Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sranda Zajo ako Ti svokra keca, aj moja uz poza chrbat organizuje, vybera mi kyticu, uz bola za nejakou znamou jej hovorit ze taku a taku, obrucky tiež som uz zacula ze riesi, no asi jej opat budem musiet precistit zaludok. Svadobne saty mam krasne dam do albumu, ale tak mi ich uz zhnusila, ze premyslam, ze si vyberiem nove. bola totiz so mnou v salone a ze no mas co robit aby si sa do nich natrieskala, skoro som jej tam jednu prij.... tie saty boli zuzene, lebo nejaka slecna ich ma predomnou a skusala ich a museli jej ich zuzit, tak jej predavacka dobre nadala, ze co gibicuje a uz t vie cela rodina, ze som ich nezapla, ale pravy dovod nepovedala. niekedy su tie svokry tak hlupe, cest vynimkam. zajo a budes mat pricesok? ja mam predlžene vlasy ale teraz si ich dam dolu nech si moje vlasky oddýchnu a v aprili ich dam spat nech mam krasny uces
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak jak koukam, zaxem nejak pozadu, zatim nic noveho, tzn. jeste nemam satky, ale asi uz budu muset pokrocit.. :-| Jinak myslim, ze na prstynky mame cas, i na oznamko.. :-|
Odpovedať
lucsy, ja saty riešim tento týžden, oznamko az v marci a obrucky v aprili...takze mas cas... :-D
Odpovedať
netusim kde sa budeme fotit, teraz v piatok tam ideme, asi aj zalohu bude chciet, dohodnut sa kedy pofoti deti na oznamko, a ukaze nam co robi... co sa tyka mojich satov, uces, makeupu tak to si do toho nenecham kecat. budem mat clip in - nech mi ma z coho spravit uces. Mam vlasy tak pod usi, no, mozno uz zachvilu po pleco, no ale to by mi akurat tak neako vypla... tak som zvedava co to bude zac.
Odpovedať
Profilova fotka
heh marianinka tak tvoja svokra je fakt 'super'...aj keby ti ich na mieru museli rozsirovat (a nielen davat do povodneho stavu)...tak toto keby mne povedala, ja som dost ostra ;-) asi by som jej povedala nieco v style, ze mne ich sice musia upravit aby som v nich bola krasna, ale chvalabohu ze ma aspon vedia este spravit krasnou co sa jej uz nepostasti ani ked si jej saty na prvy raz dobre....a boli by sme dorozpravane :-D
Odpovedať
habibi- vies o tom, ze na niektore obrucky sa caka par tyzdnov? ;-) my chceme z chirurgickej ocele, takze to je pohoda..ale ak by si chcela neake speci, tak radsej skor ako v aprili...
Odpovedať
zajo, my sa tiez s drahym nechame odfotit na oznamko, tak som zvedava....
Odpovedať
ja sa fotit nechcem...aspon myslim... dufam ze ma neprehovori fotografka. :-D ja som na seba dost sebakriticka, cize to by sa nafotila, kym by som si nieco vybrala chcem aby len cvakla deti. neaku peknu fotku. inak baby, ste na fb?
Odpovedať
myslim, ze ked sa dam predtym od proficky nalicit a ucesat, tak z toho nieco bude... :-D na fb nie som, uz som na to stara.... :-D :-D
Odpovedať
ja som a som stara tiez :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som na FB aj moji rodicia, ujo, mamine kamaratky,..vsetci su na FB :-D no a kolko ze ot mate rokov ked ste take 'stare'?
Odpovedať
79 je rocnik
Odpovedať
Článok sa načítava...
78 je starsi rocnik.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy ste sa vydavali prvy krat?
Odpovedať
lubiduch, ja este nikdy.... :-D fakt, zajo, ty si sa vydavala asi mlada.... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lebo ja som mala pred par dnami narodky, som 86 rocnik...a strasne moc ludi z okolia mi vravi ze som prilis mlada na vydaj :-S
Odpovedať
lubi, si...... :-| :-D
Odpovedať
ale na prve manzelstvo ani nie..... :-D :-D :-D
Odpovedať
hej, mladaa, blbaaa ...a to som ani nemusela. ]-( lubiduch - byvate spolu? my sme nebyvali... zaplo mi to velmi skoro, ze "tudy cesta nevede"..len som mala brucho uz...ale ved som to poriesila celkom rychlo. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no byvame spolu....i ked priatel robi vcul v prahe a ja som sluzobne kazdy tyzden inde po slovensku :-D takze skor cez vikendy spolu byvame...a sme spolu takmer 5 rokov.... a babo nemam, to na fotke je frajerov brat :-D
Odpovedať
tak ked spolu byvate je to ok..clovek si to vyskusa ci to pojde alebo nie
Odpovedať
idem off, fotky popridavane na fb...kto chce kuk, cez IP vam napisem ako sa volam uz len vylozit pracku a vyvencit cokla. kraaasa
Odpovedať
bru noc, ja uz tiez idem do hajan, my co mame deti, mame rano vyspaté povinnosti..... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja este pracujem :-( ale popri tom sa trochu flakam...bo uz nevladzem.. tak bru noc
Odpovedať
lubi,tak uz nepracuj..... ;-) a na com pracujes?
Odpovedať
Profilova fotka
no klasika, zacala nam sezona takze teraz je to pre mna este bezny pracovny cas ;-) ale tuzobne ocakavam maj (konec sezooony) :-))))
Odpovedať
si vlekarka na svahu??? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
heh pri tejto zime by som sa asi moc nenamakala, snehu moc neni...za to uctovnych zavierok co treba odkontrolovat je habadej ;-) takze asi tak
Odpovedať
no ved mas robit, ale flakas sa....vyslo mi to na vlekarku co nema pocas nocneho lyzovania co robit... :-D :-D :-D juuuuuuj, uctovnictvo.....brrrrrr....klobuk dole.... :-p :-p :-p ;-) ;-)
Odpovedať
no..pracka vyvesena, este som prisla vypnut pocitac. fuuha, uctovnictvo, klobuk dole. nemam rada uctovnictvo... ja robim totiz az ked horii, sa mi to kopi a kopi.. a to v uctovnictve si je najlepsie robit priebezne ked sa da. ja odlozim vsetko co mozem :-D dobru nocku.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?