Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chceme - ze sa pytas... :-D
Odpovedať
Zdravím holky.. Tak máme květen za sebou..dlouhý měsíc.. Bosacka, v úterý už budemem mít 1-měsíční výročí..:-D Tento týden chaos..nestíhala jsem absolutně nic..byly u nás maturity.. Teď se snad už zapojím do konverzací..:-) Gratuluju všem našim posledním nevěstám! :-) Jinak teď nemůžu usnout..nechci vidět ráno to vstátání v 5..:-p
Odpovedať
tak náš fotograf musel o siedmej vecer odist, lebo dostal, citujem.........sracku...... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
habi, snad ne z dortu! :-D
Odpovedať
k tomu sa nedostal...... nestihol...... ale uz na fotení v meste prestupoval z nohy na nohu..... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
chudák..ale hlavně že vás odfotil.. Já sama měla ze zažívacích potíží strach..v těch šatech..to by byla sranda..:-D Bych si pořídila plenku asi..:-D Kdy budou fotky???
Odpovedať
fotky neviem kedy budu, zajtra by mal poslat nejaku malu ochutnavku, zvysok ked ho to prejde, povedali sme mu, nech sa da hlavne dokopy, fotky pockaju.... :-D my sme mali s drahym cely denparadnu naladu, moja mama nam supla obom Lexaurin, tak stres opadol..... :-N som fakt zvedava na fotky, najlepsie bolo, ked si nas fotili turisti ale hlavne japonci, ti sa tak tesiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii........ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habi - to je dobreee :-D snad fotky budu pekne, aj ked preslapoval ;-) i.sana - no hej, mesiac :-) my v utorok rano ideme na svadobnu cestu, tak dufam, ze tu fotky este vsetky budu, ked sa vratim :-N (no zase az tak dlho nebudeme :-p )
Odpovedať
Tak to jsem zvědavá dvojnásob!!!! :-) Mě se líbily reakce malých holčiček..jedna utíkala za mamkou v pondělí u školy (bratra mám ve čtvrté třídě..)..a říká jí.."teto, my jsem tam byli na výletě! Ona byla jak princezna! " Tak to mě těší.. jinak mě s odstupem času mrzí, že jsem se neprošla po parku..takto mě vidělo málo turistů..:-D
Odpovedať
bosacka, kam jedete??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ha ha ha, ahojte, citam odspodu a dosla som po habibi.. aj my sme mali lexaurin :-)) coby nie. Kedze ja som tak trochu precitlivela a drahy zasa hrozny tremista a akoze vazne ide odpadnut ked je stredobodom pozornosti. :-) ale perfektne to bolo, bola som uplne pri zmysloch, a obrad som si cely uvedomovala v pohode. habibi blahozelam aj ostatnym poslednym majovkam :-)) jedna posledna majovka tu, konecne to mame za sebou...
Odpovedať
nas cakaju dve svadobne cesty v priebehu dvoch mesiacov...... tak sa tesime.... :-D moja sestricka nam kupila 5 dni v hoteli Permon v Tatrach bez dcerky a rodinní kamarati nas posielaju na 12 dni na Sardiniu, aj s dcerkou....... super darceky, oni vedia ze oddych potrebujeme ako sol....... kadan sa este neozvala? no a stale nerozumiem, co je s marianinkou....... =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte kočenky Oneskorene sa hlási mladá pani. BOLO SUUUUPERRRRRRR
Odpovedať
Profilova fotka
Posledné májovky, vitajte v kolónke vydatá/ženatý. Prajem vám, aby ste v tomto stave prežívali šťastné dni plné lásky minimálne tak, ako to bolo vo váš svadobný deň. Nezabudnite, že sme všetky zvedavé a tešíme sa na vašu fotodokumentáciu ;-) Myslela som na vás, mám radosť z pekného počasia, dúfam, že to dobre dopadlo. habi, tak to chudák kameraman, aspoň budete mať o zážitok viac :-D Určite vám do tej doby stihol spraviť pekné fotky. lucsinka, myslím, že sa z toho ešte bude dať niečo spraviť, aj keď to nebude také, ako máš ty. Fotografka mi tú fotku spravila čierno bielu vytieňovanú a tie kvietky budú farebné, tak to snáď bude dobre vyzerať vo finále. fotografov :-. no páni, možno to nieje zlý nápad, viac hláv, viac dobrých nápadov na foto. Nás vobec nik nenastavoval, nastavovali sme sa samy a veľa záberov, čo som chcela nemáme :-( . Chcela som aj všetkých svadobčanov do tvaru srdca, alebo s každou rodinkou zvlášť, ale po sobáši už bolo chladnejšie, deti boli hladné, tak sa nikomu nehcelo fotiť :-(
Odpovedať
Profilova fotka
sisa super fotečky
Odpovedať
Profilova fotka
no tak kadan, preháňaj, preháňaj... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) lucique, prepáč furt ti dokomolím meno. Aj do albumu som napísala bosáčku a nie teba
Odpovedať
ahojte!!! svatba byla supeeeeeeeeer, vsechno (az na par blbosti) skvele vyslo a leccos jeste lepe, nez jsme cekali!!!!!!!!!!!! oba dva jsme si to uzili a tez svatebcani - sbirame kladne reference od starsich i mladsich svatebcanu - zda se, ze uprimne ;-) jinak nestihnu nic precist - nemame v nasem novem net :-( ted jsem u rodicu meho MANZELA :-D brzo snad prectu vase piiiisaaaaaniiiii a tez se trochu pouuuucastnim diskuse ;-) ted jdeme nakupovat vesak na rucniky stojanek na kartacky, odpadkovy kos a podobne "zbytecnosti" 8-) jeste neco - strasne dekuju za rady porady doporuceni a inspiraci... tez diky vam a vasim zkusenostem vse tak skvele vyslo x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii, kadan - gratulujem a tesim x-) x-) x-) kadan - prva fotka vyzera slubne, cakame na dalsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a zabudla som... neviem, ci sa tu este zajo ukaze, ale dnes dala na FB nadherne fotky :-) i.sana - ideme do rakuska, do Alp... dufam ze nezmrzneme (balim zimne veci, ktore uz boli odlozene :-| )... ale aj tak planujem, ze budeme hlavne lenosit a trochu chodit po prirode ;-)
Odpovedať
Ahojte, hlásím návrat z naší první svatební cesty:) Byli jsme v Tatrách a navzdory nepřízni počasí to bylo super:) Jaké jsou pocity čerstvě vdaných?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak já se taky hlásím, že svatba dopadla dobře... moc jsem sem nechodila, ale co jsem potřebovala, tak jste mi poradily - děkuji! Jinak jsem se nejvíc obávala počasí a to dopadlo perfektně... Jak bude foto, tak ho sem dám!!!
Odpovedať
Profilova fotka
kocky... chcela som Vam vsetkym napisat - ste uzasne! citila som sa v tejto teme velmi dobre, stala sa mojou "domovskou". ked som citala niektore ine temy, obcas sa tam objavilo nejake rypanie, nedorozumenia, skoro az urazky a tu nic take... podla mna tu bola velmi prijemna atmosfera plna akceptacie a podpory, a za to mozete vsetky tie, ktore ste sem prispievali - DAKUJEM ;-)
Odpovedať
gratulujem dalsim cerstvym novomanzelkam x-) x-) x-) aj ja chcem vidiet fotky na fb :-( a ake dakujem? este sa nepochvalili ostatne s fotkami :-) cakam x-) x-) x-) inak musim len suhlasit - bolo mi tu s vami velmi dobre x-)
Odpovedať
ahojte. nakukam..asi zo zvyku. :) tak poslednym majovkam vela stastia v manzelstve x-) a teda nielen im, ale vsetkym babam ktore sme sa tu stretli. A nech majove povery na nas neplatia :-p jo, na fb som dala konecne neake fotky, kazdy sa uz pytal, ze kdy budu, kedy budu..lenn nas to neako netrapilo. doma som ich mala vyse tyzdna, kym som sa k nim dostala ich pozriet :-N
Odpovedať
vložila som nejaké fotky..... ;-)
Odpovedať
habibi, jedním slovem nádhera:)
Odpovedať
tak jsem konečně taky přidala fotky:)
Odpovedať
Profilova fotka
market, habibi ste krásne, veľmi vám to pristalo vlastne sme boli všetky nádherné nevesty, som rada že sme nedali na májové povery a zvládi sme to bravúrne.
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mať fotky asi tak o 3 týždne, fotograf má toho veľa a nechce to odfláknuť. Aj keď do 13-tej boli riadne stresy kôli hostine / kolega nemohol prísť a starať sa o prípravu sály/ na fotení to už bolo super a neskôr ešte lepšie. Nemám pocit že to prešlo až tak rýchlo, skôr by som povedala že to trvalo tak akurát, snažili sme si to všetko poriadne užiť. Naozaj ten stres pred nestojí za to. Nestihli sme založiť ani menovky na stoly, nevadí každý si sadol vedľa toho koho chcel- našťastie ženích nerozmýšlal kam si sadne :-D bolo mi s vami tiež super :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?