Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Sluni....ted musím jít, takže už tu nebudu...prosím tě, dej si tu práci a napiš ten dlouhej prispevek jeste jednou. Jsem moc ráda, že jsem našla někoho, kdo plánuje svatbu stejně jako já. :-) zatím pa.
Odpovedať
Profilova fotka
jajinka: tak tedy znovu ;-) doufam, ze te moc neznervoznim :-D :-D Ale my mame domluveny termin na matrice, zarezervovanou restauraci, objednaneho fotografa, DJe, kadernici, vizazistku. Take mam zamluvene saty, ale jeste v listopadu jdu na novou kolekci a uvidim, jestli si saticky ponecham nebo vymenim za novy model. Mam koupeny bily zavoj, ale zamluveny saty jsou slonovinova kost :-D, takze se to krapitek nehodi :-D, pak mam koupenou strasovou celenku, ke ktere shanim nausnice (zatim ty co chci sem videla jen v setu :-( ). Jakmile budu mit vybrany saticky, jdeme (druha pulka listopadu) s pritelem po obleku, abychom zacali jukat po doplnkach a botickach. Take mame vyhlidnuty prstynky, ale uvazujeme, ze se jeste poohledneme po nejakych levnejsich, tyhle vychazi na 20 tis., coz je celkem palka, ale zatim jsou jedinny, ktery nas nadchli a basnime o nich :-D :-D Jinak mam jeste udelany predbezny rozpocet, ze ktereho je mi spatne 8-) , Seznam hostu mame, ktery budeme postupne menit, dle toho, jak nam pozvani hoste budou odrikavat pozvani :-D Taky sem si ve volne chvilce udelala rozdeleni do aut :-D Drzim se hesla "s predstihem a v pohode" :-D :-D jen doufam, ze tyden pred svatbou se mi me plany nezhrouti :-D :-D radsi si to nebudu privolavat 8-) Kdyztak jukni do meho alba, kde mam napsano, co mame a tak :-D Ikdyz sem myslim na nic nezapomnela ;-) Tak doufam, ze te moc mym prispevkem nebudu stresovat..... ;-) a uz mate aspon cca pocet, kolik budete mit hostu? My sme u 60 lidi jak na obed tak veceri, ale zatim nejsme rozhodnuty, zda udelame obed i raut pro vsechny, nebo obed jen pro rodinu. Pokud bychom jej delali jen pro rodinu, tak by se po obede musely prestavet stoly... ale na rozhodnuti mame cas do unora, kdy jedeme do restaurace domlouvat podrobnosti :-D
Odpovedať
bosacka, kukni do nitrancaniek, tam baby rozoberali vselico..a aj Ti poradia. k satom...moje cervene som zrusila, takze v januari nabehnem do salonu do Serede a tam si vyberiem... boli sme na svadbe, mali to v novej mladosti, celkom fajn to tam bolo. Len jedlo mohlo byt trochen lepsie..
Odpovedať
kľq
Odpovedať
k jedlu - sme odpozerali, ze uplne staci jeden hlavny chod a potom dat studeny a teply bufet - okolo deviatej, pol desiatej a to uuuuplne staci. A to bude az do rana. A hlavne s gulasikom, ci kapustnicou...
Odpovedať
sluni01, domika zamkla téma Květen 2010 naprosto správně, v souladu s pravidly a běžnými postupy. Téma bylo duplicitní. Pokud víš o dalších tématech, která jsou duplicitní, můžeš na ně upozornit adminy a my už to dáme do pořádku. V případě, že chceš něco řešit přímo s adminem (nebo i s jakoukoli jinou uživatelkou), učiň tak prostřednictvím ip. A to, že máš rozepsaný příspěvek, který se ti kvůli uzamčené diskusi smaže, není přece vina Domiky. ;-) iKarkulka
Odpovedať
Profilova fotka
ikarkulka: diky, pres IP to resim
Odpovedať
Profilova fotka
tak jsem si dnes vybrala saty x-) x-) x-) Vybrane pres net, zkousela jsem si je jako prvni (pak-aby se nereklo-jsem na sebe vzala jeste jedny) a beru je :-D Tak jeste boty, neco do vlasu, nejake sperky, spodni pradlo a ja jsem komplet 8-)
Odpovedať
lucy222 tak se s nimi přeci pochlub:)
Odpovedať
Profilova fotka
moravka-ne,ne. Ty uvidi az muj drahy, ale asi sem dam foto jak jsem vypadala v tech druhych ;-)
Odpovedať
lucy222-ale tyhle, co jsi dala do alba jsou také moc pěkné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moravko, dekuji moc. Mne se moc libi, ale ty co mam zamluvene jsou proste nadherne. Jsme z nich uplne unesena. Jak jsem do tech byla k te svatbe takova dost laxni, tak mne to ted nabudilo a vcera jsem hledala na netu doplnky... O vikendu se jedeme podivat na prstynky, ale zatim jen mrknout. Take jsme meli se snoubencem nadhernou rozmluvu na tema "nase budoucnost"-moc pekne, tak jsem ted opravdu stastna. Kez by nam to vydrzelo takhle co nejdele. x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jo a take mi pratele nabidli, ze mne dovezou k obradu kocarem...Ja to mam kousek od domu, tak bych pri nejhorsim dosla pesky (to samozrejme ne :-D ). No, uvidime. Hlavne bych rada, aby mne videl az pred obradem ;-)
Odpovedať
jj, to souhlasím, taky bych chtěla, abych byla pro přítele ve svatebním překvapení, sice spolu bydlíme, ale svatba bude u mých rodičů, tak snad utajit všechny ty věci nebude takový problém. a kdy budeš mít vlastně svatbu? jak jsem se dívala do profilu, máš to tam prázdné
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, dlho som tu nebola...zajtra zas pochodím zopár salónov, ale tentokrát som sa zamerala na Prahu, tak uvidíme. Priznám sa, že v takto škaredom počasí sa mi nechce ani do jedného :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Moravka-že by v květnu? ;-) Je to psáno o něco výše v diskuzi-15.5. Profil doplním časem ... No, to já i kdybych měla spát u kamarádky, tak to chci ututlat. A nebo využít doby, kdy přítel bude zdobit s hosty auta a starat se o toto vše. Hele, já mám akovou chuť se mu s těma šatama pochlubit...:-p vrabciak-tak to se drž, mně to naštěstí minulo. :-N
Odpovedať
lucy222: promin, těch příspěvků je tolik, že jsem si je zpětně nepročítala ;-)
Odpovedať
ahoj! mozem sa pridat? aj ja mam svadbu v maji :-)
Odpovedať
luskacik211: :-) vítám tě mezi námi..... jak jsi na tom s přípravama? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moravko-v pohode ;-)
Odpovedať
beruskanula: dakujem za privitanie :-) pripravy sme rozbehli v juli...rezervovali sme salu, fotografa, kameramana... V septembri som si rezervovala šaty...nech uz mam pokoj. V dalsich pripravach sa chystame pokracovat od januara, pretoze vtedy mame stretnutie s majitelkou restauracie a s pani, ktora nam bude robit vyzdobu a aj s panom fararom... Este musim doriešiť kaderníčku a vizážistku...to bude ťažké, lebo nemám skúsenosti so žiadnou v našom meste...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luskacik211, tiež ťa tu vítam. Pozerám, že si s prípravami riadne popredku, ale už aj ja sa možem pochváliť, pretože po včerajšku už mám tiež vybraté šaty :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vrabciak-gratulace. Pochlubis se ci to nechas jako prekvapko? ;-) Mrknete do albika-mam tam prstynky. :-) Jinak populnocni saty by mely byt bile ci nemusi? Dikas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme sa rozhodli pre 29.05.2010..čírou náhodou na moje narodeniny :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lucy222, mám ich teraz na chvíľu v albume "príprava", tak sa kukni, keď chceš. Budú tam len chvíľu a potom ich radšej zmažem. ;-) na tvoje prstienky sa tiež mrknem a poplnočné šaty vobec nemusia byť biele. Dokonca neviem, či som niekedy videla nejakú nevestu čo mala poplnočné šaty biele. Je to ale skor na tebe a vašich tradíciach. Ja poplnočné šaty nebudem mať vobec. Teda nahá nebudem, ale dáme si tričká, čo sme si dali vytlačiť a rifle. Máme maličkú svadbu, tak si to možme dovoliť ;-)
Odpovedať
vrabciak:...dakujem :-)) no radšej skoro ako neskoro :-) a odkedy mam šaty, tak už radšej žiadne nepozerám,lebo by ma asi porazilo :-) no len topanky budu vacsi problem... neznášam kupovať topánky!!! :-( a cez net sa ich bojim objednať lebo ja mám raz také číslo a inokedy zase iné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru, veru žiadne šaty už nepozeraj!!! :-D s topánkami to bude u mňa jednoduchšie (aspoň dúfam), je veľký výber a hlavne ak až tak pekné nebudú, ale budú pohodlné, tak ich schovám pod šaty :-p
Odpovedať
jj veď ja mám tiež ten názor..aj tak ich nebude vidieť..hlavne nech sú pohodlné...ale musím mať nejaké vyššie, lebo snúbenec je dosť vysoký, tak nech som pri ňom neni ako trpaslík :-) teraz som začala po nete pozerať svadobné torty a kytice...ale výber je strašne veľký a neviem sa rozhodnúť ani na farbe kytice a nieto ešte druh kvetín a podobne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Keď sa rozhodneš pre farbu výzdoby, tak sa ti tvoj okruh zúži a vyberieš si neboj. Ja som mala tiež svoju predstavu, lenže keď sa k mojim šatom nehodí kvet, ktorý som chcela, tak to celé musím prehodnotiť =-)
Odpovedať
fuuha...to sa mi musi hodit aj kvet ku šatám? :-) no asi toho ešte veľa neviem.... ja rozmýšľam nad tulipánmi.... a farba výzdoby bude s najväčšou pravdepodobnosťou bielo zlata. Ale mne sa páčia skôr výraznejšie farby kytíc... a aký kvet podľa teba ide ku krajkovaným šatám?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?