Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja
Odpovedať
Profilova fotka
tak ups, ta potvorka, moj nastavajuci to tu napisal, myslim ten prispevok aj ja kym som umyvala riady, betar je to:} ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D aspoň vieš, že aj ten tvoj beťár bude chudnúť s tebou. Už je to čierne na bielom :-D :-D
Odpovedať
No to je super kolik se nás tu posbíralo, tak si budem hlásit pokroky. Já si budu muset zaplatit permanentku do fitka, jelokož doma mě nic nedonutí, abych cvičila, mám doma tolik posilovacích strojů a akorát mi slouží jako věšáky na oblečení :-D , proto musím do fitka, to mě donutí, jelokož by mi bylo líto vyhodit peníze za permanentku a nechodit tam, dokonce mám v práci možnost mít permanentku na bazén, tak ji budu taky využívat. No já si dala předsevzetí, že do prosince shodím 5 kg, než si půjdu vybírat šaty, tak doufám, že se mi to povede. A vám taky držím palečky s hubnutím.
Odpovedať
Ahoj, tak já "hubnu do svatby" už od března, takže budu vesele pokračovat s vámi ;-) V březnu jsem si dala předsevzetí 10 kg, ještě mi chybí 4, tak bych to chtěla do Vánoc dotáhnout a pak už jen tak udržovat, co zhubnu navíc bude příjemný bonus :-D
Odpovedať
ja si predsavzatiabtakeho typu radsej nedavam, aj tak by som ich obchadzala :-D , no schudnem sama od seba, kedze som nastupila ako ucitelka... nebudem mat cas sa ani poriadne najest a kila pojdu same dolu...a ;-) keby aj nesli, nezblaznim sa.... pre mojho anjelika i tak budem vzdy najkrajsia a v NAS den 100%,cize tazku hlavu si nad tym nerobim....... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cipa: to hej...to sa nabehas :-| ...moja mamka je ucitelka a je stihlunkaaaa...a ja so kancelarska krysa :-S ..takze ja naberam...pomaly, ale isto...
Odpovedať
Nejlepší dieta je roznášet letáky! To pak jdou kila dolů úplně sama! Ale je to strašná práce!
Odpovedať
Mě se osvědčilo známé klišé - pravidelná strava a pohyb. cipa: Já taky nehubnu kvůli němu (i když on tu změnu vítá ;-) ), ale kvůli sobě :-D
Odpovedať
Ahoj holky, pridavam se k vam, svatbu planujeme na 1.5. :-) Ale najit matriku, ktera by s tim datem nemela problem, je fakt mazec... :-S
Odpovedať
Právě dorazil svatební podvazek! Je prostě nádherný!
Odpovedať
Profilova fotka
u m ňa je problém to mlsanie a zobanie...od toho sa najviac priberá, lenže to táááák chutí :-( lea_de_bahn, pekný podvazok, ale aj ten pohár čo máš v albume je super. Podľa tvojich fotiek to vyzerá na zaujímavú a netradičnú svadbu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
vrabciak: bude prostě gotická! Snažíme se, aby byla co nejvíc historická, ale úplně to nepůjde.....
Odpovedať
Profilova fotka
jj, veď píšem, že vyzerá zaujímavo. Tiež budeme mať svadbu na zámku. AJ keď nebude dobová, dúfam, že tiež bude zaujímavá. :-)
Odpovedať
vrabciak: rozhodně! V takových prostorách jako jsou hrady a zámky to má prostě nádhernou atmosféru.
Odpovedať
Profilova fotka
a viete co? ved ja ked si len teraz na svadbu spomeniem, tak mam motyle v bruchu a nechuti mi jest :-N ..no to bude ina trema, jezin...vsak to uz len z tych sytresov, alebo z tremy, alebo neviem, ako to nazvat , pred svadbou zhodime zo 2 kilecka a uz vidim, ako sa nevesta na rano v den sobasa naranajkuje...prve jedlo, ktore do seba dam bude az po sobasi polievocka kuracia:}...tak a mame zarucene ploche brusko na svadbe :-D ..urciet nejdem s chudnutim zacinat uz teraz, lebo to do svadby este zo 3x priberiem a schudnem ]-( takj mesiac, dva pred svadbou mi staci zacat chudnut :-D , ved ked si uz najdem konecne pracu normalnu a budem mat pohyv, tak to pojde dolu samo ;-) tak..a je to vyriesene:} a baby, co mate nove? kukam, ze lea_de_bahn uz podvazok ma...:} no parada..pocujte, neviete, kde by som zohnala take tie vtipne postavicky na tortu? nejake prasiatka, alebo nieco podobne? :-D tak zatim ahojteeeeeeeee :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ve spolek.. zase jsem se tu dlouho neukázala a co přibylo stránek :-) Tak, zatím jsem svatbu vůůbec neřešila :-) nějak jsem na to úplně zapomněla :-) Ale když vidím, jak holky kolem mě vyřídí svatbu za 3 měsíce... tak si říkám, času dost :-) Už nás informovali, že státnice mám v červnu, což je pecka, protože si budu moci trochu užít ten náš slavný den v půlce května :-). jop a hubnutí? Loni jsem shodila 15kilo a 5 kilo sádla už je zase za rok zpět :-D Já na to kašlu... Se sedavým zaměstnáním to je na prd :( vždycky jsem byla plnoštíhlá a vždycky budu.. alespoň budu mít čím vyplnit ty šaty.. hehehe :-D :-D
Odpovedať
Ahoj vsechny... souhlasim se vsema, ze na saty jeste cas...Tak my jsem to teprve oznamili rodicum a kamaradum, ale...pripadam si, jako bych s terminem 1. 5. upadla z visne....vischni se tvari, ze jsme blazni se brat v kvetnu a pomalu si klepou na celo...stale pretrvavaji povery z davnych casu...jenomze dnes zijeme v jinem stoleti a maj je prece lasky cas!!!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky..tak ja som tu uplne cerstva..som sa len pred hodinou zaregistrovala a o svadbe viem len tyzden takze som rada ze som vas tu nasla a mozme si vymienat rady ...tiez planujeme svadbu na bud. rok..presne este nevieme ale chcela by som niekedy na jar asi april...este nevieme presne..a musim schudnut takych 7 kg , 10 kg aby som sa citila v pohode ...
Odpovedať
čau holky, můžu si přidat? změnili jsme termín z července na květen...chtěli jsme 1.5. ale nevím, zda by měla čas kadeřnice, kdy pro kytky, kdo mě namaluje v ten den...tak jsme to posunuli na 15.5. Doufám, že na výročí budoucí manže nebude zapomínat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Hlavně už neřešme tu pověru s květnem... já to mám doma na talíři skoro pořád... mátinka to nemůže zkousnout. To se už řešilo v tématu, ze kterého se toto oddělilo :-N Napadá mě, jsou tu nějaké holky ze středočeského, nebo z Prahy? :-)
Odpovedať
Děvčata, my když jsme rodičům oznámili, že se budeme brát 15. května tak byli rádi, protože já mám narozeniny 13.5. a můj nastávající má 12.5. :-D , to datum jsme vybrali z toho důvodu, že můj přítel te dost velký sklerotik a tak si myslíme, že si aspoň toto datum bude pamatovat. Dokonce nám všichni vypočítávají kdy máme počít miminko aby se nám narodilo 14.5. aby jsme to měli úplné. Jinak na ty pověry vůbec nedejte, je přece jedno který datum vyberete, pokud Vám to má vyjít do konce života, tak to vyjde, a pokud ne tak by to nevyšlo ikdyby jste se braly v jiný měsíc. A co víc máme větší výběr šatů a míst pro svatbu, jelikož moc svateb v květnu opravdu není a to je plus pro nás. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte a všetky nové vitajte :-) peggulka.., pozerám, že si z LV. Už si rozmýšlala o mieste svadby? wiki85, žijeme v Prahe, ale svadba bude na SR tak to sa asi nepočítam, že? :-N radulík13, tak ten dátum svadby by tvoj nastávajúci zabudnúť nemal :-D akurát, že časom to všetko asi budete oslavovať naraz.
Odpovedať
Pěkné odpoledne všem, já jsem o nějakých pověrách slyšela, ale jde to mimo mě. Spíš se nám líbí, že bude pěkně, ale ne moc pařák...máj lásky čas...ale to oznámení ostatním si necháme až na příští rok :-)
Odpovedať
Ahoj peggulka, mohli by sme podniknúť nejaké spoločné chudnutie, lebo aj ja by som potrebovala zhodiť nejakých 10 kíl.... :-(
Odpovedať
kocky, co saty? Uz ste boli pozerat? Kedy idete po salonoch?
Odpovedať
ahojky...šaty ještě neřeším..máme větší problém...místo pro hostinu...nemůžeme nic najít...co by vyhovovalo...vše je tady u nás takové divné...vypadáto jako lepší kulturáky a nebo je to malý nebo daleko od nás...tak nevíme :-(
Odpovedať
Ahojky ... a jak to řešíte s fotografem???? My se sice bereme na zámku, ale fotit se můžeme jen v jedné místnosti :-( a to jěště za poplatek 1000,- Kč, no pokud bude krásně a nebude pršet, tak je tam krásná zámecká zahrada, ale pokud bude pršet, tak nevím. No a problém je s fotografy, ti co fotí nádherné fotky, tak fotí jen venku a nemají žádné ateliéry.
Odpovedať
my fotografa zatial neriesime, pride mi to dost skoro..i ked asi by sme uz mali aspon to zaistit. kameramana nechcem. k satam..moja predstava je kremove s cervenou farbou..takze mozem zacat hladat cochvila...
Odpovedať
Profilova fotka
zajo79, ak ti možem poradiť, tak toho fotografa si radšej zajednajte čím skor. Kvalitný fotograf je žiadaný, tak radšej sa ho chop a buď v kľude ako keby si musela rýchlo zháňať menej kvalitného. Nás bude fotiť mladá baba, ktorá je dosť šikovná a baví ju to. Kamera bude tiež len taká domácka, žiadny extra platený človek. Vlastne aj fotografku budeme mať len pred, počas a tesne po sobáši.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?