Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
kremovo - bielu
Odpovedať
som to videla, je to peknucke - fancuzska manikura gelova. ale ja chcem topanky z plnou spicou, takze bude stacit manikura co si spravim doma. ked idem okolo obuvi, tak sa snazim pozriet co maju - no velka bieda. A este ked vraj aj v auparku maju velke nic... no, hadam nas zachrani jarna kolekcia v obchodoch.
Odpovedať
prave sa zberam do shoppingu Palace, tam mali doteraz vzdy najvacsi vyber topanok...inak tam nic nie je... :-D dam vam potom vediet, obehnem aj tvoje znacky zajo... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
haha videli ste uz svadobne topanky cislo 41? mam problemy si zohnat bezne lodicky do prace (ze lodicky, to su uz lode priamo....) takze ja len kukam kolko krasnych boticiek maju a moje cislo vzdy nula bodov
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte , tak konecne som sa sem aj dostala Tak zajo ja chodim do shoppingu, do Pandorfu a potom aj do centra Wien. dost topanociek si kupujem aj cez net a aj priatel mi vela nosi zo zahranicie, ja mam stastie ze mi sadne vsetka 39 Akurat sme sa vratili z Wien, urcite si pojdem kupit topanky tam alebo este kuknem v Zurichu buduciu stredu ide buduci manzel na sluzobku tak idem s nim a pobeham vsetko, mozno si kupim aj dvojo ak si nebudem vediet vybrat. My budeme mat vyzdobu asi zelenu, ja som chcela cervenu a moja svokra ze ja nenavidim cervenu ale ked sa naserem tak just ju dam, a asi to aj tak urobim Boli sme v jednej cukrarni ze iidem sa opýtat ci mi urobia taku tortu aku chcem ak ju najdem este , tak cena ze 350eur skoro som tam skolabovala ze kolko, ved to je nic torta. strasne palky, lebo je to SVADOBNA
Odpovedať
Profilova fotka
ked si pozriete moj album mam tam tu tortu- cena 350eur
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi, mám stejný problém, se všema botama :-| Ale povedlo se mi sehnat balerínky, vyrábějí se, jen jich je pomálu, když začneš hledat hned v nové jarní kolekci, to by bylo, abys něco neulovila ;-) Držím palečky, i na těch svých jedenačtyřicítkách :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no hej ale ja ked topanky tak aspon 10 cm podpatky ;-) zevraj v Banovciach v Gabore maju velky vyber, asi skusim tam...v balerinkach by som asi spadla ;-) som fakt tak navyknuta na stekle z prace, ze napr v teniskach sa uz citim nepohodlne....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, ak máte problém s výberom topánok, tak skúste popozerať aj v svadobných salónoch. Tam budú mať možno najvačší výber, veď sa na to špecializujú, poprípade vám ponúknu katalóg, z ktorého vám budú vedieť objednať vašu veľkosť. Ako to budete riešiť so silonkami. keď budete mať otvorenú špičku?
Odpovedať
Profilova fotka
to seš dobrá, 10 cm by mě zabilo, holt teď na mateřské jsem zvyklá na pohodlíčko, tenisky a tak :-) přesně naopak :-D
Odpovedať
marianinka no tu tortu co mas v albume je riadne draha ]-( nevedia co si za to pytat, ale viem, ze kamoska chcela presne tento styl, ze mini torticky a vo vela ckrarnach jej povedali to iste, teda ze riadna palka :( tak nakoniec mala klasicku tortu. neviem preco je tento styl tay drahy...
Odpovedať
do banoviec do gaboru sa chystam uz pol roka... musim zobrat svokru a musime ist kuk. ja som nasla tortu za 180, co sa mi teda zda tiez dost...a nieto este 350 :-D V topankach bez opatku ma bolia nohy.. ale zas 10cm by byt nemusel..ked tak na fotene a par hodin, a potom sa prezujem do trosku nizsich topanok. Na mimibazare je kopec topanok, len mi ziadne nepadli do oka. tiez mam topanky 39 - alebo skor 38,5, zalezi od strihu. Zazraky sa deju, svokra zobrala maleho von, za hodinu odchadzam cvicit, tak mam chvilku veget.. teda, mala by som upratat, no radsej posnorim po nete co noveho :-N cervena vyzdoba sa paci aj mne, no bude kremova..prezliekat sa nechcem po polnoci, tak nech ladim k servitkom :-D pride mi to blbe, ked nebude ziadne odcepcenie ani nic - teda nechyba mi to, som rada, ze ziadne podobne veci tam mat nebudeme, a potom sa len tak pojdeme prezliect..tak sa nebudem prezliekat vobec a hotovo. si uzijem satky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
sandalky som nasla na nete vselijake....no pride mi to, ze zatvorena spicka je elegantnejsia =-) no ked nezozeniem pekne lodicky, tak budem rada ak zozeniem aj sandalky.. i ked to je krajne riesenie. predavaju silonky bez toho zosilnenia...to by malo byt do sandalok. ci nie? ale uz som to riesila aj tak, ze som si posunula to zosilnenie pod prsty a nebolo nic vidiet. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja sa nebudem prezliekat chcem si uzit satky, snad sa buden vydavat len raz :-D tie torty su hrozne drahe, slecna mi povedala najprv ze nevie tak odisla dozadu za niekym a prisla len s cenou, ved tie torticky nemozu tolko stat , ako si pytaju. normalne uvazujem ze si otvorim svadobnu agenturu. :-D
Odpovedať
habibi, cakam info :-D som zvedava, co maju..
Odpovedať
Profilova fotka
moja sestra mala vybornu tortu (chutovo) a na nej bola ich fotka z doobedneho fotenia (jedla fotka). Velmipodobnu som mala na promociach, len s mojou fotkou ;-) torta neni nejak draha (presnu cenu neviem)....ale je fakt vyborna a vsetkych to zaujalo ze tam je ta fotka.....bola velka cca 50x30 cm :-)
Odpovedať
Ahojte, citam ze sa chystate do gaboru do banoviec, tak vas asi sklamem ;-( bola som tam a nic som tam nenasla. Teda biele svadobne tam boli len jedni a to kedze mam nohu 37 tak pre mna neboli :-( väcsinou mali len 40 a 41 tie sa mi pacili ale len klasika nic vynimocne. Hladam nieco jednoduche, ale pritom pekne a pohodlne. Inak v salone Diamont NR mali pekne, ale straaaaaaaaasne vysoke a zvladam tak cca 6 cm. Ak nieco najdete pekne NR, TO, BN, dajte info, budem vam povdacna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no supeeeer 41tky topanky v gabore....aspon viem kam pojdem ;-) Inac, ak by ste chceli tu tortu vidiet s tou jedlou fotkou, tak som si to supla do albumu z priprav....ale len docasne, ked segra zisti ze som ju sem vycapila ma odstreli :-) a propominam este raz, torta bola strasne chutna...vobec nebola taka hnusna kremova ale ani sucha, taka eno nuno :-)))
Odpovedať
tak aspon niekomu som pomohla, aj ked sama som si nevybrala, dufam, ze si vyberies - potom daj vedie, mozno este nieco nove dovtedy bude mat :-)
Odpovedať
Ahojky.... luci ty už jsi z alba smazala ty fotečky kde zkoušíš šatky? já je tam nenašla :-( Barvičku my budeme mít bílo fialovou (tmavší fialovou). Už se nemůžu dočkat zítřka....jedeme ještě dořešit něco na úřad, pak máme schůzku s paní z agentury.Uvidím co vše nabízí a co od nich budeme mít a zbytek dekorací atd.objednám přes víkend na netu. Na to se fakt hrozně těším :-) Fotografka už si nás na termín poznačila, s tou se sejdeme nějak začátkem února. A zítra chdi ještě definitivně dořešit šatky. Jedu objet ještě nějaké další salony...ale tak na 90% jsem si jistá, že se vrátím k těm prvním, které jsem zkoušela. Ono holky asi bude něco pravdy na tom, že jakmile se do nějakých zakoukáte na první pohled tak už nemá cenu hledat dál. Už jsem si to ověřila v různých případech, když jsem něco sháněla. Takže teď doufám, že v případě když nevyberu žádné jiné, tak ty první budou ejště volné :-o
Odpovedať
Profilova fotka
katynka21 jo, smazala, a´by je nevidel nekdo, kdo nema.. ale kdyztak je tam jeste muzu dat, kdyby byl zajem :-D Jeste jdu ve stredu na satky a to uz bude vazne posledni salon - slibuju :-D a kdyz me ani zadne nezaujmou, tak jdu do toho siti, koukala jsem na stranky nasi fotografky a nove zarizuje i siti saty za cca 5000 - 7000 Kc :-) To neni vubec spatny a navic neni na 100% jisty termin.. :-| ALe snad to vsechno vyjde a svatba bude jak ma :-D
Odpovedať
:-) Ahoj taky máme svatbu 15.5. 2010 nejprve byl jiny termin, ale z ruznych duvodu jsme to o mesic posunuli. taky nas premlouvali ale nedame se, na tyhle povery neverim a myslim ze to je krasny mesic pro svatbu, jen je to trosku vsechno narychlo, tak nevim jestli stiham...
Odpovedať
ahojte, tak som bola v Palace, v jednom obchode mali take klasicke biele lodicky s zavretou patou, nie vysoke, v Humanicu mali naaaaaaadherne kremove crievicky, nadherne, kebyze mam kremove saty tak ich hned beriem... no a v Poluse som stihla len ten velky obchod na prizemi FootWork, tam mali asi 8 bielych svadobnych topanok, aj balerinky mile.... ale ja hladam sandalky koralikove, to bude asi horsie... zajtra obehnem cely Polus a mrknem aj Aupark.... ;-) mariani, za tu tortu by som nedala ani 100 euro, nepaci sa mi vooooooobec.... :-p ariel, vsetko stihas, hlavne klud, klud, klud..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habibi78 Kazdemu sa paci nieco ine....
Odpovedať
mne sa pacia vo vseobecnosti tie minitorticky, ale uz som videla ovela krajsie, toto je take bez napadu, bez farby, take nasilu...
Odpovedať
lubi, sestra este tvoju galibu s tortou neodhalila?? :-D :-D bola kocka peknunka a urcite aj chutnunka ako si pisala.... :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
heh neodhalila.... ona tu prihlasena nie je, skor mam obavy aby nejaka jej kamoska alebo kolegyna to neodhalila 8-) . moja sestra stvorila super svadbu....v auguste sa rozhodli ze sa vezmu v septemberi sa brali ;-) a nic extra nepotrebovali planovat, ja som zas taka ze si vsetko naplanujem, tak uvidim ktora svadba bude lepsia....
Odpovedať
Profilova fotka
tak ano aj ja som nasla inu ktoru by som chcela, len ju uz neviem najst, tak toto je podobne
Odpovedať
Profilova fotka
nejaka kocka ju tu mala ale uz neviem ktora, tak si vymyslim nejake tie malinke ine
Odpovedať
mariani, no ved prave, minitoricky su fajn ale toto mi prislo ako lacna napodobnnina, urcite najdes nieco lepsie, verim ti..... x-) lubi, ja musim mat vsetko naplanovane uz pol roka dopredu, inak som nervozna.....nemam rada chaos a stres.... chcem si posledne tyzdne pred svadbou oddychnut, ist mozno niekam na dovcu a nie stresovat sa... tesne pred svadbou budem nervozna z principu, nechcem sa nervovat este kvoli servitkam, kvetom alebo vyzdobe..... :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?