Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jsem se chtela zeptat, kolik lidi tam budete mit ? :-)
Odpovedať
My plánujeme na hostinu cca 20 lidí, na následnou párty u nás doma tak kolem 40 ? to ještě není úplně rozhodnuté, nějak jsme si zatím nedělali seznam... ale víc asi ne... Jídlo na párty si pak budem připravovat svépomocí. Den dopředu udělám spoustu guláše, jinak pověřím nějaké kamarádky, bude se grilovat, k tomu pečivo, salát.. nic moc složitého... koláčky si nechám upéct v nějaké cukrárně:) Plánujete taky někdo párty pro kamarády u sebe doma?
Odpovedať
u nas to nieje zvyokm, ze najskor hostina a potom party..
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame 2 izbovy byt :-D s drahym tak asi moc ne...ale kedze k nam na svadbu sa vojde tak max 10-15 kamaratov (zvysok bude rodina)...tak planujeme ist s kamosmi sa dalsi tyzden opit k nam na chatu :-)))) podopijat zvysky z chaty... a inac sa strasne tesim, sa mi podarilo zohnat skveleho DJa :-) poznate maja staracka? (radio expres)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, ako ste sa rozpisali! uz mam z toho chaos, co vsetko ste stihli spomenut :-) my sme menu vyberali orientacne vlastne hned, aby sme vedeli, kolko to vyjde. presne si to nepamatam, ale napisem co viem. bude pripitok, predjedlo ich specialita, slepaci vyvar, hlavne jedlo kazdemu na tanier, je to kuracie uz neviem ake a bravcove na prirodno na koreni. potom ako druhy chod ma byt prasa so vsetkym co k tomu patri a aj cestovinovy salat pre tych, co nebudu prasa. no a treti chod (vraj ma byt) bude bufet s mensimi reznikmi a este neviem co k tomu. to prasa bude tiez tak, ze kto chce si vezme. nam s menu pomahala ta pani v restauracii, myslim ze to vam vzdy vedia poradit zakusky sa mi vobec nechce riesit, asi to hodim na maminu (buduca svokra si uz zajednala za nich :-)), len mojim rodicom sa akosi tiez nechce o nic sa starat... priatel zase by rad, aby niekto iny vybavil, on len odsuhlasi... nechty by som tiez chcela svoje - upravene, mozno aj s nejakym jemnym vzorom aaa som rocnik 81, moja prva svadba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ten slávny AUPARK nic neponuka co sa nasich topanociek týka, akurat tak kopec ludi , ktori salia z vypredajov. asi pojdem kuknut do viedne a este cakam na kolekciu jar/leto b jednom nemenovanom obchode pre tie ktore ako tak BA
Odpovedať
Profilova fotka
suhlas s marianikou... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sorry nejako mi to uz hodilo nenapisane pokracujem: poznaju , tak mam na mysli obchod na Dunajskej ulici z boku ako je tesco, tak maju krasne topanocky a hlavne letne , minule leto som kukala, ze keby som ja tak vedela tak si aj kupim market a kde v BA sa planujes fotit? my by sme chceli stare mesto a potom svokor vybavil na hrade vo vnutry tak sa tesim akurat dnes som s nim robila na oznameniach , pekne mi porobil fotecky a ja som len poposielala sesternici , ta mi ich bude robit, je v tom ako doma, takze preco nepouzit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som chcela party este doma, ale nakoniec to vsetko bude este v tej restauracii. sice mame velký byt ale susedia by asi neprežili žuuurku
Odpovedať
Profilova fotka
bosi, já to blbě pochopila, přečetla jsem si z tvého příspěvku jen "a aj cestovinovy salat pre tych, co nebudu prasa." a myslela jsem, že tím máš na mysli ty, co jsou schopní sníst těstoviny (představila jsem si špagety) jako lidi a nezaprasí si sváteční oblečení :-D :-D :-D Až napodruhé jsem to přečetla celé a došlo mi to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucique - dobre som sa zasmiala :-D ... ospravedlnujem sa za komplikovane vyjadrovanie
Odpovedať
no pekne...aj som si myslela, ze v tych nasich slavnych obchodoch nic nebude :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D :-D mile nedorozumenie, som sa zasmiala :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa ani necudujem, že som nič nenašla. stači ist kusok za hranice a nevieš pomaly ktoré zobrat
Odpovedať
kam chodis nakupovat do viedne?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja sem vymyslele, ze zitra jdu na satky, uz se tesim, sand neco najdu.. :-D Zitra podam info.. :-D
Odpovedať
drzim palce. hlavne zober fotak.
Odpovedať
Tak my plánujeme hostinu rovnou i s kamarádama, takže slavnostní obídek a hostina se plynule překulí v takovou párty....bude nás cca kolem 60. :-D to s těma špagetama a prasetem je fakt dobrý :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neviem to s tymi satami....podla mna to vobec nie je nedostatocnou ponukou v nasich salonoch a obchodoch. ked sa segra v septembri vydavala sme boli s nou v salone aj s mojim drahym a jedny saty sa nam celkom zapacili, som si ich skusala a v pohode boli...takze taky rezervny vyber mam :-) a to boli prve saty v uplne zasitom salone v Seredi
Odpovedať
drahy ich videl?
Odpovedať
ja idem zajtra rano na matriku a o jednej do Nicole, chcem definitivne vybrat saty..... palnujem ich vyskusat 7, snad to za hodinu stihnem.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no drahy ich videl ako prvy a povedal nech si ich vyskusam ze sa mu zda ze mi budu sediet a aj mal pravdu ;-)
Odpovedať
lubi, tak saty mas poriesenie, nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hej....ale predsa len, zobrali by ste si prve a jedine saty co ste kedy skusali? asi pojdem nieco este pozriet...ale nemam moc cas, momentalne som v MT, zajtra idem do BB dalsi tyzden som zase inde...a tak to je az do aprila :-(
Odpovedať
no u mna tiez zatial vedu saty, ktore som si vyskusala ako prve..... ;-) ak sa ti pacia, tak preco nie?
Odpovedať
zenich by nemal vidiet saty pred svadbou :-x a tiez mam vybrate saty, ktore som videla prvy krat
Odpovedať
Profilova fotka
no moj zenich je uzasny poradca pri obliekani....si to vezmi, ma super vkus, dokaze odhadnut co mi sedi a pritom nie je teply! :-D :-D :-D no a nenechala by si si poradit od neho? ja to beriem tak ze sa chcem pacit na svadbe hlavne jemu, tak nech si ma obkukne dopredu ;-)
Odpovedať
ja si nechcem nechat ujst, nech ma vidi az ked sa pojdeme fotit. Byvame spolu, tak to bude asi zlozite.. :-D
Odpovedať
No kocky...ja mam info z matriky... dnes mi teta povedala: Z ISTOTOU NA 99% VAM HOVORIM,ZE SOBASIT SA NEBUDE... STE TAM LEN VY, NEBYVATE V NITRE, CO BY STE CHCELI..A ESTE SOBAS U GROFA ... CO MAM TERAZ? plakat? hresit? navela navela si nas zapisala ceruzkou, lebo si nas nechcela zapisat vobec a svoje stanovisko ze SOBASIT SA NEBUDE VRAJ JE KONECNE. ked som jej povedala, ze ked toto povedia kazdemu, a nezapisu si ho, tak tazko sa nazbiera niekto.
Odpovedať
a info z matriky z hc: nikoho tam nemame, kludne vas zoberieme. ...trochu rozdiel v pristupe len to budeme musiet ist 15 km do hc... a potom smer nitra. nechceli sme svadobcanov rozvazat hore dole..no ale asi budeme musiet.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?