Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
lucsynka, radusiq gratuluju!!!!!!!!! jsem rada, ze vyslo!!!! tesim se na fotecky!!! bosacka, i.sana - mate krasne fotky, kde jste nadherne nevesty princezny, moc vam to tam slusi a moc vam to slusi tez s zenichama!!! ze se nepovedla nejaka vase "vysnena" fotka - to se stane... uz ted mam obavy z naseho foceni po tej strance, co jste psaly vy - ze vam nesedlo. jestli nekdo kritizuje vase fotky - tak na to kaslete. hlavne, ze se libi vam a ze vam to tam slusi. ja vzdycky rikam memu milemu, ktery ma oba rodice akademicke umelce - mne je jedno, jestli to ma umeleckou uroven nebo ne - hlavne, ze se mi to libi!!! kdyz by byla aj ta uroven - tak to je samo lepsi - ale kdyz volit mezi tim - co se mi libi a nema "umeleckou" uroven a mezi tim, co sice "ma umeleckou uroven", ale nelibi se mi - chci vzdy to - co se mi libi!!! A fotky at kritizuje ten, koho se ptate a ne nejakej jouda z balikova, ktery se ani vyjadrovat neumi... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii - si zlata... mne nikto foto nekritizoval - asi sa neodvazil :-D ale nejde o kritiku niekoho... mne sa fotky pacia, len ma potom napadali zabery, ktore mohli byt a neboli... a ono sa to uz neda inokedy dofotit :-D ale to nevadi - to len tak obcas cloveku beha po rozume. urcite budete mat aj vy krasne fotecky a podla pripravneho albumu budes krasna nevesta x-) od jednej spoluziacky som mala pozicane DVD a jej mamina mi vravela, ze maju krasne fotky, ale ze su az moc umelecke a nenasla ani jeden zaber taky, ze stoja vedla seba a pozeraju rovno :-)
Odpovedať
bosacka - urco diky za tip!!! proste mit nejakou, kde oba stojime a jsme dobre videt - budu si takovou prat x-)
Odpovedať
a jaky mate ten vas zivot novomanzelsky? ja byla varovana - ze se budeme s novomanzelem nejdriv mooooc nesnaset... ale ja si samozrejme myslim - ze my ne, ze budeme v poho... ]-( :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii - my sme spolu uz rok byvali... som cakala, ze ci sa nieco zmeni... a okrem prveho tyzdna, co sme boli k sebe kusok pozornejsi je uz vsetko uplne po starom - takze ok :-D
Odpovedať
ahojte, lucsynka, radusik, srdecne gratulujem x-) x-) x-) a tesim sa na fotky :-) i.sana, kasli na neho. bude to nejaky foto-amater bez prace, ktory si neviemco dokazuje ]-( 8-( maaariii, my spolu zijeme tri roky, takze zmena ziadna :-N akurat sa stale smejeme na tom, ked si povieme - muz moj/zena moja - manzel moj/manzelka moja :-D pripada mi to take divne po rokoch :-p
Odpovedať
holky dík..taky jsem si říkala, jestli jsem snad nějakému "odborníkovi" psala, aby mi ohodnotil fotky!..a kdo má vůbec právo něco takového dělat..každý máme jiný vkus..nám se naše fotky líbí.. a fotky té druhé mladé paní jsem obdivovala ještě dřív, než jsem si všimla, že tam má taky takovou supergratulaci..takže to nestojí za to být naštvaná..;-) Možná mě teď i mrzí, že jsem tam něco hezkého tomu suverénovi neodepsala..:-D Beztak si léčí mindráky..proč jinak by se na ty fotky díval..;-) Když se mi něco nelíbí, tak se na to nedívám..;-) Na anketní otázku (kterou slyšíme ze všech stran i z okolí), jak se nám změnil život po svatbě :-), odpovídám že nijak..:-) Spolu žijeme už dloooouho, sami bydlíme 3 roky..:-) A ani není čas na nějaké změny..vidíme se chvilku ráno, pak večer.. Jen se teda doma taky neskutečně bavíme tím, že si říkáme manžel-manželka..:-D A pozitivní změna je ta, že už nemusíme o víkendech chystat svatbu a můžeme se věnovat jeden druhému! :-)
Odpovedať
Holky diky za odpovedi na "anketni" otazku... :-) my jsme ted s milym v takovem uzasne zamilovanem obdobi, je ke mne strasne nezny a rika velka slova... bydlet spolu zacneme po svatbe - dokonce se po svatebnim veseli nechame odvezt do naseho noveho bydliste... abysme byli v poho, doma... ted si tam jen pomalicku vozime veci. Takze u nas to bude zmena brutalni! Dnes rano to na me nejak padlo - svatba a veci kolem - a byla jsem najednou uplno nervozni... :-( :-( :-( tak doufam, ze to prejde...
Odpovedať
Profilova fotka
lucique: rymy jsem se netbavila a navic se pridal i kasel, a oboje se me drzi doted ]-( Ale budr krasna fotka - "dojata" nevesta" - pri obradu jsem musela smrkat a pani fotografka si to nemohla nechat ujit, taxem zvedala, jak to bude na fotce vypadat.. :-D Uz aby ty fotky byly.. My jich budeme mit hodne - od fotacky, od bratka a jeste manzelove sestry, tak snad budou aspon nektere v pohode.. :-N :-D Jinak odpoved na " anketu " my jsme se sestehovali hned po svatbe - jsem tu naporad od svatebni noci a tred jen stehuju, uklizim, prerovnavam.. Jinak zatim se mi zda, ze se nic na nasem vztahu nezmenilo, protoze i pred tim to bylo super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiež veľmi zvedavá ako to bude po svadbe. Bývame spolu 2 roky, myslím že sa nič moc nezmení. Teraz máme trošku bojové obdobie, nie až tak romantické ale myslím že je to iba malá nervozita lebo chceme aby bolo všetko super. kočky ak sa fotky páčia vám tak nie je čo riešiť to je hlavné, fotky ktoré som zatiaľ vo vašich albumoch videla boli prekrásne ;-)
Odpovedať
My se před svatbou taky pěkně rozkamarádili..:-D Né, až tak silné to nebylo..ale pár výměn názorů jo..to je snad normální..:-) Teď bych řekla, že je to ještě lepší..;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Za sebe musím říct, že svatba pro nás znamenala mnohem menší změnu než společné bydlení a samozřejmě narození naší holčičky, to nás dalo dohromady hodně a ověřila jsem si, že to je ten pravý x-) Svatba byla spíš formalita, sice krásná, ale nikam dál nás to už neposunulo..jen trošičku ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, ospravedlňujem sa vám, za neodpisovanie, nejak som doma po svadbe nestíhala :-( Ďakujem vám veľmi pekne za priania a idem si prečítať čo ste popísali :-) hádam to všetko stihnem prečítať
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak, bola si naaadherna nevesticka...
Odpovedať
Profilova fotka
u nas sa toho tiez vela nezmenilo, uz spolu zijeme par rockov. Mozno jedna vec - viac hovorime o detoch, o tom, kde sa usadime a pod.
Odpovedať
u nas bola svadba tiez len formalita, ktoru potrebujeme, aby sme mohli cerpat vyhody od statu ]-( inak by sme este boli pockali, kym nezacneme stavat chalupu. to by bolo aj tak v priebehu tohto roka. inak k tym najkrajsim chvilkam - svadba bola pekna, ale akosi ma to uz nevie tak nadchnut a dojat, ked som zazila narodenie svojich deti x-) to boli pre mna najkrajsie dni mojho zivota x-) x-) x-) a potom take ako ked mi prvykrat povedali mama, prve usmevy, prve krocky... svadba bola pre mna oproti tymto chvilam uplne nic :-p mozno preto sa ma holka najskor vydat, aby si to inak vychutnala :-N
Odpovedať
caute koceny..... :-D Boooooze, ja mam taku zaludocnu nervozitu, ze dovidenia.... no a k tomu nocne mory spojene so svadbou, kde odpadavam, nic nevychadza, zenich nepride a tak.... :-D :-p hlasim, ze mame potvrdeneho DJ, kameramana, dohodnuty harmonogram s fotografom, vizazistkou, hotove menu, vsetko nakupene, zaplatena zaloha za kolace, zabezpecene menovky a ine detaily na stoly,alkohol nakupeny, kyticu drahy objednal, kvetinovu vyzdobu do miestnosti tiez.... zajtra posledna nauka, nafarbit vlasy, urobit nechty, vyskusat svadobne a popolnocne saty a ideme na to.... tolko som nevyriesila za pol roka ako za par dni teraz.... :-D :-D :-D :-D babulky, zavidim vam, ze mate uz po tom, ja chcem, nech je uz sobota rano, nechsa to uz zacne..... vydatym zienkam blahozelam, vsetky ste boli paradne nevesty, mozete byt na seba pysne, dobre ste to zvladli.... x-) x-) x-) no a k ankete: u nas sa po svadbe nic nezmeni, dufam.... :-N zijeme spolu 5 rokov, vychovavame dve deti, takze sme zohrati tim..... :-D :-D uz nam zacinaju chodit blahozelania, to je super pocit, ja sa fakt vydavam!!!!! :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
habibi..se stejně musí dělat všechno na poslední chvíli..a vždycky bude den dva chybět..:-) Ale je vidět, že to máš perfektně ošéfované..noční můry už nebudou..:-) sisa..luciq.. Jsem ráda, že mi potvrzujete to, co si myslím.. Že mnohem závažnější krok v životě je miít dítě..a svatba je spíš o pocitu "jistoty"..i když bláhovém..:-) Proto se divím, že mi někdo řekne, že se vdávat nebo ženit nechce, ale dítě jo..klidně.. vždyť je to závazek na celý život!!! Já to teda beru postupně..postaru..A snad se někdy dočkám toho ještě krásnějšího..;-)
Odpovedať
Ahoj kočky:) Tak náš sobotní zážitek byl úžasný: krásná, romantická a dojemná svatba:) A asi nejhezčí bylo, že přítel nakonec spontánně pronesl svatební slib při výměně prstýnků. Napřed jsme slib plánovali, ale pak jsme od toho ustoupili... Jemu se do toho moc nechtělo a já jsem si říkala, že je to vlastně dost osobní a říkat to tam nějak nahlas... Takže dva dny před svatbou padlo definitivní "ne" svatebnímu slibu... No a pak přišlo při obřadu na prstýnky, a ještě než mi ho navlékl na prst, tak se ke mně otočil, oslovil mě a řekl, že mi slibuje, že mě bude ctít a milovat do konce života.... Skoro jsem se dojetím rozbrečela, tím spíš, když jsem mu vzápětí slibovala to samé a taky že budu dobrou maminkou našim dětem... Prostě romatika neskutečná, červená knihovna jak když vyšije:-D
Odpovedať
Profilova fotka
market...jeeej, to muselo byt fakt romanticke ;-) ...my sme sa brali v kostole a zhruba sme vedeli, co sa bude kedy odohravat, slub je presne formulovany, neviem, co by bolo, keby som si ho doplnila, zmenila, ale aj tak sme to mali pekne, slub som sa radsej naucila, aby som ho nemusela cital, ale povedat manzelovi do oci...sa zo mna smiali, ze som bola nabiflena :-D
Odpovedať
ahoj babky nevie niekto kontakt na slupinu MEDIUM z ČIRČA sury to ddakujem mamina85
Odpovedať
Profilova fotka
market82,tinka1003 : u nas to bylo se slibem tak, ze manzel ho rekl cely sam, mel ho nauceny a me ho musel knez predrikavat, predtim jsem ho slysela jen jednou a jinak nebyl absolutne cas na to,abych se ho naucila.. A kdyz jsem potom rikala manzelovi, ze jsem si pripadala hloupe, ze on ho umel a ja ne, tak mi rek, ze chtel, abych videla, jak mu na me zalezi.. a na moje namitky, ze jsem vypadala hloupe, ze je to jako by me na nem nezalezelo, tak odpovedel, ze si ostatni mysleli, ze jsem nervozni nevesta.. :-| :-D
Odpovedať
Profilova fotka
market - gratulujem, super ze vam to tak pekne vyslo... to musela byt vazne romantika... cakame fotecky :-D
Odpovedať
market, že smekám před manželem.. U nás to bylo to první, na co se můj drahý ptal.."A sliby si nebudem říkat, že ne.." :-D lucsy, no klasika chlap..musel být lepší..:-D A jak je, novomanželky??? :-) Už zbývá poslední víkend jenom..téééda..to to uteklo..
Odpovedať
Ahojky jen rychle - precetla jsem vse, co jste napsaly!!! Opravdu zajimave - o zmene po svatbe, o slibu... my se bereme tez v kostele a slib se ucim nazpamet. Dnes jsme si vybrali cteni a evangelium, postupne domlouvame s varhanici a houslistkou - co maji hrat. Tez budou zitra prstynky - tak jsem zvedava - co zlata na nich padlo... :-. Jinak jde vse docela v poho, jen se bojim, jak budou vypadat saty po zkraceni... A myslela jsem, ze zenich zakryje brisko vestickou a on se nejak neshodl s obsluhou v salonu - toz mit vesticku nebude... budu ho nutit mit dlouho sako... on se nenecha, jak ho znam... 8-( jeste nemam domluveny pentle na auto - to jste zarizovaly jak? daly nekomu na starost? v kostele svedci sedeli za vama nebo vedle nebo jak? my to dnes meli rozhodnout, nekonec padlo, ze budou sedet jakoze za nama trochu bokem, aby bylo jasne, kdoze je tam hlavni - to me sice nepresvedcilo - az to, ze jsou pak "lepsi" fotky... :-D pry... ale jeste muzeme zmenit. pocasi je tu srandovni - chvili slunicko a hic, pak slejvak, pak bourka, pak vitr, pak zas slunko :-S zatim se mejte krasne, zase se tu objevim ;-) Diky!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak som vás nejak dočítala a veru mala som čo robiť :-) , ale je to fain, že sa tu stretávame. Aspoň to tu žije :-) kadan, ten účes 3 je super a hodí sa ti. Nehnevaj sa, ale účes od maminky sa mi nepáči. čo sa týka fotiek, tak sme tiež nestihli všetko, čo som chcela. Som na tom asi tak ako bosáčka. tiež ma nič nenapadalo, dokonca ani fotka, ktorou som sa nechala inšpirovť od lucique nedopadla tak, ako som chcela. Veď uvidíme, keď nám fotky upraví fotografka. Tie čo mám v albume sú bez akejkoľvek úpravy, tak dúfam, že ešte dostanú lepší šmrnc. Inak vložila som do prípravných albumov nejaké fotečky a do albumu dobroty som vložila torty, čo boli na svadbe. odpoveď na anketnú otázku je aj u nás "bez zmeny" viac ako dva roky spolu žijeme, takže okrem zmeny mojho mena sa nič nedeje. Vlastne deje: menia sa anketné otázky z "Kedy bude svadba?" "Už máte všetko vybavené?" "Musíte sa brať?" na "Ako bolo na svadbe?" "čo sa zmenilo po svadbe?" "Kedy budete mať bábo?" ľudia sa asi furt musia pýtať nejaké otázky na ktoré v podstate ani nečakajú odpoveď. Vadí mi to, keď sa ma to niekto opýta len preto, lebo sa ma nemá na čo spýtať :-| Ten sľub znie romanticky. My sme mali civilný sobáš a stále sme si vymieňali pohľady a žmurkali na seba. Večer pred svadbou som napísala na takú kartičku ozdobnú svoje vyznanie lásky a vo svadobný večer som to už svojmu manželovi na izbe darovala. Taký bol zlatý, aj predvčerom mi to pripomenul, že sa mu to páčilo. na osloveniach manžel/ka sa tiež zabávame. Už som ho dva krát spomenula ako manžela na úradoch :-)
Odpovedať
ahojte babule, som tu len na skok.... mala je chora, dost silno, berie antibi, dufam, ze do svadby bude ok, inak neviem s kym ju necham doma.... vystrie ma.......... 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
habi, na teba sa tá smola doslova lepí :-| neboj za tri dni sa dá choroba vyležať, hlavne nech veľa pije a prejde to, uvidíš. Budem vám držať palce.
Odpovedať
Profilova fotka
market to bolo super že ťa takto milo prekvapil vrabciak nehnevám sa ani mne sa až tak nepáčil, radosť jej však musím spraviť prosím nezabudni ma mňa s tým emailom ďakujem ;-) habi dúfam že sa malá zotaví a bude všetko ok
Odpovedať
Profilova fotka
drahý je posledný deň veľmi milý asi mu to dochádza :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?