Svadba máj/květen 2010

23. dec 201357370
  • coze? kokos? a co je ze u grofa?

u nas v Trnave bola teta na matrike uplne zlata, som jej volala a ona si nas poznacila a ze to vobec neponahla tam prist so ziadostou, ze staci hocikedy ked budeme mat chvilu casu 😉 ze nam potom aj prozprava ako to cele prebieha a ako si to predstavujeme (hudba, spev a pod)

• zamok u grofa..taky pekny podnik v Nitre.

aj v HC postup super, mila pani.. to v Nitre neviem co malo znamenat 😠 😠 😠

• v nr by to bolo uplne idealne.. ludia pridu, nikam by sa nemuselo ist, vsetko by sa odkrutilo na jednom mieste.

ktovie este ako to vsetko dopadne

• Sponzor fóra
  • no ja som rozmyslala nad kastielom v jaslovkskych bohuniciach alebo smolenickom zamku, ale smolenicky zamok ma podla mna nie extra pekny interier a z jaslovksych bohunic mi neodpovedali na mail, tak maju smolu 🙂))

• skus im zavolat. tam je to vraj pekne.

• no hej, bola som tam raz mrknut, ale nakoniec uz mame zarezervovane v hoteli mlyn....vnutri je to krasne, vonku travicka, ohradeny areal len pre nas, teraska a tak 😉

akurat zvonku sa mi nepaci ze nahoteli je napisane 'HOTEL' a ta fasada je zevraj povodna, ale neni to extra pekne, lebo to vyzera osumtelo...zato vnutri je to fakt pekne, ked sa ti chce pozri 🙂

http://www.hotelmlyn.sk/restaurant/index.html

• 😉 to poznam, chodievali sme tam na obed, blizko som robila, teda stale robim, len ktovie ci sa po materskej vratim.

• no, najprv prispejem , potom zareafujem, co ste popisali...
    volala som namatriku, musime prist obaja na matriku Bratislava Ruzinov,daju nam delegacny list a s tym pojdeme na matriku BA nove mesto, tam nam daju potvrdenie pre farara.... 🤔
    no a mam definitivne vybrate svad. saty, konecne....... pridam fotky....

• habibi, super satky, pristanu Ti. 😵 😵 😵

• habibi ty si z ruzinova? ja tam byvam 😉
    a saty su velmi pekne, menej sa mi paci ten zavoj, ale skor preto ze ja celkovo nie som zavojovy typ. ale cele ti to velmi sekne aj s tym zavojom 😉

• dakujem baby 😵 😵
    nad tym zavojom stale rozmyslam, asi ho vymenim za hladky, bez krajky, nech to spolu s bolerkom nie je velmi načančane.... 😛
    som rada, ze nemusim mat ziadnu spodnicu, su lahunke...uz iba vhodny korzet na prsa, schudnut v bokoch, mam na to este takmer 4 mesiace... 😃 😃 😃
    lubi, kde v Ruzinove byvas?

• zas taky spanielsky zavoj ide k takym satam..

aj k ucesu, ved skus jednoduchy, ako to ukaze...

• no ja byvam na posni, 1 zastavku od konecnej elektriciek 🙂

ja rozmyslam ze si nedam vobec zavoj, ale skor nejaku celenku strasovanu a normalne rozpustene vlasy.... mam dost dlhe vlasy a hlavne tazke, cize mne nikdy ziaden uces nedrzi 😞

• no lubi, ja som tiez mala take vlasy...po porode mi zostala ledva polovica a z kuceravych sa stali rovne.... 😛 😛

• zajo, to co je za pristup na tej matrike?! a ked sa da mat sobas inde, nemozu z hlohovca prist ku grofovi? ved ci ide niekto do mojmiroviec, beladic... alebo z HC do NR, to by mohlo byt jedno (aspon si myslim)

• Sponzor fóra
  • nemozu chodit z okresu do okresu... asi aby im nebrali kseft alebo co. Pritom ochota nula bodov.

😠

• Ahojky, dala jsem fotky ze zkouseni do alba ( docasne ) tak by me potesila vase rada.. 😉 Nejlepsi byly ty bilo- vinove, ale bylo na nich poznat, ze byly upravovane - delka, tak leda je usit ( aukro, mimibazar ) Jeste me ceka jedno zkouseni a kdyz ani tam nic nevyberu, tak asi pujdu do toho usiti.. 😒

• lucsynka, satky su krasne, Aj Ti seknu.

neda sa to spravit neako?

A ten nahrdelnik by som k nim nedavala, oni su dost zdobene, je toho potom moc

• zajo79 ty vinove jsem nasla na netu na usiti za cca 5500 Kc ( pujcovne bylo 8000 ) jen nevim, jaka by byla kvalita.. 🤔

• co baby pisu, co si davali tak sit saty?

no..rozdiel nieje az taky, aby som do toho isla. ja ked nieco kupujem, musim to vidiet. i ked by si ich predala potom a mala by si to za par korun

• luci tie cervene su az gycovo pekne 🙂 si musis skratit nohy 😃

• luci, ja cervenu velmi nemusim, ale fakt ti svedcali, tie by si si mala vybrat.... 😵 😵

• lucsynko, když už ušít, tak bych se přimlouvala přímo u nějakého Číňana, tam stejně všichni z Aukra a Mimibazaru ty objednávky přeposílají, tak proč živit ještě mezičlánek. Já mám zkušenost perfektní, nemám tedy šaty ještě doma, ale podle fotek to vypadá velmi slibně. A vešla jsem se do 3 tisíc 😉 Mrkni ke mně do alba, i na ty ostatní reference.

• ja som videla saty site od cinana, napodobenina maggie sotero, a bolo to teda poznat original a napodobenina.
    🤔

• zajo, já taky (a byla to hrůza), proto je dobré si ho pečlivě vybrat 😉

• inak baby, mne dnes napadlo..ze si chcem dat francuzsku manikuru na nechty na rukach a dam si asi aj gelove.... no a kamoska mi poradila, nech si dam fr.manikuru a gelove aj na nohy, ze sa to bezne robi, ze tie nechty su tenke, kratucke ale pekne.... 🤔 🤔 🤔 🤔
    poculi ste o tom???? 😃

• habi, já nohy neřeším, budu mít balerínky a ženichovi je to (při svatební noci) jedno 😃

• ja chcem mat sandalky, stale mam nechty nalakovane na nohach na cerveno, ale francuzska na nohach..... hmmmm.... 😵 😵 😵

• to jo, to musí být hezké 😉

• baby, v akej farbe budete mat vyzdobu?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov