Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zenicky, blahozelam novomanzelkam, tak to mame vsetky za sebou :-)
Odpovedať
habi.. jako ze žurnálu..překrásná! Přes všechny předsvatební útrapy.. Ještě jednou gratuluju! market..taky gratulace..ohromně ti to slušelo..:-) Ta atmosféra z fotek úplně vyzařuje! A ještě jedna poklona..já se na svatbu brýlí vzdala..praly by se s korunkou a šatama a co jsem zatím viděla fotky obrýlených nevěst, tak nic moc..:-( Ale u tebe opravdu super doplněk! Klobouk dolů! Bez nich by ti to snad ani tolik neslušelo! Opravdu krásná.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky normálne som z vás hotová, všetky ste boli krásne.... Tiež mi tu bolo dobre, len dúfam, že sa tu ešte aspoň občas budeme stretávať. Budem mať problém zbaviť sa potreby zájsť na túto stránku
Odpovedať
No vrabciak.. teď to snad teprve začne, ne????? :-)
Odpovedať
nevytvorime si novu temu????? Akoze majove zenicky alebo tak? Mne sa s vami velmi nechce rozlucit......
Odpovedať
Profilova fotka
nemusíme začať novú tému, vždy budeme májovky 2010 ????????
Odpovedať
Profilova fotka
jj, už to máme všechny za sebou, některé dokonce už slaví měsíční výročí, že?? 8-)
Odpovedať
kadan, myslela som t tak, ze toto bola tema neviest, ci si nezalozime novu, kde uz budeme manzelky, budeme sa bavit o beznych manzelskych veciach, nie o pripravach.... ale moooze ostat aj tato.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
habi kde ste sa fotili, myslela som na Vás videli sme 2 páry po ceste na hrad
Odpovedať
kad, ffotili sme sa pri Michalskej brane, v zapadnutych ulickach a pri dme sv. Martina, ci ako sa to vola????? =-) museli sme utiect pred japoncikmi, ktori nas fotili viac ako nas fotograf..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D vy ste fotili kde? Ako sa inak mas, pani manzelka? Neuveris, ale myslela som na teba, ze ake super pocasie ti vyslo..... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm no mozno by som vas bola aj videla baby, ale my sme sa fotili v piatok :-))
Odpovedať
Profilova fotka
my sme išli na hrad, v prípade že by bolo škaredo plán bol Studené, okolo 13:20 sme išli okolo Danube- Dóm sv. Martina a videli sme tam jeden pár. Ešte som drahému hovorila že to môžeš byť ty. mám sa super, ešte som doma. Volala som s niektorími hosťami a zatiaľ všetci vychvaľujú :-D zajtra chcem obvolať a poslať poďakovanie za dary. Bolo nás síce málo- 26 a po 24 hod. iba 20 ale tancovalo sa vkuse až do 5:30 aj DJ bol prekvapený že na to že nás je málo sme boli non stop na parkete. Bolo naozaj super. Drahý je veľmi milý a pozorný
Odpovedať
Článok sa načítava...
luciq..tak jak jste oslavili 1.měsíc? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pridavam k srdecnym gratulaciam.... krasne fotky tie co pribudli :-) habbibi som videla na FB novu profilovku....naaaaaadhernaaaaa kraasna nevesta! fakt kocka ako z casaku! a so zachovanim konverzacie vrelo suhlasim :-)
Odpovedať
Ahojky! Ja mam ted fakt trochu problem se sem dostat, tak mam pocit, ze ztracim prehled :-( Dívala jsem se na fotky habi, kadan jste fakt kocky!!! Nadherne nadherne nevesty!!! Ja jsem z mych fotek trochu zklamana - behem cele me svatby jsem porad poslouchala nadherna slova o tom, jaka jsem krasna nevesta a najednou na fotkach - videt kruh, shrnuta vysivka, privesek nakrivo... :-| a nas fotograf nemel vubec umeleckeho ducha. fotky jsou hezke, ale takove... normalni... jesteze jsem si tam par veci navymyslela... asi jsem zhledla moc krasnych fotek tu, memu drahemu se fotky libi moc... jak bude mozne, alespon neco sem vlozim. Po svatbe jsem "odtajnila" - ze tu chodim na diskusi a muj drahy pochopil, ze to melo dost vyhod ;o) Trebas jiz zminena inspirace a rady porady ;-) jeee jeste market - tez krasna nevesta - supr fotky!!! ;-) jinak jsem tez pro zachovani konverzace a jeste moc moc gratuluju novym novomanzelkam a preju hlavne lasku a trpelivost!!! :-D my jsme byli varovani, ze se budeme ze zacatku strasne nesnaset, tak cekame, kdy to prijde, zatim nic... =-) :-D zatim jsme ve svem prechodnem bytecku jako v raji... x-) x-)
Odpovedať
kadan tez mame same kladne ohlasy - od mladych i starsich i starych ;-) Strasne me to tesi!!! Moc jsem chtela, aby na moji svatbu byly krasne vzpominky - nejen pro me, ale i pro me blizke... Tak jsem rada, ze to tez vyslo vam!!! my byli "uz" o pul 4 doma... tez se libily a stale jsou obdivovany nase prstynky, taky radost, kdyz jsme si je sami "vymysleli" :-) takze zklamani na me strane "pouze" z fotek... tezko rict, jestli na nich tolik zavisi - sice jakoby ne, na druhou stranu je to to, co nam zbyde, co budeme ukazovat, u ceho budeme vzpominat... :-|
Odpovedať
Jo jeste jedna vec - nevite, jak tu funguje ten bazar? Chtela bych prodat nahrdelnik s naramkem a nausnicema, pradlo, co jsem nevyuzila, jak to tam dam snad nejak zjistim, ale jaka jsou pak pravidla/podminky - jak se resi placeni? prece malokdy to jde "z ruky do ruky" a nemuzu po nikom chtit, aby mi poslal penize, ze ja mu PAK poslu zbozi. Na druhou stranu prece nekomu neposlu balicek s tim, ze mi jej PAK proplati... Kdo ma jake zaruky? Nemam zadnou zkusenost... Díííííííííííííííííííííky mooooooooooooooooc!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
maaari posli na dobierku, ak nieco predas, to je najistejsie, na poste ti daju na to specialny sek, a pri preberani balika dotycny bude musiet zaplatit, inak mu ho nevydaju. Peniaze ti pridu potompostovou poukazkou opat na tvoju postu. A nebud smutna z fotiek, ja som mala tiez kopu napadov, inspiracii odtialto ake fotky urobit a kopu sme nespravili, este fotky nemame, cakame na fotografa tak som zvedava ako nam vysli. Baby ako dlho ste cakali na vase fotky? Ja uz vyse dvoch tyzdnov, uz som nedockavaaaa :-) ale fot. povedal, ze to moze trvat cca 2-3 tyzdne, podla toho kolko ma prace.
Odpovedať
habibi i kadan, máte krásné fotky, moc vám to slušelo:) maari, kdy budou nějaké tvoje? jinak jak funguje bazar, to netuším:) šperky si určitě nechám. zrovna včera jsme byli v divadle, tak jsem si je vzala a byl to moc pěkný pocit:)
Odpovedať
jo a jinak taky hlasuju za zachování diskuze:) jak už psala bosacka, je tohle moc fajn skupinka, která se nijak neuráží, poradí, podpoří... takže diskutujme dál:)
Odpovedať
jdu za chvíli na manikúru: normálně si nechávám lakovat nehty běžným lakem, ale zrovna před svatbou byla moje manikérka pryč... takže jsem šla k jiné a ta mi na nehty dala nějaký gel místo laku.. a jediný způsob, jak to sundat, je to obrousit... tak se trochu bojím o své jinak hezké přírodní nehty... tohle vědět, tak jsem jí nenechala to dělat :-| Sice pravda, že to vypadalo na svatbu hezky a docela dlouho to vydrželo, ale to by lak zvládl taky...
Odpovedať
Profilova fotka
market, tiež idem dnes na manikúru, ale ja mám žial umelé nechty, pretože moje niesu tak pevné, aby boli stále pekné a dosť sa mi lámu, preto som šla radšej do akrylu. Už v minulosti som mala také nechty asi jeden rok a teraz som si kvoli svadbe dala zas, ale nechám si to aspoň na čas. Manžel (stále mi to znie čudne) si ich veľmi pochvaluje, keď ho škrabkám a to o nich nechcel ani počuť :-) maarii, tak sa poponáhľaj a daj sem aspoň nejaké fotky ;-) Čo sa týka predávania, tak tiež si myslím tak, ako napísala zuzika, na dobierku. Tak som v tomto bazáre aj nakúpila, ale žial nikdy som nič neinzerovala, takže v tomto ti poradiť neviem. Skús napísať adminovi. zuzi, ver mi, že na tvoje fotky som aj ja zvedavá ;-) Čo sa týka doby dodania fotiek, tak to bolo hneď na druhý deň, pretože sme si od každého hneď stiahli fotky, zhromaždili a teraz už len čakáme, kedy nám ich fotografka poupravuje. Posiela mi ich tak po jednom a radíme sa, že ako ich ešte upraviť a čo si predstavujem. Rada by som si ich poupravovala aj sama (som nedočkavá), ale nemám na to vhodný program :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, čo noviny mali úspech? My sme tie naše dali do každej izby. Všetci boli milo prekvapení a nik nechápal, že ako sme sa ocitli v novinách v ich izbe :-D Dali sme ich tam totiž v deň pred svaadbou, keď sme robili výzdobu.
Odpovedať
vrabciak, hned ako budeme fotky mat, zopar sem dam ;-) uz som manzela presvedcila...snad... :-D inak aj ja som za, aby tato tema pokracovala :-) naozaj je to jedna z mala, kde si vieme poradit, popisat co kde ako, v niektorych temach sa hadaju, osocuju sa...aj ked sem nechodim az tak casto, nemam tolko casu ale snazim sa vzdy docitat co ste popisali :-) co sa tyka nechtov, ja mam gelove, moje sa mi lamu a vzdy je kazdy inej dlzky, tak som sa dala na gelove, vyhovuje mi, ze s tym nemusim nic robit, raz za 5tyzdnov skocim na dorabku a nechty su pekne, upravene, netreba ich lakovat, pilnikovat...
Odpovedať
Tak já mám nehty vlastní..dlouhé.. občas (jako třeba minulý týden, neměla jsem čas se o ně starat..) mi začnou vadit, tak jdou na krátko..a pak zas dorostou.. I krátké můžou být hezké (akorát teda jak teď na ně nejsem zvyklá pozoruju, jak za ně leze špína..to u dlouhých není.. ]-( ) Jinak já si šperky nechala..nebyly moc drahé, abych se jich potřebovala zbavit..a snad je využiju..(korunku teda asi ne..:-D ) Dneska se mi podažila super věc! Jak mám v albu stříbrné botky z příprav na svatbu, tak jsem je nakonec vůcec neměla..(měli poslední 37..a já mám zkrátka 38..ale když se mi tak líbily! A pak jsem si koupila jiné..) a dneska jsem ty stříbrné zkusila vzít do toho obchodu..a paní byla moc ochotná a mohla jsem si za ně vybrat něco na výměnu..:-) Tak mám hned dvoje úžasné žabky na léto..a doplnila jsem to extrazásobou silonkových ponožek..to se hodí vždycky..:-)
Odpovedať
i.sana dobry obchod s tmi botickami :-D ja nebudem sperky tiez predavat, v lete ideme kamaratovi na svadbu, tak to vyuzijem, asi dokonca aj popolnocne saty si obleciem, aspon nebudu v skrini :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak nestihla som noviny dorobiť takže sa nepoužili. Máme vo firme trošku zmeny takže som si musela svadbu riešiť sama, celú výzdobu, stoly, inventár, jedlo......proste bolo to na prášky. Nestihli sme dať na stôl ani menovky takže si každý sadol tam kam chcel. Akurát som sedela so svokričkou a tiež si hostinu vychvalovala tak som veľmi šťastná. i.sana super obchod ja som tiež uvažovala nad predajom vecí ktoré už nebudem potrebovať. Popolnočné sandálky som mala iba na náš tanec čiže cca 5 minút, šaty som tiež vôbec nemala bude mi ľúto predať niektoré veci no dajú sa využiť lepšie než by mali vysieť niekoľko rokov v skrini. na manikúru pôjdem asi na budúci týždeň
Odpovedať
Profilova fotka
a inac nevieme niekto co je s marianinkou?
Odpovedať
lubi, ja na nu myslim uz velmi dlho..... =-) =-) nemate na nu kontakt na fb? inak baby, mne je teraz tak fajn....uplne sa mi po svadbe vycistila hlava, nic neriesim, o nic sa nestaram, venujem vsetok cas len a len dcerke, posledne tyzdne pred svadbou som ju zanedbavala kvoli pripravam, teraz si to vychutnavam, varime, pecieme, hrame sa.... x-) aj drahy mi hovori, ze vyzeram lepsie, nie ustarane,aj spim lepsie, super, paci sa mi toto bezprolemove obdobie... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Já se po svatbě taky neskutečně uvolnila..usmívala se spokojeně..i kamoška mi říkala, že vypadám nějak líp..že mi to manželství svědčí..:-D Teď už je to ve starých kolejích..spousta nových starostí, v práci se finišuje,takže honička.. Ale už jenom 4 týdny a volno!!!!! x-) x-) x-) V úterý jsme měli měsíční "výročí", tak jsem mému drahému upekla jeho oblíbený extrasuper čokoládový zákusek..(byl podle receptu z časopisu, který jsem ale asi omylem vyhodila, takže jsem si napsala do redakce toho časopisu a oni mi ho poslali!!!! :-) ) Manžel přijel večer domů z práce a byl úplně nadšený..a já nedostala nic..ani mu to není blbé.. :-( Tak si musím postěžovat aspoň vám.. :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?