Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
ahojte,tak ja budem mat urcite kombinaciu maslove ruze a orchidea,pretoze je to moj najoblubenejsi kvet :-) a prave dnes som bola v kvetinarstve a pytala som sa ci nebude problem v maji s orchideou,tak mi povedala,ze ruze a a orchidea sa daju zohnat v pohode cely rok,len v maji budu trosku drahsie,v lete su uz vraj lacnejsie....no nevadi orchideu chcem urcite :-)a do vlasov pre istotu umelu...
Odpovedať
Já bych si představovala kopretiny, ale nechám to spíš na květinářce, co vymyslí...... Nebráním se ničemu, jen chci kombinaci modré a bílé......
Odpovedať
Profilova fotka
aha..no, moze byt, orchideje su jemne, staci sa jemne chytit a uz sa lamu:{ asi dame umelu:} noa? vsak este sa uvidi:} ved ked ta kyticka bude aj z inych kvietkov, tak tie ju podopru, udrzia, nemusi jej tam byt vela, hlavne, nech aspon trosku tam je, vsak dajako bude:} :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som si svojou vysnívanou kyticou bola istá, lenže po skúške šiat ju budem musieť prehodnotiť, pretože k tým šatám sa nehodí :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ona sa jej nezlomila kytica ale ona mala taku dlhu travu, no neviem to vysvetlit ale na obrazkoch to je bezne vidiet ze zruky neveste este trci dlha trava ci ako to nazvat. tak toto sa oddelilo od kvetov
Odpovedať
Profilova fotka
keterin, to si ma teda nepotešila, že sa tá "tráva" odelilia od kytice. Práve som zvažovala, že si tú svoju povodnú dám za pomoci tej trávi predĺžiť, aby ssa mi k šatom hodila. omg musím vymyslieť ďalšiu variantu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale ved toé nemusi byt pravidlo, mozno nebola kvalitne urobena
Odpovedať
Profilova fotka
je pravda, že záleží aj od kvetinárky, ale bohužial aj mojej kamoške sa rozpadla kytica. Dokonca nevydržala ani na obrad, tak sme ešte od matrikárky zháňali nejaký drot, aby jej to aspoň na tom obrade vydržalo. Mala kyticu z ruží a okolo nich boli také veľké listy, ktoré boli aj na mieste kde ich držala a tam sa to začalo rozpadávať :-S
Odpovedať
Profilova fotka
:-( och tolke peniaze za to vezmu a nic to nevydrzi
Odpovedať
Profilova fotka
veď práve. Niekoľko mesiacov plánujeme a vymýšlame, ladíme a prisposobujeme a nakoniec to aj tak dopadne úplne ináč |-| Teraz mám také surové predstavi, ktoré časom doladím do najmenších detailov a keď príde deň D, tak mi na takýchto maličkostiach nebude vobec záležať :-D :-D :-D Našťastie ma to baví a vychutnávam si to, takže je všetko ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ono niekedy všetko nenaplánuješ...skoro na každej svadbe na ktorej som bola, sa niečo riešilo...raz nevedel nájsť ženích svadobnú košeľu...inokedy sa nič nestíhalo, alebo ženích bol niekde, a mal byť inde, a kameraman ho nemohol natočiť, keď sa obliekal...alebo sa mladí nestíhali fotiť...dokonca, ale to mám len z roprávania, ženích hľadal po únose do rána nevestu...alebo, a to som zažila, bol redový až o pol tretej, lebo nevestu uniesti až po polnoci a niektorí pred redovým odišli...ale na také veci si po rokoch nespomenieš, len na to pekné... Hlavne nech su vsetci zivi a zdravi...mojem mamke zomreli pár dní pred svadbou babka a ujo...takze ich svadba bola uplakana... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak koukám že některé z vás už zkouší šatky.. A já to mám v plánu tak někdyzačátkem prosince..A to jen vyzkoušet a v lednu ( měly by být nové kolekce pro rok 2010 ) teprve něco zamluvit.. I když už teď se toho děsím, protože nechci bílé šatky.. :-| Květiny, výzdobu a celkové "ladění" svatby bude zařizovat kamoška, je květinářka, tak to bude snad dobrý.. Máte někdo v plánu pořídit si knihu hostů? Četla jsem tu diskuzi a docela mě to nahlodalo.. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lucsynka, zo satami sa nemusis ponahlat, mne v salonoch povedali, ze sa mam zastavit az okolo vianoc Bude vraj nova kolekcia...vraveli, ze aj ked si teraz nieco vyberiem, nevedia mi zarucit, ze to bude v maji k dispozicii, lebo po prichode novej kolekcie, niektore saty vyradzuju, ale bo ze mozu byt saty znicene.
Odpovedať
Profilova fotka
keď mala svadbu moja sestra, tak bola klasická odobierka u nás a potom sa šlo na obrad, lenže rodičia ostali doma. Mali sa zviesť v aute (už neviem presne s kým, bolo to dávno) a ten na nich zabudol :-D :-D :-D Našťastie to dobre dopadlo a teraz, keď si na to spomenieme, tak sa len smejeme Ja som si už tiež bola skúšať šaty, keď som bola doma na dovolenke. Skúšala som len v dvoch, pretože mi tiež hneď hovorili, že bude nová kolekcia a že mám na to čas. Žijem v ČR a svadbu budeme mať na SR, tak som to chcela mať aspoň preskúmané. Vkročila som do 5 salónov a z toho som len v dvoch skúšala :-| Pani v jednom salóne ma dosť nemilo prekvapila jej neochotou. Asi sa mala zlý deň a nechcelo sa jej obliekať ma. Keď som jej povedala, že akú asi predstavu mám, tak ma odbila tým, že "také nemáme". Neviem, ale keď už sa jedná o nie malú sumu, tak by som sa snažila získať si čo najviac zákazníčok. Určite by som na jej mieste aspoň nejaké ukázala "nemáme síce také, ale máme takéto". Človeku to hneď ináč padne, keď je k nemu iný prístup. :-)
Odpovedať
Mě taky kolikrát překvapí přístup "prodavaček" a to kdekoliv...... Člověka to pak odradí a už tam nikdy nepřijde. Nevím, jestli si to ty dámy neuvědomují nebo je jim to jedno..... Naopak tam, kde jsou na člověka milí, tam se vrací a utrácí tam peníze.
Odpovedať
dievcata, aj ja myslim ze skusat saty este je cas... snad len popozerat v salonoch aky typ siat sa hodi k postave.. ja zamyslam tiez urobit len taku predpripravu, obzeranie..
Odpovedať
Já si nechávám šaty šít, takže do salónů chodím jenom kvůli prstýnkům a doplňkům.....Domlouvat účes, líčení a tak....
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak...ja som sa tiez v jednom salone stretla s blbym pristupom (mozno to bola ta ista zenska)...ani som si nedolistovala katalog a odisla som :-S. Nerozmyslala si o tom, ze by si si pozicala saty v Prahe? Ja si skusim zistit, ci by to neslo v Brne, jednoduchsie by sa mi vyberalo, mala by som na to viac casu, mam pocit, ze ked pridem domov, nic nestiham :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
tinka1003, tá istá ženská to asi nebola, lebo som skúšala v LV na SR :-) Pravdepodobne je viac takých, ktorým nezáleží na kšefte :-D Šaty by som si najradšej požičala v LV, pretože som odtial a neďaleko od LV bude aj svadba. Bude to jednoduchšie s vrátením (nebudem sa musieť ponáhlať spať do Prahy, alebo platiť za dlhšie požičanie) Myslím, že šaty budú o kúsok aj lacnejšie ako tu v Prahe. Určite sa pojdem mrknúť aj tu v Prahe aspoň na inšpiráciu a keď sa mi nejaké viac zapáčia, tak som dohodnutá s pani zo salónu (z toho, kde som skúšala), že by mi ich objednala aj do LV :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak...ja som myslela, ze si presovcanka, pretoze som predtym bola v teme presov...tak to teda nebola ta ista pani :-D...
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovedať
ahoj všichni, mám také svatbu v květnu 2010. Zatím jsme ale nic nepřipravovali, tak snad to zvládneme. Nebude mít někdo svatbu ve Slavkově u Brna?
Odpovedať
Ahojky, taky si myslím, že na šaty je ještě dost času, já už vím, kde si je půjdu vybrat, posílají mě tam všechny známé, a ani jedné se nestalo, že by byla prodavačka nepříjemná, hlavně se nenechte odradit, vemte sebou nějakou drzejší kámošku, která bude radít, které šaty si máte vyzkoušet, to ty prodavačky trošku odradí být nepříjemné pokud jste dvě. Já teď hlavně řeším zhubnutí do těch šatů, no snad mi to vyjde. Koukám že vy tady takové problémy nemáte že?
Odpovedať
Profilova fotka
radulík13, prepáč, ale nesúhlasím s tebou. Našťastie existuje veľa salónov a tak je stále možnosť výberu. V záujme predavačky by malo spraviť somnou obchod, zvlášť keď je tak veľká konkurencia a ceny v salónoch nemalé. Nebudem na niekoho drzá len preto, že niekto nestojí o moje peniaze, to je predsa jeho problém a jeho (vlastne jej) blbosť... :-) Niesi sama, čo bude zhadzovať nejaké to kg ;-)
Odpovedať
vrabciak, máš pravdu, že je to jejich blbost, jenže přece jen ti to vybírání znechutí a vdáváš se jen jednu, teda aspoň v to každá z nás doufá :-D a proto bych se chtěla kouknout všude a vyzkoušet co nejvíce šatů, a pokud bude v každém druhém obchodě taková prodavačka tak si toho moc nevybereme :-( Jo a jsem moc ráda, že nebudu hubnout sama, jen doufám, že se nám to do května podaří. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata, pripajam sa...aj ja by som chcela dat dolu zopar kg. Neviem ale, ci sa to podari, pretoze vela maskrtim :-D .
Odpovedať
Taky by mi neuškodilo pár kilo dolů....... ale asi se to nepovede :-|
Odpovedať
Profilova fotka
radulik13, našťastie mám na výber :-D S "ne"ochotou som sa stretla v LV, ale žijem v Prahe a tu je toho na výber..... :-p Takže si možem dovoliť už nevkročiť do niektorého zo salónov 8-) Na chudnutie sa nás tu určite veľa pozbiera, tak sa možme navzájom podporovať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja se pridavam k tem, co chteji uhubnout do satu, jelikoz mam za chvilku narozky, tak bych chtela stepper, at se aspon trochu hybu.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no, myslim, ze aj tu je taka tema, ze chudnutie do svadby, ale kym nas tu idtial nevyhodiam, tak si mozeme co to o nasich planoch chudnutia napisat, nie? vsak to patri k nasej svadbe, ktora bude v maji:}hahahah... lucsynka, ja mam doma steper, zbytocne vyhodene prachy...ono ta to bude chvilku bavit a ked zistis, ze aj ked sa snazis ako diva, nechudnes nic, tak to zahodis do kuta ako ja:} ]-( ]-( :-| aj ja potrebujem do svadby urcite aspon 7 kg zhodit, saty chcem priliehave, musim byt stoihla a basta! ]-( :-D vsak to mame raz za zivot a na tie fotky sa budeme pozerat do smrti nielen my, ale aj nase deti a nase vnucata a nechcem sa hanbit, ze..do kelu, tych 5 kil som predsa mohla tak lahko zhodit ... tak dufam sa tu budeme navzajom podporovat a pojde nam to lahsie:} :-N tak zatim, nevesticky...papapapapap :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?