
Odpovedať
ahojte holky, zbezne jsem prelitla vase prispevky ;-) market, drzim palecky - at uz se to nejak vyresi. nejlepsi se s ni vubec nebavit, psa nevysoudi :-D habi tak to je krasne, ze tebe si vzal - mas to jako dukaz, ze o tebe mu opravdu jde!!! fotky v power pointu urco jdou i s hudbou, se zvukama... jdou tam dat i videa, jednotlive slidy muzou zajimave prechazet, otacet se jako listy knihy nebo rolovat... cely slide naraz nebo postupne najizdet fotky... cokoli... jen jsem si na to nevzpomnela, kdyz jste se ptaly :-N zuzzikka tez chci videt fotkyyyyyyyyy =-) x-) vsechny zdravim!!!!!!!!! mejte se krasne a uzivejte kras manzelstvi plnymi dousky x-) :-) ;-) :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
som rada že sme mali také super počasie v máji, teraz by sme sa asi uvarili. market som zvedavá ako to dopadne so psíkom a striedavou starostlivosťou habi kašli na ex
Odpovedať
Zdravím holky, konečně chvilka času..uf! Market, já bych to s pejsekm asi vyřešila úplně jedoduše..nedávala jí ho už vůbec a přerušila bych s ní kontakt..Natvrdo, bez vysvětlení..nic jí v tomto směru nedluží, soud vyhrál..tak co.. Pejsek se po ní ptát nebude..a vy budete mít klid.. Jinak to asi nikdy neskončí.. Lubi, ta dovolená to je hnusárna! Kam jste měli namířeno? My se teď po dovolených díváme..a váháme, jestli Turecko, nebo vyzkoušet Řecko..nebo úplně jinam.. Počasí je teď fakt na svatby nic moc..vyšlo nám to..to se ujišťujem každou sobotu..:-) Dneska jsme byli na cyklovýletě..a srazila jsem se s protijedoucím cyklistou, který nejel v řadě s ostatníma na své straně, na cyklostezce v lese..myslela jsem, že se zařadí, jenže nějak mi neuhnul..na rovince..nenapadlo mě, že mě nevidí!!! Ani nevím, jak se to semlelo, proč jsem na něj nezavolala nebo co..fakt nevím..a už jsem ležela na zemi, bolelo mě úplně všechno..(hlavně celá hlava..jeli jsme k vodě, po rovince, lesem, helmu jsem teda neměla..) mám naražený hrtan - špatně se mi polyká, bolí mě hlava a na bradě a hlavně na stehně mám luxusní nateklou modřinu.. Mám zdemolovanou levou stranu těla, kterou jsme do sebe narazili, na pravé mám jenom otlačky od větviček.. Jak se dokážou změnit člověku plány během minuty.. Manžel je na mě kvůli tomu naštvaný ještě, protože jsme se zrovna vraceli z výletu a měli namířeno k vodě a museli jsme jet místo toho domů..do vyhřáté pece.. Takže fakt super víkend! Doufám, že se brzo dám do kupy..:-(
Odpovedať
i. sana: doufám, že jsi už v pořádku, že to není nic vážného!! Jak na tebe může být manžel naštvaný, když ta srážka nebyla tvoje chyba? Hlavně, že se ti zřejmě nestalo nic opravdu vážného! Jinak s tím přerušením kontaktu s manželovou ex: já bych byla hnedka pro, jak se napříště zachová manžel je ale věc jiná, takže asi tak :-| Nu a včera jsme byli kamarádům na svatbě, a teda: bylo fakt strašný vedro... Pánové v oblecích dost trpěli a teda dámám nebylo o nic menší horko... Doma jsme se ale shodli, že jsme měli svatbu tak nějak romantičtější, byť ta u kamarádů byla církevní (ale jen relativně krátký obřad vedený evangelickou farářkou), tak by tu romantiku člověk předpokládal spíš tam než na civilním obřadu. Ale asi sehrálo hodně velkou roli místo, výběr hudby a ještě fakt, že třeba civilní svatby jsou vždycky "oraganizované" nějakou tou paní z úřadu, takže tam pak nikdo jen tak nepobíhá a není to chaotické, jako to bylo včera. No a ještě jedno moudro: kamarádi, myslím, dost podcenili fotografa: fotila jim jedna sestřenice, což byl vážně poděs a jeden jejich kamarád, což bylo o dost lepší, ale i tak žádný velký zázrak, jak jsme pak mohli už večer vidět první hotové fotky z obřadu... Sestřenice navíc vždycky vyfotila tak jednu fotku a bylo hotovo, tak jsme hodně zvědaví, co jim z toho vzejde... Když si ale prohlížím naše povedené fotky a vím, že krom manžela a prstýnku :-D je to to, co vám po svatbě zbude jako památka na ten důležitý den, tak si fakt myslím, že jsou fotky důležité.
Odpovedať
Profilova fotka
i.sana tak to je riadna smola, snáď sa dáš rýchlo do poriadku manžel je nejak mimo... ]-( mal by byť rád že "žiješ" a on je naštvaný......... my si s drahým stále pripomíname ako nám to všetko super vyšlo, :-D každú chvílu by sme mali mať hotové fotky, som zvedavá na ne.
Odpovedať
Ahoj! i.sana - manzel asi neni nastvany na tebe, ale na "tu situaci". tez se mi stalo, ze jsem byla nastvana, ze byl drahy nemocny a zkazilo nam to plany... hlavne, ze nic vazneho a vse se zahoji!!! Preju ti, aby to bylo rychle ;-) jinak jsem tez spokojena s vyberem terminu - kveten je fakt supr! ted strasny hic, na svatbe by to bylo neprijemny. meli jsme fakt supr pocasi - myslim, ze vsechny "majovky" ;-) holky, mate uz vyrizeny zmenu jmena vsude? ja teda vlastne jeste nikde. myslela jsem, ze to vse zaridim az s novou obcankou - ale ta bude az za 3 tydny :-( banka, pojisteni, mobil, duchodovy pripojisteni, sporeni... vsechno je na me stare jmeno... a strasne se mi to nechce resit...
Odpovedať
maaariii, jasně, že je naštvaný na tu situaci..já před lety byla naštvaná mnohem víc, když si na začátku léta zlomil kotník, tudíž (jako studující) nemohl na brigádu, takže nejen že jsme nemohli nikam jet, ale ani si nic nenašetřil..:-( Dva měsíce byl doma..:-p S dokladama a podobně jsem moc nespěchala..nechtělo se mi (komu by se chtělo taky..), ale občanku, řidičák a pas jsem si vyřídila po týdnu snad..za další týden jsem se stavila v pojišťovně..v bance jsem ještě nebyla..ani inkaso ještě nemám změněné..to bych chtěla udělat tento týden..musím všem dodavatelům energií poslat žádost o změnu...no hrůza! Ale žádná křeč..třeba pas je platný 3 měsíce, takže ty 3 měsíce k vyřízení všeho jsou pro mě optimální..:-D market, souhlasím s fotkama, že je to památka..naše nebyly nijak extra umělecké, ale jsme spokojení..:-) Nemá se na tom šetřit (i když jsem viděla jedny z hogofogo svatby a šíleně předražené..a bez nadsázky..vyfotila bych to líp..) Dnes už je mi trochu líp, krk rozhodně lepší, modřina na stehně se pěkně vybarvuje a zpuchává..mastím mastmi..:-) ..brada a hlava bolí..:-( A jsem samý štípanec od komárů..letos se jich teda urodilo! A zítra zas do práce.. Kde vůbec pracujete holky? Já učím na střední škole..je to už k nevydržení poslední týdny před prázdninama..v horku..:-p
Odpovedať
Profilova fotka
no tak nakoniec svadobku budeme mat v juli, ale kedze ja tam mam nejake pracovne povinnosti (klientov a skolenia) nemohi sme si uz vziat na 2 tyzdne, ale len na tyzden a nieco...dokopy teda budeme mat 9 dni na cestu po taliansku. i-sana ak rozmyslas nad dovolenkou, my sme boli minuly rokv grecku na Rhodose. Uplne ze vrelo odporucam. je to nadherny ostrov, kazdy kut je uplne iny. Cize treba si pozicat auticko na ostrove, pripadne skuter ako my (ceny su vcelku normalne) a kazdy den niekam inam ist :-) All inclusive nam teda bolo uplne na nic, cele dni sme lietali po ostrove. Stale este uvazujeme ci tam nepojdeme aj tento ro, lebo 9 dni na cestu po taliasnku je trochu malo. A inac kocky co chcete mat babatko, na rodose je taky kopec Tsampiko kam sa oddavna chodia ludia modlit za babatko :-) ked sa vam na rodose podari splodit dieta musite ho nazvat Tsampikos alebo Tsampika :-) :-) :)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi to je super že idete na svadobku :-D my nejdeme :-( doklady mám skoro všetky už len mobil, kataster, bytový podnik :-D
Odpovedať
lubi..Itálie..poznávačka..super! Já bych chtěla na podzim aspoň na rychlopoznávací víkend do Říma..ještě jsem nebyla a děsně mě to tam láká! Nakonec na dovču pojedeme asi na Ibizu.. Takže totální obrat a změna..:-D se toho Španělska nemůžeme zkrátka zbavit.. kadan, jakto že nikam nejedete?
Odpovedať
baby, ja nemam este ziadne nove doklady, este aj volit som bola so starym obcianskym..... :-D ale uz musim vybavovat, letenku mam na nove priezvisko.... :-D i.sana, to si mala stastie na tom bycikli..... jedna znama sa tiez vyhybala cyklistovi co isiel oproti a tak nestastne padla, ze si roztriestila lebku.... viac ako pol roka mardovala, doteraz ma silne migreny a bolesti..... takze nech je manzel rad, ze je rad..... ;-) drz sa, davaj na seba pzor.... x-) ina, babule, co este nemate deticky, chystate sa na ne???? Bolo by fajn, kebytu pribudli nejake nove maminky..... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ked priroda da aj deticky budu :-) habibi a ty sa na druhe nechystas? takej krasne babulke by sa siklo este jedno :-))))
Odpovedať
lubi, my by sme aj chceli, ale doktor mi zakazal... teda nie priamo zakazal, ale vyslovene neodporucal..... |-| |-| |-| |-| pri malej som mala velke komplikacie, ktore sa zvyknu pri dalsom tehu vratit, vraj by to bolo zivotne nebezpecne..... |-| |-| |-| |-| ved aj pri jej narodeni nas obe kriesili...... |-| |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
kokso tieto veci ma fakt vytacaju, niektore zenske ani nevedia ako k decku dosli.... sa na nich prvy chlap kukne a porodia mu kopec deti... :-|
Odpovedať
ahojte. nakukam... i.sana...to akoze preco je na teba nastvany????
Odpovedať
Profilova fotka
lubiduch: to taliansko znie super...mama rada take akcne vylety, nie len lezanie na plazi. My sme chceli ist autom do Francuzska, ale asi to nepojde, pretoze vlastne auto nemame a rodicia budu svoje auta potrebovat. Zatial sme sa dohodli, ze kym ja mam sluzobne auticko, ktore mozem vyuzivat sukromne, tak sa nam vlastne neoplati a pouzijeme peniazky radsej na byvanie...teraz by sa nam auto ale hodilo :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?