Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
juj baby tak ako citam, mate vacsina fotorozkove albumy :-) co ma tesi, lebo sa mi zda ze je vacsi vyber. Jeden som kupila samolepiaci, ale som zistila ze sa mi tam nezmestia vsetky fotky , herecka som ja :-N som kupila co sa mi pacilo a nerozmyslala som :-D Ale ked kupim fotorozkovy tak tam asi fotky nalepim obojstrannou specialnou paskou na fotky, nech tam nie su tie rozky vidno, este uvidim. No a idem vlozit konecne zopar fotiek na chvilu, nechcem tu mat album moc dlho.
Odpovedať
ahojte. to ja som posledna co nema album? :-D neako nestihame... ale bude aj to snad.
Odpovedať
K těm fotkám: taky jsem zakoupila album, nějak se mi zdálo divné mít jen fotky na CD :-D Je černé, s bílými ornamenty a zelenými motýlky:) Ještě do něj musím nechat udělat fotky, stejně jako do alb pro rodiče. No a jinak se máme celkem fajn, jen mi radost kazí neustálé dohady ohledně střídavé péče o psa: manžel si našeho pejska střídá se svou bývalou manželkou a jsou kolem toho neustálé dohady. Teď mi dokonce i psala a chce schůzku... Achjo... Jo a jinak 15.6. obhajuju diplomku, takže už snad konečně dostuduju :-D
Odpovedať
market... no, to by som sa radsej vykaslala na psa, len aby som exa nevidela :-N
Odpovedať
No, on se ale na psa vykašlat rozhodně nechce, a vzhledem k tomu, že je tak hrozně zásadový, tak pořád omýlá, "když jsem jí slíbil, že jí ho občas půjčím".... takže z toho je střídavá péče, kdy pes je každý druhý víkend u ní... a neustálé dohady... teď chce dokonce jeho bývalá manželka schůzku ohledně psa ve třech... ideální začátek manželství
Odpovedať
je fakt, že jsem si ho s tím sice brala, ale nějak se to teďka stupňuje, tak jsem z toho taková přešlá :-|
Odpovedať
Profilova fotka
my fotky este stale nemame :-( ...mohli by sme mať, ale objednávali sme si od fotografa fotoknihu, ktoru on objednava z nemecka, a este stale nedosla. Chceli by sme ju vidiet skor ako fotky...snad tento tyzden pride. Tento vikend sme ale pozerali video a supeeer, podarilo sa paradne, velmi pekne to natocil...pekne momenty, super hudba, budeme mat peknu pamiatku.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzika, krásne fotky. Som rada, že som ich stihla kuknúť a budem ešte radšej, keď ich nezmažeš. Sekne vám to, bola by to škoda. Inak baby táto naša téma je fakt jedinečná, pretože okrem toho, že sme super baby, ešte sme aj všetky krásne :-) vrátane teba tinka, síce som nevidela tvoje svadobné fotky, ale videla som ťa v šatoch a to mi stačí na to, aby som mohla posúdiť, že bola z teba krásna nevesta. ;-) market, dá sa s tou jeho ex aspoň normálne rozprávať? Ona má niekoho alebo sa cez psa len všemožne snaží získať tvojho manžela?
Odpovedať
vrabciak: máš pravdu, že jsme tady samé krásné:) holky, všem vám to na fotkách moc sluší ;-) jinak ta jeho ex: ona asi nechce zpátky svého/mého (ex)manžela a hlavně manželovi plně věřím... Ona navíc teďka zrovna někoho má (i když pokud vím), tak to v jejím případě nemusí být překážka :-p Spíš je to poněkud nezodpovědná existence a obecně to věčné handrkování o psa není moc fajn... Manžel často mluví o tom, že se s ní kvůli výměně psa hádá (kdy ho půjčíme, kdy ho vrátí aj.) a ani manželova rodina není zrovna nadšená z toho, že je s ní pořád kvůli psovi v kontaktu. No a domluva s ní teda moc není... Je neuvěřitelně drzá, až se jeden diví...
Odpovedať
Jinak k diskuzi o prstýnku: manžel sice taky tvrdí, jak mu na ruce vadí a jak není zvyklý, ale zvyká si a nosí ho denně :-)
Odpovedať
ahojky! tak si představte, že můj manžel má dokonce z prstýnku exém!!! Teda jakože né z prstýnku - asi mu tam zůstalo mýdlo či cos takového, ale stejně legrace - popichuju ho, že má alergii na manželství ;o) a při práci ho bude též nosit na krku (ještě ale nemáme ten řetízek) - protože na ruce se děsně podře. Máme zlato - ale nerez se prý podře stejně, jen "zářezy" a škrábance nejsou tak hluboké... album - právě jsme se rozhodli, že si od našeho fotografa nenecháme udělat album, ale uděláme si ho my. jen od něj a z jiných foťáků vytiskneme fotky a pak už sami... album jsme si vybrali u něj, ještě ho nemáme zaplacený, jen zamluvený - a je krásné šampáň s takovou jakože pavučinkou - když jsem se ptala, jestli se to neošoupe - říkal, že je to schválně takové hrubší, aby případné ošoupání nebylo znát a navíc - myslím, že album nebudu nikam nosit - pouze výjimečně a budu ho mít jako ve vatičce... možná jsem naivní ]-( 8-) jo a je s růžky. market - s tím psíkem mě to mrzí. ale nejsem moc schopná to pochopit. též jsem měla u našich psa a strašně jsem si ho oblíbila a úplně se do něj zamilovala... vidím ho ráda, ale že bych nějak trpěla tím, že teď bydlím bez něj - bych neřekla... měla by si dát pohov, tak ex tvého manžela. pes není dítě - nepotřebuje oba "rodiče" a když už jsem u toho - buď šťastná, že spolu nemají dítě - protože to by byl asi otřes. Ale zas na druhou stranu, třebas to nebude tak zlé. domluvíte se spolu na něčem pravidelném a už to nebudete muset řešit... ;-) držím paleček ;-)
Odpovedať
market, snad to brzo skončí..to nemůže vydržet dlouho..zvlášť, když si každý žije vlastním životem už.. Jak dlouho že to trvá??? tinka, těšíme se na fotky..bych tak dlouho nevydržela čekat.. Já hned v pondělí po svatbě volala fotografce, jestli je má zálohované, aby se s nima něco nestalo! :-D Čekali jsme asi 10 dní.. zuzika, nestihla jsem..:-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
zuzika - též jsem nestihla tvé fotky :-( holky, napadlo mě otevřít své svatební album - moc děkuju za vaše gratulace!!! nějako jsem nevěděla, že je to možné tam psát takto - toť důvod, proč jsem negratulovala přímo k vašemu albu já... ;-( ale "pouze" sem do diskuse ;-) přeji krásný slunečný den!!! x-) x-) x-)
Odpovedať
maaariii, vtipné, alergii na manželství..:-D My máme prstýnky už pěkně omlácené (a to si ho sundávám i na mytí nádobí..) Původní mat-lesk se pomalu mění na lesk-mat.. 8-(
Odpovedať
mari a i.sana: no, trvá to už víc jak rok... hlavně mě štve, že když se rozváděli, tak chtěla dát psa úplně cizím lidem, že se o něj přece nebudou moct starat, když budou od sebe (prostě dost nezodpovědný přístup)... na to můj extrémně zodpovědný manžel řekl, že ani omylem, že se o pejska postará, když si ho už jednou pořídili... a ona najednou dělá takové ciráty... Celkem by mě zajímalo, jak by si teď chtěla pejska půjčovat od nějakých cizích lidí, kterým by ho dala.. No nejvíc mě teda štve, jak je drzá, že si dovolí tvrdit, že Petra prudím a kdesi cosi... A že chudák musí poslouchat moje výčitky a proto jí psa nechce půjčovat a celkově si dovolí komentovat náš vztah a to, jak se o pejska staráme, když samozřejmě nic takového nemůže vědět... No a s tím dítětem: je to podobné, to je celkem fakt. Každopádně, kdyby mi ale můj drahý na začátku řekl, že mají dítě, tak jsem na tohle připravená a budu to brát asi taky celkem jinak. Dítě opravdu potřebuje oba rodiče. Když ale řekl, že mají psa, tak mě takovéhle komplikace ani ve snu nenapadly... No a s tím, že to jen tak přejde, tak v to už teda přestávám celkem doufat... Spíš bych řekla, že po několik následujících let to bude podobné
Odpovedať
Jinak holky: díky moc za podporu, začínám z toho být trochu na nervy... :-|
Odpovedať
market, evidentně jí jde jenom o to, aby vám znepříjemnila život..o psa ani tak ne..(když byla schopná ho chtít dát cizím lidem) chce být jenom důležitá a mít poslední slovo asi..jako že vítěz nebo co.. takže snad to brzo vzdá.. Co je to za rasu?
Odpovedať
Máme zlatého retrívra, fenku:) A je fakt úžasná:) Barunka (náš pejsek), je opravdu miláčkem rodiny... Nicméně exmanželka si dokonce dovolila v pohodě napsat, že pokud mi to střídání tak vadí, tak si ji nechá napořád... Přitom moc dobře ví, že majitelem psa je Petr (tedy můj manžel) a ten by na něco takového rozhodně nepřistoupil... No, taky mám dojem, že chce primárně otravovat a být za důležitou. V tomhle bodě mě ale štve manžel, že tomu prostě a jednoduše neudělá konec... Říkala jsem si, že bude nejjednodušší, když ho nechám, ať se v tom koupe pěkně sám... prostě co a jak s ex mě nezajímá, nechci o tom slyšet, nic... to se ale špatně dělá, když mě ona sama kontaktuje a chce schůzku..
Odpovedať
Profilova fotka
market mám taký istý názor ako i.sana ide jej iba o znepríjemnenie života. Nevie sa zmieriť s tým že ste šťastní. Na vašom mieste by som sa na ňu vykašlala! Psa si nechajte a basta. Určite zo začiatku bude robiť cirkus no keď jej neustúpite tak ju to po čase prejde.
Odpovedať
Nu, každopádně ukážu manželovi večer naší vzájemnou konverzaci, ať má představu... Nicméně finální rozhodnutí o dalším půjčování je prostě jen a jen na něm... Bohužel :-|
Odpovedať
Profilova fotka
my jsme byli zrovna u moře a už mám na ruce u prstýnku taky bolínko....tak nevím asi je to ze soli a horka jak jsem měla oteklé prstíky........ a jinak manžel si nechal udělat prstýnek jak říká macatý a jednou chtěl zabít v autě mouchu a málem rozbil čelní sklo :) a my taky ještě album nemáme respektive máme ho koupené nádherné vyřezávané na růžky ale ještě nemáme fotky protože jsme nebyli ještě schopni napsat fotografům jaké chceme ale už jsme si je vybrali tak snad brzy budou
Odpovedať
no vy ste toho popisali za tu chvilu co som tu nebola :-) isana, kupila som presne taky album ako mas ty, uplne nahodou som ho objavila, mali posledny kus, hned som ho brala, je krasny ,len nie biely, ale aky jemnunko smotanovy odtien ;-) uz sa tesim, ako budeme vlepovat fotky, dali sme este nejake dovyvolavat, tak snad budu do konca tyzdna, vravia 3 dni. A nebudeme davat fotorozky, v obchode mi odporucili speci lepky. Fotky menit nebudeme tiez urcite. Akurat sa bojim toho uspenenia na vrchu albumu, tym ze to je latkove, ale snad moc nie.
Odpovedať
baby neviete mi poradit cez aky program sa najlepsie robi slide show? ze pohyblive fotky s podmazom hudobnym... :-) by som si chcela take urobit z fotiek.
Odpovedať
Market, ta jeho ex je nejaka nevyrovnana - omlouvam se - jestli jsi to tu uz psala, ale: rozesli se v poho? jak dlouho jsou od sebe? kdo se staral o pejska dosud? jestli je aspon trochu normalni, musi ji to prestat bavit. jinak na ni kasli, at si rika, co chce, mura jedna!!! jen bych mozna psa predavala osobne a nenechavala ji s manzelem - ne proto, ze by neco hrozilo - urco mu veris - ale kdyz se vyskytne nejaky problemecek mezi vama dvouma - jen neco, co vas trebas vubec nerozhada, ale vsude jsou nejaky hlouposti na reseni - mohla by to v nem rozdmychavat (neni tu totalne nastvany ksichtik - ktery bych sem rada vlozila petkrat...). je jasne, ze je to jen na nem - ale zase ty jsi krk, ktery otaci tou hlavou, zkusila bych nenapadne zapracovat nebo naopak rozumne s nim promluvit. U nas funguje vetsinou to druhe. ale zase je pravda, ze kdyz si drahy postavi hlavu, nehne s nim nic... jinak souhlasim s i.sana - chce byt dulezita a plest se mezi vas!!! vafle - prstynkem rozbit sklo auta :-D :-D :-D hele to je normalka zbran!!! takovy prsten... ze me si manzel dela ftipky - na co ze jsem tam chtela diamantiky - ze bych chtela vykrast banku - a potrebuji rezat sklo...??? :-D :-D :-D vafle - tez nejsme schopni vybrat fotky - ale ne, ze bysme tak vsechny chteli, nejak se na ne skoro nedivame. podezrivam manzela, ze se mu - jako fotografovi, moc nelibej - obecne rikal, ze by jich spoustu udelal jinak - treba dal nebo naopak nedal blesk, ze neco je spatne zaostreno a tak... :-S ale ja uz bych album rada... uz se me aj lidi ptaj... a ja bych si chtela fotesky hyckat x-) zuzikka - bohuzel nevim, zajimavy napad!
Odpovedať
uz viem x-) robi sa to vraj v power pointe, skusim to a dam vediet ako to dopadlo, ci sa s tym oplati hrat :-)
Odpovedať
tak s těma prstenama mě to pobavilo:) Jak s rozbitím skla, tak s diamantama na vykrádání banky:) No, jinak s tou jeho ex je to tak, že manžel jí psa půjčuje už delší dobu a na začátku vzásadě doufal, že ji to za chvíli přestane bavit (vzhledem k dětinskosti její povahy by se to dalo čekat)... Původně jí řekl něco o tom, že jí pejska občas půjčí, jenže ona se teď domáhá regulérní střídavé péče, asi jako u dítěte. No a teď prudí, že jí Báru (psa) půjčujeme málo a v podstatě nařkla mě, že já za všechny ty problémy můžu... No prostě super. S manželem se zrovna úplně v dobrém nerozešli, byť na nože to taky nebylo. Včera večer jsem mu dala přečíst naši vzájemnou konverzaci a byl z ní pěkně otrávený a naštvaný, protože ten drzý tón, to aby jeden pohledal... Prý je to u ní celkem normální...(Tím spíš teda nechápu, že se s ní ještě baví, když se prostě neumí chovat slušně). Tak včera už byl fakt dost nalomený, že to prostě rázně ukončí, že dneska přiveze Báru k nám domů a už jí ji prostě nepůjčí... No, ale to jsem celkem zvědavá.. Jsem sice krk, co kroutí hlavou, ale jak zuzikka píš, když se ta hlava zasekne, tak s ní nepohnete... No a manžel je v tomhle prostě celkem "měkkoň", takže se obávám, že nám ta vyšinutá osoba bude dál otravovat život... Jinak jsem naobjednala fotky do alba pro nás i do malých alb pro příbuzné, tak se moc těším, až budou:) A album jsem vybrala s fólií. Je černé s bílým květinovým motivem a zelenými motýlky (takže to ladí do barvy svatby :-D ) a vzadu dokonce i na nálepce psali, že je ze svatební kolekce... byť teda asi ne úplně běžné:)
Odpovedať
market myslis samolepiaci? aky ze das fotku a potiahnes to foliou?
Odpovedať
s těma prstýnkama mi to přijde fakt vtipné:) Jak s tím sklem, tak s diamantama na vykrádání banky:) Jinak s tou jeho ex je to tak, že úplně v dobrém se nerozešli, ale na nože to taky nebylo... No tak jí manžel, kterému pes patří, slíbil, že i když je Bára (pes) jeho, tak jí ji občas půjčí... No a doufal, že vzhledem k dětinskosti a přelétavosti její povahy jí to za chvíli přejde... No jenže ono nepřešlo a naopak se teď dožaduje regulérní střídavé péče a tvrdí, že ji Báru málo půjčujeme... No a jako vrchol všeho právě napsala mně a nařkla mě, že jsem "původcem všech konfliktů a zla"... a tak podobně... Včera jsem dala tu naši vzájemnou konverzaci manželovi přečíst a ten na ní byl pořádně naštvanej, protože takovou drzost, aby jeden pohledal... Takže byl včera dost nalomenej, že dneska prostě přiveze Báru zpátky k nám domů a že už jí ji prostě nepůjčí... No jenže je v tomhle ohledu "měkkoň", takže jsem dost zvědavá, jak to dopadne... Spíš si myslím, že nám dál bude otravovat život... Ale asi bude lepší, když se prostě úplně z celé situace stáhnu... Sice jsem krk, co kroutí hlavou, ale nerada bych, aby to pak akorát mezi náma vyvolávalo konflikty... Při svatbě jsme si slíbili, že spolu budeme "v dobrém i zlém", ale o "blbosti" teda nebyla řeč... Manžel už moje stanovisko slyšel mockrát a asi se do toho nehodlám dál plést, na druhou stranu pak ale nechci, ať si ke mně chodí stěžovat, že se s ex pohádali... Takže stáhnout se a hlavně už utnout tu nechutnou debatu s tou pitomou osobou (už jsem jí teďka napsala, že končím diskuzi a nemám zájem se s ní dál bavit) - to mi teď přijde asi jako jediné možné řešení... Jinak fotky jsem taky dneska poslala do tisku. Objednala jsem pro nás i pro rodinu, tak jsem na ně zvědavá. Tištěné to přece jen vypadá trochu hezčí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
market, ak si na psa už takto nárokuje, tak jej povedzte, že može byť rada, že jej ho vobec požičiavate. Asi je to blbosť, ale keď riešia spor exmanželia a jedná sa o deti, tak to ide súdnou cestou. Asi by som sa jej spýtala, že či to chce nechať zájsť tak ďaleko. Tvoj manžel toho psa mal ešte pred ich vzťahom? zuzi, ty si beťárka, že si to zmazala. Mohla si nechať aspoň jednu, aby sme ti mohli písať gratulácie :-( Určite sa to robí v power pointe? Daj určite vedieť, že či to ide.
Odpovedať
no zmazala som, nechcem to tu takto vrrejne mat, neviem kto vsetko to kam stahuje, vidi..l :-| neviem, kolega mi poradil, ze power point tak cez vikend sa skusim pohrat, mozno najdem aj ny program na to. Dam urcite vediet, ake to je, ci to vobec pojde tak, ako chcem. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?