Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vrabciak - boles po porode zavisi od toho, kolko ta nastrihnu. mamicku co bola so mnou na izbe nestihli nastrihnut a dost sa roztrhla, tak ju to dost bolelo... a jedna moja znama, co rodila par dni po mne uz v den porodu sedela s usmevom (ze mala iba mallicky nastrih). dobre je aspon mesiac pred porodom masirovat hradzu. ja som mala nakoniec cisarsky, a to sa tiez spaja s bolestami... paradoxne som si na 3. den po porode uvedomila, ze napriek rezaniu sa zohybam ovela lahsie, ako s velkym bruchom :-) ja som mala problem hlavne posadit sa z lahu, postavit sa z postele... @penn - som aj na konikovi, skor citam a kukam bazar... tam som nejak nenatrafila na taku super partiu, ako sa vytvorila tu ;-) k nevolnostiam - ja som velmi nemala, iba ma prepadal vlci hlad vzdy asi 2 hodiny od posledneho jedla, bez ohladu na to, kolko som zjedla :-D ... no a ked som nic nezjedla, vtedy mi byvalo trochu zle. tak som preventivne stale nosila nieco na zahryznutie (napr. sme boli kamaratom na svadbe a ja som sa najedla pred odchodom na obrad a chrumala piskoty pocas presunu z obradu na hostinu :-D ...esteze ma nikto nevidel, kedze este nikto nevedel, ze som tehu)
Odpovedať
Profilova fotka
@maaariii - ten posledny mesiac, co som uz bola doma, som mala uzasny pocit slobody - napriek obmedzeniu kvoli brusku som mala pocit, ze mozem "vsetko" a nemusim nic, uz odo mna nikto nic zasadne neocakaval @vrabciak @market82 - este to ma napadlo, ze na predporodnim kurze nam vravela, ze kadeco nas moze bolliet, aj vseliako mozme brucho citit, ale ze treba davat pozor, ak je to take, ako menstruacne bolesti... a ze take su aj pred porodom mna asi 3 tyzdne ku koncu tehu strasne bolel pravy bedrovy klb - normalne som krivala a zvazovala kazdy krok navyse... potom to preslo
Odpovedať
Ahojky! Jj, bolesti v podbrisku jsem mivala od začátku a zas se objevují. Ale u mě ne nijak zle. Prvních asi 5 měsíců jsem jedla směle, co se dalo, pak - když se mi blížil test na cukrovku, jsem si uvědomila, že jím moc moc sladkého, tak jsem se to zase snažila tlumit a to zobání - měnit některý sladký třeba za tyčinky a víc ovoce (i když to je sladký taky...). Ze začátku fakt v poho, jen jak jsem šla na tu cukrovku - na zátěžový test... Bylo zajímavé - že jsem si na to nesladké brzy zvykla a pak ani neměla chutě :-p vrabciak - to k sedi k tvemu jmenu tu - furt neco zobat :-D :-D :-D dobre delas - podle toho, ze pises - ze ti to zabira 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ženušky moje zlaté, ďakujem Vám ;-) bosi, to roztrhnutie vobec neznie lákavo :-p To muselo bolieť ako prasa. Ďakujem za radu ohladne masírovania. Snáď to dovtedy nezabudnem.Počula som, že cisársky sa horšie hojí a viac to bolí :-( Kamoška tiež rodila cisárom a vraj ešte týždeň po prepustení bola taká ubolená. penn, si ma potešila, že tie bolesti sú podobné menštruačným. To zvládnem :-) Vlastne pre bábo zvládnem všetko na svete :-) . O tie stehy sa treba aj nejak starať? Myslím kvoli hojeniu potierať harmančekom, alebo niečim? V živote som nemala nič šité, ale myslím si že obzvlášť otak chúlostivé miesto je potrebné sa starať intenzívnejšie. Som z toho všetkého poriadne vyhúkaná. maarii, asi to budemem mať dosť podobné :-) Tiež bruško cítim, ale nieje to obzvlášť bolestivé. Teda aspoň v porovnaní s menštruačnou bolesťou.Som spokojná s tým, čo mám. Dnes to síce bolo nad záchodom, ale aj tak som rada, že to mám takéto a nie horšie. Bonbóny fungujú :) ďakujem. Zatial skúšam bon pari, ale určite vyskúšam aj medvedíkov. Jojo jahůdky sú tiež fain ;-) Máme za sebou prvé výročie. Tie, ktoré to ešte len čaká, prajem, aby si ho užívali minimálne tak, ako my. Boli sme síce doma (kvoli počasiu), ale bolo to aj tak krásne. Ivan spravil výborný obed (síce som ho zobala, ale bol výborný) pozreli sme si svadobné dvd, dokonca som si obliekla aj svadobné prádelko a dala svadobný parfém. Ďalej si to už viete predstaviť ;-) Bolo to nádherné. Celý deň sme si tak rozprávali, že čo sme asi robili o takom čase. maarii, s tým zobaním a vrabčiakom to fakt vyšlo :-D Som si to ani neuvedomila. Často si dávam Makovec, ale na mojasvadba som sa nechala inšpirovať Edith Piaf. To je totiž moja star. Prvý tanec sme mali na jej pesničku. Vlastne naše prvé ofociálne rande bolo na film Edith Piaf.
Odpovedať
Ahojky, tak se zase hlásím - Lukášek má 3,5 kg a pásy (měří se pohyby a tep srdíčka mimika a reakce dělohy) prý mám ukázkové - jako z učebnice - jsem šťastná jak blecha a děkuju Bohu - zatím vše v pořádku!!! x-) x-) x-) vrabciak - jsem moc rada, ze se vam vyroci vydarilo!!! to muselo byt super - celý den trávit společně - tvůj manžel musí být krásně romantický... já jsem si vymyslela, co bych ráda dostala od Borise - a pak mi došlo, že nevím, co dám já jemu :-N Jo - focení se konalo 8-) takže nějaké břůškaté fotešky budou... Co byste dělaly, kdyby váš manžel chtěl fotit cizí holky - akty? Nebo vaše akty a chtěl je vystavovat? :-. :-. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@vrabciak - co viem, niektorym sa sitie hoji v pohode, niektore si robia sedave kupele (tusim aj s harmancekom). neboj sa toho dopredu, aj ked je to urcite neprijemne, zvladnes ;-) . hm, po cisarskom som mala asi tyzden problem so sadanim a vstavanim si z lahu, ale som bola prijemne prekvapena, ze po asi tyzdni som uz bola ok. to vyrocie ste museli mat krasne... ja ked si spomeniem teraz na to nase - nevyspata, strapata, miestami zufala - bolo mi uplne ukradnute nejake vyrocie. dostala som kvetinku a ja nedala nic :-| ...aj mi je to luto, prve vyrocie je len raz a ked citam ako ste si to vy pekne zariadili... ja som taka neromanticka dusa :-p @maaariii - ked som videla 3,5kg, som si myslela, ze je uz na svete :-D super, ze mas dobre vysledky a dufam, ze uvidim nejaku bruskatu foto ;-) a to s fotenim tvojho muza - no nechcela by som :-o ... neviem co by som robila, keby chcel moj robit nieco take... on si totiz do veci nenecha moc hovorit... ked som uz zacala - postazujem sa trochu nanho =-) vzdy si vlastne robil, co chce, ale nejak mi to nevadilo... teraz ho brat nahovoril, aby si kupili bicykle, tak si viete predstavit - okrem toho, ze to stalo kopu penazi (a stale cosi dokupuje), skoro kazdy den, ked pride okolo pol siestej z prace, ide sa bicyklovat, alebo nieco s bikom riesit. na jednej strane ho nechcem moc buzerovat, ale preco prave teraz? ]-( a stale ho ten jeho brat niekam vola - viac ako predtym... a ked poviem, ze sa mi to nepaci, citim sa ako ta zla, co mu nedopraje (to sice nevravi, ale mam vycitky a casto aj tak spravi po svojom)... zase aby som bola spravodliva, ked je doma, tak aj popestuje placuce dieta a naucil sa pri planovani, ze kupanie dietata ma prednost (casto kupeme chvilu potom, ako pride z prace), takze ostatni musia pockat a prisposobit sa
Odpovedať
Profilova fotka
neviem čo je to dnes s touto stránkou, ale už píšem tretí príspevok neúspešne ]-( @maaariii som moc moc rada, že je u vás všetko v poriadku a pekne rastiete. Tiež ma hneď napadlo, keď som čítala o váhe, že už máš po porode, ako to napadlo aj bosi. Čo sa týka tých fotiek, tak je to ťažké. Tvoj manžel to podľa mňa berie ako svoju prácu a umenie a nemusí ísť o nič iné. Nieje to ale príjemná predstava, že by manžel pozeral a fotil nahé kočky ;-( Asi by som tiež nebola z toho nadšená. Možno by som pri tom fotení chcela byť. Síce to znie blbo a príde mi to ako kontrola, ale predstavivosť dokáže byť šialená. Ponúkla by som sa mu ako výpomoc pri fotení. Líčenie, kulisy, osvetlenie a pod. Nedokážem sa celkom vcítiť do tvojej kože, ale asi by som najskor zareagovala takto (realita, ale može byť kludne iná). Svoje akty by som mu možno dovolila vystaviť, ak by tie akty boli fakt krásne a nebolo by tam nič konkrétne vidieť. Ludské telo je dokonalé a nádherné, pokial je šikovný fotograf, tak ide o veľmi pekné umenie. Od tvojho muža je ale pekné, že sa o tom s tebou najskor porozprával a že to nešiel robiť bez tvojho vedomia. Na bruškaté fotky sa teším ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bosacka ďakujem. Nechcem to ešte ani vobec riešiť, len sa tak sama pripravujem na tie najhoršie veci, aby som potom bola príjemne prekvapená. Radšej to zatiaľ nebudem riešiť, aby som sa nevyplašila. Z toho výročia si nič nerob, veď pekný romantický večer si možte urobiť kedykoľvek, keď budete obaja v pohode. Teraz máte doma krásny poklad a to je nad všetky romantické výročia. :-) To nové hobby tvojho muža bude asi jeho momentálne rozptýlenie. Možno si nevie nájsť svoje miesto doma, keď sa všetko točí okolo Lenky. Samú ťa doma nenecháva a vie, že máš o zábavu postarané. Oni si podľa mňa neuvedomujú, že ty si s malou stále a tiež ti dobre padne nejaké rozptýlenie, že si možeš pokecať. Neviem prečo sa to volá "materská dovolenka" keď v žiadnom prípade nejde o dovolenku. Vlastne je žena v jednom kolotoči a nikdy nemá po pracovnej dobe. :-( Žial nie každý otec si to uvedomuje, že to je len tak byť na MD. Napadlo ma, že by si mohla skúsiť ho nechať s malou aspoň pár hodín úplne samého. dohodni si stretko s nejakou kamoškou a na pár hodiniek ich nechaj spolu. Možno bude lepšie chápať, že ty si pri malej nie len pár hodiniek ale celý deň a že sa tešíš jeho príchodu domov. To, že si kúpil drahú vec bez tvojho súhlasu by u nás vyvolalo peknú hádku teda. Vobec by sa mi to nepáčilo a určite by som zúrila ako pes. my ale chodíme nakupovať vždy spolu a o všetkom sa radíme. Od začiatku vzťahu a funguje nám to.
Odpovedať
bosacka, vrabciak - diky za vase nazory ohledne foceni!!! vrabciak - on mi rovnou nabidl, ze bych byla u toho - jako osvetlovac nebo vubec jako pomoc - ze by se mu to i hodilo a byl by rad - ale mne to prijde jeste horsi!!! ja bych nemohla videt, ze je tu naha realna kocka a on na ni hledi a jeste zameruje svetlo a vlastne zkouma a studuje jeji telo - aby snimek byl co nejzdarilejsi... uplne se pri te predstave chveji a je mi zle... jestli je to zarlivost - nevim... je pravda - ze by v tom asi erotika nebyla - citim to - kdyz foti me - ze ho to nevzrusuje - ale aj tak to proste nemuzu snest... ]-( :-S :-( :-| :-( bosacka - s tou cyklistikou bych to bez souvislosti vzala velice pozitivne - sama na kole rada jezdim a uplno supr mam vylety s manzelem... co je blby, jak pise vrabciak - ze jste si o tom nepohovorili - a ze si koupil kolo bez tveho souhlasu. Jinak souhlasim s vrabciakem - nechat manzelovi malou na dyl a samotneho s ni, anebo mu uplno normalka rict o situaci - jak to vidis, co te na tom mrzi a aby to proste stridal - treba dvakrat/trikrat do tydne kolo, zbytek traveni casu po praci s tebou... jeste bych se sice rada rozepsala, ale specham pryc - tak se holky mejte krasne, drzim vam palecky, at vse dobre zvladate a zase se stavim ;o) fotecky jsou zatim ve formatu, s kterym neumim pracovat - ale jsem stastna, ze jsou - az to pujde - neco urco vlozim ;o)
Odpovedať
Profilova fotka
@vrabciak @maaariii - s tym fotenim - vrabciak to krasne napisala... ja som hodila iba moj prvy dojem ;-) maaariii, myslim, ze to chapem, ako sa citis - aj ze to nie je celkom o ziarlivosti, ale moze to byt neprijemne... s mojim muzom - ono to nebolo tak, ze by kupoval bez mojho vedomia - on o tom nejaky cas hovoril (zacal par dni po navrate z porodnice), sa ma aj priamo spytal, ci si ho moze kupit - no a ja som mu vysvetlila, co sa mi na tom nepaci, ale nejake zakazovanie nie je pre mna. a je pravda, ze vacsinnou sa aj spyta, ci moze ist - ale co mu mam povedat, ze nech nikam nechodi? a je pravda, ze sportovanie je fajn, len to prislo v pre mna nevhodnom case. a mozno aj trochu zavidim - doteraz sa venoval vzdy niecomu, co mna az tak nezaujimalo a teraz by som celkom rada sla s nim :-x
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii skvelé že ste v poriadku, teším sa a zároveň som veľmi zvädavá na fotečky ako píše vrabciak je dobré že sa s teobou manžel o fotení aktov porozprával, a súhlasím s jej postojom ku danej situácii. Ak by si nečakala mimino tak by tá pomoc pri fotení mohla okoreniť váš vzťah. vrabciak myslím že je ešte veľmi skoro pripravovať sa na tie najhoršie veci, jasné že sa musíš informovať a zisťovať ale v prvom rade si užívaj ten krásny čas čakania ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka úplne ťa chápem, muži potrebujú voľnosť no nemali by to považovať za samozrejmosť a v prvom rade myslieť na rodinu. Obzvlášť keď je malinké dieťa neboj za chvíľu budeš chodiť aj ty ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@vrabciak hmm nuz mne sa sitie dlho hojilo,.. ale nastrich som ani necitila, fakt, ja naivka som si myslela, ze som bez nastrihu, takze moze byt, ze ani to roztrhnutie nebudes citit keby nahodou, to az potom ked je to zasite a odozneju analgetika (no a samozrejme zasivanie moze byt neprijemen velmi podla toho aku mas anesteziu).. ale no tak ja som bola naivna, ked potrebujes najvaic sil pre novorodenca sama v porodnici.. tak som sa ledva vedela hnut.. ne to este si ist umyt ruky do kupelne vzdy ked idem dojcit ved som si ledva dociahla salku na stoliku.. idealne je po kazdej potrebe do sprchy to mi bolo jedoduchsie doma ako v nemocnici.. ja som chodila potom no fakt po kazdej.. a neskor aj 3-4 krat este do sprchy, potom oplachovat repik 2x denne, tantum rosalgin... a este dermochlorophyl gel je dobry na to.. drzim palce.. je vela bab co ale mali dobre sitie a dobre hojenie a sedeli uz v porodnici alebo raz dva im bolo fajn no a ja som videla po cisarskom baby uplne v pohode..snad uz na treti den mohli robit vsetko a ja nic.. na piaty den ako by ani v nemocnici neboli.. @bosacka jeeej aj ja mam taku nostalgiu za tym poslednym mesiacom.. to bolo krasne, bez vycitiek som nemusela nic robit, spinkat hocikedy jaaaj :-)
Odpovedať
bosacka - souhlasim s kadan - za chvilu budes jezdit s nim ;-) my chceme kupovat croozer a doufám, že po šestinedělí to rozjedem... chápu asi tvůj přístup - taky nezakazuju - to nemá smysl, snažím se vždy domluvit... 8-) chlapi si musí hrát - aby měli dobrou náladu - můj si například teď sestrojuje vlastní detektor kovů a jeho největším koníčkem je chodit po lese a po poli a hledat... ráda jedu s ním, když mám s sebou psa nebo křížovky - jinak mě to nudí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ženušky moje, zajtra prežijú niektoré z vás prvé výročie svadby, tak vám chcem popriať, aby ste si ho užili :-) . @kadan ja ten porod ani nechcem ešte tak veľmi riešiť, len v Prahe sa už musím popozerať po porodnici, lebo sa tam objednáva už v 14tt. Pri tej príležitosti ma nejaé otázky napadajú a keďže tu máme čerstvé rodičky, tak využívam ich skúsenosti :-) Dúfam, že vám tá moja zvedavosť maminky bos, penn nevadí. @penn budem si to musieť zapísať, aby som to nezabudla dovtedy ;-) O tom repíku som si to myslela, ale ten gel vobec nepoznám. Ja inak ako taký všehoj dosť používam levandulu. Saloos má výborný levandulový balzám. Ten si dávam na jazvy, alebo vyrážky. Je výborný vraj aj na popáleniny a vhodný aj pre deti. Mali ste nejaký špeci krém proti striám? @bosacka skús sa s ním o tom porozprávať. Ešte by si mohla naplánovať program pre vás troch. Síce to nebude bicyklovanie, ale to je tiež len otázka času, kedy pojdete všetci traja, tak ako písala maarii.
Odpovedať
Profilova fotka
@maaariii - :-D to s tym detektorom je mile... :-D :-D :-D moj riesil pred bicyklom auticko na dialkove... chlapi! (ci chlapci? x-) ) @vrabciak - kludne sa pytaj, len ber to tak, ze sme tu mala vzorka a kazdy to ma trochu inak ;-) strie - najprv som sa kremovala hocicim, hlavne brucho, obcas aj prsia a zadok... potom sa mi spravili strie na prsiach ]-( ! - tak som pouzivala elastiQm co mi dala kamaratka, ze jej zostalo a po minuti som si kupila z DMky krem (je pomerne lacny oproti ostatnym. odvtedy sa mi uz ziadne nevytvorili, mazala som brucho a prsia, zadok sa mi nechcelo (ten mi nerastol :-D ) co som ale citala, niekomu sa spravia napriek kremovaniu a niekto vobec nekremuje a nema... asi to viac suvisi s kvalitou pokozky, i ked krem asi moze pomoct
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak to som zase netušila ja ;-) inak s tým nástrihom, sestru nenastrihli, otvorila sa sama ale dosť blbo- doboku, zle sa jej to hojilo, 2 stehy vypadli a ďalej ani nebudem plašiť.. nič moc / pomohol jej obyč. repík ale s tým tiež opatrne lebo vysušuje a potom rana môže svrbieť/ k tomu chudera zápal stredného ucha.......
Odpovedať
Profilova fotka
výročie mám ešte pred sebou ale reštiku som už rezervovala, a sestru tiež dúfam že zoženiem nejaké pekné šatočky / od svadby som riadne pribrala ]-( hneď po svadbe som totiž nastúpila na nové miesto - do kanclu takže sedím a sedím ../ sestra ma trošku nalíči a poďme na BA hrad, fotiť. Dúfam že sa jej podarí spraviť pár podobných záberov ako na svadbe :-) a ak nie tak aspoň nejaké iné ale pekné.
Odpovedať
Profilova fotka
@kadan - tiez to mas pekne vymyslene na vyrocie x-) tak nech vam to vyjde podla predstav... potom zreferuj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka to hej, už sa veľmi teším :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vrabciak tak na strie ja som expert, aj ked suhalsim s bosackou.. inak ja mam tie rada saloos aj ked ten levandulovy som nemala este , skor si ich miesam doma, ale skusim mozno ked to tak dobre zabera.. no takze aj ked suhlasim s bosackou, ze je to aj o genetike.. tak niekedy neverim tym kockam ked povedia, ze sa natierali napr. pri prvom tehu a aj tak popraskali a tak je to jedno.. lebo ja som sa natierala 2x denne asi od 15tt.. a potom aj castejsie, okej niekedy som vynechala ale malo, nie ze sa natriem raz za tri dni..kamoska bola odo mna popredu 4mesiace v tehu.. ak ked som videla jak je vyskocilo brucho aj som olutovala, ze som viac nenatierala tak som bola potom dosledna.. pouzivala som bambucke maslo (fair trade), s kakaovym, s kokosovym olejom, a potom hlavne so sipkovym od saloos prave.. miesala som ho neskor hlavne s kokosovym..podla mna to dost pomaha aj na to ako brucho vyzera po porode.. prsia som mazala malo lebo sa mi vobec nezvacsovali, tam je to tazsie.. ale aj ked mliecko mam su len take napucane takze strie sa nespravili
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ženušky, @bosacka @penn ďakujem vám za rady. Určite budem mastiť. Zadok a prsia by ma nenapadlo mastiť, tak super, že ste to spomenuli. Tiež sa mi nezdá, že by mi rástli prsia. Najprv sa mi tak trochu nafučali (ako pri krámoch) a už ostali tak. Zatiaľ sa odvtedy nezmenili, len ich mám citlivejšie ako pred tým. Zadok mi tiež zatiaľ nerastie, skor sa mi zdá, že som schudla zo stehien. Váhou som klesla o 2kg a jedna kočka mi povedala, že mi už rastie pupok. Mne sa to ale nezdá, skor mi to pripadá ako špek :-D pen saloos používam práve ten levandulový. Mám ho moc rada a som s ním spokojná. Ten balzam levandulový používam takmer na všetko a mám aj ten olejček na tvár a aj som si v lete na tvár striekala ten sprej. Svokra mi k narodeninám kúpila levandulovú masku zlupovaciu a nočný olej na tvár s penou do kúpela. Všetko od Avonu Planet Spa. Maska je výborná a aj olej si dávam na noc, ale tú penu do kúpela som ešte neskúšala. Doktorka mi hovorila, že kúpať sa možem, ale teplota vody by nemala mať viac ako 36°C. Tak si kúpele vobec radšej nerobím. V lete si ale zaplávať určite pojdem. @kadan držím palce, aby vám výročie dobre dopadlo. Znie to na pekný romantický deň, tak si ho poriadne užite. Držím palce, aby vám počasie vyšlo a mali krásne fotky. Dúfam, že ich potom uvidíme Zohnala si tie šaty nakoniec? To priberanie veľmi dobre poznám. Ja som pribrala 14kg, keď som zmenila zamestnanie. :-S Pred tým som ale mala 50 kg, takže tá váha naviac až tak nevadila. Cítila som sa fain a to je dvoležité. Ty sa musíš cítiť dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak práveže sa necítim dobre tak so sebou musím niečo robiť 8-( ešte som nemala čas začať zháňať šaty, až zajtra
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky a je to tu - naše 1 výročie, veľmi sa teším aj keď to nebude úplne ako som chcela ale bude to určite super. Včera sme totiž išli s mojím bratom von a tam sa to nejako rozbehlo- začali sme už oslavovať tam x-) prišli sme domov až okolo 3:30 idem niečo porobiť a potom príprava na pekné poobedie a večer :-D :-D majte sa pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
kočky bolo to super, fotenie na hrade bolo veľmi zábavné, ani som nečakala že to bude také pohodové. Pridala som do albumu 7 foto- pokus kópie svadobných :-D , pred chvíľkou sme vypustili lampiónik a môžeme ísť hajkať
Odpovedať
Profilova fotka
@kadan - fotky su pekne... ale myslim ze najdolezitejsie je to, ze ste si to uzili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka ďakujem, užili sme si to :-D , teším sa na 2.
Odpovedať
Hlásím hlásím, že Lukáš se narodil v neděli 22.5. v 11hod, porod rychlý bez komplikací, ač o 15 dní dřív - tak zdraví a silní (zvlášť tu sílu projevuje při kojení :-D ), při narození měl 3,5kg a 50cm... V neděli oslava výročí - kyti jako svatební od manžílka, obídek v restauraci - stejné menu (i když už ho nemaj v lístku) - krásná výzdoba, procházka kolem rybníčku u restaurace - ale pak honem domů za naším mimi, který hlídala zatím babička a teta... Kvůli narození Lukáška jsme nestihli doladit dárečky - měla být velká svatební fotka na stěnu (ještě nemáme velkou svatební!!!) a výlet... Neva - doženeme časem... Jinak luxus krása... x-) Přeju vám též krásná výročí a krásná mimi!!! Jestli nám půjde net - zase se tu stavím a dočtu, co jsem teď nezvládla ;o) Mějte se zatím krásně!!! ;o)
Odpovedať
Profilova fotka
@maaariii - obrovska gratulacia!!! ...a obdivujem, ze ste tak krasne zvladli vyrocie... Lukasko asi dobre spinka ;-) drzim palce nech ste stale zdravi a nech sa vam dari... a ked budes mat trochu casu - foto drobca potesi x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii gratulujem a prajem Lukymu iba to najlepšie v živote výročie ste mali krásne to ma teší ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?